Hellas Transalp Forum

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ HELLAS TRANSALP CLUB 2012-2013

παλτακης · 93775

Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #125 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 11:25:35 πμ
Βαγγέλη δεν κατάλαβα.........................δεν θα έρθεις??????????????????
Δλδ από την ΚΡΗΤΗ μόνος μου??????????????????????????????????????????
Φίλε η κατάσταση είναι μπερδεμένη, ξέρεις πολύ καλά πως την άδεια την έχω στην τσέπη, αλλά αν δεν ξεκαθαρίσω την όλη κατάσταση δεν υπάρχει καμιά περίπτωση να φυγω, πρέπει οπωσδήποτε τον Γενάρη να τελειωσει η υπόθεση που ξέρεις, αλλιώς τα βάψαμε 'ολα μαύρα, τώρα βρήκαν και οι ΔΟΥ να κλεισουν για την μεταφορά όσων ΔΟΥ έκλεισαν στις 14 Ιανουαρίου...............βράστα......



Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #126 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 12:07:38 μμ
Καρντάσια, τη λύση πουλμανάκι τη γνωρίζετε  ;). Άντε βρε φιλαράκια, μην αρχίσουμε και γράφουμε σελίδες στο απουσιολόγιο...


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline KKalantzis

  • HTC ΔΣ
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 2750
  • Where the streets have no name!
Reply #127 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 12:28:47 μμ
Δηλαδή παίζει να γίνει η πίτα χωρίς μπιτόνι από την Κρήτη; ???  ???

Πως θα βγάλουμε το διήμερο ρε παιδιά; Την κάτσαμε !!! :'( :'( :'(


Keep riding !!!


Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #128 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 13:18:53 μμ
Δηλαδή παίζει να γίνει η πίτα χωρίς μπιτόνι από την Κρήτη; ???  ???

Πως θα βγάλουμε το διήμερο ρε παιδιά; Την κάτσαμε !!! :'( :'( :'(
ο Χριστόφορος θα έρθει στα σίγουρα.........

Εσύ πες μου τώρα τι θέλεις τους Κρητικούς όλους ή το μπιτόνι με την ρακή????.............. :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Αλλωστε που ξέρεις !! όλα ειναι πιθανά, το μυαλό δεν μας σταματάει............αν είχαμε........λέμε τώρα....... :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
« Last Edit: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 13:21:35 μμ by Βαγγέλης »



Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #129 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 13:20:51 μμ
ο Χριστόφορος θα έρθει στα σίγουρα.........

Εσύ πες μου τώρα τι θέλεις τους Κρητικούς όλους ή το μπιτόνι με την ρακή????.............. :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

ψηφιζω ολους τους κρητικους με ενα μικρο μτιτονι ο ενας.
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:




Offline ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2675
  • Η τρελα δεν παει στα βουνα....καβαλαει Vara...
Reply #130 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 13:31:35 μμ
ψηφιζω ολους τους κρητικους με ενα μικρο μτιτονι ο ενας.
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
μεσα και γω !!!!!!

ΥΓ. βαγγελη, ασε τα σαπια και ελα !!!!! μην με κανεις και κατεβω εγω εκει.... ;D ;D ;D



Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #131 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 13:49:49 μμ
:2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
μεσα και γω !!!!!!

ΥΓ. βαγγελη, ασε τα σαπια και ελα !!!!! μην με κανεις και κατεβω εγω εκει.... ;D ;D ;D
Δεν μπορείς να φανταστείς Θανάση τι θα γίνει, κάνε εσύ πως ξεκινάς και πάτησε το πόδι σου στην Κρήτη και θα σου πω μετά.

Να θυμάσαι 'ομως πως εδώ δεν περνάει το << δεν θέλω >>...............

Υ.Γ. ο Χριστόφορος  (CRISLI) ξέρει την κατάσταση, και πάλι λέω ποιος ξέρει μπορει να έχει ληξει αισίως μέχρι τότε, εγω με την μαιζονέτα πάμε πακέτο, οπότε δεν μου χρειάζονται ούτε κρεβάτια ουτε στρώματα, ουτε τουαλέτες........... :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: είναι πλήρως εξοπλισμένη
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Να συμπληρώσω και ενα κυβικό νερό για κάθε χρήση.................. :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:

« Last Edit: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 13:53:18 μμ by Βαγγέλης »



Offline ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2675
  • Η τρελα δεν παει στα βουνα....καβαλαει Vara...
Reply #132 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 14:09:39 μμ
εγω με τη γωγω, ειτε με το κλαμπ ειτε χωρις θα κατεβουμε κρητη..... προγραμματισμενο !!!!!



Offline ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1368
  • Μαργαρίτες μη μαδάς
Reply #133 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 14:11:46 μμ
Δεν μπορείς να φανταστείς Θανάση τι θα γίνει, κάνε εσύ πως ξεκινάς και πάτησε το πόδι σου στην Κρήτη και θα σου πω μετά.

Να θυμάσαι 'ομως πως εδώ δεν περνάει το << δεν θέλω >>...............

Υ.Γ. ο Χριστόφορος  (CRISLI) ξέρει την κατάσταση, και πάλι λέω ποιος ξέρει μπορει να έχει ληξει αισίως μέχρι τότε, εγω με την μαιζονέτα πάμε πακέτο, οπότε δεν μου χρειάζονται ούτε κρεβάτια ουτε στρώματα, ουτε τουαλέτες........... :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: είναι πλήρως εξοπλισμένη
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Να συμπληρώσω και ενα κυβικό νερό για κάθε χρήση.................. :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:



Κανονίστε βρε σύντεκνε καμία μάζοξη γιατι σας πεθύμισα  ;) ;) 'Η σου πήραν το μυαλό οι τσούπρες και για εμάς δεν έχει τίποτα  :goofy: :goofy: :goofy:



Offline dengrafiforum

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2182
  • the dark side is here!!
Reply #134 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 15:27:09 μμ
ψηφιζω ολους τους κρητικους με ενα μικρο μτιτονι ο ενας.
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
Η ενα κρητικο με πολλα μπιτονια!!!!!!!!!!!! :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline dengrafiforum

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2182
  • the dark side is here!!
Reply #135 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 15:30:38 μμ
εγω με τη γωγω, ειτε με το κλαμπ ειτε χωρις θα κατεβουμε κρητη..... προγραμματισμενο !!!!!
Για τολμα να ερθεις κρητη και να μην μας δεις και τοτε ειναι που θα γινει κακος χαμος!!!!!!!!!!!!
Θα σου κυριξω πολεμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :goofy: :goofy: :goofy: :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:



Offline CheGuevara

  • Έλα μωρή οδηγάρα που έγινες και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2063
  • Ηasta la Victoria Siempre
Reply #136 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 15:32:24 μμ
Δεν ξέρω τί έχει υπόψη του το ΔΣ για το Σάββατο το βράδυ αλλά εγώ έχω να κάνω μια πρόταση!

Αν υπάρχουν συμμετέχοντες στην πίτα που κατέχουν κανα μουσικό οργανάκι (π.χ. κιθαρούλα, μπουζουκάκι, κτλ) μήπως θα ήταν καλή ιδέα να τα φέρνανε να στήναμε κανα γλεντάκι - λαιβάκι μέχρι πρωίας για πάρτη μας;

Τι λέτε σύντροφοι;


Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δεν σε γέλασε.
Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,
ήδη θα το κατάλαβες η Ιθάκες τι σημαίνουν.


Offline TASOS

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 5912
  • Aν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα.....
Reply #137 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 15:36:35 μμ
Δεν ξέρω τί έχει υπόψη του το ΔΣ για το Σάββατο το βράδυ αλλά εγώ έχω να κάνω μια πρόταση!

Αν υπάρχουν συμμετέχοντες στην πίτα που κατέχουν κανα μουσικό οργανάκι (π.χ. κιθαρούλα, μπουζουκάκι, κτλ) μήπως θα ήταν καλή ιδέα να τα φέρνανε να στήναμε κανα γλεντάκι - λαιβάκι μέχρι πρωίας για πάρτη μας;

Τι λέτε σύντροφοι;


Συντροφε......

Κανονίζει γλεντι το ΔΣ.......

Αλλα όχι μέχρι πρωίας......αλλά μέχρι την ώρα που ξεκινάει η πιττα.....Κυριακή μεσημερι



Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #138 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 15:37:42 μμ
Κανονίστε βρε σύντεκνε καμία μάζοξη γιατι σας πεθύμισα  ;) ;) 'Η σου πήραν το μυαλό οι τσούπρες και για εμάς δεν έχει τίποτα  :goofy: :goofy: :goofy:
Ψαχνω μπρε κοπελιά, ψάχνω να βρώ κανένα καλό τοπίο για την εφετεινη κοπή της πιτας, αλλά να έχει και στέγαση κοντά, να μην κινδυνεύουμε να πνιγούμε από την βροχή, έχω κάτι στο νου μου αλλά ναπεράσει το δικό σας τσιμπούσι, να μην τα έχουμε όλα στην μέση



Offline Stoneman

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 9807
  • Η πιο ωραια φατσουλα στον ντουνια!
Reply #139 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 15:52:22 μμ
Κανονίστε βρε σύντεκνε καμία μάζοξη γιατι σας πεθύμισα ,,,,

Τι να κανονίσουνε? αυτοί ακόμα δεν εχουν κανει προσκλητήριο να μετρηθούνε  :2hysterical: :2hysterical:



Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #140 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 15:59:00 μμ
Τι να κανονίσουνε? αυτοί ακόμα δεν εχουν κανει προσκλητήριο να μετρηθούνε  :2hysterical: :2hysterical:
Ναι ρε Φίλε αλλά είδες πόσοι μαζευτήκαμε όμως? σαν τους χοχλιούς (σαλιγκάρια) στην βροχή σκάσαμε μύτη, 35 καμικάζι σε χρόνο μηδεν, άτομα που τα γνωρίσαμε ορισμένοι πρώτη φορά. Αλλά που θα παει δεν θε γνωριστούμε κάποτε? θα γνωριστούμε!!




Offline CRISLI

  • Μόνο;
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 415
  • ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Reply #141 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 16:25:15 μμ
Ναι ρε Φίλε αλλά είδες πόσοι μαζευτήκαμε όμως? σαν τους χοχλιούς (σαλιγκάρια) στην βροχή σκάσαμε μύτη, 35 καμικάζι σε χρόνο μηδεν, άτομα που τα γνωρίσαμε ορισμένοι πρώτη φορά. Αλλά που θα παει δεν θε γνωριστούμε κάποτε? θα γνωριστούμε!!


Παιδιά οι κρητικοί έτσι είναι. Ο καθένας μόνος του .......μέχρι να χρειαστεί κάποιος κάτι πραγματικά,τότε......Ε αυτό είναι μια άλλη ιστορία.. ;D ;D ;D ;D ;D



Offline CRISLI

  • Μόνο;
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 415
  • ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Reply #142 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 16:28:53 μμ
Δηλαδή παίζει να γίνει η πίτα χωρίς μπιτόνι από την Κρήτη; ???  ???

Πως θα βγάλουμε το διήμερο ρε παιδιά; Την κάτσαμε !!! :'( :'( :'(
ΟΧΙ το μπιτόνι είναι ήδη έτοιμο :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline Hypersonic

  • Γιώργος... Mr. Anderson
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5163
  • Μπαμπάς * 2
Reply #143 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 18:48:42 μμ

Συντροφε......

Κανονίζει γλεντι το ΔΣ.......

Αλλα όχι μέχρι πρωίας......αλλά μέχρι την ώρα που ξεκινάει η πιττα.....Κυριακή μεσημερι

Να πατε και στην εκκλησια στο ενδιαμεσο....  :goofy: :goofy:




Offline azwros

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3928
  • Ερωτας με την πρώτη ματιά!!
Reply #144 on: Τετάρτη 16 Ιανουάριος 2013, 21:58:10 μμ
δεν ξερω τι λετε εσεις οι απο πανω... εγω περιμενα να δω πιο πολλα καρντασια στην πιτα...  και δεν τα βλεπω ακομα...

Γιατι ρε εμεις δε σε κάνουμε;;; :-*


Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #145 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2013, 00:19:24 πμ
Με κανετε...
για αλλους λεω...!


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Aerios

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3378
  • Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...
Reply #146 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2013, 08:59:22 πμ
Δυστυχώς επαγγελματικές υποχρεώσεις θα με κρατήσουν εκτός το συγκεκριμένο Σ/Κ  :-[


Ονομ/νο                               Άτομα             τύπος δωματίου                εορταστικό γεύμα                όχημα
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  Παλαφουτας  Παν.                     2                     δίκλινο                           ναι 2
 2  ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ                   2                     δίκλινο                           ναι 2                      ΜΟΤΟ   
 3  TASOS                                     2                  τρικλινο                             ναι 2                       Grin
 4  KostasC                                   2                     τρι                                 ναι 2                      AUTO
 5  Yianni                                                               -                                 ναι 2                      ΤΑ 600
 6  Leon                                        1                   δίκλινο                             ναι 1                    DakarDero
 7  ekos                                        2                  δικλινο                             ναι 2
 8  lanos                                       2                   δικλινο                             ναι 2                       AFRICA
9 stamatis                                     2                    δικλινο                            ναι 2
10 Panisk + Mikecbf                         2                   3κλινο                             ναι 2             TA 700 + CBF 600
11 Δημητρης                                  3                      3κλινο                           ναι 3
12Δημητρης Χοντα                          2                      2κλινο                           ναι 2
13Δημητρης ΤΑ 650                         2                      2κλινο                           ναι 2
14 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ                               2                       2κλινο                          ναι 2        Black Lizard (Vara)
15 trackler                                     1              βρήκα συγκάτοικο                   ναι 1                      ΤΑ
16   ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ                        2                     2κλινο                            ΝΑΙ 2
17  Sotos                                      2                      2κλινο                           ναι 2
18 Aerios                                      -                           -                               ναι 4                ΟΟΟΟ
19 BilLar                                        2                      2κλινο                            ναι 2
20 Ευτύχης                                    2                      δικλινο                            ναι 2                    μοτο
21 Δουρδουμας                               2                      δικλινο                            ναι 2
22 KKalantzis                                                           -                                ναι 1                ΤΑ700
23 Kostasxlv                                                            -                                ναι 2
24 Azwros                                                              -                                 Ναι 2                  Ξιάμα!!!
25 Γιάννης                                                              -                                 Ναι 1
26 nikos 238                                   2                      δίκλινο                           ΝΑΙ 2                  G.M.T.A.
27 georgakis                                    2                      δικλινο                         ΝΑΙ 2
28 delta                                                                   -                                ΝΑΙ 1               ΤΑ 650
29 louros                                        2                     2klino                          yeaaaahhh                206
30 leftlane                                                                                                    2
31 Eskandar.                                                        -                                    1                    TA 700
32 Mpthanos                                                         -                                   ναι 2                 
33 Surfer / CheGuevara                   2                       δίκλινο                          Ναι 2                TA 700
34 Παυλος Α                                  2                       τρικλινο                           Ναι 2     
35 trelonis.                                    2                       Δικλινο.                         Ναι 2.            Vara
36 Goikoetxea                                2                        Δίκλινο                          Ναι, 2            ΤΑ400
37 σασακος                                    2                        Δικλινο                          ναι  2             G.M.T.A     
38 nikap                                                                     -----                          ναι 2
39 CRISLI                                      1                   ψάχνω συγκάτοικο              ναι 1                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Σύνολο                                         54                                                            70



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #147 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2013, 12:30:06 μμ
Αυριο θα ανακοινωθει ποια μελη θα μεινουν στο ξενοδοχειο του Γοργοποταμου και ποια στο ξενοδοχειο της Λαμιας .Βεβαια βαση της λιστας συμμετοχων και με την σειρα που εχετε δηλωσει .
Αν χρειαστει να μπουν προκαταβολες θα μπουν και οι αντιστοιχοι λογαριασμοι ωστε να γινουν οι καταθεσεις .






