Hellas Transalp Forum

Εντυπώσεις απο την κοπή της Πίτας στο Λευκαντί Ευβοίας

African Boy · 14501

Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #25 on: Τετάρτη 14 Φεβρουάριος 2018, 18:07:45 μμ
Όσοι είναι οι τυχεροί των Δώρων της Κοπής της Πίτας και έχουν προμηθευθεί τις κάρτες των επιχειρήσεων ή του Hellas Transalp Club με το αναγραφόμενο δώρο, μπορούν να περάσουν από τα καταστήματα των επιχειρήσεων και να προμηθευθούν τα δώρα τους.

Όσοι δεν έχουν προμηθευθεί κάποια κάρτα μπορούν να περάσουν από τα καταστήματα των επιχειρήσεων και επικαλώντας απλά το όνομα τους να παραλάβουν το Δώρο τους.

Στις επιχειρήσεις έχουν σταλεί αναλυτικές λίστες των τυχερών ονομάτων.

Για δική σας διευκόλυνση οι τυχεροί που δεν έχουν τις κάρτες των επιχειρήσεων πριν περάσετε απο τα εκάστοτε καταστήματα επιβεβαιώστε με ένα τηλέφωνο πως έχει γίνει η κράτηση του Δώρου στο όνομα σας.

Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να με ενημερώστε με p.m.

Σας ευχόμαστε μια δυνατή Μοτοχρονιά.

 
 


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #26 on: Τετάρτη 14 Φεβρουάριος 2018, 18:12:17 μμ
Μπραβο Λευτέρη!
Ευχαριστούμε!


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline trelonis

  • D.j.
  • Μέλος HTC
  • Οδηγάρα
  • ***
    • Posts: 268
Παίδες σημερα εξαργύρωσα και το δώρο μου αλλαγή λαδιού και φίλτρου στην Varadero στον ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΟΤΟ, στην Μιχαλακοπούλου 198.
Πολύ καλη εξυπηρέτηση ,τακτοποιημένο συνεργείο , μου έκανε και επιπλέον του λαδιού γενικούς ελέγχους αλυσίδα φρένα αντιψυκτικό-φωτα κτλ.χωρίς καθυστερήσεις ,περίμενα επιτόπου ,με το καφεδάκι μου ,
όλα σούπερ !
Σίγουρα θα ξαναπάω ,για οτι χρειαστεί  η μοτό ,με κέρδισε αν και ειμαι δύσκολος και δύσπιστος με τα συνεργεία.
Μπράβο του που μας υποστηρίζει με τις χορηγίες του και αξίζει να τον υποστηρίξουμε κι εμείς.
Και φυσικά ...Μπράβο Λευτέρη κι απο μενα για το τρέξιμο σου  και τις επιλογές των χορηγών μας.


Λώνης