Hellas Transalp Forum

Eντυπώσεις απο την ανοιξιάτικη εκδρομή στην Μεσσηνία

παλτακης · 34851

Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Που να σε :horseshit: και να βγαλεις μαλλια ρεεεεεεεεεεεεεε

Ωωωω... σίγουρα θα χαρεί το κορίτσι του Θαναση διαβάζοντας όλα αυτά εδω μέσα υπό αυτό το πέπλο της αβρότητας που πλημμυρίζει...


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline ThanDim

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1672
Ωωωω... σίγουρα θα χαρεί το κορίτσι του Θαναση διαβάζοντας όλα αυτά εδω μέσα υπό αυτό το πέπλο της αβρότητας που πλημμυρίζει...


Μπαα.... τα εζησε live το ΣΚ!!  Kαταλαβε πολλα για πολλους.....


Δημητρακόπουλος Θανάσης
R1200GS
Καλαμάτα


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Πριν το νήμα παραδοθεί στον φραμπαλά  ;D, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια (Che τα λεφτά στα κατέθεσα το πρωί), με συγκινήσατε.

Ο καιρός ήταν μεγάλος σύμμαχος. Το ίδιο και η εποχή. Ο Απρίλης μήνας είναι μακράν ο ομορφότερος για περιηγήσεις στην Πελοπόννησο: ιδανική θερμοκρασία, τα χαμηλά είναι καταπράσινα και ολάνθιστα και οι κορυφές χιονισμένες!

Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όλους τους συμμετέχοντες που με το κέφι τους και την καλή τους διάθεση φτιάξαμε μια πολύ ωραία ομάδα. Πολύ χάρηκα που είδα παλιούς και νέους μαζί σε αυτή την εκδρομή. Απρόοπτα πέραν της γουρνοπούλας δεν είχαμε, όλα εκτυλίχθηκαν μια χαρά.

Θα μεταφέρω τα κολακευτικά σας σχόλια και τις ευχαριστίες σας στο Μιχάλη, θα χαρεί πολύ!

Και εις άλλα με υγεία! Ραντεβού στην Πανελλήνια, όπου μαθαίνω ο ΥπΕκ Παλτάκης με τους τοπικούς ετοιμάζουν ωραία πράγματα και διαδρομές!



Offline ThanDim

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1672
Αργησαν λίγο αλλά το καλό πράμα................ ήρθε!!

Αλλά πρώτα, μερικά σχόλια!!!

Σανδάλι κορντούρα με προστασία στα νύχια και gortex επένδυση για τέλεια αναπνοή!!!!




Δειτε ανθρώπους που ξέρουν να απολαμβάνουν τη ζωή!!!  Όσο οι άλλοι ίδρωναν σε χωμάτινες διαδρομές και πεζοπορίες σε αρχαιολογίες κτλ αυτο το ζευγάρι απολάμβανε τις στιγμες ηρεμίας τους!!! Πως να μην ταίριαζαν;;;;;;  :) :)






Ορίστε φωτογραφίες από το εσωτερικό του κτηρίου που έγιναν τα "αίσχη"!!!!  Πρώτος και καλύτερος ο Φώτης..... για να καταλάβετε γιατι το έπαιζε μυστικοπαθής!!! Ας μη σχολιάσω τον μουσάτο.................  :-X :-X :-X :-X :-X




Για τον οποίο μουσάτο έχω να πω οτι η Μεγαλόχαρη έκανε το θαυμα της και μετά από τόσο φαΐ δε σφήνωσε στο στενό πέρασμα και έτσι οι αρχαιολόγοι γλύτωσαν το γκρέμισμα της Μονής για να τον απεγκλωβίσουν!!!!  :fingers:



Συνωστισμός για μια φωτογραφία δίπλα από τις αρχαίες .....χέστρες των παλαιστών!!!  :shit:




Ενα τελευταίο σχόλιο...........  βρε Βαγγέλη, πολύ τις σπας τις κλειδώσεις.....  μα πολύ!!!!  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Ορίστε και το σύνολο των φωτογραφιών........ http://s733.photobucket.com/user/ThanDim/library/Messinia%202015


Δημητρακόπουλος Θανάσης
R1200GS
Καλαμάτα


Offline Chris the Loutrinos

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 893
Reply #54 on: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 19:11:03 μμ
Και εγώ άργησα αλλά τα καλυτερότερα τώρα έρχονται

Τέσσερα γεμάτα χρονια χωρίς μηχανη δεν ήταν και έυκολα αλλά νομίζω ότι με κανα δυό παρόμοιες μοτοβόλτες θα τα διαγράψω από το μυαλό μου.

Φωτή, Μιχάλη και όσοι δούλεψαν για αυτή την εκδρομή ένα μπράβο και ένα ευχαριστώ είναι λίγο.

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Εδώ έχουμε το Transalp Club



Και πάλι το Transalp Club



Τι να κοιτάν άραγε οι περίεργοι

[imghttps://lh5.googleusercontent.com/-kknR0_ET_Xk/VUEELBXKScI/AAAAAAAAB8A/r3ryWVnN2OE/w893-h595-no/SAM_0368.JPG[/img]http://Αμα ο άντρας ξέρει να φέρεται....



Ο Φτερωτός Έρωτάς με επιγονατίδες



Το πλιάτσικο....





Προσοχή το άλμπουμ περιέχει γαστρεντερολογικό πορνό!!!!

https://plus.google.com/photos/105123913953441776337/albums/6143188854488045985?authkey=CJeL88eqvbSGXQ
« Last Edit: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 19:18:10 μμ by Chris the Loutrinos »


Μάνος Παπακυριακού
1972-2010


Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Reply #55 on: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 20:32:34 μμ
Εγώ πάντως έριξα τα βέλη μου και το ζεύγος έβγαλε φωτό μπροστά στην εκκλησιά ήδη! Διαδώστε! 


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #56 on: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 21:40:34 μμ
Όλο τσικ του τσικ είσαι στις φωτό λούτρινο αγοράκι!



Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Reply #57 on: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 21:55:03 μμ
Είχε χρόοοοοοοοοοοονια να καβαλήσει, πήρε και μπε εμ βεεεεεεε και στάζουνε τα κοκορόζουμα! ;D


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline Chris the Loutrinos

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 893
Είχε χρόοοοοοοοοοοονια να καβαλήσει, πήρε και μπε εμ βεεεεεεε και στάζουνε τα κοκορόζουμα! ;D

 :goofy: :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:


Μάνος Παπακυριακού
1972-2010


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Έχω κάποιες φωτό ακόμα από την εκδρομή, κοντινά πλάνα κλπ. Όσοι θέλουν, ας μου στείλουν πμ με το email τους για να τους στείλω ένα λινκ να τις κατεβάσουνε.