Hellas Transalp Forum

11ο Φωτογραφικό Ράλι Hellas Transalp Club - Ζέσταμα

Παύλος · 157217

Offline Padis

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1437
Reply #25 on: Παρασκευή 29 Ιούλιος 2016, 15:51:45 μμ
Από τη στιγμή που έστω και ένας έχει πρόβλημα η ημερομηνία δε θα αλλάξει.

Αλίμονό του όμως αν δεν έρθει στο ΦΡ :2hysterical:

ΥΓ: Χρόνια Πολλά Παντελή, σε ξεχάσαμε προχτές >:(

Αυτά τα είπαμε !
Anaconta rules !  :)  :)  :)

Ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά !  Δεν πέρασες...είχε γλυκάκι !!!


«H ταχύτητα δε σκότωσε ποτέ κανέναν... Tο να σταματήσεις ξαφνικά είναι αυτό που βλάπτει...»


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #26 on: Παρασκευή 29 Ιούλιος 2016, 16:56:18 μμ
Αυτά τα είπαμε !
Anaconta rules:)  :)  :)

 :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout:




Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7324
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #27 on: Δευτέρα 01 Αύγουστος 2016, 11:51:15 πμ
Φςςςςςςςςςςςςςςς..........


ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


Offline giamar4

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2025
Reply #28 on: Τρίτη 02 Αύγουστος 2016, 17:24:37 μμ
Απο μένα παιδια δεν υπάρχει πρόβλημα να γινει το ΦΡ οποτε βολεύει.
Το περιμένω πως και πως!!! Ειναι η μόνη εκδήλωση του συλλόγου που δεν χάνω με τίποτα
ασε που εφτιαξα και καινούργια ράφια στο σπίτι :goofy:
TO AYTOOOOO.
 :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout:
Ελπίζω να μην εχω τίποτα τραγούδια.
Κι αν βρέχει στ@rxidi@ μας .
Πείτε το μέρος ,να κάνουμε τα κουμάντα μας. O0 O0 O0



Offline vasko

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 766
  • ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ
Reply #29 on: Τρίτη 02 Αύγουστος 2016, 18:53:00 μμ
TO AYTOOOOO.
 :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: :rockout:
Ελπίζω να μην εχω τίποτα τραγούδια.
Κι αν βρέχει στ@rxidi@ μας .
Πείτε το μέρος ,να κάνουμε τα κουμάντα μας. O0 O0 O0

μέσα κι εγώ!!!


Ω ρε που πάμε ρε!!!


Offline giamar4

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2025

Offline azwros

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3928
  • Ερωτας με την πρώτη ματιά!!
Reply #31 on: Κυριακή 28 Αύγουστος 2016, 09:46:06 πμ
Τελικά για που ετοιμάζετε το φρ φέτος;  πρέπει να ετοιμάσω ψυχολογία και τσέπη!!!


Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]


Offline giamar4

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2025
Reply #32 on: Κυριακή 28 Αύγουστος 2016, 16:13:02 μμ
Τελικά για που ετοιμάζετε το φρ φέτος;  πρέπει να ετοιμάσω ψυχολογία και τσέπη!!!
Ρε κανόνισε, ο Ζούγκλας είναι ψημένος ,όπως και ένα άλλο φιλαράκι.
Αν βλέπει και ο Vasko η ομάδα είναι έτοιμη και σε περιμένει. :goofy: :goofy: :goofy:



Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Reply #33 on: Δευτέρα 29 Αύγουστος 2016, 09:20:46 πμ
Ψήνεται παίδες. Μέσα στην εβδομάδα η ανακοίνωση.

Ετοιμάστε ομάδες, η ημερομηνία δεν αλλάζει. 1-2 Οκτώβρη θα αστράψουν τα φλας :2hysterical:


Παύλος Καρούμπης


Offline azwros

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3928
  • Ερωτας με την πρώτη ματιά!!
Reply #34 on: Δευτέρα 29 Αύγουστος 2016, 21:59:50 μμ
Καλησπέρα
Προς ΔΣ και σε όλα τα μέλη  – φίλους του συλλόγου και του φόρουμ
Η γνώμη μου για τον τρόπο διεξαγωγής του ΦΡ είναι η εξής
Νομίζω πως τα τελευταία 2 χρόνια που η εκδήλωση γίνετε με μία διανυκτέρευση και προεπιλεγμένες διαδρομές έχει αλλοιώσει τον χαρακτήρα του ΦΡ. Οι διαδρομές είναι προεπιλεγμένες και το βράδυ φτάνουν στη βάση όλοι κομμάτια και την επόμενη μέρα ξανα – μανά χιλιόμετρα επιστροφής!!! Πιστεύω πως πρέπει να γυρίσουμε στο παλιό καλό ΦΡ όπου η μαγεία είναι:
 -Μαζευόμαστε όλοι στη βάση Παρασκευή βράδυ κάνουμε το χαβαλέ μας τα πειράγματά μας καταστρώνουν οι ομάδες τα σχέδιά τους.
 -Το πρωί που οι ομάδες ξεκινάνε όλες μαζί και τα απανωτά ανταμώματα που γίνονται στην διάρκεια της ημέρας όταν ψάχνουμε για τους στόχους και ο ένας δεν μαρτυράει στον άλλον που βρήκε τι!!!
 -Τα Φωσηε απλά δίνοντε στις ομάδες με τη βαθμολογία του καθενός και ο καθένας σχεδιάζει στρατηγικά την διαδρομή του
Το μόνο που μου αρέσει από τα τελευταία ΦΡ είναι ότι οι ομάδες γνωρίζουν μερες νωρίτερα τους φωτογραφικούς στόχους και δεν υπάρχουν παρεξηγήσεις ότι κάποιοι από το ΔΣ τους ξέρανε νωρίτερα.
 Ο βασικός λόγος είναι πως λόγο κρίσης μας βγαίνει φθηνότερα.
Δηλαδή όταν στην εκδήλωση αυτή ξοδεύουμε μέσω όρο   με μια διανυκτέρευση περί τα 80 - 100 ευρώ τα 25 – 30 ευρω της Παρασκευής θα μας φρενάρουν;;Ας φάμε πιτογυρο την Παρασκευή με 5 ευρω και 12 το ξενοδοχείο 17!!
Ας το δει το ΔΣ και ας πει ο καθενας τη γνώμη του. Δημοκρατικά όχι να το καταργήσουμε κιόλας. Ένα γκάλοπ απλά όπως κάναμε με την ημερομηνία.



Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Reply #35 on: Δευτέρα 29 Αύγουστος 2016, 22:34:48 μμ
Ο ρόλος του ΔΣ, όπως έχουμε ξαναπεί άλλωστε, δεν είναι να βγάζει αποφάσεις ερήμην των μελών του Συλλόγου. Αντιθέτως είναι εδώ για να εφαρμόζει τις δικές σας ιδέες-προτάσεις.

Είμαστε απολύτως σύμφωνοι στο να γίνει μια συζήτηση για το θέμα που έθιξε ο Γιώργος. Προσωπικά μάλιστα επικροτώ την ιδέα του και την υποστηρίζω.

Περιμένουμε τις απόψεις όλων εκείνων που αγάπησαν το ΦΡ και το στηρίζουν με την συμμετοχή τους. Για να διευκολύνουμε μάλιστα τη συζήτηση, αύριο θα σας ανακοινώσουμε τις πρώτες πληροφορίες σχετικά με τη διαμονή.
« Last Edit: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 11:39:29 πμ by Παύλος »


Παύλος Καρούμπης


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Reply #36 on: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 12:06:12 μμ
Ας ζεσταθούμε λοιπόν και ας ξεκινήσουν οι προετοιμασίες.

Πέρσι είδαμε ένα μικρό μέρος της όμορφης Γκιώνας, οπότε είπαμε φέτος να τη δούμε καλύτερα. Η διαμονή των συμμετεχόντων στο 11ο ΦΡ θα γίνει στο πανέμορφο Δασικό Χωριό Καψίτσα.

Όπως θα δείτε βρίσκεται σχεδόν στο κέντρο της Γκιώνας και προσφέρεται για ορεινές εξορμήσεις. Το κόστος διαμονής θα το γνωρίζουμε αύριο ενώ οι διαδρομές και το συνολικό πρόγραμμα θα διαμορφωθεί για πρώτη φορά σύμφωνα με τις δικές σας προτιμήσεις.

