Hellas Transalp Forum

5ο Φωτογραφικό Ράλι HTC 2-10-2010: Κουβέντα γοήτρου!

Sotos · 255944

Offline CheGuevara

  • Έλα μωρή οδηγάρα που έγινες και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2063
  • Ηasta la Victoria Siempre
Reply #600 on: Παρασκευή 01 Οκτώβριος 2010, 15:44:40 μμ

Λυπάμαι που μια δύσκολη κατάσταση στην οικογένεια με κρατάει στο σπίτι. Πίστευα ότι όταν δήλωνα συμμετοχή θα υπήρχε ...λίγος χρόνος ακόμα. Δεν έγινε όμως έτσι και πρέπει να μείνω να στηρίξω τη γυναίκα μου που βλέπει τη μάνα της να φεύγει.

Καλή δύναμη και κουράγιο φίλε!

Μεταξύ μας πάντως γλίτωσες την φετινή ταλαιπωρία - αποτυχία της παλτακοόμάδας!! :2hysterical:


Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δεν σε γέλασε.
Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,
ήδη θα το κατάλαβες η Ιθάκες τι σημαίνουν.


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #601 on: Παρασκευή 01 Οκτώβριος 2010, 15:51:46 μμ
Καλή δύναμη και κουράγιο φίλε!

Μεταξύ μας πάντως γλίτωσες την φετινή ταλαιπωρία - αποτυχία της παλτακοόμάδας!! :2hysterical:
εσενα θα σε σκισω αμα σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσε βρω πουθενα  :D ;D ;D




Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #602 on: Παρασκευή 01 Οκτώβριος 2010, 15:56:10 μμ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ.................................








SEXY BIKERS..................


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #603 on: Παρασκευή 01 Οκτώβριος 2010, 15:57:30 μμ
Καλή δύναμη και κουράγιο φίλε!

Μεταξύ μας πάντως γλίτωσες την φετινή ταλαιπωρία - αποτυχία της παλτακοόμάδας!! :2hysterical:
:2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue:

Μη στεναχωριέσαι Κώστα μου. Όλες οι ομάδες ΕΚΤΟΣ της Anaconda Team, θα έχουν το ...πνεύμα μου κοντά τους  :goofy: :goofy: :goofy: Ξέρεις πόσες κούκλες πάνω σε πλαστικές μηχανές και γύρω γύρω βελόνες και κεριά έχω? Έχω προετοιμαστεί εγώ  :goofy: :goofy: :goofy:

Σ' ευχαριστώ για το κουράγιο...


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #604 on: Παρασκευή 01 Οκτώβριος 2010, 15:58:52 μμ
:2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue: :2tongue:

Μη στεναχωριέσαι Κώστα μου. Όλες οι ομάδες ΕΚΤΟΣ της Anaconda Team, θα έχουν το ...πνεύμα μου κοντά τους  :goofy: :goofy: :goofy: Ξέρεις πόσες κούκλες πάνω σε πλαστικές μηχανές και γύρω γύρω βελόνες και κεριά έχω? Έχω προετοιμαστεί εγώ  :goofy: :goofy: :goofy:

Σ' ευχαριστώ για το κουράγιο...



Έμενα δεν μ ευχαριστείς που σου έχω ανεβάσει το ηθικό με τόσες φωτό.......


Πέρα την πλάκα.... Πάνο καλή δύναμη...... ;)


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #605 on: Παρασκευή 01 Οκτώβριος 2010, 20:29:37 μμ
Λευτέρη, το κακό είναι ότι όλα αυτά που ανέβασες είναι ...φάτε μάτια ψάρια και κοιλιά περίδρομο!!!

Αν τις είχες στην ομάδα σου, θα έφερνα το ΤΑ που θα σας έλειπε και θα ευχαριστιόμασταν ...όλοι μαζί από κοντά  :pimpdaddy: :pimpdaddy: :pimpdaddy:


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #606 on: Παρασκευή 01 Οκτώβριος 2010, 20:38:31 μμ
Η συμπαράσταση που μου έχετε δείξει σ' αυτές τις δύσκολες ώρες, είτε από το θέμα αυτό, είτε με ΠΜ, είτε από το τηλέφωνο, είναι πολύ συγκινητική. Τόσο εγώ εγώ όσο και η σύζυγός μου σας ευχαριστούμε πολύ!!!


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live