Πέμπτη 17 Ιανουάριος 2019, 23:05:52 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Αν είναι η πρώτη σας επίσκεψη στο Forum, ειναι σημαντικό να δείτε πρώτα  αυτό

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. « προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15 | Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: 11ο Φωτογραφικό Ράλι Hellas Transalp Club - Ζέσταμα  (Αναγνώστηκε 62369 φορές)
Padis
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #25 στις: Παρασκευή 29 Ιούλιος 2016, 16:51:45 μμ »

Από τη στιγμή που έστω και ένας έχει πρόβλημα η ημερομηνία δε θα αλλάξει.

Αλίμονό του όμως αν δεν έρθει στο ΦΡ

ΥΓ: Χρόνια Πολλά Παντελή, σε ξεχάσαμε προχτές Angry

Αυτά τα είπαμε !
Anaconta rules !  Smiley  Smiley  Smiley

Ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά !  Δεν πέρασες...είχε γλυκάκι !!!
Καταγράφηκε

«H ταχύτητα δε σκότωσε ποτέ κανέναν... Tο να σταματήσεις ξαφνικά είναι αυτό που βλάπτει...»
παλτακης
η anaconda team..
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

anaconda team is back sssssssssssssss

« Απάντηση #26 στις: Παρασκευή 29 Ιούλιος 2016, 17:56:18 μμ »

Αυτά τα είπαμε !
Anaconta rulesSmiley  Smiley  Smiley

Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
louros
Μονάχος μονάχος
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Kαι αδιάβροχος.....!

« Απάντηση #27 στις: Δευτέρα 01 Αύγουστος 2016, 12:51:15 μμ »

Φςςςςςςςςςςςςςςς..........
Καταγράφηκε

ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά

" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?
giamar4
Gelande/strasse
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #28 στις: Τρίτη 02 Αύγουστος 2016, 18:24:37 μμ »

Απο μένα παιδια δεν υπάρχει πρόβλημα να γινει το ΦΡ οποτε βολεύει.
Το περιμένω πως και πως!!! Ειναι η μόνη εκδήλωση του συλλόγου που δεν χάνω με τίποτα
ασε που εφτιαξα και καινούργια ράφια στο σπίτι
TO AYTOOOOO.

Ελπίζω να μην εχω τίποτα τραγούδια.
Κι αν βρέχει στ@rxidi@ μας .
Πείτε το μέρος ,να κάνουμε τα κουμάντα μας. Afro Afro Afro
Καταγράφηκε
vasko
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ

« Απάντηση #29 στις: Τρίτη 02 Αύγουστος 2016, 19:53:00 μμ »

TO AYTOOOOO.

Ελπίζω να μην εχω τίποτα τραγούδια.
Κι αν βρέχει στ@rxidi@ μας .
Πείτε το μέρος ,να κάνουμε τα κουμάντα μας. Afro Afro Afro

μέσα κι εγώ!!!
Καταγράφηκε

Ω ρε που πάμε ρε!!!
giamar4
Gelande/strasse
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Τετάρτη 03 Αύγουστος 2016, 00:22:30 πμ »

μέσα κι εγώ!!!
beer
Καταγράφηκε
azwros
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Ερωτας με την πρώτη ματιά!!

« Απάντηση #31 στις: Κυριακή 28 Αύγουστος 2016, 10:46:06 πμ »

Τελικά για που ετοιμάζετε το φρ φέτος;  πρέπει να ετοιμάσω ψυχολογία και τσέπη!!!
Καταγράφηκε

Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]
giamar4
Gelande/strasse
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #32 στις: Κυριακή 28 Αύγουστος 2016, 17:13:02 μμ »

Τελικά για που ετοιμάζετε το φρ φέτος;  πρέπει να ετοιμάσω ψυχολογία και τσέπη!!!
Ρε κανόνισε, ο Ζούγκλας είναι ψημένος ,όπως και ένα άλλο φιλαράκι.
Αν βλέπει και ο Vasko η ομάδα είναι έτοιμη και σε περιμένει.
Καταγράφηκε
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #33 στις: Δευτέρα 29 Αύγουστος 2016, 10:20:46 πμ »

Ψήνεται παίδες. Μέσα στην εβδομάδα η ανακοίνωση.

