Hellas Transalp Forum

Διάπλους διώρυγας Ισθμού κ Ακροκόρινθος. 12 Σεπτεμβρίου 2010.

memos · 41495

Offline Doctor

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 636
Reply #75 on: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 12:51:18 μμ
Όχι ρε παιδιά αυτα δεν γίνονται... Περαστικά στον  Αντώνη(azag) ελπίζω να μην είναι κατι σοβαρό ,και όπως ειπε και ο Βαγγέλης τα παλιοσίδερα γίνονται ξανά καινούρια.



Offline lanos

  • May the Force be with you..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 919
  • May the Force be with you..
Reply #76 on: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 13:46:33 μμ
όχι ρε γ.....το τι έγινε,περαστικά στον φίλο και όλα καλά να πάνε,το κ.....ο σας παράτησε και έφυγε  :angry5: :angry5: :angry5: ,πιστεύω να τον   :humping: :humping: :humping:  για τα καλά


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #77 on: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 16:27:08 μμ
πω ατυχια... και που ετυχε σε εσας... και που ετυχε να ναι και μεθυσμενος ο τυπος...  (καλυπτουν οι ασφαλειες μεθυσμενους ευκολα η χρειάζεται άλλη διαδικασία?)

Ευχομαι να μην εχει κατι σοβαρό ο Αντωνης.

Καλή και γρήγορη αναρρωση.

Επρεπε να παρετε κανενα τηλεφωνο to πρωι.
Ολο και καποιος θα γυρναγε πισω απο το σημειο συναντησης να βοηθησει όπου μπορουσε.
« Last Edit: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 17:06:00 μμ by Sotos »


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #78 on: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 16:43:04 μμ
Κριμα το παιδι ευχομαι ταχεια αναρρωση ..........και ελπιζω να τον ξεσκιση τον πιτσιρικα  >:(




Offline Thireftis

  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 350
Reply #79 on: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 17:28:56 μμ
Παιδιά γειά χαρά !!! ο Αντώνης ευτυχώς είναι καλά, μόνο κάποιες εκδορές και μώλωπες θα του θυμίζουν την 1η εκδρομή γνωριμίας!!! Η γνωριμία ελπίζουμε να γίνει την ερχόμενη Τρίτη στο ΣΥ.ΜΟ.Φ.Ε. 
Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον όλων σας...



Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #80 on: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 18:17:55 μμ
Όχι ρπστμ!!! Πέρασα και είδα το περιπολικό με τους κώνους και την κόκκινη μηχανή δεξιά από το δρόμο, στην κατηφόρα του Σκαραμαγκά! Ήμουν αριστερή με το αυτοκίνητο και δεν μπορούσα να σταματήσω! Περαστικά στον Αντώνη και να είναι το τελευταίο στραβό!

Σκίστε τον τον πιτσιρικά!!! Αν είναι ασφαλισμένος και νόμιμος, η ασφάλεια πληρώνει και στρέφεται εναντίων του πελάτη της που έκανε ατύχημα ενώ ήταν μεθυσμένος!!!

« Last Edit: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 18:22:47 μμ by panisk »


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline TASOS

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 5912
  • Aν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα.....
Reply #81 on: Κυριακή 12 Σεπτέμβριος 2010, 18:42:07 μμ

Ατυχία ρε γαμωτο......

Τουλάχιστον.....αποφύγατε τα χειρότερα.


Περαστικά  Αντώνη......και να είναι το τελευταίο.....



Offline ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1368
  • Μαργαρίτες μη μαδάς
Reply #82 on: Δευτέρα 13 Σεπτέμβριος 2010, 14:14:11 μμ
Περαστικα και σιδεροκεφαλος. Ευχομαι ολοψυχα αυτο να ειναι το τελευταιο.

Δηλαδη ευτυχος που του μα...... πιτσιρικα, του εφυγε ο προφυλακτηρας και γυρισε.
Οδηγησει κατω απο επιρια αλκοολ, προκληση ατυχηματος και εγκαταληψει θυματος.
Αν αυτα δεν ειναι παραβασεις, τοτε ευχομαι να κρατησες τον προφυλακτηρα και να του τον περασεις εσυ...... αλλα οχι στο αυτοκινητο  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(



Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #83 on: Δευτέρα 13 Σεπτέμβριος 2010, 16:22:15 μμ
Αντώνη Περαστικά σου.....


