Hellas Transalp Forum

Πρεσπες 24-25-26-27-28 Οκτώβρη - δήλωση ενδιαφέροντος

Sotos · 93075

Poll

Όσοι δηλώσατε συμμετοχή δηλώστε τις ημέρες διανυκτέρευσης

Απο Παρασκευή 24/10
9 (45%)
Απο Σαββάτο 25/10
11 (55%)

Total Members Voted: 16

Offline ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2675
  • Η τρελα δεν παει στα βουνα....καβαλαει Vara...
Reply #125 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 12:59:14 μμ
εγω δεν ειμαι στη λιστα.... λογο του οτι 8α μενω στην κοζανη.... μηπως υπαρχουν και αλλοι σαν εμενα;



Offline ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2675
  • Η τρελα δεν παει στα βουνα....καβαλαει Vara...
Reply #126 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 13:05:45 μμ
α, και ξεκιναω σαββατο πρωι.... ξημερωματα...



flwrina

  • Guest
Reply #127 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 13:32:29 μμ
αυριο το πρωι θα περασω να δω τι γινεται και να μαθω τον τελικο αριθμο δωματιων. απο εκει και περα διαθεσημοτητα δυσκολα θα υπαρξει. οσοι το σκεφτονται ας αποφασισουν αμεσα...
Ωχ τώρα το είδα αυτό :o

Πως γίνεται να έχουν ψηφίσει 21 άτομα, στη λίστα να υπάρχουν πάνω από 25 δωμάτια αλλά το ξενοδοχείο να έχει κλεισμένα μόνο 15?
ελα ντε?



Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7326
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #128 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 13:44:22 μμ
Να ψηφίσει η μάνα.  :pimp:


ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


flwrina

  • Guest
Reply #129 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 15:12:46 μμ
Ισως γιατί μερικοί μονοί γινανε διπλοί  ??? ??? (μάλλον, δεν ειμαι σίγουρη)

Για περισσσότερα γουτσου-γουτσου  ;) ;)

απλα και καποιοι που δεν ηταν σιγουροι δηλωσαν,με αποτελεσμα να εχει αλλη εικονα το  δ.σ για τον αριθμο δωματιων.(χωρις να φταιει καποιος  απο το δ.σ γιατι κλεισαμε αυτα που ειχαν δηλωθει απο τους ενδιαφερομενους)
με λιγα λογια κλεισαμε παρα πολλα δωματια και γιαυτο πετυχαμε καλες τιμες. ασχετα τωρα αν τα ακουω εγω απο τον αλλον. αλλο 23-25 αλλο 15-17 δωματια...

τωρα αν καποιος ψηφιζει ενω θα μεινει σε αλλο ξενοδοχειο...τι να πω..
« Last Edit: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 15:16:15 μμ by ΛΕΥΤΕΡΗΣ- Φλώρινα »



Offline trelonis

  • D.j.
  • Μέλος HTC
  • Οδηγάρα
  • ***
    • Posts: 268
Reply #130 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 15:27:15 μμ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΟ ΧΕΣ@ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΨΑΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΜΗΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ Η ΕΒΑΛΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ο ΤΥΠΟΣ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΝΕ ΧΑΜΗΛΗ ΤΙΜΗ ΘΑ ΣΤΑ ΝΟΙΚΙΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΕΜΕΙΣ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ
ΕΙΠΑΜΕ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ
ΟΠΟΙΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ    ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ  ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.
 ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΙΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΜΑΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΑΒΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΙΣΗ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ


Λώνης


flwrina

  • Guest
Reply #131 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 15:28:48 μμ
τελευταια ενημερωση:

ως τωρα συνολικα εχουν κλεισει 19 δωματια (μονοκλινα-2κλινα-3κλινα)
στην τελευταια ανανεωση χθες ο συνολικος αριθμος ατομων ειναι 57
αυριο δηλωσε ο ξενοδοχος ειναι οριστικα η τελευταια μερα κρατησεων χωρις καμμια παραταση.
οποτε αν θελει καποιος να κλεισει ας το κανει και τα χρηματα και απο εβδομαδα ας τα καταθεσει.



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #132 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 17:24:09 μμ
Stay cool παιδες.....


Παντα ετσι παιζει η φαση με τα ξενοδοχεια και τις μαζικες μας εκδρομες.  Ειναι θεμα σωστου προγραμματισμου απο την μερια μας, και επαγγελματισμου του ξενοδοχου.

Χαλλλλλαρα.