Ετοιμάστε ομάδες, η ημερομηνία δεν αλλάζει. 1-2 Οκτώβρη θα αστράψουν τα φλας
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
azwros
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Ερωτας με την πρώτη ματιά!!

« Απάντηση #34 στις: Δευτέρα 29 Αύγουστος 2016, 22:59:50 μμ »

Καλησπέρα
Προς ΔΣ και σε όλα τα μέλη  – φίλους του συλλόγου και του φόρουμ
Η γνώμη μου για τον τρόπο διεξαγωγής του ΦΡ είναι η εξής
Νομίζω πως τα τελευταία 2 χρόνια που η εκδήλωση γίνετε με μία διανυκτέρευση και προεπιλεγμένες διαδρομές έχει αλλοιώσει τον χαρακτήρα του ΦΡ. Οι διαδρομές είναι προεπιλεγμένες και το βράδυ φτάνουν στη βάση όλοι κομμάτια και την επόμενη μέρα ξανα – μανά χιλιόμετρα επιστροφής!!! Πιστεύω πως πρέπει να γυρίσουμε στο παλιό καλό ΦΡ όπου η μαγεία είναι:
 -Μαζευόμαστε όλοι στη βάση Παρασκευή βράδυ κάνουμε το χαβαλέ μας τα πειράγματά μας καταστρώνουν οι ομάδες τα σχέδιά τους.
 -Το πρωί που οι ομάδες ξεκινάνε όλες μαζί και τα απανωτά ανταμώματα που γίνονται στην διάρκεια της ημέρας όταν ψάχνουμε για τους στόχους και ο ένας δεν μαρτυράει στον άλλον που βρήκε τι!!!
 -Τα Φωσηε απλά δίνοντε στις ομάδες με τη βαθμολογία του καθενός και ο καθένας σχεδιάζει στρατηγικά την διαδρομή του
Το μόνο που μου αρέσει από τα τελευταία ΦΡ είναι ότι οι ομάδες γνωρίζουν μερες νωρίτερα τους φωτογραφικούς στόχους και δεν υπάρχουν παρεξηγήσεις ότι κάποιοι από το ΔΣ τους ξέρανε νωρίτερα.
 Ο βασικός λόγος είναι πως λόγο κρίσης μας βγαίνει φθηνότερα.
Δηλαδή όταν στην εκδήλωση αυτή ξοδεύουμε μέσω όρο   με μια διανυκτέρευση περί τα 80 - 100 ευρώ τα 25 – 30 ευρω της Παρασκευής θα μας φρενάρουν;;Ας φάμε πιτογυρο την Παρασκευή με 5 ευρω και 12 το ξενοδοχείο 17!!
Ας το δει το ΔΣ και ας πει ο καθενας τη γνώμη του. Δημοκρατικά όχι να το καταργήσουμε κιόλας. Ένα γκάλοπ απλά όπως κάναμε με την ημερομηνία.

Καταγράφηκε

Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #35 στις: Δευτέρα 29 Αύγουστος 2016, 23:34:48 μμ »

Ο ρόλος του ΔΣ, όπως έχουμε ξαναπεί άλλωστε, δεν είναι να βγάζει αποφάσεις ερήμην των μελών του Συλλόγου. Αντιθέτως είναι εδώ για να εφαρμόζει τις δικές σας ιδέες-προτάσεις.

Είμαστε απολύτως σύμφωνοι στο να γίνει μια συζήτηση για το θέμα που έθιξε ο Γιώργος. Προσωπικά μάλιστα επικροτώ την ιδέα του και την υποστηρίζω.

Περιμένουμε τις απόψεις όλων εκείνων που αγάπησαν το ΦΡ και το στηρίζουν με την συμμετοχή τους. Για να διευκολύνουμε μάλιστα τη συζήτηση, αύριο θα σας ανακοινώσουμε τις πρώτες πληροφορίες σχετικά με τη διαμονή.
« Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 12:39:29 μμ από Παύλος » Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #36 στις: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 13:06:12 μμ »

Ας ζεσταθούμε λοιπόν και ας ξεκινήσουν οι προετοιμασίες.

Πέρσι είδαμε ένα μικρό μέρος της όμορφης Γκιώνας, οπότε είπαμε φέτος να τη δούμε καλύτερα. Η διαμονή των συμμετεχόντων στο 11ο ΦΡ θα γίνει στο πανέμορφο Δασικό Χωριό Καψίτσα.

