Hellas Transalp Forum

Κατάβαση ποταμού Νέδα - 4-5 Ιουλίου 2009

KostasC · 51324

Offline georgakis

  • GERRARD
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 564
Reply #75 on: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 13:39:04 μμ
το κοιταω ευχαριστω


ΖΩΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΙΛΙΟΝ-TRANSALP 650


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9899
Reply #76 on: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 13:43:15 μμ
το κοιταω ευχαριστω

Δες

Θανάση εκεί δεν είναι το camping?
« Last Edit: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 13:46:23 μμ by Παύλος »


Παύλος Καρούμπης


Offline mist

  • aka Nrgman
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 479
Reply #77 on: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 14:10:23 μμ
Και η διαδρομή του θα πραγματοποιήσουμε .



Δεν παίρνεις λογαριασμό ... δεν δίνεις λογαριασμό.


Offline ThanDim

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1672
Reply #78 on: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 17:58:24 μμ
ΣΥΜΕΤΟΧΗ             ΑΤΟΜΑ                   ΜΕΣΟ                   ΔΙΑΜΟΝΗ                 ΠΟΤΑΜΙ          ταβερνα

fotisalp                     1                            ?                          ?                           1                   1
ThanDim                    1                       ΜΟΤΟ                       -                            1                   1
Μέμος                       2                       MOTO                    1 σκηνή                      2                   2
Παύλος                     2                       ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     2                    2
Sotos                       2                       ΜΟΤΟ                     1  σκηνή                    2                    2
KostasC                    2                       ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ           1  σκηνή                     2                    2
surfer 600                 1                       MOTO                     1  σκηνή                     1                   1
Mist                         1                        ΜΟΤΟ                        -                           -                    1
Τotos                       1                        MOTO                     1 σκηνη                     1                   1
tzeronymo                 1                       ΜΟΤΟ                         ?                           1                   1
Chrisdim                    1                        MOTO                        -                          1                    1
Georgakis                  2                       AYTOKINHTO            1 σκηνη                     2                    2
nikos122s                  2                        MOTO                    1 σκηνη                     2                    2
Διαμαντής+xamogelo   2                        ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     1                    2

Συνολο                   21
« Last Edit: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 18:46:43 μμ by ThanDim »


Δημητρακόπουλος Θανάσης
R1200GS
Καλαμάτα


okeanos

  • Guest
Reply #79 on: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 22:56:29 μμ
Αν φύγεις κατα τις 5 θα είσαι Κυπαρισσία κατά τις 8 παρά. Αλλάζεις και ξεκινάμε για ποτάμι. Σκηνή στήνεις όταν επιστρέψουμε.

Σταύρο τι θέλεις να μάθεις για το κάμπινγκ;
Θανάση, θα ήθελα να μάθω ποιο είναι και πού και αν έχει κανονιστεί τίποτα από τους υπεύθυνους του συλλόγου, όπως είχε γίνει στην πανελλήνια συνάντηση και δηλώναμε στην είσοδο ότι είμαστε του κλαμπ...

όσο για τη διάσχιση του ποταμού, νομίζω ότι δεν είμαι και στην καταλληλότερη φυσική κατάσταση μιας και έχω χαλάσει τις "σχέσεις" μου με τα κρύα νερά πια... (έχω ευαισθησία, λέεεμε :-\  έχω καταπονήσει πολύ τον οργανισμό μου και δεν μου "επιτρέπεται" να του προκαλέσω κάποιο σοκ όπως τα παγωμένα νερά...)

Σταύρο δεν μπορείς να φύγεις Παρασκευή απόγευμα;
Μέμο, ως συνήθως τις Παρασκευές και τα Σάββατα τελειώνω αργά το απόγευμα τη δουλειά, ενώ το πρωινό μου εγερτήριο είναι στις 4 το πρωί! οπότε δεν θα το ήθελα να ταξιδέψω κουρασμένος και για τέτοια απόσταση...
« Last Edit: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 23:05:17 μμ by okeanos »



okeanos

  • Guest
Reply #80 on: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 23:12:59 μμ

