Hellas Transalp Forum

Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας 2008 - 3 Φεβρουαρίου 2008.

gianngeor · 58997

Poll

Θα δηλώσω ενεργό παρόν !

Ενα άτομο
6 (16.7%)
Δύο άτομα
18 (50%)
Πάνω απο δυο άτομα
2 (5.6%)
Ηθελα να έρθω αλλά όχι στο ίδρυμα.Δεν θα έρθω γι αυτό το λόγο
10 (27.8%)

Total Members Voted: 28

Offline thleon

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 836
  • Transalp GS Forum
Reply #50 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2008, 10:09:34 πμ
Βάλτε και 2 άτομα ακόμα θεού θέλοντος ...



Offline gianngeor

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 927
  • Ανοίγει νέος κύκλος ... (?)
Reply #51 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2008, 16:30:31 μμ
Από τις 18 μέχρι τώρα συμμετοχές προκύπτουν τα εξής:
γ) Δεν προλαβαίνουν - επιθυμούν να παρακολουθούν το φόρουμ αρκετοί από τα μέλη και τους ανθρώπους που τέλος πάντων έχουν αρκετά στενή σχέση με το σύλλογο.
α) Δεν άρεσε ιδιαίτερα η ιδέα φέτος να κάνουμε κάτι διαφορετικό, από κάποιο απλό "μασαμπούκιασμα", αλλά να τολμήσουμε να σταθούμε κοντά σε "ευαίσθητες" καταστάσεις, στις οποίες δεν πρέπει να σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας.   
β) Για άλλη μια φορά "πρέπει" να αποφασίσουμε και να δράσουμε τελευταία στιγμή.

Υπάρχουν πολλές κενές θέσεις ακόμα...
 


Γιώργος Γιαννόπουλος, ( ORIENT Status 21 ταχ...)


Offline georgakis

  • GERRARD
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 564
Reply #52 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2008, 16:34:36 μμ
Δηλωνω και εγω για δυο ατομα.


ΖΩΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΙΛΙΟΝ-TRANSALP 650


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #53 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2008, 16:35:13 μμ
Μη ξεχνάτε να ψηφίζετε για να ξέρουμε τι μας γίνεται


Παύλος Καρούμπης


Offline ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2675
  • Η τρελα δεν παει στα βουνα....καβαλαει Vara...
Reply #54 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2008, 20:32:41 μμ
α) Δεν άρεσε ιδιαίτερα η ιδέα φέτος να κάνουμε κάτι διαφορετικό, από κάποιο απλό "μασαμπούκιασμα", αλλά να τολμήσουμε να σταθούμε κοντά σε "ευαίσθητες" καταστάσεις, στις οποίες δεν πρέπει να σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας.   

Συγνώμη, αλλά αυτό προσωπικά με θίγει. Δεν λέω όχι στην σκέψη, δεν λέω όχι στην πράξη, λέω όχι στο φαγητό και την διασκέδαση με αυτόν τον τρόπο. Η κοπή της πίτας είναι για εμάς, ή για το ίδρυμα, για να ξέρω δηλαδή σε τί club είμαι γραμμένος (στους Σαμαρείτες ή του Ερυθρού Σταυρού, ή σε αυτό που όλοι έχουμε την ίδια τρέλα και κάνουμε φοβερή παρέα;). Άλλο να πάμε να δώσουμε χαρά στα παιδιά, και άλλο να διασκεδάσουμε εμείς. Γιατί τότε δεν φέρνουμε αυτά τα παιδιά ή τα δικά μας κάθε τρίτη στο ΣΥΜΟΦΕ; (γιατί απλά δεν είναι κατάλληλος χώρος). Ε, δεν μπορώ λοιπόν να κάνω κάτι που δεν είναι σωστό, ή να εξαναγκαστώ να κάνω κάτι γιατί το θέλουν οι άλλοι. Είμαι ελεύθερο άτομο και αποφασίζω για τον εαυτό μου! και αν σας αρέσει! Εγώ δεν εξανάγκασα κανένα να μην πάει, ούτε κατηγόρησα ή κορόιδεψα αυτούς που θα πάνε! ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΣΑΜΠΟΥΚΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ Η Ο ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο Μ@Λ@Κ@S ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΔΕΚΑΡΑ ΓΙΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!

Συγνώμη αν ενόχλησαν τα όσα είπα, εγώ έτσι και αλλιώς, υπήρεσία΄θα είμαι εκείνη την μέρα, αλλά και να μην ήμουν, ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ!!!!! Καλησπέρα σας!



Offline Diamantis

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1085
  • Diamonds are forever
Reply #55 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2008, 22:21:16 μμ
Συγνώμη, αλλά αυτό προσωπικά με θίγει. Δεν λέω όχι στην σκέψη, δεν λέω όχι στην πράξη, λέω όχι στο φαγητό και την διασκέδαση με αυτόν τον τρόπο. Η κοπή της πίτας είναι για εμάς, ή για το ίδρυμα, για να ξέρω δηλαδή σε τί club είμαι γραμμένος (στους Σαμαρείτες ή του Ερυθρού Σταυρού, ή σε αυτό που όλοι έχουμε την ίδια τρέλα και κάνουμε φοβερή παρέα;). Άλλο να πάμε να δώσουμε χαρά στα παιδιά, και άλλο να διασκεδάσουμε εμείς. Γιατί τότε δεν φέρνουμε αυτά τα παιδιά ή τα δικά μας κάθε τρίτη στο ΣΥΜΟΦΕ; (γιατί απλά δεν είναι κατάλληλος χώρος). Ε, δεν μπορώ λοιπόν να κάνω κάτι που δεν είναι σωστό, ή να εξαναγκαστώ να κάνω κάτι γιατί το θέλουν οι άλλοι. Είμαι ελεύθερο άτομο και αποφασίζω για τον εαυτό μου! και αν σας αρέσει! Εγώ δεν εξανάγκασα κανένα να μην πάει, ούτε κατηγόρησα ή κορόιδεψα αυτούς που θα πάνε! ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΣΑΜΠΟΥΚΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ Η Ο ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο Μ@Λ@Κ@S ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΔΕΚΑΡΑ ΓΙΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!

Συγνώμη αν ενόχλησαν τα όσα είπα, εγώ έτσι και αλλιώς, υπήρεσία΄θα είμαι εκείνη την μέρα, αλλά και να μην ήμουν, ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ!!!!! Καλησπέρα σας!
κοιτα να δεις μη το παιρνεις τοσο προσωπικα και εγω δε το θεωρω (τρελη ιδεα) το μερος για τετοια εκδηλωση,αλλα στο φιναλε δε θα γλεντησουμε οπως κανουμε σε μπουζουκια ή καπου αλλου.
Μια απλη εκδηλωση πιτας ειναι και τιποτα αλλο


Diamonds are forever


Offline ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2675
  • Η τρελα δεν παει στα βουνα....καβαλαει Vara...
Reply #56 on: Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2008, 23:24:12 μμ
Συμφωνώ, αλλά όπως προήπα, εγώ δεν κατηγόρησα αυτούς που θα πάνε, δεν τους κορόιδεψα, δεν τους έβρισα, δεν τους απέτρεψα να πάνε. Ο φίλος πιο πάνω όμως, το έκανε για εμάς που είχαμε άλη άποψη.... γιατί;;;;; μήπως είναι ο σωστός ή ο αναμάρτητος, και μπορεί να κρίνει τους άλλους; δεν έκρινα ποτέ κανένα, και δεν ανέχομαι να με κρίνουν αναρμόδιοι. ας το κρατούσε για πάρτυ του ρε φίλε, δεν μπορεί να ξεστομίζει τέτοια πράγματα, είναι απαράδεκτο!



Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Reply #57 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 09:41:11 πμ
Σάκη χαλάρωσε ρε φίλε. Και μένα μου στοίχισε που φάγαμε 4 αλλά το ξεπερνάω.  :goofy:


Ο Γιώργος δεν ήθελε να προσβάλει κανένα (ποιός άλλωστε θέλει?) Με καλή διάθεση τα είπε, αλλά μερικές φορές ο γραπτός λόγος παρεξηγεί τον γραφόντα.

Την δική μου άποψη γιά το θέμα την έχω θέσει ήδη στο ΔΣ και δεν θα επανέλθω.



Offline Diamantis

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1085
  • Diamonds are forever
Reply #58 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 10:05:28 πμ
Σάκη χαλάρωσε ρε φίλε. Και μένα μου στοίχισε που φάγαμε 4 αλλά το ξεπερνάω.  :goofy:


Ο Γιώργος δεν ήθελε να προσβάλει κανένα (ποιός άλλωστε θέλει?) Με καλή διάθεση τα είπε, αλλά μερικές φορές ο γραπτός λόγος παρεξηγεί τον γραφόντα.

Την δική μου άποψη γιά το θέμα την έχω θέσει ήδη στο ΔΣ και δεν θα επανέλθω.
Σωστα τα λεει ο Γιαννης καμια φορα λες κατι καλοπροαιρετα και αυθορμητα και παρεξηγεσαι,οπως στην περιπτωση του Γιαννοπουλου.
Συμβαινουν αυτα και εγω παθων ημουν σε ενα αλλο θεμα ε και τι πρεπει να αρχιζω να ζηταω τα ρεστα;
Ενταξει ενα φορουμ αποψεων ειναι και αν σε ξερουν οι πιο πολλοι φιλοι σαν ανθρωπο και σαν χαρακτηρα,δεν θα σε παρεξηγησουν,απλα θα απορησουν για τα λεγομενα σου.
Μη δεινετε συνεχεια σε αντιπαραθεσεις,υπαρχει ο Υπευθυνος Εκδηλωσεων,αυτος κανονιζει και εμεις συμμετεχουμε.
Αυτο θελουμε οι πιο πολλοι νομιζω: εκδηλωσεις και εκδρομουλες και μεχρι στιγμης,αν και εχω απουσιασει αρκετο καιρο απο την παρεα σας,βλεπω οτι τα προγραμματα εκδηλωσεων ειναι αψογα και ολοι περνατε καλα.
Καλη σας μερα και καλο Σ/Κ


Diamonds are forever


Offline Βάιος ο Βραδύπους_ΤΑ

  • Απο
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2457
  • Tie wrap friendly
Reply #59 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 10:31:21 πμ
Δεν ηθελα να παρω θεση τοσες μερες αλλα νομιζω πως ο Θανασης εχει δικιο:

το αν καποιος εχει ευαισθησιες η οχι ειναι δικο του αποκλειστικα  θεμα αν θελει το εκφραζει αν θελει το κρατα βαθια μεσα του και το δινει οταν και οπου επιθυμει η το θαβει και δεν το δειχνει ποτε .

Οσων αφορα την κοπη της πιτας το ΔΣ αποφασισε ετσι εμεις αν θελουμε συμμετεχουμε αν δεν θελουμε ευχομαστε καλη επιτυχια στην εκδηλωση και καθομαστε σπιτι μας η παμε για καφε με την οικογενεια μας .

Ο χωρος που θα γινει δεν με εκφραζει βεβαια (για την συγγεκριμενη εκδηλωση) αλλα αφου ολοι οι υπολοιποι συμφωνειται να γινει εκει η εκδηλωση μας και αφου θελω να ειμαι μελος της παρεας αυτης δεν εχω παρα να ακολουθησω .

Καλημερα σας





Πάντα να αφήνεις κάποιον άλλον να οργανώνει τις εκδρομές και τα ταξίδια. Μετά θα έχεις κάποιον να βρίζεις.


Offline tsampalis

  • νέος οδηγός
  • **
    • Posts: 89
  • Γελάει τελευταίος όποιος δεν κατάλαβε το ανέκδοτο.
Reply #60 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 10:45:59 πμ
Εκείνη την περίοδο ευτυχώς θα είμαι σε άδεια αλλά θα είμαι στο εξωτερικό. Μπορούμε τουλάχιστον να συνυσφέρουμε κάπως αλλιώς για τα παιδάκια?
« Last Edit: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 10:48:40 πμ by tsampalis »


Οδηγός πολυεργαλείου...!


axidous

  • Guest
Reply #61 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 10:56:49 πμ
Παιδια , αν και εχω αναφερθει και στο παρελθον , ο Θανασσης εχει εν μερει δικιο
Η κοπη της πιτας μπορουσε να γινει , σε αλλο μερος , αφου παμε και επισκεφτουμε τα παιδια σε συνεχεια της διαδρομης πιο κατω ή καπου αλλου
Σαφως η αποφαση εχει παρθει , αλλα βλεπω λιγα ατομα
Μπορουσατε να ειχατε βαλει και ενα αλλο εναλακτικο μερος να δουμε τι θελει ο κοσμος
Αλλα τεσπα να συζητηση να γινεται

φιλικα



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #62 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 11:04:10 πμ
Να σημειώσω οτι στο ίδρυμα κάποια δεν είναι παιδάκια... παρά μόνο στο μυαλό.

Όπως οι εκδρομές, έτσι και οι εκδηλώσεις δεν είναι για όλα τα γούστα. Ξέρω ανθρώπους που δεν θα ερχόταν σε μια
ταβερνοσυνεστίαση έτσι απλά .
Αν είμαστε πολλοί καλύτερα γιατί θα είναι και μεγαλύτερη η προσφορά μας, αν λίγοι δεν υπάρχει πρόβλημα, θα υπάρξουν
εκδηλώσεις στο μέλλον που σίγουρα θα καλύπτουν περισσότερους.
Άλλωστε είναι η 9η αν δεν κάνω λάθος κοπή πίτας.Καμία ως τώρα δεν είχε τέτοιο χαρακτήρα.
Όποιος δεν επιθυμεί να έρθει στο ίδρυμα, μπορεί να έρθει στον πρωινό καφέ-βόλτα και μετά να συνεχίσει για αλλού.
Μέσα στον Φεβρουάριο κανονίσουμε και μια εκδρομή, οπότε θα βρεθούμε εκεί οι περισσότεροι.



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #63 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 11:05:53 πμ
Σαφως η αποφαση εχει παρθει , αλλα βλεπω λιγα ατομα
Μπορουσατε να ειχατε βαλει και ενα αλλο εναλακτικο μερος να δουμε τι θελει ο κοσμος
Αλλα τεσπα να συζητηση να γινεται
φιλικα

πάνω απο 40 άτομα έχουν δηλώσει συμμετοχή μέχρι τώρα... δεν είναι λίγα.Είμαι σίγουρος οτι θα ξεπεράσουμε τα 60


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #64 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 11:09:18 πμ
Συμφωνώ με τον Κώστα και μη ξεχνάτε ότι το γλέντι που ζητάνε μερικοί μπορεί Α Ν Ε Τ Α να γίνει και εκεί!!!


Παύλος Καρούμπης


Offline gianngeor

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 927
  • Ανοίγει νέος κύκλος ... (?)
Reply #65 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 16:51:40 μμ
Όλοι όσοι έχουμε συμμετάσχει στις προηγούμενες εκδηλώσεις κοπής πίτας, (και εγώ πρώτος) "μασαμπουκιάσαμε" δεόντος.
Δεν έχει τίποτα το μεμπτό το "μασαμπούκιασμα".
Είπαμε αυτή τη φορά να τολμήσουμε κάτι παραπάνω.
Αυτό που σε προσέβαλε, (δικαιωμά σου) γράφτηκε ΜΟΝΟ για να ευαισθητοποιήσει - παροτρήνει περισσότερο κόσμο.

Αν σου έχω δώσει την εντύπωση ότι θα προσέβαλα έτσι τον κόσμο να μου το πεις, (σε π/μ εννοείται).


Γιώργος Γιαννόπουλος, ( ORIENT Status 21 ταχ...)


Offline Γιάννης Σταυρουλάκης

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4154
  • by Jstavrou
Reply #66 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 17:01:01 μμ
Φταίει κι ο Μέμος που δεν θα χορηγήσει βεβαίωση παρακολούθησης μαθημάτων σερβιρίσματος... ::)


There are 3 kinds of people.
Those who MAKE things happen.
Those who WATCH what happens.
Those who WONDER what happened.
Μέλος Κ.Τ. XL650V


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #67 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 17:38:29 μμ
Εγω παλι εχω την πεποιθηση οτι μεχρι να ερθει η στιγμή,  οι συμμετοχες θα εχουν ξεπερασει τα 110 ατομα...
Περισσοτερα απο καθε αλλη πιτα.


Και θα παμε εκει, και θα περασουμε τελεια. Και θα τα κανουμε ολα μονοι μας (ψησιμο, σερβιρισμα, μαζεμα) και τα χρηματα που θα διναμε σε εναν ταβερνιαρη για τις υπηρεσίες αυτες, θα τα δωσουμε σε ενα  μερος που θα πιασουν καλυτερο τοπο. Και θα ειμαστε ολοι περηφανοι μετα.


Εδω ειστε και εδω ειμαστε.