Offline camionero

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 858
Reply #148 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2013, 13:59:12 μμ
Ονομ/νο                               Άτομα             τύπος δωματίου                εορταστικό γεύμα                όχημα
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Παλαφουτας  Παν.                     2                     δίκλινο                           ναι 2
   ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ                   2                     δίκλινο                           ναι 2                      ΜΟΤΟ   
   TASOS                                     2                  τρικλινο                             ναι 2                       Grin
   KostasC                                   2                     τρι                                 ναι 2                      AUTO
   Yianni                                                               -                                 ναι 2                      ΤΑ 600
   Leon  +     KKalantzis                 2                   δίκλινο                             ναι 2                    DakarDero
   ekos                                        2                  δικλινο                             ναι 2
   lanos                                       2                   δικλινο                             ναι 2                       AFRICA
 stamatis                                     2                    δικλινο                            ναι 2
 Panisk + Mikecbf +trackler             2                     3κλινο                            ναι 3           TA 700 + CBF 600
 Δημητρης                                  3                      3κλινο                           ναι 3
 Δημητρης Χοντα                          2                      2κλινο                           ναι 2
 Δημητρης ΤΑ 650                         2                      2κλινο                           ναι 2
 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ                               2                       2κλινο                          ναι 2        Black Lizard (Vara)
  ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ                              2                     2κλινο                            ΝΑΙ 2
 Sotos                                         2                      2κλινο                           ναι 2
 BilLar                                           2                      2κλινο                            ναι 2
 Ευτύχης  + Παυλος Α                      2                      δικλινο                            ναι 2                    μοτο
Δουρδουμας                                   2                      δικλινο                            ναι 2
 Kostasxlv                                                                -                                ναι 2
 Azwros                                                                   -                                 Ναι 2                  Ξιάμα!!!
 Γιάννης                                                                   -                                 Ναι 1
 nikos 238                                       2                      δίκλινο                           ΝΑΙ 2                  G.M.T.A.
georgakis                                        2                      δικλινο                         ΝΑΙ 2
 delta                                                                     -                                ΝΑΙ 1               ΤΑ 650
 louros                                            2                     2klino                          yeaaaahhh                206
 leftlane                                                                                                    2
 Eskandar.                                                             -                                    1                    TA 700
 Mpthanos                                                              -                                   ναι 2                 
 Surfer / CheGuevara                       2                       δίκλινο                          Ναι 2                TA 700
 trelonis.                                        2                       Δικλινο.                         Ναι 2.            Var           Goikoetxea                                     2                        Δίκλινο                          Ναι, 2            ΤΑ400
 σασακος                                        2                        Δικλινο                          ναι  2             G.M.T.A     
  nikap                                                                     -----                            ναι 2
 CRISLI                                          1                   ψάχνω συγκάτοικο                ναι 1
 camionero                                     1                           -                               ΝΑΙ 1                TA 650   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Σύνολο                                         54                                                            63
« Last Edit: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2013, 19:54:36 μμ by παλτακης »


Όλα είναι διαδρομές, όλη η ζωή μας ένας δρόμος. Άλλες φορές ανοιχτός, άλλες κλειστός, άλλες μονόδρομος, μα πάντα δίνει την ελευθερία της επιλογής.


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #149 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2013, 15:19:56 μμ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ                   2                     δίκλινο                           ναι 2                      ΜΟΤΟ   
   TASOS                                     2                  τρικλινο                             ναι 2                       Grin
   KostasC                                   2                     τρι                                 ναι 2                      AUTO
   Leon  +     KKalantzis                 2                   δίκλινο                             ναι 2                    DakarDero
   ekos                                        2                  δικλινο                             ναι 2
   lanos                                       2                   δικλινο                             ναι 2                       AFRICA
 stamatis                                     2                    δικλινο                            ναι 2
 Panisk + Mikecbf +trackler             2                     3κλινο                            ναι 3           TA 700 + CBF 600
 Δημητρης                                  3                      3κλινο                           ναι 3
 Δημητρης Χοντα                          2                      2κλινο                           ναι 2
 Δημητρης ΤΑ 650                         2                      2κλινο                           ναι 2
 ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ                               2                       2κλινο                          ναι 2        Black Lizard (Vara)
  ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ                              2                     2κλινο                            ΝΑΙ 2
 Sotos                                         2                      2κλινο                           ναι 2
 BilLar                                           2                      2κλινο                            ναι 2
 Ευτύχης  + Παυλος Α                      2                      δικλινο                            ναι 2                    μοτο
Δουρδουμας                                   2                      δικλινο                            ναι 2
 nikos 238                                       2                      δίκλινο                           ΝΑΙ 2                  G.M.T.A.
georgakis                                        2                      δικλινο                         ΝΑΙ 2
 louros                                            2                     2klino                          yeaaaahhh                206


Όσοι είναι σε αυτή τη λίστα πρέπει να παίρνουν τηλ στο ξενοδοχείο Τεμπεληςγια να κάνουν τις κρατήσεις τους .
θα αναφέρεται ότι είστε από το Hellas Transalp Club .
« Last Edit: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2013, 15:28:53 μμ by παλτακης »