Λευτερη, να μην σε πρηζει και πολυ... Εχει ΟΛΟ τον χρονο μπροστα του να κλεισει τα δωματια του μεχρι τις 26/10... 
Και δεν πεσαμε και πολυ εξω... 25 κρατησαμε, 20 του κλεισαμε, μια χαρα ειναι... εχει και χρονο λεμε να κλεισει και τα υπολοιπα.


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #133 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 17:48:10 μμ
απλα και καποιοι που δεν ηταν σιγουροι δηλωσαν,με αποτελεσμα να εχει αλλη εικονα το  δ.σ για τον αριθμο δωματιων.(χωρις να φταιει καποιος  απο το δ.σ γιατι κλεισαμε αυτα που ειχαν δηλωθει απο τους ενδιαφερομενους)
με λιγα λογια κλεισαμε παρα πολλα δωματια και γιαυτο πετυχαμε καλες τιμες. ασχετα τωρα αν τα ακουω εγω απο τον αλλον. αλλο 23-25 αλλο 15-17 δωματια...

τωρα αν καποιος ψηφιζει ενω θα μεινει σε αλλο ξενοδοχειο...τι να πω..

Να μην πεις τίποτα και να ξαναδιαβάσεις τι λέει και τι ζητάει το αρχικό post του Σωτήρη. Αφού το διαβάσεις να έχεις υπόψη σου ότι ουδείς είναι υποχρεωμένος να μένει στο ξενοδοχείο που υποδεικνύει το ΔΣ αν για κάποιο λόγο δεν επιθυμεί. Από ό,τι καταλαβαίνω το ΔΣ (του οποίου έχω διατελέσει μέλος και έχω διαπραγματευτεί με αρκετά ξενοδοχεία) με τον ξενοδόχο είπε: "Στο περίπου είναι τόσα άτομα. Δεσμεύεις δωμάτια μέχρι 10/10 μετά είσαι ελεύθερος να κάνεις ό,τι θέλεις." Αν ο ξενοδόχος ήθελε επιπλέον ΚΑΙ εγγύηση   ότι θα κλείσει 25 δωμάτια άπό το σύλλογο ας το έβαζε όρο στη συμφωνία. Για να ξέρουμε και τι λέμε...



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #134 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 19:29:53 μμ
Πάντως η ψηφοφορία μπήκε για να δούμε τι θα κρατήσουμε απο δωμάτια. Αρα αν κάποιος δε ψηφίζει, δε μας δημιουργεί και πρόβλημα στην εκτίμηση των κρατήσεων.
Σε κάθε περίπτωση είναι λογικό να υπάρχουν αποκλίσεις στον τελικό αριθμό. Η συμφωνία μέχρι τις 10/10 είναι υπέρ του ξενοδόχου και δε θα πρέπει να αισθάνεται κανείς ριγμένος.

Σύντομα θα ανακοινωθεί και το λεπτομερές πρόγραμμα .


flwrina

  • Guest
Reply #135 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 19:31:04 μμ
Να μην πεις τίποτα και να ξαναδιαβάσεις τι λέει και τι ζητάει το αρχικό post του Σωτήρη. Αφού το διαβάσεις να έχεις υπόψη σου ότι ουδείς είναι υποχρεωμένος να μένει στο ξενοδοχείο που υποδεικνύει το ΔΣ αν για κάποιο λόγο δεν επιθυμεί. Από ό,τι καταλαβαίνω το ΔΣ (του οποίου έχω διατελέσει μέλος και έχω διαπραγματευτεί με αρκετά ξενοδοχεία) με τον ξενοδόχο είπε: "Στο περίπου είναι τόσα άτομα. Δεσμεύεις δωμάτια μέχρι 10/10 μετά είσαι ελεύθερος να κάνεις ό,τι θέλεις." Αν ο ξενοδόχος ήθελε επιπλέον ΚΑΙ εγγύηση   ότι θα κλείσει 25 δωμάτια άπό το σύλλογο ας το έβαζε όρο στη συμφωνία. Για να ξέρουμε και τι λέμε...
τον αριθμο των δωματιων τον εκλεισα εφοσον ηρθα σε επαφη με το δ.σ
με δικη μου ευθυνη εκλεισα 2 παραπανω στην περιπτωση που δεν φτασουν τα δωματια
αλλα απο εκει και περα στα οσα λες:
με αφηνει αδιαφορο τι εκανες εσυ τα χρονια που ησουν  μελος του δ.σ αλλα εσυ απο την στιγμη που δηλωσες στην λιστα ησουν ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να αναφερεις οτι θα επιλεξεις το που θα μεινεις απο την αρχη κιολας διοτι οι κρατησεις περιελαμβαναν και την συμμετοχη σου και ερχεσαι εκ των υστερων να λες οτι εκλεισες αλλου!!
και οσον αφορα τον αριθμο δωματιων σε πληροφορω οτι αν ελεγα 15 και μετα βλεπουμε τοτε 75€ την ημερα θα πληρωναν οι υπολοιποι (αυτο εσενα δεν σε πολυ ενδιαφερει) και οπως ξερεις σε περιοδους αιχμης πιστεψε με ΜΕΓΑΛΗ χαρη μου εκανε και για την τιμη και για την διαθεσιμοτητα ως αυριο.
και στο τελος πες μου εσυ τι θα εκανες αν εβλεπες σημερα 55 περιπου συμμετοχες και να μην λενε αν κλεισουν η αν ακυρωσουν την συμμετοχη τους
τις οποιες τυχον εξηγησεις για τα δωματια και οτι αλλο αναλαβω να κανω ωστε να βοηθησω οπως βοηθησα πολλα ατομα στο θεμα (βλεπε λουρος) ειμαι υποχρεωμενος να τις δωσω στο δ.σ και οχι σε εσενα



Offline ΓIANNHΣ

  • Γιάννης Αποστόλου
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3763
Reply #136 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 19:41:04 μμ
Εγώ πάντως την κράτησή μου την έκανα


Ποτέ μην μαλώνεις με έναν ηλίθιο.
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω μεγαλύτερης εμπειρίας


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #137 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 20:03:30 μμ
Σου ξαναλέω διάβασε το αρχικό post του Σωτήρη. Όταν ζητήθηκε λίστα ΠΙΘΑΝΩΝ συμμετοχών (70 % σίγουροι γράφει συγκεκριμένα) δεν ήταν καν καθορισμένο σε ποια ΠΕΡΙΟΧΗ θα είναι η διαμονή. Έγω σε μια τέτοια αόριστη λίστα δήλωσα. Από εκεί και πέρα όταν ανακοινώθηκε η συγκεκριμένη πόλη και το συγκεκριμένο ξενοδοχείο το μόνο που ζητήθηκε από τον Κώστα ήταν εμπρόσθεσμη κράτηση και προκαταβολή από τους ενδιαφερόμενους (έως 10/10). Τι από όλα αυτά δεν καταλαβαίνεις??
Επαναλαμβάνω ότι ΑΝ ο ξενοδόχος έδωσε αυτή την τιμή υπολογίζοντας ότι θα έχει σίγουρα πελάτες για 25 δωμάτια τότε θα έπρεπε να το διευκρινήσει και να μπει σαν ρήτρα διατήρησης της τιμής προσφοράς. Απλά και ξάστερα. Αν δεν το έκανε αυτό και αν εσύ του έδωσες να καταλάβει ότι μας έχεις σίγουρους ομοίως με αφήνει αδιάφορο, δικό σου πρόβλημα. Εγώ δε δεμεύτηκα να μείνω εκών άκων οπουδήποτε και ούτε θα με μαντρώσει κανείς όπου θέλει.

Και να στο πω πιο απλά αν δεν το καταλαβαίνεις διότι δε μου άρεσε που άφησες υπονοούμενα ότι κάποιοι δεν είναι εντάξει στις συναλλαγές τους: Αν ήξερα από πριν ότι το ξενοδοχείο που θα κανονιζόταν θα ήταν μέσα σε πόλη εγώ δε θα δήλωνα στη λίστα. Διότι δε θα κάνω τόσα χιλιόμετρα από Αθήνα, δεν θα πάρω μια μέρα άδεια από τη δουλειά μου για να έρθω να μείνω σε μια πολυκατοικία στη Φλώρινα. Όσο χάλια κι αν είναι στην Πούλια, για την οποία έσπευσες να αφήσεις τα υπονοούμενά σου, τουλάχιστον θα κοιμάμαι και θα ξυπνάω  μέσα στο ΔΑΣΟΣ για 4 μέρες. Αυτό για μένα είναι το θέμα μια τέτοιας εκδρομής.