ΣΥΜΕΤΟΧΗ             ΑΤΟΜΑ                   ΜΕΣΟ                   ΔΙΑΜΟΝΗ                 ΠΟΤΑΜΙ          ταβερνα

fotisalp                     1                            ?                          ?                           1                   1
ThanDim                    1                       ΜΟΤΟ                       -                            1                   1
Μέμος                       2                       MOTO                    1 σκηνή                      2                   2
Παύλος                     2                       ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     2                    2
Sotos                       2                       ΜΟΤΟ                     1  σκηνή                    2                    2
KostasC                    2                       ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ           1  σκηνή                     2                    2
surfer 600                 1                       MOTO                     1  σκηνή                     1                   1
Mist                         1                        ΜΟΤΟ                        -                           -                    1
Τotos                       1                        MOTO                     1 σκηνη                     1                   1
tzeronymo                 1                       ΜΟΤΟ                         ?                           1                   1
Chrisdim                    1                        MOTO                        -                          1                    1
Georgakis                  2                       AYTOKINHTO            1 σκηνη                     2                    2
nikos122s                  2                        MOTO                    1 σκηνη                     2                    2
Διαμαντής+xamogelo   2                        ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     1                    2
okeanos                    1                       MOTO                     1 σκηνή                     -                    1
   
Συνολο                   21



Offline CheGuevara

  • Έλα μωρή οδηγάρα που έγινες και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2063
  • Ηasta la Victoria Siempre
Reply #81 on: Δευτέρα 29 Ιούνιος 2009, 23:16:18 μμ
Και εγώ μέσα!!!


ΣΥΜΕΤΟΧΗ             ΑΤΟΜΑ                   ΜΕΣΟ                   ΔΙΑΜΟΝΗ                 ΠΟΤΑΜΙ          ταβερνα

fotisalp                     1                            ?                          ?                           1                   1
ThanDim                    1                       ΜΟΤΟ                       -                            1                   1
Μέμος                       2                       MOTO                    1 σκηνή                      2                   2
Παύλος                     2                       ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     2                    2
Sotos                       2                       ΜΟΤΟ                    1  σκηνή                     1                    2
KostasC                    2                       ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ           1  σκηνή                     2                    2
surfer 600                 1                       MOTO                     1  σκηνή                     1                   1
Mist                         1                        ΜΟΤΟ                        -                           -                    1
Τotos                       1                        MOTO                     1 σκηνη                     1                   1
tzeronymo                 1
Chrisdim                    1                        MOTO                         -                         1                    1
Georgakis                  2                       AYTOKINHTO            1 σκηνη                     2                    2
nikos122s                  2                        MOTO                    1 σκηνη                     2                    1
Διαμαντής+xamogelo   2                        ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     1                    2
CheGuevara              1                        MOTO                 Μάλλον σκηνή                 1                    1 


Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δεν σε γέλασε.
Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,
ήδη θα το κατάλαβες η Ιθάκες τι σημαίνουν.


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #82 on: Τρίτη 30 Ιούνιος 2009, 00:09:43 πμ
Και εγώ μέσα!!!


ΣΥΜΕΤΟΧΗ             ΑΤΟΜΑ                   ΜΕΣΟ                   ΔΙΑΜΟΝΗ                 ΠΟΤΑΜΙ          ταβερνα

fotisalp                     1                            ?                          ?                           1                   1
ThanDim                    1                       ΜΟΤΟ                       -                            1                   1
Μέμος                       2                       MOTO                    1 σκηνή                      2                   2
Παύλος                     2                       ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     2                    2
Sotos                       2                       ΜΟΤΟ                    1  σκηνή                     1                    2
KostasC                    2                       ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ           1  σκηνή                     2                    2
surfer 600                 1                       MOTO                     1  σκηνή                     1                   1
Mist                         1                        ΜΟΤΟ                        -                           -                    1
Τotos                       1                        MOTO                     1 σκηνη                     1                   1
tzeronymo                 1
Chrisdim                    1                        MOTO                         -                         1                    1
Georgakis                  2                       AYTOKINHTO            1 σκηνη                     2                    2
nikos122s                  2                        MOTO                    1 σκηνη                     2                    1
Διαμαντής+xamogelo   2                        ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     1                    2
CheGuevara              1                        MOTO                 Μάλλον σκηνή                 1                    1 