Όπως θα δείτε βρίσκεται σχεδόν στο κέντρο της Γκιώνας και προσφέρεται για ορεινές εξορμήσεις. Το κόστος διαμονής θα το γνωρίζουμε αύριο ενώ οι διαδρομές και το συνολικό πρόγραμμα θα διαμορφωθεί για πρώτη φορά σύμφωνα με τις δικές σας προτιμήσεις.

Περιμένουμε λοιπόν τη γνώμη σας για την πρόταση του Γιώργου: Να βρεθούμε ή όχι από Παρασκευή; Δηλαδή να δώσουμε μια μέρα παράταση στο χαβαλέ, στα πειράγματα και στη ξενοιασιά ή όχι;
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
ΑΝΔΡΕΑΣ Ι.
Απλός οδηγός
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #37 στις: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 15:45:05 μμ »

Παρόλο που δεν είμαι μέλος του συλλόγου αλλά του φόρουμ, σαν πρωταθλητής του 2ου ΦΡ και 3ος στο 6 υποστηρίζω την γνώμη του Γιώργου.
Καταγράφηκε

Η ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #38 στις: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 15:46:16 μμ »

Παρόλο που δεν είμαι μέλος του συλλόγου αλλά του φόρουμ, σαν πρωταθλητής του 2ου ΦΡ και 3ος στο 6 υποστηρίζω την γνώμη του Γιώργου.

Δηλαδή ετοιμάζεις ομάδα; Grin
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
trackler
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #39 στις: Τρίτη 30 Αύγουστος 2016, 23:43:41 μμ »

συμφωνω απολυτα με τον γιωργο.

τα πειραγματα,τα αστεια,η επαφη μεταξυ των μελων και η επικοινωνια εχει χαθει τελειως στα τελευταια ΦΡ και μεινει μονο η ταλαιπωρια του να πας σσε μια μερα να γραψεις ενα σωρο χλμ και την επομενη να γυρισεις χωρις να εχεις μιλησει με ανθρωπο.

εκτος απο την διανυκτερευση υπαρχει και το φαγητο/καφες ως επιπλεον κοστος αλλα ποσο να κοστιζει ενα σαντουιτς απο το σπιτι που λεει ο λογος?

αλλο πραγμα να ξεκινας εχωντας ετοιμο σχεδιο πτησης ενα μηνα πριν μετα απο ατελειωτες ωρες στο ιντερνετ και στο τηλ και αλλο να παιρνεις τελευταια στιγμη τα φωσηε κτλ και να πρεπει μεσα σε ολα τα υπολοιπα (χαβαλες,επαφη,επικοινωνια των μελων και πειραγματα που τα θεωρω απειρως σημαντικοτερα) να κανεις και τον προγραμματισμο της επομενης μερας.

αυτη ειναι η γοητεια του ΦΡ για μενα και οχι ποιος θα παρει τον τσιγκο.
ειναι φωτογραφικο και οχι ραλλυ ταχητητας.παμε που παμε εκει που γινεται,ας δουμε και λιγο παραπανω το μερος,οχι να ειμαστε με το χρονομετρο στα χερια.

και φυσικα θα πρεπει να τελειωνει νωρις,να υπαρχει ανεση χρονου να ξεκουραστεις,να πλυθεις και ορεξατος και ανανεωμενος να βρεθεις με τους υπολοιπους και να αναλυσεις γιατι θελει 3κ1/2 στροφες εξω η pilot και οχι 3κ1/4.   Tongue
να υπαρχει ανεση χρονου ωστε στο τραπεζι ολοι μαζι να δουμε κανα βιντεο απο παλια ΦΡ και να γελασει το χειλακι μας να ξεχασουμε τον ΕΝΦΙΑ και γενικα ο καθενας οτι τον κανει καταθλιπτικο.

τα τελευταια ΦΡ θυμιζουν το ανεκδοτο οπου η γυναικα αποκαλει τον εραστη της,λοκατζη.ποτε μπηκε,ποτε βγηκε,χαμπαρι δεν πηρε.

την αγαπη μου σε ολους και αν δεν το κανετε ετσι

να σας καει το βιντεο.

Καταγράφηκε

ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ
Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!