Σε κάθε περίπτωση αν εφεξής (γιατί θα είναι νεωτερισμός αυτό και, όχι, να μην αδιαφορείς καθόλου για το τι έκανε το ΔΣ όταν ήμουν μέλος) το ΔΣ θέλει τέτοια "κομματική" πειθαρχία στο θέμα διαμονή να μας το ζητάει ξεκάθαρα έχοντας όμως από πριν επισημάνει το που σκοπεύει να μας κοιμίσει-αλλά εγώ δεν βλέπω κανέναν από το ΔΣ να ζητάει κάτι τέτοιο, μονό εσύ το κάνεις και δεν θα έπρεπε καν να λογοδοτώ αυτή τη στιγμή.



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #138 on: Πέμπτη 09 Οκτώβριος 2008, 20:24:18 μμ
δεν υπάρχει λόγος να γίνεται τέτοια κουβέντα (ειδικά σε αυτό το post). Οπότε παρακαλώ να σταματήσουμε να
υπερασπιζόμαστε τις απόψεις μας (δεν βγάζει πουθενά τώρα). Δε χρειάζεται να λογοδοτούμε σε κανένα για τις επιλογές, όταν αυτές δεν επηρεάζουν κανένα.

Οι επιλογές ενός χώρου διαμονής, γίνονται κυρίως (και) με οικονομικά κριτήρια ώστε να μπορούν όσο το δυνατόν
περισσότεροι να είναι στην εκδρομή.
Το Ελληνίς μας έδωσε μια οικονομική και ποιοτική επιλογή και γι αυτό επιλέχθηκε.-


flwrina

  • Guest
Reply #139 on: Παρασκευή 10 Οκτώβριος 2008, 00:30:38 πμ
και για να κλεισει εδω το θεμα:

ησουν ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να δηλωσεις απο την πρωτη στιγμη εφοσον εμαθες που θα μεινει ο κοσμος και οχι τελευταιες μερες.
οσον αφορα τις κρατησεις και την ημερομηνια 10/10 καθως και το ποσο της προκαταβολης αν θες το πιστευεις με δικες μου θυσιες εγιναν.απλα αυτα μετεφερα στο δ.σ για να τα ανακοινωσει
ο αριθμος δωματιων κανονιστικε με μελη του δ.σ,απο μονος δεν γινοταν να μαντεψω ποσα ατομα και δωματια να κλεισω. αν θεωρεις τους υπολοιπους οτι τους ''μαντρωνει'' καποιος τοτε πραγματικα λυπαμαι γιατι εσενα τον ''ανωτερο''ισως σε εθιξα!!
και επειδη δεν μου καιγεται καρφι για το ποσο ενταξει η οχι εισαι στις ''συναλλαγες'' σου οπως και για τα χιλιομετρα που θα κανεις προσωπικα εσυ, αν θες να μαθεις εγω χανω 4 μερες αδειας,120€ απο τον μισθο,4 ωρες ομιλιας στο κινητο για ολες τις συννενοησεις με το δ.σ ,ξενοδοχεια,μελη του συλλογου αρκετες ωρες ψαξιματος και παρακαλετου και ουτε καν το εκανα θεμα σε κανεναν.
αναφερθηκα απο την πρωτη στιγμη στα ατομα που δηλωσαν και ειτε ακυρωσαν για τους λογους τους τελευταια στιγμη ειτε για τους δηλωμενους που δεν εχουν κανει κρατηση ακομη.
και ολα αυτα για να μην μεινει στον δρομο κανεις καθως και να μην πεταξει ενα σωρο χρηματα αδικα,
ευτυχως εχουν αποψη καποια ατομα περυσι που τους κανονισα τα παντα στο ιδιο ξενοδοχειο οποτε ξερουν απο πρωτο χερι οτι αυτα που υποσχεθηκα θα τηρηθουν στο ακεραιο.
ειπαμε....εσυ εισαι ''ανωτερος''... ''συγμωμη'' αν σε εθιξα.

τουλαχιστον εχω την συνειδηση μου ΚΑΘΑΡΗ και στο συγκεκριμενο θεμα δεν σε παιρνει να πεις το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!!
« Last Edit: Παρασκευή 10 Οκτώβριος 2008, 00:36:19 πμ by ΛΕΥΤΕΡΗΣ- Φλώρινα »



flwrina

  • Guest
Reply #140 on: Παρασκευή 10 Οκτώβριος 2008, 00:44:15 πμ
Δεν μασάμε...δώσε μόνο σύρμα στους δικούς σου να μην μας γράφουν όταν θα περνάμε με τελικές απο τα μπλόκα ;D

Υ.Γ ...αν και οι τελικές του ΤΑ400 είναι στα όρια της νομιμότητας ;D
θα σου δωσω την πινακιδα μου  ;D ;D ;D ;D

