Hellas Transalp Forum

4ο Φωτογραφικό Ράλι 10/10/2009 ΠΗΛΙΟ (κουβέντα γοήτρου!)

memos · 387429

Offline Διαμαντης

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2816
Quote
αν μαζευτούμε 3 ΚΤΜ στην ίδια ομάδα θα είναι σα να κλέβουμε εκκλησία

Μην ανησυχείτε για την "εκκλησία". Ψάχτε πρώτα για τα συνεργεία της περιοχής. Έχουν αδυναμία στα πορτοκαλί. ;D



Offline hristos3

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 850
  • Δεν δαγκώνω λέμεεεε... άμα δεν με πειράξεις
Αγαπητέ μου φίλε, επειδή παρέα με αυτό το ΤΑ πήγαμε μέχρι Αραράτ  και γυρίσαμε καθώς επίσης αυτό το ΤΑ πήγαινε εκδρομές με το κλαμπ πριν υπάρξει κλαμπ, θα σε παρακαλούσα να ανακαλέσεις τα κακεντρεχή σου σχόλια άμεσα και να υποκλιθείς πάραυτα στην παλιόγρια του Τάσου μας. ;D
Μα με παρεξηγησες το θεμα το εχω με τα δικα σας οχι με το ΤΑ που σιγουρα παει παντου. Τα αλλα δεν ξερω αν πανε :)


Η πίστα και ο δρόμος είναι αντιστρόφως ανάλογες καταστάσεις.
Οι περήφανοι στην πίστα είναι ταπεινοί στο δρόμο, ενώ οι ταπεινοί στην πίστα θέλουν να κάνουν τους περήφανους στο δρόμο.


Offline hristos3

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 850
  • Δεν δαγκώνω λέμεεεε... άμα δεν με πειράξεις
Διαμαντηηηηηηηη
Ξερεις τι σημαινει ΚΤΜ
Παρεπιπτοντως στο συνεδριο θα εισαι στην κερκυρα?


Η πίστα και ο δρόμος είναι αντιστρόφως ανάλογες καταστάσεις.
Οι περήφανοι στην πίστα είναι ταπεινοί στο δρόμο, ενώ οι ταπεινοί στην πίστα θέλουν να κάνουν τους περήφανους στο δρόμο.


Offline Διαμαντης

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2816
Quote
Ξερεις τι σημαινει ΚΤΜ

Έχω ακούσει τα καλύτερα!

Quote
Παρεπιπτοντως στο συνεδριο θα εισαι στην κερκυρα?

Άμα με καλέσουν σε συνέδριο στη Κέρκυρα θα πάω με το μαγιό μου!  :2hysterical:



Offline Ghallas

  • Azariah ben Moses dei
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1759
  • Quocunque Jeceris Stabit
Δεν έχω νέα για τα δωματια από...

KY Lubricants
Τσομπανα...Ωραιοι
(Α)Γριες




Θα ενημερώσω απόψε. Έχουμε κάποια διαδικαστικά ακόμη (παζαρεύουμε αντιπροσφορά από το Sheraton Πορταριάς)




My bike got stolen and all I got was this lousy thread. And the bike back...


Offline xamogelo

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2514
  • να ταξιδεύετε πάντα........
θα πάω με το μαγιό μου! 



Εγώ στη θέση σου θα πήγαινα, χωρίς.................  ;) ;) ;)


...με τη μηχανή σας και τα μάτια της ψυχής σας!!!



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss

Εγώ στη θέση σου θα πήγαινα, χωρίς.................  ;) ;) ;)
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ και εσυ μην χασεις τον Ερμη του Πραξιτελους :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:




andy

  • Guest
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ και εσυ μην χασεις τον Ερμη του Πραξιτελους :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
Πραξη τελος εννοείς. :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline Διαμαντης

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2816
Quote
και εσυ μην χασεις τον Ερμη του Πραξιτελους

Γιατί ρε? Πόντο πόντο τη μάζευα τη κορμάρα μου τόσα χρόνια. Ξέρεις τι θυσίες έχω κάνει? (βαρυστομαχιές, καινούρια ρούχα  ;D.Χρειάζομαι και πιό γερές αναρτήσεις).



Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Αγαπητέ μου φίλε, επειδή παρέα με αυτό το ΤΑ πήγαμε μέχρι Αραράτ  και γυρίσαμε καθώς επίσης αυτό το ΤΑ πήγαινε εκδρομές με το κλαμπ πριν υπάρξει κλαμπ, θα σε παρακαλούσα να ανακαλέσεις τα κακεντρεχή σου σχόλια άμεσα και να υποκλιθείς πάραυτα στην παλιόγρια του Τάσου μας. ;D


Η αλήθεια είναι ότι το ΤΑ του Τάσου έχει ιστορική πλέον αξία.... Γιά να δούμε θα αντέξει άλλη μιά βδομάδα ??  :2hysterical: :2hysterical:

Στα δύσκολα περάσματα θα φορτώνετε στις ΚουΤαΜάρες σας από ένα κομμάτι να περνάτε....  :2hysterical:

Δεν ερχόταν καλύτερα με το ποδήλατο? Περισσότερες πιθανότητες θα 'χε.... ;D



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Γιατί ρε? Πόντο πόντο τη μάζευα τη κορμάρα μου τόσα χρόνια. Ξέρεις τι θυσίες έχω κάνει? (βαρυστομαχιές, καινούρια ρούχα  ;D.Χρειάζομαι και πιό γερές αναρτήσεις).
Εσυ αγορι μου καλα εκανες  ;D ;D ;D............................στην φιλεναδα σου το λεω που εχει φαντασιωσεις :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:




Offline Tassos (Chios)

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1398
...
Ξερεις τι σημαινει ΚΤΜ
...


Κάθε Τετάρτη Μάστορα;;;;



DRAKE RAMORE

  • Guest
Ω ρε ομάδες και κακό!
Γέμισε το μαγαζί πελάτες!
Να δουμε ποιον θα πρωτοεξυπηρετήσουμε! :humping:



Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7326
  • Kαι αδιάβροχος.....!
................ και να υποκλιθείς πάραυτα στην παλιόγρια του Τάσου μας. ;D

Τς τς τς .......κατεμάκηδες..... :eusa_snooty:


ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Ω ρε ομάδες και κακό!
Γέμισε το μαγαζί πελάτες!
Να δουμε ποιον θα πρωτοεξυπηρετήσουμε! :humping:
ΩΩΩΩΩΩππππππααααααααα παιδια πιαστε τοιχο λεμμεεενεεε :2hysterical: :2hysterical:

Αρκουδε παρε αυτο :ky: για ναμην τους πονεσεις εμεις θα εχουμε φυγει μακραν :2hysterical: :2hysterical:




Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470

Η αλήθεια είναι ότι το ΤΑ του Τάσου έχει ιστορική πλέον αξία.... Γιά να δούμε θα αντέξει άλλη μιά βδομάδα ??

Στα δύσκολα περάσματα θα φορτώνετε στις ΚουΤαΜάρες σας από ένα κομμάτι να περνάτε.... 

Δεν ερχόταν καλύτερα με το ποδήλατο? Περισσότερες πιθανότητες θα 'χε....



γιατι αυτος παει πισω?
Μετα απο τοσα χρονια, παπους θα χει γινει!

 
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Κάθε Τετάρτη Μάστορα;;;;

Καλά, καλά, τραγουδάτε εσείς για συνεργεία όσο τα Κατέμια οργώνουν τα βουνά. Από αυτά δεν ιδρώνουν τ'αυτιά μας, οδηγούμε και Enfield εξάλλου.

ΥΓ: τα κοροιδεύεις τα Κατέμια αλλά το logo σας πρώτον παραπέμπει άμεσα στα γνωστά πορτοκαλί χωματερά (ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται) και δεύτερον είναι και κλεμμένο από την ομάδα με την οποία τρέχουμε χρόνια τώρα στα trail rides εγώ, ο LC8er, o KostasC και κανά δυο άλλοι από εδώ μέσα. Οι περισσότεροι με ΚΤΜ. Και έχουμε μαζέψει και μερικά κύπελα. Για κοίτα τι γράφει στο avatar μας: xrepia.gr team Άμα θες ψάξτο και στις συμμετοχές παλαιότερων αγώνων trail ride και rally raid στο www.trailride.gr
Μην κοιτάς που δείχνουμε ανωτερότητα στους αντιγραφείς, αλλά όχι και να μας δουλεύετε κι από πάνω.



Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
γιατι αυτος δεν εχει γερασει τωρα πια ?
Θα μπορει με το ποδηλατο ?
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Ο Τασούλης κυκλοφορεί σχεδόν αποκλειστικά με ποδήλατο και είναι φέτες, μην τον προκαλείς ψηλέ (άντε μην έρθουμε και οι τρεις με τα ΜΤΒ και σας πάρουμε και τα σώβρακα ;D)



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Καλά, καλά, τραγουδάτε εσείς για συνεργεία όσο τα Κατέμια οργώνουν τα βουνά. Από αυτά δεν ιδρώνουν τ'αυτιά μας, οδηγούμε και Enfield εξάλλου.

ΥΓ: τα κοροιδεύεις τα Κατέμια αλλά το logo σας πρώτον παραπέμπει άμεσα στα γνωστά πορτοκαλί χωματερά (ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται) και δεύτερον είναι και κλεμμένο από την ομάδα με την οποία τρέχουμε χρόνια τώρα στα trail rides εγώ, ο LC8er, o KostasC και κανά δυο άλλοι από εδώ μέσα. Οι περισσότεροι με ΚΤΜ. Και έχουμε μαζέψει και μερικά κύπελα. Για κοίτα τι γράφει στο avatar μας: xrepia.gr team Άμα θες ψάξτο και στις συμμετοχές παλαιότερων αγώνων trail ride και rally raid στο www.trailride.gr
Μην κοιτάς που δείχνουμε ανωτερότητα στους αντιγραφείς, αλλά όχι και να μας δουλεύετε κι από πάνω.

αντε ρε συ...
και ελεγα ρε που το ξερω... που το ξερω...


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
αντε ρε συ...
και ελεγα ρε που το ξερω... που το ξερω...

Βιβαίως κυρ ενουμοτάρχα μ', στυγνή κλιψιά και αντιγραφή!



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Ο Τασούλης κυκλοφορεί σχεδόν αποκλειστικά με ποδήλατο και είναι φέτες, μην τον προκαλείς ψηλέ (άντε μην έρθουμε και οι τρεις με τα ΜΤΒ και σας πάρουμε και τα σώβρακα ;D)

μη ξεχασετε τα υπογλωσσια μονο ! 

 :2hysterical:




Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Tassos (Chios)

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1398
Καλά, καλά, τραγουδάτε εσείς για συνεργεία όσο τα Κατέμια οργώνουν τα βουνά. Από αυτά δεν ιδρώνουν τ'αυτιά μας, οδηγούμε και Enfield εξάλλου.

ΥΓ: τα κοροιδεύεις τα Κατέμια αλλά το logo σας πρώτον παραπέμπει άμεσα στα γνωστά πορτοκαλί χωματερά (ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται) και δεύτερον είναι και κλεμμένο από την ομάδα με την οποία τρέχουμε χρόνια τώρα στα trail rides εγώ, ο LC8er, o KostasC και κανά δυο άλλοι από εδώ μέσα. Οι περισσότεροι με ΚΤΜ. Και έχουμε μαζέψει και μερικά κύπελα. Για κοίτα τι γράφει στο avatar μας: xrepia.gr team Άμα θες ψάξτο και στις συμμετοχές παλαιότερων αγώνων trail ride και rally raid στο www.trailride.gr
Μην κοιτάς που δείχνουμε ανωτερότητα στους αντιγραφείς, αλλά όχι και να μας δουλεύετε κι από πάνω.

Απλή σύμπτωση - ειλικρινά. Αν ενοχλεί το αλλάζουμε άμεσα



Offline Διαμαντης

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2816
Quote
στην φιλεναδα σου το λεω που εχει φαντασιωσεις

Ξέρει τι διαλέγει!!!!  ;)

Να σε δώ με ένα πόδι να κάνεις μαγκιές στα βουνά.   ;D ;D ;D ;D
Εκεί δεν έχει "θα κάτσω τέρμα".



Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Απλή σύμπτωση - ειλικρινά. Αν ενοχλεί το αλλάζουμε άμεσα
Το ξέρω, don't worry. Άμα είσαι άξιος θα σε κάνουμε και μέλος. Οι προυποθέσεις είναι απλές : απαιτείται κατοχή είτε γιαπωνέζικου 15ετίας και βάλε είτε ευρωπαικού ανεξαρτήτως ηλικίας  ;D



Offline Tassos (Chios)

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1398
Το ξέρω, don't worry. Άμα είσαι άξιος θα σε κάνουμε και μέλος. Οι προυποθέσεις είναι απλές : απαιτείται κατοχή είτε γιαπωνέζικου 15ετίας και βάλε είτε ευρωπαικού ανεξαρτήτως ηλικίας  ;D

Θέλει ακόμα 9 χρονάκια. Φέτος πήγε Δημοτικό  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: