Hellas Transalp Forum

Κεντρικό διπλό σταν γνήσιο για το 650

Xristos X · 2245

Offline Xristos X

  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 2
on: Κυριακή 09 Ιούνιος 2019, 15:57:34 μμ
Καλησπέρα σας.
Νέος στην παρέα και εγώ έπειτα από την αγορά ενός XL650V  αφού τυχαία  βρήκα το μηχανάκι από Αγγλο 68 ετών το οποίο το αγόρασε από εδώ Καλαμάτα τον Μάιο του '07(μοντέλο τέλος του 2006) και έχει μόνο 16.150  καθαρά χιλιόμετρα με τα λάστιχα της μάνας του.. Αλλαχτηκαν φυσικά..
Η μηχανή τα έχει όλα από αξεσουάρ Κάγκελα κλπ., όλες τις βαλίτσες αχρησιμοποίητες (οι πλαϊνές) ψηλή ζελατίνα (ψηλός πολύ ο Άγγλος να ναι καλά ο άνθρωπος..) και το μόνο στη κυριολεξία που του λείπει είναι το κεντρικό σταντ το οποίο εδώ και δύο μήνες που έχω τη μηχανή και το ψάχνω δε μπορώ να το βρω πουθενά ούτε καν στη Honda. Τόσο δισεύρετο πια είναι αυτό το γνήσιο σταν για το τρανσαλπ ρε παιδιά;;
Δεν θέλω να βάλω εμπορίου τα έχω δει αλλά για κάποιο λόγο δε μου κάνουν κλικ στο μάτι θέλω το γνήσιο.. Όπως και να χει να μην κουράζω θα ήθελα αν υπάρχει και το έχει κάποιος εδώ για πουλημα να με ενημερώσει αν θέλει. Η αν ξέρει κάποιος που θα μπορούσα να το βρω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλη συνέχεια
Χρήστος

[/img]



« Last Edit: Κυριακή 09 Ιούνιος 2019, 16:04:00 μμ by Xristos X »



Offline Xristos X

  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 2
Reply #1 on: Τρίτη 09 Ιούλιος 2019, 21:28:22 μμ
Εύρεσης κεντρικού σταντ συνέχεια..  Ακόμα δε μπορώ να βρω πουθενά το γνήσιο.
Αν λοιπόν τυχαίνει να έχει κανείς και θέλει να το δώσει,  προσφέρω 150 ευρώ και τα μεταφορικά δικά μου.



Offline Xristos X

  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 2
Reply #2 on: Παρασκευή 26 Ιούλιος 2019, 23:03:08 μμ
Εν. Τέλη
Έβαλα αγγελία ζήτησης στο car. Η τύχη μου χτύπησε την πόρτα
Σε δύο ώρες με πήρε τηλέφωνο ένας κύριος από βόρεια Ελλάδα ο οποίος έχει ανταλλακτικα από κομμένα μηχανάκια. Μου το έβαψε και το έστειλε με αντικαταβολή. Το γνήσιο πάντα! 
Αναζήτηση τέλος λοιπόν το μηχάνημα είναι υπερπλήρης.