Και εσύ μέσα αλλά έσβησες τον okeano και το σύνολο.... ;D



ΣΥΜΕΤΟΧΗ             ΑΤΟΜΑ                   ΜΕΣΟ                   ΔΙΑΜΟΝΗ                 ΠΟΤΑΜΙ          ταβερνα

fotisalp                     1                            ?                          ?                           1                   1
ThanDim                    1                       ΜΟΤΟ                       -                            1                   1
Μέμος                       2                       MOTO                    1 σκηνή                      2                   2
Παύλος                     2                       ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     2                    2
Sotos                       2                       ΜΟΤΟ                     1  σκηνή                    2                    2
KostasC                    2                       ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ           1  σκηνή                     2                    2
surfer 600                 1                       MOTO                     1  σκηνή                     1                   1
Mist                         1                        ΜΟΤΟ                        -                           -                    1
Τotos                       1                        MOTO                     1 σκηνη                     1                   1
tzeronymo                 1                       ΜΟΤΟ                         ?                           1                   1
Chrisdim                    1                        MOTO                        -                          1                    1
Georgakis                  2                       AYTOKINHTO            1 σκηνη                     2                    2
nikos122s                  2                        MOTO                    1 σκηνη                     2                    2
Διαμαντής+xamogelo   2                        ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     1                    2
okeanos                    1                       MOTO                     1 σκηνή                     -                    1
CheGuevara              1                        MOTO                 Μάλλον σκηνή                 1                    1   


Συνολο                   23



« Last Edit: Τρίτη 30 Ιούνιος 2009, 08:47:39 πμ by Παύλος »


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline ThanDim

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1672
Reply #83 on: Τρίτη 30 Ιούνιος 2009, 00:10:29 πμ
Θανάση, θα ήθελα να μάθω ποιο είναι και πού και αν έχει κανονιστεί τίποτα από τους υπεύθυνους του συλλόγου, όπως είχε γίνει στην πανελλήνια συνάντηση και δηλώναμε στην είσοδο ότι είμαστε του κλαμπ...

όσο για τη διάσχιση του ποταμού, νομίζω ότι δεν είμαι και στην καταλληλότερη φυσική κατάσταση μιας και έχω χαλάσει τις "σχέσεις" μου με τα κρύα νερά πια... (έχω ευαισθησία, λέεεμε :-\  έχω καταπονήσει πολύ τον οργανισμό μου και δεν μου "επιτρέπεται" να του προκαλέσω κάποιο σοκ όπως τα παγωμένα νερά...)
Μέμο, ως συνήθως τις Παρασκευές και τα Σάββατα τελειώνω αργά το απόγευμα τη δουλειά, ενώ το πρωινό μου εγερτήριο είναι στις 4 το πρωί! οπότε δεν θα το ήθελα να ταξιδέψω κουρασμένος και για τέτοια απόσταση...

www.campingkyparissia.com  ένα έχει η Κυπαρισσία, θα το βρεις. Έχει παντού ταμπέλες!  Θα ξέρουν για την παρουσία μας οπότε και μόνος να έρθεις θα σε κατατοπίσουν. Για θέματα υγείας δε μπορώ να πάρω θέση. Ότι νομίζεις καλύτερο. Μπορείς να έρθεις και να μας βρεις όμως στους καταράκτες. Κάνεις 3 χιλιόμετρα μέτριο χωματόδρομο και περπατάς 10-15 λεπτά. Δε χρειάζεται να βραχείς! Λογικά εμείς θα είμαστε εκεί κατά τις 13:00. Αλλιώς κατευθείαν στη ταβέρνα.


Δημητρακόπουλος Θανάσης
R1200GS
Καλαμάτα


Offline CheGuevara

  • Έλα μωρή οδηγάρα που έγινες και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2063
  • Ηasta la Victoria Siempre
Reply #84 on: Τρίτη 30 Ιούνιος 2009, 18:42:45 μμ
Και εσύ μέσα αλλά έσβησες τον okeano και το σύνολο.... ;D



ΣΥΜΕΤΟΧΗ             ΑΤΟΜΑ                   ΜΕΣΟ                   ΔΙΑΜΟΝΗ                 ΠΟΤΑΜΙ          ταβερνα

fotisalp                     1                            ?                          ?                           1                   1
ThanDim                    1                       ΜΟΤΟ                       -                            1                   1
Μέμος                       2                       MOTO                    1 σκηνή                      2                   2
Παύλος                     2                       ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     2                    2
Sotos                       2                       ΜΟΤΟ                     1  σκηνή                    2                    2
KostasC                    2                       ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ           1  σκηνή                     2                    2
surfer 600                 1                       MOTO                     1  σκηνή                     1                   1
Mist                         1                        ΜΟΤΟ                        -                           -                    1
Τotos                       1                        MOTO                     1 σκηνη                     1                   1
tzeronymo                 1                       ΜΟΤΟ                         ?                           1                   1
Chrisdim                    1                        MOTO                        -                          1                    1
Georgakis                  2                       AYTOKINHTO            1 σκηνη                     2                    2
nikos122s                  2                        MOTO                    1 σκηνη                     2                    2
Διαμαντής+xamogelo   2                        ΜΟΤΟ                     1 σκηνή                     1                    2
okeanos                    1                       MOTO                     1 σκηνή                     -                    1
CheGuevara              1                        MOTO                 Μάλλον σκηνή                 1                    1   


Συνολο                   23





Συγνώμη παιδιά. Της νύχτας τα καμώματα !!!!!



Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δεν σε γέλασε.
Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,
ήδη θα το κατάλαβες η Ιθάκες τι σημαίνουν.


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #85 on: Τετάρτη 01 Ιούλιος 2009, 05:41:27 πμ
Έχουμε και λέμε.

Την Παρασκευή ραντεβού όλοι στις 17:15 στο ΠΡΩΤΟ βενζινάδικο (εάν θυμάμαι καλά  είναι της AEGEAN) ΜΕΤΑ από τα διόδια της Ελευσίνας για να αναχωρήσουμε για Κυπαρισσία. Όποιος φθάνει στο σημείο της συνάντησης θα ήταν καλό να βάλει βενζίνη στο πρατήριο που θα βρισκόμαστε και μετά έρχεται και μας "φιλάει"  :-* :-* :-*.


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline mist

  • aka Nrgman
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 479
Reply #86 on: Τετάρτη 01 Ιούλιος 2009, 08:51:28 πμ
Έχουμε και λέμε.

Την Παρασκευή ραντεβού όλοι στις 17:15 στο ΠΡΩΤΟ βενζινάδικο (εάν θυμάμαι καλά  είναι της AEGEAN) ΜΕΤΑ από τα διόδια της Ελευσίνας για να αναχωρήσουμε για Κυπαρισσία. Όποιος φθάνει στο σημείο της συνάντησης θα ήταν καλό να βάλει βενζίνη στο πρατήριο που θα βρισκόμαστε και μετά έρχεται και μας "φιλάει"  :-* :-* :-*.



 :salut:


Δεν παίρνεις λογαριασμό ... δεν δίνεις λογαριασμό.


Offline xamogelo

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2514
  • να ταξιδεύετε πάντα........
Reply #87 on: Τετάρτη 01 Ιούλιος 2009, 11:19:41 πμ
Έχουμε και λέμε.

Την Παρασκευή ραντεβού όλοι στις 17:15 ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΑΝΑΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ στο ΠΡΩΤΟ βενζινάδικο (εάν θυμάμαι καλά  είναι της AEGEAN) ΜΕΤΑ από τα διόδια της Ελευσίνας για να αναχωρήσουμε για Κυπαρισσία. Όποιος φθάνει στο σημείο της συνάντησης θα ήταν καλό να βάλει βενζίνη στο πρατήριο που θα βρισκόμαστε και μετά έρχεται και μας "φιλάει"  :-* :-* :-*.


Αχ, βρε Μεμάκο!!!
Μισές δουλειές κάνεις.........  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
Εγώ θα σε συμπληρώνω?  ;D


...με τη μηχανή σας και τα μάτια της ψυχής σας!!!



Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #88 on: Τετάρτη 01 Ιούλιος 2009, 14:09:28 μμ
Φοβάμαι να το πω εγώ...  :obsessed: :obsessed: :obsessed:


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline xamogelo

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2514
  • να ταξιδεύετε πάντα........
Reply #89 on: Τετάρτη 01 Ιούλιος 2009, 14:13:32 μμ
Φοβάμαι να το πω εγώ...  :obsessed: :obsessed: :obsessed:



 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: Καλά κάνεις!!!  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:


...με τη μηχανή σας και τα μάτια της ψυχής σας!!!



Offline Dimitris(honda)

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 506
  • 7o ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΡΑΛΛΥ HTC ΦΘΙΩΤΙΔΑ 2012
Reply #90 on: Τετάρτη 01 Ιούλιος 2009, 19:58:37 μμ
Μέχρι πότε μπορώ να δηλώσω συμμετοχή ?



Offline Διαμαντης

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2816
Reply #91 on: Τετάρτη 01 Ιούλιος 2009, 20:48:35 μμ
Quote
ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΑΝΑΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΤΟ     ΚΕΦΑΛΙ

Ήσουνα συνεργός στο έγκλημα με δίνεις και στεγνά τώρα !  :P

 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
« Last Edit: Πέμπτη 02 Ιούλιος 2009, 00:54:19 πμ by Διαμαντης »



Offline ThanDim

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1672
Reply #92 on: Τετάρτη 01 Ιούλιος 2009, 21:12:26 μμ
Μέχρι πότε μπορώ να δηλώσω συμμετοχή ?

Παρασκευή μεσημέρι πρέπει να κανονιστούν τα μεταφορικά μέσα για το ποτάμι οπότε πρέπει να έχει οριστικοποιηθεί ο αριθμός συμμετοχών. Βέβαια για 1-2 άτομα δε θα έχουμε ιδιαίτερο πρόβλημα αλλά καλό θα είναι να ειδοποιήσετε νωρίς γιατί μπορεί να προκύψουν "πολλά 1-2 άτομα"  ;)


Δημητρακόπουλος Θανάσης
R1200GS
Καλαμάτα


Offline Dimitris(honda)

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 506
  • 7o ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΡΑΛΛΥ HTC ΦΘΙΩΤΙΔΑ 2012
Reply #93 on: Πέμπτη 02 Ιούλιος 2009, 14:00:21 μμ
Στα παρακάτω site για όσους ταξιδευούν μπορούν να ενημερωθούν για τον καιρό
http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=113
http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=217



Offline ThanDim

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1672
Reply #94 on: Πέμπτη 02 Ιούλιος 2009, 14:05:54 μμ
 1o γκρουπ (εμπροσθοφυλακή..) αναχωρεί το απόγευμα!!  ThanDim & chrisdim! 

Στο 6983514293 αν χρειαστεί κάποιος οτιδήποτε!

Καλό ταξίδι και στους υπόλοιπους!
« Last Edit: Πέμπτη 02 Ιούλιος 2009, 14:07:50 μμ by ThanDim »


Δημητρακόπουλος Θανάσης
R1200GS
Καλαμάτα


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #95 on: Πέμπτη 02 Ιούλιος 2009, 22:52:55 μμ
1o γκρουπ (εμπροσθοφυλακή..) αναχωρεί το απόγευμα!!  ThanDim & chrisdim! 

Στο 6983514293 αν χρειαστεί κάποιος οτιδήποτε!

Καλό ταξίδι και στους υπόλοιπους!

Πολλά άτομα είστε Θανάση. Πρέπει να βάλεις κάποιον για σκούπα...  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Θα σου τηλεφωνήσω τουμόροου. Μπον βουαγιάζζζζζ !!!


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #96 on: Πέμπτη 02 Ιούλιος 2009, 23:00:10 μμ
Αύριο ποιοι θα έρθουν στο ραντεβού που προαναφέρω;
Ρωτάω για να ξέρουμε ποιους θα περιμένουμε (κάποια λογικά λεπτά της ώρας παραπάνω...)


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline mist

  • aka Nrgman
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 479
Reply #97 on: Πέμπτη 02 Ιούλιος 2009, 23:43:49 μμ
Παρών  :salut:


Δεν παίρνεις λογαριασμό ... δεν δίνεις λογαριασμό.


Offline xplast

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3652
Reply #98 on: Παρασκευή 03 Ιούλιος 2009, 00:04:05 πμ
Αύριο ποιοι θα έρθουν στο ραντεβού που προαναφέρω;
Ρωτάω για να ξέρουμε ποιους θα περιμένουμε (κάποια λογικά λεπτά της ώρας παραπάνω...)


Στο φυλάμε για έκπληξη!!! :P :P :P



Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #99 on: Παρασκευή 03 Ιούλιος 2009, 05:48:18 πμ
Στο φυλάμε για έκπληξη!!! :P :P :P

Να δεις εγώ τη έκπληξη σας φυλάω για την Κυριακάτικη επιστροφή.. ουίιιιιιι !!!  ;) ;) ;)


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………