Εύχομαι να ήταν και το τελευταίο σου συμβάν με την μοτό σου.....


Πάντα όρθιος φίλε, όλα τα υπόλοιπα φτιάχνονται....




"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #84 on: Δευτέρα 13 Σεπτέμβριος 2010, 16:32:49 μμ
Περαστικα και σιδεροκεφαλος. Ευχομαι ολοψυχα αυτο να ειναι το τελευταιο.

Δηλαδη ευτυχος που του μα...... πιτσιρικα, του εφυγε ο προφυλακτηρας και γυρισε.
Οδηγησει κατω απο επιρια αλκοολ, προκληση ατυχηματος και εγκαταληψει θυματος.
Αν αυτα δεν ειναι παραβασεις, τοτε ευχομαι να κρατησες τον προφυλακτηρα και να του τον περασεις εσυ...... αλλα οχι στο αυτοκινητο  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Μαργαρίτα !!!
Τι εννοείς με αυτά που γράφεις? κορίτσι πράμα, το παλικάρι γύρισε και τον πήρε τον προφυλακτήρα του τι νόμιζες πως θα ρύπαινε το περιβάλλον?



Offline ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1368
  • Μαργαρίτες μη μαδάς
Reply #85 on: Δευτέρα 13 Σεπτέμβριος 2010, 16:51:11 μμ
Μαργαρίτα !!!
Τι εννοείς με αυτά που γράφεις? κορίτσι πράμα, το παλικάρι γύρισε και τον πήρε τον προφυλακτήρα του τι νόμιζες πως θα ρύπαινε το περιβάλλον?
Τι σημασια εχει καλε το "κοριτσι πραμα"
Αν σου τυχαινε εσενα θα τον συνχαιρες και θα του εδινες τους "χαιρετισμους στην οικογενεια"

Συγνωμη....... αλλα εγω ΟΧΙ   >:( >:( >:( >:( >:(

(και επειδη φαινεσαι καλο και ηθικο παιδι..... κοιτα,  ποτε  ΜΑ   ΠΟΤΕ  μην με δεις νευριασμενη  ;D ;D ;D )



Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #86 on: Κυριακή 19 Σεπτέμβριος 2010, 16:24:30 μμ
Περαστικά σου (azag) Βαγγέλη!!! (αν και μετά από τόσες μέρες θα χοροπηδάς πάλι...)



Άσε Άγγελε ο Μέμος έκλεισε και το κινητό του, πάω και εγώ να ακυρώσω τα εισιτήρια στο καράβι για άλλη φορά και θα κάνω τον διάπλου εδώ στον ποταμό και να πιώ και την ρακή που είχα έτοιμ για τον Ισθμό


Καλησπέρα Βαγγέλη.
Δεν είχα κλείσει το κινητό μου. Απλά εκείνο το ΠΣΚ ήμουν στις Σπέτσες (ακόμα δεν έχω γυρίσει) για μια χορευτική εκδήλωση που είχα.
'Ισως όταν με πήρες τηλέφωνο να βρισκόμουν μέσα στην θαλάσσια σπηλιά που υπάρχει εκεί και όπως είναι φυσικό δεν είχα καθόλου σήμα. Ούτε την "καμπάνα".
Αλλά όταν μίλησα με τον Αντρέα στο κντ (το Σάββατο νομίζω) δεν υπήρχε περίπτωση να ακυρωθεί η εκδρομή. Είχαν κανονιστεί όλα ΚΑΙ στην περίπτωση της βροχής. Αφού θα ερχόντουσαν και άτομα από μακριά...
Απλά κρίμα για τα παιδιά που είχαν το ατύχημα και για τα σας από την Κρήτη.





(χρωστάς την ρακή  :2cool: :2cool: :2cool: και στην Δοιράνη θα κάνει πολύ κρύο  :geezer: :geezer: :geezer: )   ;D ;D ;D



Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………