Hellas Transalp Forum

ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΗΛΗΜΕΡΑ

African Boy · 3026

Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
on: Τετάρτη 14 Φεβρουάριος 2007, 02:04:54 πμ
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά το forum.Μάλλον πρέπει να είμαι ο Βενιαμίν της παρέας, από άποψη νεοσύλλεκτου γιατί ηλικιακά δεν γνωρίζω αφού την Κυριακή που ήταν η κοπή της πίτας του club έκλεισα τα 26.Ναι στις 11/02/1981, με αποτέλεσμα να χάσω κ το όμορφο πανηγύρι που στήσατε στην Εύβοια.
Ευελπιστώ να γνωριστούμε  κ από κοντά.
Συγγνώμη εκ τον προτέρων για την ακατάλληλη  ώρα  που σας στέλνω το μήνυμα  μου αλλά μόλις τώρα σχόλασα.       
Καλή αρχή με όμορφα χιλιόμετρα.


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #1 on: Τετάρτη 14 Φεβρουάριος 2007, 08:23:45 πμ
Καλώς ηρθες Λευτέρη στην παρέα και να τα εκατοστησεις.
Ηλικιακά υπάρχει οντως και μικρότερος (νομιζω ο Σωτήρης)
Και στο φορουμ ομως μετα απο εσενα εχουν γραφτει άλλοι 2-3, οπότε εχεις "βάλει" σειρά!
Καλημέρα.


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Reply #2 on: Τετάρτη 14 Φεβρουάριος 2007, 08:27:03 πμ
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά το forum.Μάλλον πρέπει να είμαι ο Βενιαμίν της παρέας, από άποψη νεοσύλλεκτου γιατί ηλικιακά δεν γνωρίζω αφού την Κυριακή που ήταν η κοπή της πίτας του club έκλεισα τα 26.Ναι στις 11/02/1981, με αποτέλεσμα να χάσω κ το όμορφο πανηγύρι που στήσατε στην Εύβοια.
Ευελπιστώ να γνωριστούμε  κ από κοντά.
Συγγνώμη εκ τον προτέρων για την ακατάλληλη  ώρα  που σας στέλνω το μήνυμα  μου αλλά μόλις τώρα σχόλασα.       
Καλή αρχή με όμορφα χιλιόμετρα.


Λευτέρη καλωσόρισες και χρόνια πολλά.
Μην ανησυχείς γιά την ακατάλληλη ώρα Εχουμε αρκετούς.... νυχτοφύλακες στο φόρουμ! :eusa_dance:



Offline Ταξιδευτής

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2067
  • Κυνηγός ηλιοφάνειας.
Reply #3 on: Τετάρτη 14 Φεβρουάριος 2007, 21:22:02 μμ
Καλημέρα σε όλα τα παιδιά το forum.Μάλλον πρέπει να είμαι ο Βενιαμίν της παρέας, από άποψη νεοσύλλεκτου γιατί ηλικιακά δεν γνωρίζω αφού την Κυριακή που ήταν η κοπή της πίτας του club έκλεισα τα 26.Ναι στις 11/02/1981, με αποτέλεσμα να χάσω κ το όμορφο πανηγύρι που στήσατε στην Εύβοια.
Ευελπιστώ να γνωριστούμε  κ από κοντά.
Συγγνώμη εκ τον προτέρων για την ακατάλληλη  ώρα  που σας στέλνω το μήνυμα  μου αλλά μόλις τώρα σχόλασα.      
Καλή αρχή με όμορφα χιλιόμετρα.


Λευτέτέρη καλωλωσόρισες και χρόνια πολλλά.


Όλοι θά πεθάνουμε , λίγοι όμως θά ... ζήσουμε

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ......

Κυνηγός ηλιοφάνειας.

Η καλύτερη δουλειά.
Ούτε όπλα χρειάζεσαι, ούτε άδειες και έχεις και το θήραμα χωρίς να το σκοτώσεις.