« Απάντηση #40 στις: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 00:37:56 πμ »

Στις "Τρίτη 16 Σεπτέμβριος 2014, 21:57:46 μμ " είχα γράψει....
Αυτό για τις δύο μέρες με διανυκτέρευση και της Παρασκευής είμαι σύμφωνος και εγώ....όλα τα λεφτά το βράδυ της Παρασκευής και του Σαββάτου....

http://www.transalpforum.gr/index.php?topic=22154.msg339893#msg339893

Εγώ δεν ξέρω αν μπορέσω να έρθω η να συμμετέχω, αν και τα τελευταία ΦΡ με τον τρόπο που γίνανε και εμένα δεν με δελέασαν....
Όμως το ΠΣΚ ήταν ότι καλύτερο απο θέμα χαβαλέ και παρέας που είναι το σημαντικότερο....

Ο azwros έχει δίκιο....
 Smiley
Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..
Aerios
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...

« Απάντηση #41 στις: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 14:41:26 μμ »

Ας ζεσταθούμε λοιπόν και ας ξεκινήσουν οι προετοιμασίες.

Πέρσι είδαμε ένα μικρό μέρος της όμορφης Γκιώνας, οπότε είπαμε φέτος να τη δούμε καλύτερα. Η διαμονή των συμμετεχόντων στο 11ο ΦΡ θα γίνει στο πανέμορφο Δασικό Χωριό Καψίτσα.

Όπως θα δείτε βρίσκεται σχεδόν στο κέντρο της Γκιώνας και προσφέρεται για ορεινές εξορμήσεις. Το κόστος διαμονής θα το γνωρίζουμε αύριο ενώ οι διαδρομές και το συνολικό πρόγραμμα θα διαμορφωθεί για πρώτη φορά σύμφωνα με τις δικές σας προτιμήσεις.

...

Καλό είναι να ξεκαθρίσετε το πάρκινγκ των μηχανών να μήν είναι απέναντι στην Αλάνα όπως ήθελε πρόπερσι..επικαλούμενος την αισθητική του χώρου.
Καταγράφηκε
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #42 στις: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 15:17:32 μμ »

Καλό είναι να ξεκαθρίσετε το πάρκινγκ των μηχανών να μήν είναι απέναντι στην Αλάνα όπως ήθελε πρόπερσι..επικαλούμενος την αισθητική του χώρου.

Αυτό ήταν άλλο Δασικό χωριό, δεν είναι παντού τα ίδια. Πάντως νομίζω ότι δεν φτάνει δρόμος μέχρι τα ξύλινα σπιτάκια, αλλά τι φοβάσαι, μήπως αδυνατίσεις από το περπάτημα;

Για την πρόταση του Γιώργου τι έχεις να μας πεις;
Οι υπόλοιποι; Μια φορά σας ζητήσαμε να πείτε εσείς το πως θέλετε να γίνει μια εκδρομή και  Lips Sealed Μόνο μετά ξέρετε να κάνετε παράπονα; Tongue
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
ΓIANNHΣ
Γιάννης Αποστόλου
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #43 στις: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 15:27:08 μμ »

Πριν από κάποια χρόνια που είχαμε πάει (η εκδρομή στη μνήμη του Μάνου) τις μηχανές τις είχαμε βάλει μέσα.
Καταγράφηκε

Ποτέ μην μαλώνεις με έναν ηλίθιο.
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω μεγαλύτερης εμπειρίας
Aerios
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...

« Απάντηση #44 στις: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 15:27:42 μμ »

Αυτό ήταν άλλο Δασικό χωριό, δεν είναι παντού τα ίδια. Πάντως νομίζω ότι δεν φτάνει δρόμος μέχρι τα ξύλινα σπιτάκια, αλλά τι φοβάσαι, μήπως αδυνατίσεις από το περπάτημα;

Ελα δω ρε σουγιά να τινάξουμε αμύγδαλα και μετα θα σε δώ τι όρεξη θα έχεις... για περπάτημα

Όσο για το ερώτημα ας καταθέσουν τις απόψεις τους όσοι είχαν ή έχουν πρόβλημα με τη μία ή τις δύο διανυκτερέυσεις. Εγώ τέτοια θέματα δεν έχω.
« Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 19:53:44 μμ από Aerios » Καταγράφηκε
Padis
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #45 στις: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 15:40:39 μμ »

