Hellas Transalp Forum

Διεθνής Συνάντηση Transalp 2007 - Αυστρία Τιρόλο 17-20 Μαϊου

KostasC · 179252

Offline AGELOSB

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209
Reply #350 on: Παρασκευή 11 Μάιος 2007, 18:01:21 μμ
....ολα έτοιμα τα θέλετε ? Εμεις ενα μπακλαβά ζητήσαμε ... και έχει γινει Κυπριακό το θέμα.
Μεχρι Θεσσαλονίκη να πηγαίνατε περίσσότερα χλμ θα κάνατε...αντε τωρα.


Η διεύθυνση του ξενοδοχείου στην Αυστρία ειναι εδω
http://www.transalpclub.nl/ITT2007/index.php?option=com_wrapper&Itemid=27
Υπόψιν οτι κάνετε register κατα την είσοδο σας και σας ενημερώνουν για το ξενοδοχείο
(οι περισσότεροι απο Βενετία δεν είστε στο παραπάνω ξενοδοχείο, αλλα στον διπλανό... στάβλο)
Προσέξτε μη γίνει κανα μπέρδεμα... (χαλαρα... )


τωρα αυτο το"σταυλος"τι το θελες ,για να αρχισουμε ν΄ανησυχουμε ;Δεν μας πτοεις πια τωρα θα ρθουμε !!!



Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #351 on: Παρασκευή 11 Μάιος 2007, 18:46:52 μμ
 Φεύγω σε λίγο για νυχτερινή δουλειά, θα γυρίσω 4:00 το πρωί και καπάκι αύριο στα αεροπλάνα (ευτυχώς στο έδαφος) Γι' αυτό....

    ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΤΑΞΙΔΙ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ, ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΠΙΣΩ ΣΩΟΙ, ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΝΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΕΠΑΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ, ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!! @#@#$$$#^&*^(μπινελίκια)
 
  ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!!
« Last Edit: Παρασκευή 11 Μάιος 2007, 18:59:44 μμ by M. I. Pagalos »




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!


Offline Παύλος Α

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 905
Reply #352 on: Παρασκευή 11 Μάιος 2007, 19:18:56 μμ
Καλό ταξίδι σε όλους, καλά να περάσετε,

Και που είστε... φέρτε και την οργάνωση για του χρόνου μαζί σας στην επιστροφή. :D :D :D


Η σκέψη μας είναι μαζί σας...καλό δρόμο... :moped:


Παύλος Αγγελίδης


okeanos

  • Guest
Reply #353 on: Παρασκευή 11 Μάιος 2007, 20:28:11 μμ
κααααλοοοο ταξίδι με προσοχή και να είστε όλοι συγκροτημένοι, να αποδείξετε στους λοιπούς ευρωπαίους ποιοι είμαστε!! να συλλέξετε όσες περισσότερες εντυπώσεις και να μας τις μεταφέρετε για να ζηλέψουμε περισσότερο από ότι τώρα...ρε παιδιά ακόμη κι εγώ δεν μπορώ να βγάλω απ'τη σκέψη μου αυτό το ταξίδι, σαν να συμμετείχα κι εγώ σ'αυτό! θάθελα ακόμη να μεταβιβάσετε στον κόσμο που θα γνωρίσετε τα χαιρετήσματά μας, θά'ναι μια αφορμή να θελήσουν να μας γνωρίσουν και τους υπόλοιπους από κοντά, έτσι θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως επιχείρημα για την επόμενη διεθνή συνάντηση, να προγραμματιστεί στην Ελλάδα!
και καλή επάνοδο

Υ.Γ. η μαμά μου μου είπε αν θα θέλατε να σας φτιάξει τυροπιττάκια με το φύλλο που ανοίγει :goofy: :lol: για το δρόμο



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #354 on: Παρασκευή 11 Μάιος 2007, 21:01:31 μμ
Υ.Γ. η μαμά μου μου είπε αν θα θέλατε να σας φτιάξει τυροπιττάκια με το φύλλο που ανοίγει :goofy: :lol: για το δρόμο

Σας ευχαριστουμε ολους για τις ευχές. Μακάρι να μπορουσε να πάει ολος ο σύλλογος !
Πιστευουμε οτι θα καρδίσουμε την επόμενη ΙΤΤ στην Ελλάδα , οποτε ...θα ειμαστε ολοι στην ΙΤΤ 2008 !!!

Σταυρο για τα τυροπιτάκια... δεν το συζητάμε ! σε περιμένουμε αύριο στην BP μετά τα δίοδια στις 8:30...
λιγο βάρβαρο , αλλα αξίζει !!!

και στο καπακι μετά το αλμυρό... ο μπακλαβάς της Τζένης ...τι ωραια αρχίζει αυτο το ταξίδι !

Καλα να περάσετε οσοι παραμείνετε εδω ! θα τα πουμε με πολλές φωτό στην επιστροφή .



rastabill

  • Guest
ήρθε η ώρα φεύγω για BP άντε παιδιά καλά να περάσουμε.Καλό δρόμο να έχετε και εσεις απο Ιταλία.



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
ήρθε η ώρα φεύγω για BP άντε παιδιά καλά να περάσουμε.Καλό δρόμο να έχετε και εσεις απο Ιταλία.

με τα ποδια θα πας...?


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


tzenitzou

  • Guest
Σάββατο. μεσημέρι.
Μπήκα στο forum . Κανείς μέσα. Μπήκα όμως. Να ξαναδιαβάσω όσα μας κρατήσαν σε αγωνία. Μας κρατούσαν το ενδιαφέρον τόσο καιρό.
Οι περισσότεροι ξεκίνησαν. Το υπέροχο αυτό ταξίδι που ακόμα και εγ'ω που θα πάω μετά από 3 μέρες ζηλεύω. Ολους αυτούς που έμειναν ξύπνιοι από την αγωνία αυτής της μέρας.
Οταν θα γυρίσουμε με το καλό όλοι πίσω θα ξεκινήσουμε ένα καινούργιο θέμα. ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.
Αυτό όμως που θα έχει μείνει είναι όχι μόνο αυτά που θα έχουν δει τα μάτια μας αλλά αυτά που θα έχουν μείνει στην καρδιά μας. Γιατί κάτι τέτοια μας φέρνουν πιό κοντά. Κάτι τέτοια έκαναν και εμένα να δημιουργησω καινούργιες παρέες που είναι πραγματικά φίλοι καρδιάς.
ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ.
ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΣΕ ΜΑΣ.



Offline AGELOSB

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209
Tζένη καλημερα απο θεσσαλονικη
Είμαστε και μεις εδώ .Εχουν μεινει πισω η ομαδα των καραβισιων που αναχωρει Δευτερα.Ως τοτε εχουμε να λεμε..... Ακομη τα πραγματα πανω στο κρεββατι ειναι και δεν εχουν ετοιμαστει τα παντα.Ετσι ως Δευτερα εδω ειμαστε και ανησυχουμε.



tzenitzou

  • Guest
Ετσι λοιπόν
εσύ είσαι η παρέα μας από την θεσσαλονίκη. Αντε να πούμε καμμιά κουβέντα γιατί οι υπόλοιποι της παρέας δεν έχουν υπολογιστή για να μπουν και νοιώθω περίεργα. Νοιώθω σαν να έμεινα πίσψ μόνη μου.
Για τα ρούχα μην λες τίποτα. Εγώ σήμερα θα αρχίσω να τα τακτοποιώ. Μέχρι στιγμής έκανα τις αγορές γαι πραγματα που χρειαζόμουν γαι το ταξίδι. Το βράδυ σιδερωμα , δίπλωμα και απλά αναμονή. αναμονή. αναμονή πολλές οι μέρες μέχρι τη δευτέρα



Offline georgE_xlv1000

  • Ο Τοσοδούλης
  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 131
  • Αν ακούσεις την εξάτμισή μου κράτα την αναπνοή σου
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!!!!!!!!

 ;D :D :goofy: :beer: :opera: :moped: :band: :guitar: :rockout: :glasses9: :icescream: :thawave:


πάμε μια κόντρα;


Offline AGELOSB

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209
Για να απαντησω σε σενα πρωτα
Με τοσα χρωματα που μας εβαλες δεν ειναι δυνατον να μελαγχολησουμε.Ευχομαστε και στους εαυτους μας το ταξιδι να ειναι γεματο απο τετοια χρωματα.Να ειστε καλα παιδια.



tzenitzou

  • Guest
Δε ξέρω τι λέτε.... εγώ είμαι στη δουλειά και κοντεύει να γυρίσει το κεφάλι μου , Οσο σκεφτομαι ότι οι υπόλοιποι είναι στο δρόμο .........



Offline AGELOSB

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209
Δε ξέρω τι λέτε.... εγώ είμαι στη δουλειά και κοντεύει να γυρίσει το κεφάλι μου , Οσο σκεφτομαι ότι οι υπόλοιποι είναι στο δρόμο .........

[/
quote]
το ελαβες το τελαυταιο γιατι κατι δεν μουπηγε καλα