Ο συλλογος, τα μελη του και οι φιλοι του,  εχουν δειξει παρα πολλες φορες ποσο ευαισθητοποιημενοι ειναι, και ποσο στηριζουν το ΔΣ του, οταν προκειται να κανουμε κατι καλο για αδυνατες κοινωνικές ομάδες. 
Αντιρρησεις υπαρχουν παντα. Δεν μπορει ποτε να ειναι ικανοποιημενοι ολοι.   

Δεν θυμαμαι αν εχω δηλωσει Κωστα, βαλε με και μενα 2 ατομα και στις εργασιες (ψηφισα)
« Last Edit: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 17:44:05 μμ by Sotos »


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Diamantis

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1085
  • Diamonds are forever
Reply #68 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 17:46:04 μμ
Εγω παλι εχω την πεποιθηση οτι μεχρι να ερθει η στιγμή,  οι συμμετοχες θα εχουν ξεπερασει τα 100 ατομα...
Περισσοτερα απο καθε αλλη πιτα.

Εδω ειστε και εδω ειμαστε.
Ο συλλογος εχει δειξει παρα πολλες φορες ποσο ευαισθητοποιημενος ειναι, και ποσο στηριζει το ΔΣ του, οταν προκειται να κανουμε κατι καλο για αδυνατες κοινωνικές ομάδες.   

για να δουμε μηπως ειμαι γουρλης μετα απο 4 χρονια αποχης,οπως λεει και ο Γιωργος το -COME BACK- και το 2008 οι συμμετοχες θα ξεπερασουν οντως τα 100 ατομα...
 


Diamonds are forever


Offline ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2675
  • Η τρελα δεν παει στα βουνα....καβαλαει Vara...
Reply #69 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 17:51:19 μμ
παιδιά, αν είναι να δημιουργήσω νέο κυπριακό, κάνω πίσω. δεν κρατώ κακία σε κανένα (είναι γνωστό σε όλους πιστεύω, ότι δεν μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις αυτού του είδους). Ζητώ συγνώμη πρώτος εγώ, αν όσα είπα πείραξαν κανένα (είναι και η ψυχολογία μου χάλια αυτές τις μέρες...) Εύχομαι να περάσετε καλά, και όσο για διασκέδαση, όπως είπε και ο κώστας, να φαν και οι κότες (αν δεν τις φάμε εμείς στην σούβλα ή στα κάρβουνα....)

Υ.Γ. για να ρίξω και μια "βόμβα", προς το ΔΣ..... προγραμματισμό εκδρομών για φέτος, πότε θα έχουμε;;;;;;



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #70 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 17:54:20 μμ
Σιγα την βομβα...

Εχει πεσει ηδη απο τον Δεκεμβρη...

Ο Κωστακης και το ΔΣ δουλευει καργα για αυτο.


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #71 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 19:53:32 μμ
Φταίει κι ο Μέμος που δεν θα χορηγήσει βεβαίωση παρακολούθησης μαθημάτων σερβιρίσματος... ::)

Μόλις με έβγαλες από το δίλημμα . . . ποιός θα φορέσει πρώτος, καπέλο το πιάτο του !!!!
« Last Edit: Σάββατο 19 Ιανουάριος 2008, 01:12:54 πμ by memos »


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


costas

  • Guest
Reply #72 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 20:10:27 μμ
Επειδή δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ ,λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων , παρακαλώ όπως μου αποστείλετε το κομμάτι με το φλουρί στην γνωστή  διεύθυνσή μου!



Offline Chris_de_Ze

  • Veteran
  • mods
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9270
    • Hellas Saab Forum
Reply #73 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 20:37:25 μμ
Επειδή δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ ,λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων , παρακαλώ όπως μου αποστείλετε το κομμάτι με το φλουρί στην γνωστή  διεύθυνσή μου!

Αν είναι μόνο το κομμάτι με το φλουρί, κανένα πρόβλημα Κώστα μου! .
..Το δώρο θα το κρατήσουμε εμείς! :D :D ;)


Ιδρυτικό μέλος HTC.   XL600V P/YB
Four wheels move the body. Two wheels move the soul.


costas

  • Guest
Reply #74 on: Παρασκευή 18 Ιανουάριος 2008, 20:44:33 μμ
Αν είναι μόνο το κομμάτι με το φλουρί, κανένα πρόβλημα Κώστα μου! .
..Το δώρο θα το κρατήσουμε εμείς! :D :D ;)

Eνοείται ότι ο κάτοχος του φλουρίου δικαιούται και το σχετικό δώρο!