το ΤΑ 400 λες για βραδυπορεια να το γραψουν?? :2hysterical: :2hysterical:



Offline kotskofi

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 144
Reply #141 on: Παρασκευή 10 Οκτώβριος 2008, 21:40:23 μμ
   Εξάντλησα όλα τα χρονικά περιθώρια γιατί ενώ είχα κανονίσει άδεια τελικά ο προϊστάμενος μου είχε άλλη γνώμη...Το αποτέλεσμα είναι ότι δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω την εκδρομή. Εύχομαι να περάσουν καλά όσοι ξεκινήσουν για Πρέσπες και ελπίζω την επόμενη φορά να ενσωματωθώ και εγώ στην αποστολή.


Πρώην ΤΑ 650 (πρώτη αγάπη και παντοτινή) και νυν BMW R 1150 GS...
Dare!


Offline billzisia

  • νέος οδηγός
  • **
    • Posts: 97
Reply #142 on: Σάββατο 11 Οκτώβριος 2008, 10:20:28 πμ
Παιδια,ποια μερα θα περασετε (και θα καθισετε λιγο) 8) απο Καστορια;
Ρωταω,γιατι ειμαι απο Kαστορια (απο Αμπελοκηπους-5 λεπτα απο την πολη-εχουμε εκει και τις καλυτερες ταβερνες-7 στον αριθμο) και να κανονισω αν μπορεσω, (και αν το θελετε) να σας "ξεναγησω" στα μερη μου.... ;D
Αν υπαρξει ενδιαφερον,στειλτε μου e-mail,να σας δωσω το κιν. μου,να συνενοηθουμε....
Το e-mail μου ειναι: billzisia@yahoo.com.


Πασχω απο αθεραπευτη οξεια τρανσαλπιτιδα!!


DRAKE RAMORE

  • Guest
Reply #143 on: Σάββατο 11 Οκτώβριος 2008, 10:25:11 πμ
Όντως στους Αμπελόκηπους υπάρχουν οι καλύτερες ταβέρνες του Νομού Καστοριάς.Το επιβεβαιώνω.



Offline billzisia

  • νέος οδηγός
  • **
    • Posts: 97
Reply #144 on: Σάββατο 11 Οκτώβριος 2008, 10:27:49 πμ
Όντως στους Αμπελόκηπους υπάρχουν οι καλύτερες ταβέρνες του Νομού Καστοριάς.Το επιβεβαιώνω.
Thanks..... ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;)


Πασχω απο αθεραπευτη οξεια τρανσαλπιτιδα!!


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #145 on: Σάββατο 11 Οκτώβριος 2008, 10:30:31 πμ
Βασίλη σιγουρα θα σε χρειαστουμε, οταν εχουμε λεπτομερειες με το προγραμμα... σε 2-3 μερες δηλαδη.

Ευχαριστουμε


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


DRAKE RAMORE

  • Guest
Reply #146 on: Σάββατο 11 Οκτώβριος 2008, 11:20:34 πμ
Thanks..... ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;)

Τι ευχαριστείς ρε συ...ιδιοκτήτης ταβέρνας είσαι; ;D

Υ.Γ Το καλό να λέγεται...



Offline billzisia

  • νέος οδηγός
  • **
    • Posts: 97
Reply #147 on: Σάββατο 11 Οκτώβριος 2008, 12:03:44 μμ
Τι ευχαριστείς ρε συ...ιδιοκτήτης ταβέρνας είσαι; ;D

Υ.Γ Το καλό να λέγεται...
Iδιοκτητης ταβερνας δεν ειμαι...(μηχαν.αυτ/των ειμαι-εχω συνεργειο στους Αμπελοκηπους) ;D,αλλα,αν δεν παινεψεις το "σπιτι" σου θα πεσει να σε πλακωσει,δεν λενε; :goofy:
Σας περιμενω με χαρα..... ;D


Πασχω απο αθεραπευτη οξεια τρανσαλπιτιδα!!


Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #148 on: Σάββατο 11 Οκτώβριος 2008, 21:27:25 μμ
Αναλυτικό πρόγραμμα έχει ανακοινωθεί εδω

http://www.transalp.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=246&Itemid=1



andy

  • Guest
Reply #149 on: Δευτέρα 13 Οκτώβριος 2008, 12:10:45 μμ
Από Παρασκευή ποιοι θα φύγουμε;;;
Να κανονίσουμε γκρουπ
1. Andy (Ανδρέας)