Περιμένουμε λοιπόν τη γνώμη σας για την πρόταση του Γιώργου: Να βρεθούμε ή όχι από Παρασκευή; Δηλαδή να δώσουμε μια μέρα παράταση στο χαβαλέ, στα πειράγματα και στη ξενοιασιά ή όχι;


Παύλος Καρούμπης


Offline ΑΝΔΡΕΑΣ Ι.

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 129
Reply #37 on: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 14:45:05 μμ
Παρόλο που δεν είμαι μέλος του συλλόγου αλλά του φόρουμ, σαν πρωταθλητής του 2ου ΦΡ και 3ος στο 6 υποστηρίζω την γνώμη του Γιώργου.


BMW K1200R SPORT


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Reply #38 on: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 14:46:16 μμ
Παρόλο που δεν είμαι μέλος του συλλόγου αλλά του φόρουμ, σαν πρωταθλητής του 2ου ΦΡ και 3ος στο 6 υποστηρίζω την γνώμη του Γιώργου.

Δηλαδή ετοιμάζεις ομάδα; ;D


Παύλος Καρούμπης


Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #39 on: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 22:43:41 μμ
συμφωνω απολυτα με τον γιωργο.

τα πειραγματα,τα αστεια,η επαφη μεταξυ των μελων και η επικοινωνια εχει χαθει τελειως στα τελευταια ΦΡ και μεινει μονο η ταλαιπωρια του να πας σσε μια μερα να γραψεις ενα σωρο χλμ και την επομενη να γυρισεις χωρις να εχεις μιλησει με ανθρωπο.

εκτος απο την διανυκτερευση υπαρχει και το φαγητο/καφες ως επιπλεον κοστος αλλα ποσο να κοστιζει ενα σαντουιτς απο το σπιτι που λεει ο λογος?

αλλο πραγμα να ξεκινας εχωντας ετοιμο σχεδιο πτησης ενα μηνα πριν μετα απο ατελειωτες ωρες στο ιντερνετ και στο τηλ και αλλο να παιρνεις τελευταια στιγμη τα φωσηε κτλ και να πρεπει μεσα σε ολα τα υπολοιπα (χαβαλες,επαφη,επικοινωνια των μελων και πειραγματα που τα θεωρω απειρως σημαντικοτερα) να κανεις και τον προγραμματισμο της επομενης μερας.

αυτη ειναι η γοητεια του ΦΡ για μενα και οχι ποιος θα παρει τον τσιγκο.
ειναι φωτογραφικο και οχι ραλλυ ταχητητας.παμε που παμε εκει που γινεται,ας δουμε και λιγο παραπανω το μερος,οχι να ειμαστε με το χρονομετρο στα χερια.

και φυσικα θα πρεπει να τελειωνει νωρις,να υπαρχει ανεση χρονου να ξεκουραστεις,να πλυθεις και ορεξατος και ανανεωμενος να βρεθεις με τους υπολοιπους και να αναλυσεις γιατι θελει 3κ1/2 στροφες εξω η pilot και οχι 3κ1/4.   :P
να υπαρχει ανεση χρονου ωστε στο τραπεζι ολοι μαζι να δουμε κανα βιντεο απο παλια ΦΡ και να γελασει το χειλακι μας να ξεχασουμε τον ΕΝΦΙΑ και γενικα ο καθενας οτι τον κανει καταθλιπτικο.


τα τελευταια ΦΡ θυμιζουν το ανεκδοτο οπου η γυναικα αποκαλει τον εραστη της,λοκατζη.ποτε μπηκε,ποτε βγηκε,χαμπαρι δεν πηρε.

την αγαπη μου σε ολους και αν δεν το κανετε ετσι

να σας καει το βιντεο.
 :2tongue: :2tongue: :2tongue:




Offline ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ

  • Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3677
  • Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!
    • http://www.biowines.gr/
Reply #40 on: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 23:37:56 μμ
Στις "Τρίτη 16 Σεπτέμβριος 2014, 21:57:46 μμ " είχα γράψει....
Αυτό για τις δύο μέρες με διανυκτέρευση και της Παρασκευής είμαι σύμφωνος και εγώ....όλα τα λεφτά το βράδυ της Παρασκευής και του Σαββάτου....

http://www.transalpforum.gr/index.php?topic=22154.msg339893#msg339893

Εγώ δεν ξέρω αν μπορέσω να έρθω η να συμμετέχω, αν και τα τελευταία ΦΡ με τον τρόπο που γίνανε και εμένα δεν με δελέασαν....
Όμως το ΠΣΚ ήταν ότι καλύτερο απο θέμα χαβαλέ και παρέας που είναι το σημαντικότερο....

Ο azwros έχει δίκιο....
 :)


Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..


Offline Aerios

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3378
  • Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...
Reply #41 on: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 13:41:26 μμ
Ας ζεσταθούμε λοιπόν και ας ξεκινήσουν οι προετοιμασίες.

Πέρσι είδαμε ένα μικρό μέρος της όμορφης Γκιώνας, οπότε είπαμε φέτος να τη δούμε καλύτερα. Η διαμονή των συμμετεχόντων στο 11ο ΦΡ θα γίνει στο πανέμορφο Δασικό Χωριό Καψίτσα.

Όπως θα δείτε βρίσκεται σχεδόν στο κέντρο της Γκιώνας και προσφέρεται για ορεινές εξορμήσεις. Το κόστος διαμονής θα το γνωρίζουμε αύριο ενώ οι διαδρομές και το συνολικό πρόγραμμα θα διαμορφωθεί για πρώτη φορά σύμφωνα με τις δικές σας προτιμήσεις.

...

Καλό είναι να ξεκαθρίσετε το πάρκινγκ των μηχανών να μήν είναι απέναντι στην Αλάνα όπως ήθελε πρόπερσι..επικαλούμενος την αισθητική του χώρου.



Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Reply #42 on: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 14:17:32 μμ
Καλό είναι να ξεκαθρίσετε το πάρκινγκ των μηχανών να μήν είναι απέναντι στην Αλάνα όπως ήθελε πρόπερσι..επικαλούμενος την αισθητική του χώρου.

Αυτό ήταν άλλο Δασικό χωριό, δεν είναι παντού τα ίδια. Πάντως νομίζω ότι δεν φτάνει δρόμος μέχρι τα ξύλινα σπιτάκια, αλλά τι φοβάσαι, μήπως αδυνατίσεις από το περπάτημα; :2hysterical: :2hysterical:

Για την πρόταση του Γιώργου τι έχεις να μας πεις;
Οι υπόλοιποι; Μια φορά σας ζητήσαμε να πείτε εσείς το πως θέλετε να γίνει μια εκδρομή και  :-X Μόνο μετά ξέρετε να κάνετε παράπονα; :P


Παύλος Καρούμπης


Offline ΓIANNHΣ

  • Γιάννης Αποστόλου
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3763
Reply #43 on: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 14:27:08 μμ
Καλό είναι να ξεκαθρίσετε το πάρκινγκ των μηχανών να μήν είναι απέναντι στην Αλάνα όπως ήθελε πρόπερσι..επικαλούμενος την αισθητική του χώρου.

Πριν από κάποια χρόνια που είχαμε πάει (η εκδρομή στη μνήμη του Μάνου) τις μηχανές τις είχαμε βάλει μέσα.


Ποτέ μην μαλώνεις με έναν ηλίθιο.
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω μεγαλύτερης εμπειρίας


Offline Aerios

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3378
  • Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...
Reply #44 on: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 14:27:42 μμ
Αυτό ήταν άλλο Δασικό χωριό, δεν είναι παντού τα ίδια. Πάντως νομίζω ότι δεν φτάνει δρόμος μέχρι τα ξύλινα σπιτάκια, αλλά τι φοβάσαι, μήπως αδυνατίσεις από το περπάτημα; :2hysterical: :2hysterical:


Ελα δω ρε σουγιά να τινάξουμε αμύγδαλα και μετα θα σε δώ τι όρεξη θα έχεις... για περπάτημα :2hysterical: :2hysterical:

Όσο για το ερώτημα ας καταθέσουν τις απόψεις τους όσοι είχαν ή έχουν πρόβλημα με τη μία ή τις δύο διανυκτερέυσεις. Εγώ τέτοια θέματα δεν έχω.
« Last Edit: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 18:53:44 μμ by Aerios »



Offline Padis

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1437
Reply #45 on: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 14:40:39 μμ
Ο προβληματισμός έγκειται στο ωράριο εργασίας... Φεύγεις 9 από Αθήνα και είσαι 12 στο δασικό μόνο και μόνο για ύπνο ή φεύγεις πιο νωρίς το Σάββατο και είσαι 9 επάνω ?
Άντε η μία μέρα άδεια προσπερνιέται... Οι 2 όμως ?