Ο προβληματισμός έγκειται στο ωράριο εργασίας... Φεύγεις 9 από Αθήνα και είσαι 12 στο δασικό μόνο και μόνο για ύπνο ή φεύγεις πιο νωρίς το Σάββατο και είσαι 9 επάνω ?
Άντε η μία μέρα άδεια προσπερνιέται... Οι 2 όμως ?
Καταγράφηκε

«H ταχύτητα δε σκότωσε ποτέ κανέναν... Tο να σταματήσεις ξαφνικά είναι αυτό που βλάπτει...»
vasko
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ

« Απάντηση #46 στις: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 20:50:46 μμ »

Οι δυο διανυκτερεύσεις δίνουν άλλη μορφή στο ΦΡ.

Νομίζω ότι οι καλύτερες στιγμές του Φρ εξελίσονται την παρασκευή το βράδυ με όλα τα πειράγματα και τα λοιπά.
Το πρωινό του Σαββάτου με την αγωνία της φωτογραφίας με το πρώτο φως αλλά κυρίως οι συναντήσεις των ομάδων μέσα στις διαδρομές προσθέτει μεγαλύτερο χαβαλέ.Η επιλόγές των διαδρομών  είναι ίδιες για όλες τις ομάδες

Προτείνω λοιπόν Π-Σ-Κ δηλαδή δύο διανυκτερεύσεις,Ειδικά για εμένα που έρχομαι από μακριά είναι μοναδική επιλογή.
Καταγράφηκε

Ω ρε που πάμε ρε!!!
georgetrips
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #47 στις: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 22:30:05 μμ »

....σαν μελος του forum θα πω την γνωμη μου ...

αν ειναι να γινει κατι,ας γινει καλα .Δυο [2] διανυκτερευσεις ειναι χρονος να διασκεδασης & να παρης
ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΑΝΑΣΕΣ .
Με μια ,πας με την ψυχη στο στομα ....μια που εφτασες & μια που εφυγες .
Και στα εξοδα ,θα φανη στην τσεπη πιο ομορφα να χαλασης το ''ταδε ποσο'' για δυο-μιση περιπου μερες
..... παρα για μια-μιση.
« Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη 31 Αύγουστος 2016, 22:32:26 μμ από georgetrips » Καταγράφηκε
Καψιώτης....
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #48 στις: Πέμπτη 01 Σεπτέμβριος 2016, 07:48:44 πμ »

Ο προβληματισμός έγκειται στο ωράριο εργασίας... Φεύγεις 9 από Αθήνα και είσαι 12 στο δασικό μόνο και μόνο για ύπνο ή φεύγεις πιο νωρίς το Σάββατο και είσαι 9 επάνω ?
Άντε η μία μέρα άδεια προσπερνιέται... Οι 2 όμως ?
Παντελή, νομίζω ότι για "επισκέπτη" μη μέλος ομάδας δεν θα υπάρχει πρόβλημα να πάει και το Σάββατο.
Απλά, θα χαθεί ο "τζερτζελές" της Παρασκευής, αλλά θα υπάρχει ακόμα "ψωμί".
Καταγράφηκε

Αγάλια-αγάλια, ντραϊλίζουμι....
παλτακης
η anaconda team..
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

anaconda team is back sssssssssssssss

« Απάντηση #49 στις: Πέμπτη 01 Σεπτέμβριος 2016, 09:44:10 πμ »

Να πω και εγω τα δικα μου .
Η προταση του Αζωρου ειναι σωστη .Κακα τα ψεματα επεφτε πολυ γελιο την Παρασκευη το βραδυ .

Τωρα προσωπικα δεν θα μπορω να ειμαι απο Παρασκευη διοτι εργαζομαι μεχρι αργα .
Εννοειται ομως οτι η αποφαση για το πως θα γινει το φρ θα ειναι αποδεκτη .

Να μην ξεχναμε ομως οτι η αλλαγη με μειωση την διανυκτερευση της Παρασκευης ειχε σκοπο να λυθει η δυσκολια που ειχαν καποια μελη στο εξτρα κοστος διανυκτερευσης .
« Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη 01 Σεπτέμβριος 2016, 09:46:41 πμ από παλτακης » Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15 | Πάνω Εκτύπωση 
« προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: