Hellas Transalp Forum

25 Δωρεάν Διπλές Προσκλήσεις για την Παρουσίαση του Νέου Africa.....

African Boy · 13730

Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
25 Διπλές Προσκλήσεις θα διαθέσει για τον Σύλλογο Φίλων Μοτοσυκλέτας Hellas Τransalp Club σε όλα τα μέλη του ο όμιλος Σαρακάκης, με προτεραιότητα τα ενεργά ταμειακώς ενημερωμένα, ώστε να παραβρεθούν σε μια φανταστική εκδήλωση παρουσίασης του νέου μοντέλου της Honda και δεν είναι άλλη από την φρέσκια, δυνατή, και ώριμη Africa Twin.

*Δελτίο Τύπου από την Honda Hellas*

«H εταιρεία Αδελφοί Σαρακάκη Α.Ε.Β.Μ.Ε. Επίσημος Εισαγωγέας-Διανομέας της Honda moto στην Ελλάδα με αφορμή την είσοδο της Africa Twin στην Ελλάδα βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας προσκαλέσει στο Africa Twin Party αποκλειστικά για τους φίλους της Honda.

To party θα πραγματοποιηθεί στο Gazarte (Βουτάδων 32-34, Γκάζι), www.gazarte.gr, την Κυριακή 20 Μαρτίου 2016.

Ώρα προσέλευσης 18:30, ώρα έναρξης εκδήλωσης 19:00.

Σας περιμένουμε να γνωρίσετε από κοντά τη νέα Africa Twin και να διασκεδάσετε με live band, free drinks και πλούσια δώρα.»




Δηλώσεις Συμμετοχής




1. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.....

2. Οι τυχεροί θα ενημερωθούν με e-mail ή με μήνυμα στο κινητό τους από την ίδια την Africa Twin......


 


« Last Edit: Τρίτη 15 Μάρτιος 2016, 11:58:36 πμ by Leon »


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Μέχρι στιγμής έχουν δεσμευτεί 14 δωρεάν διπλές προσκλήσεις, ήτοι 25 φίλοι, μιας και κάποιοι θα παραβρεθούν μόνοι!!

Πλέον μπορούν να δηλώσουν και τα μη μέλη ώστε να διεκδικήσουν και τις υπόλοιπες προσκλήσεις και να βρεθούμε όλοι μαζί σε ένα όμορφο απόγευμα προς βράδυ Κυριακής......


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Θα 'ρθω και εγώ αλλά μόνο άμα δε βαράτε, κλειδώσετε την πόρτα κλπ κλπ  :2hysterical:


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Θα 'ρθω και εγώ αλλά μόνο άμα δε βαράτε, κλειδώσετε την πόρτα κλπ κλπ  :2hysterical:

Δήλωσε....

Γιατί που ξέρεις μπορεί να είσαι ο τυχερός στην κλήρωση του μεγάλου δώρου..

 


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline Καψιώτης....

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3489
Φαντάσου, λέει, να κυκλοφορεί με κάτι που να γράφει HONDA....
E!!! τότε, χάλασε κι ο Βαγγέλης  :2hysterical: :2hysterical:


Αγάλια-αγάλια, ντραϊλίζουμι....


Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Και άμα με απαγάγουνε τίποτα γιαπωνέζοι και με πάνε στο Χαμαμάτσου να με λύσουνε για να αντιγράψουνε με σκιστά ματάκια;  ;D


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Εδήλωσα λοιπόν και εγώ! :goofy:


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Όσοι  έχετε  δηλώσει συμμετοχή είστε  μέσα. ...
Κατά την είσοδο σας στο χώρο λέτε  το όνομα σας και αυτόματα μπαίνετε και στην κλήρωση για πολλά  πολλά  δώρα. ...


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline ιχνηλατης

  • Boukouvagia power
  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 35
  • Only the best is good enough!!!
και εγώ μέσα στην εκδήλωση



Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Φωτογραφικό υλικό από την χθεσινή εκδήλωση της HONDA στο Gazarte για την παρουσίαση της νέας Africa Twin.....


























Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Δεν πιστεύω να αφήσατε τον καραφλο-666 να ανέβει πάνω στο "εργαλείο";

Αυτός είναι ικανός να καντεμιάσει ολόκληρη την παραγωγή της Honda :2hysterical: :2hysterical:


Παύλος Καρούμπης


Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Δεν ξέρω αν εφταιγε το κρασί που έρεε άφθονο αλλά το φαλακρό αγόρι ξερογλυφόταν σε όλη την εκδήλωση.....  ;D



Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Όπως είπε ο άνθρωπος της εταιρείας "μηχανές σαν κι αυτή βγαίνουν μία κάθε 20 χρόνια". Σα να σου λέει "΄πάρτηνε γιατί ξανα μηχανάκι της προκοπής εμείς θα βγάλουμε το 2036" που θα είσαι λίπασμα. Ε, αν και δεν είμαι στο target group της μοτό -και της εταιρείας- δεν μπορούσα παρά να συγκινηθώ. Πάντως ωραίο μοτόρι βγάλανε.  Αργήσανε λίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο αλλά το καταφέρανε. Όπως έλεγε και ένας μπάρμπας "άμα ζήσεις αρκετά όλα θα τα δεις". Μέχρι και αναρτήσεις της προκοπής σε Honda. Αλλά πολύ ησυχία μωρ'αδερφάκι μου... πολύ ησυχία... κανονικά έπρεπε να έχει γίνει Κερκυρέικο Πάσχα με τόσους κουμπαράδες που θα σπάγανε σήμερις από το πρωί... μυστήρια πράματα...


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Αλλά πολύ ησυχία μωρ'αδερφάκι μου... πολύ ησυχία... κανονικά έπρεπε να έχει γίνει Κερκυρέικο Πάσχα με τόσους κουμπαράδες που θα σπάγανε σήμερις από το πρωί... μυστήρια πράματα...

Εγώ πάντως τον κουμπαρά μου τον έσπασα..... βρήκα μέσα δυο κουμπιά... μια ινδική ρούπια και τέσσερις τρύπιες δεκάρες. Είχα και κάτι κρυμμένα σε μια κάλτσα.... νομίζω φτάνουν για τον αριστερό καθρέπτη....  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Το μηχανάκι είναι κούκλα...
Αν είχα τον χρόνο για τις βόλτες, σίγουρα θα ήταν πρώτη μου επιλογή.


Offline gnik

  • Μέλος HTC
  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 149
    • Jeeping
Κώστα επειδή εγώ έχω το χρόνο την  χτυπάμε μισή μισή  και οπότε την ζητήσεις θα την έχεις  ;D



Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Να βάλω κι εγω να την πάρουμε στα τρία; Ένα ΣΚ ο καθένας  :2hysterical:


Παύλος Καρούμπης


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Να βάλω  κι εγώ να σας πάρω στα τέσσερα; Γιατί να μείνετε στα τρία, δε βολεύει..!  ;D



Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Καλά ρε παιδιά άμα είναι να φτιάξουμε "Σύλλογο Συνιδιοκτητών της Africa Twin Με Αριθμό Κυκλοφορίας...."  να έχει και καταστατικό κλπ κλπ Μην τσακωνόμαστε κιόλας. Να την νοικιάζουμε να βγάζουμε και καμιά δόση...

Ε ρε γλέντια... ωραίο μηχανάκι αλλά... αστο δε μιλάω.


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline CheGuevara

  • Έλα μωρή οδηγάρα που έγινες και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2063
  • Ηasta la Victoria Siempre




Βαγγελάκη χαλβαδιάζεις το τζαπόνι ή μου φαίνεται;



Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δεν σε γέλασε.
Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,
ήδη θα το κατάλαβες η Ιθάκες τι σημαίνουν.


Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Μόνο χαλβαδιάζει ? το φουλάρι σιελοσυγκρατήρα δεν το βλέπεις που έχει αρχίσει να στάζει ?


Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Το κουμπί με το "G" για την έξτρα πρόσφυση κοιτάγαμε και φιλοσοφούσαμε.  :eusa_think: "G" από το "
"Garbili"? από το "Gamata"? από το "Glitsa?" από το "Golisame"? Άκρη δε βγάλαμε... τσάμπα τα powerpoint της παρουσίασης :clubbed:... τσάμπα και τα σάλια περί Ντακάρ  :eusa_liar: και ιστορίας...
Ωραίο μηχανάκι πάντως, αααααααα όλα κιόλα. Αν μου περισσεύανε 18 χιλιάρικα το 'παιρνα.  :2hysterical:

Και εννοείται ότι το χαλβαδιάζαμε όλοι. Γιατί ήτανε και η τελευταία ευκαιρεία να το δεις από κοντά αυτό. Στο δρόμο σπάνια θα δεις, γνωστός δεν βλέπω νατο παίρνει κανένας, σαλόνια και εκθέσεις μοτοσικλέτας δεν υπάρχουν. Σας το ξανάπα. Θα λέτε "πω πω είδα μια Άφρικα σήμερα ρε σεις!" και θα είναι θέμα.
« Last Edit: Τετάρτη 23 Μάρτιος 2016, 12:52:59 μμ by Airhead »


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Και εννοείται ότι το χαλβαδιάζαμε όλοι. Γιατί ήτανε και η τελευταία ευκαιρεία να το δεις από κοντά αυτό. Στο δρόμο σπάνια θα δεις, γνωστός δεν βλέπω νατο παίρνει κανένας, σαλόνια και εκθέσεις μοτοσικλέτας δεν υπάρχουν. Σας το ξανάπα. Θα λέτε "πω πω είδα μια Άφρικα σήμερα ρε σεις!" και θα είναι θέμα.

Εγώ πάντως είδα μία την προηγούμενη εβδομάδα, να κατεβαίνει την Κηφισίας τριβάλιτση. Πήγαινε του σκοτωμού και έκανε σφήνες σαν παπί


Παύλος Καρούμπης


Offline Talinos

  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 316
Προφανώς ερχόταν κατευθείαν απο το Σαλόνι του Μιλάνου, έτρεχε και σφήνιαζε γιατί βιαζόνταν. Είχε να προλάβει δύο test-ride sessions, το πάρτυ της πίτας στο ΣΥΜΟΦΕ και την παρουσίαση στο Gazarte...
Το τριβάλιστσο θα είχε τα σώβρακα της εβδομάδας, γιατί ξαναφεύγει για Μιλάνο μετά τις παρουσιάσεις, όπως το κόβω.

Υ.Γ. Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ καλή μηχανή για ψαγμένους και όχι μόνο. Όμως με τόσα χρήματα δεν κάνει "μπούγιο" στην καφετέρια όπως τα GS (που έχει βρωμήσει ο τόπος στα μεταχειρισμένα με τα μισά €€).
Και ως γνωστό πολύ λίγες μοτοσυκλέτες στην Ελλάδα βρίσκουν την πραγματική τους χρήση. Για τους περισσότερους το κριτήριο είναι η μόστρα.
« Last Edit: Τετάρτη 23 Μάρτιος 2016, 14:00:49 μμ by Talinos »