«H ταχύτητα δε σκότωσε ποτέ κανέναν... Tο να σταματήσεις ξαφνικά είναι αυτό που βλάπτει...»


Offline vasko

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 766
  • ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ
Reply #46 on: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 19:50:46 μμ
Οι δυο διανυκτερεύσεις δίνουν άλλη μορφή στο ΦΡ.

Νομίζω ότι οι καλύτερες στιγμές του Φρ εξελίσονται την παρασκευή το βράδυ με όλα τα πειράγματα και τα λοιπά.
Το πρωινό του Σαββάτου με την αγωνία της φωτογραφίας με το πρώτο φως αλλά κυρίως οι συναντήσεις των ομάδων μέσα στις διαδρομές προσθέτει μεγαλύτερο χαβαλέ.Η επιλόγές των διαδρομών  είναι ίδιες για όλες τις ομάδες

Προτείνω λοιπόν Π-Σ-Κ δηλαδή δύο διανυκτερεύσεις,Ειδικά για εμένα που έρχομαι από μακριά είναι μοναδική επιλογή.


Ω ρε που πάμε ρε!!!


Offline georgetrips

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 533
    • www.georgetrips.gr
Reply #47 on: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 21:30:05 μμ
....σαν μελος του forum θα πω την γνωμη μου ...

αν ειναι να γινει κατι,ας γινει καλα .Δυο [2] διανυκτερευσεις ειναι χρονος να διασκεδασης & να παρης
ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΑΝΑΣΕΣ .
Με μια ,πας με την ψυχη στο στομα ....μια που εφτασες & μια που εφυγες .
Και στα εξοδα ,θα φανη στην τσεπη πιο ομορφα να χαλασης το ''ταδε ποσο'' για δυο-μιση περιπου μερες
..... παρα για μια-μιση.
« Last Edit: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 21:32:26 μμ by georgetrips »



Offline Καψιώτης....

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3489
Reply #48 on: Πέμπτη 01 Σεπτέμβριος 2016, 06:48:44 πμ
Ο προβληματισμός έγκειται στο ωράριο εργασίας... Φεύγεις 9 από Αθήνα και είσαι 12 στο δασικό μόνο και μόνο για ύπνο ή φεύγεις πιο νωρίς το Σάββατο και είσαι 9 επάνω ?
Άντε η μία μέρα άδεια προσπερνιέται... Οι 2 όμως ?
Παντελή, νομίζω ότι για "επισκέπτη" μη μέλος ομάδας δεν θα υπάρχει πρόβλημα να πάει και το Σάββατο.
Απλά, θα χαθεί ο "τζερτζελές" της Παρασκευής, αλλά θα υπάρχει ακόμα "ψωμί".


Αγάλια-αγάλια, ντραϊλίζουμι....


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #49 on: Πέμπτη 01 Σεπτέμβριος 2016, 08:44:10 πμ
Να πω και εγω τα δικα μου .
Η προταση του Αζωρου ειναι σωστη .Κακα τα ψεματα επεφτε πολυ γελιο την Παρασκευη το βραδυ .

Τωρα προσωπικα δεν θα μπορω να ειμαι απο Παρασκευη διοτι εργαζομαι μεχρι αργα .
Εννοειται ομως οτι η αποφαση για το πως θα γινει το φρ θα ειναι αποδεκτη .


Να μην ξεχναμε ομως οτι η αλλαγη με μειωση την διανυκτερευση της Παρασκευης ειχε σκοπο να λυθει η δυσκολια που ειχαν καποια μελη στο εξτρα κοστος διανυκτερευσης .
« Last Edit: Πέμπτη 01 Σεπτέμβριος 2016, 08:46:41 πμ by παλτακης »