Hellas Transalp Forum

Εκδρομή στην Εύβοια 1-2/7/2017

KKalantzis · 3952

Offline KKalantzis

  • HTC ΔΣ
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 2750
  • Where the streets have no name!
on: Τρίτη 27 Ιούνιος 2017, 15:47:12 μμ
Δυστυχώς, και ξεκινάω έτσι για να σας βάλω αμέσως στο κλίμα, την εκδρομή που είχαμε προαναγγείλει για το Σαββατοκύριακο που μας έρχεται, δεν είμαστε σε θέση να την τρέξουμε.
Επειδή λοιπόν, πιστεύουμε πως δεν νοείται επίσημη εκδρομή του Συλλόγου, χωρίς συμμετοχή μελών του ΔΣ, για το λόγο αυτό η εκδρομή αυτή, όσο και αν θέλαμε να γίνει, θα ακυρωθεί.
Αργήσαμε να το ανακοινώσουμε, αλλά γινόταν προσπάθεια μήπως κάτι ρυθμιστεί διαφορετικά και τουλάχιστον ένας από εμάς μπορέσει, αλλά δεν...
Σας ζητάμε συγγνώμη, η καθημερινότητά μας κάποιες φορές νικάει τα χόμπυ και τα θέλω μας.
Καλό απόγευμα σε όλους.
Τα λέμε και το βράδυ στο ΣΥΜΟΦΕ
Υ.Γ. Επόμενο επίσημο ραντεβού μας είναι στο αποχαιρετιστήριο πάρτυ στις 25/7. Κανονίστε από τώρα τη συμμετοχή σας. Αυτό δεν παίζει να μη γίνει ;D


Keep riding !!!


Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #1 on: Τετάρτη 28 Ιούνιος 2017, 12:23:37 μμ

Επειδή λοιπόν, πιστεύουμε πως δεν νοείται επίσημη εκδρομή του Συλλόγου, χωρίς συμμετοχή μελών του ΔΣ, για το λόγο αυτό η εκδρομή αυτή, όσο και αν θέλαμε να γίνει, θα ακυρωθεί.
Αργήσαμε να το ανακοινώσουμε, αλλά γινόταν προσπάθεια μήπως κάτι ρυθμιστεί διαφορετικά και τουλάχιστον ένας από εμάς μπορέσει, αλλά δεν...
Σας ζητάμε συγγνώμη, η καθημερινότητά μας κάποιες φορές νικάει τα χόμπυ και τα θέλω μας.


απολυτως φυσιολογικα πραματα και εννοειται αποδεκτα.

αλλα ειμαι περιεργος,θα βρεθει κανεις τωρα να παρει το δικανο να πυροβολησει που δεν θα γινει μια εκδρομη?
στην επομενη γενικη συνελευση θα γινει θεμα αυτη η ακυρωση?
 :eusa_think: :eusa_think: :eusa_think: