Hellas Transalp Forum

Εντυπώσεις απο τη 15η Πανελληνια Συναντηση HTC

Sotos · 58932

Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #25 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 16:38:43 μμ
δεν εχω παει σε πολλες αλλα σιγουρα για μενα ηταν η καλυτερη.
μακαρι οι επομενες να ειναι ακομα καλυτερες.
καποια μικρα παρατραγουδα μικρη σημασια εχουν και δεν μπορουν να μειωσουν την αξια προσπαθεια των διοργανωτων.μπραβο σε ολους και κυριως στον θαναση(aerios) και τον γιωργο(azwros).
επισης πολλα μπραβο και σε ολα τα μελη που βρεθηκαν εκει και τα ειπαμε εστω και για λιγο απο κοντα.
κριμα που ο παλτακ δεν μπορεσε να ειναι μαζι μας,τουλαχιστον γλυτωσαμε απο τις τραγουδιστικες του ακροτητες.  :P

https://youtu.be/sTQLlc722aE




Offline Padis

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1438
Reply #26 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 16:59:24 μμ
Επιστροφή στην βάση μου και για μένα, με υπέροχα συναισθήματα.
Είδα παλιές και γνώριμες ''φάτσες'', γνώρισα καινούργιες και γενικά ήταν ένα γεμάτο τριήμερο.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Θανάση (aerios) και τον Γιωργή (azwros) που έκαναν την οργάνωση να περάσουμε εμείς καλά.
Τοπία τρομερά, πολύ βλάστηση, καλό φαγητό. Συστατικά για να μείνει αξέχαστη η 15η πανελλήνια.
Για ένα λόγο όμως θα γράψει ιστορία. Το πρόγραμμα που ετοίμασε και εκτέλεσε ο Γιώργος (με την βοήθεια της κόρης του Τάσου) και το ξεσάλωμα που δημιούργησε ο Λώνης.
Πραγματικά χάσατε όσοι δεν ήρθατε...


«H ταχύτητα δε σκότωσε ποτέ κανέναν... Tο να σταματήσεις ξαφνικά είναι αυτό που βλάπτει...»


Offline XLGeorge

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2452
  • XLV650, CRF1000
Reply #27 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 17:10:04 μμ
Παιδες, χαιρομαι που περασατε πολυ ομορφα, ελπιζω καποτε να παρευρεθω σε τρανσαλπο-πανελληνια  :)

Και ειδα την ικανοποιηση στα προσωπα των trackler, Padis και Dimitris(Honda) τους οποιους και πετυχα στο Cafe Prova στα Καμμενα Βουρλα οπου σταματησα για καφε γυρνωντας απο 3ημερη εντουραδα μονος, καθ'οτι "ελαφρα τραυματισμενος" απο ασχημο πεσιμο. Οπως πηγαινα να παρκαρω, ειδα καποια Τρανσαλπ απεναντι αλλα δεν μου πηγε το μυαλο και την αμεσως επομενη στιγμη ειδα τον Παναγιωτη-trackler που καθοτανε φατσα-απεναντι  ;D  Ηπιαμε καφε μαζι με τα παιδια και ειπανε στα γρηγορα μερικα απο τα συμβαντα.

Well done everybody! 8)



" the PouroDuro spirit "


Offline CheGuevara

  • Έλα μωρή οδηγάρα που έγινες και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2063
  • Ηasta la Victoria Siempre
Reply #28 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 17:37:25 μμ
Εδώ μέσα γίνονται Σόδομα και Γόμορα!  :2hysterical:

Υ.Γ. Και το χειρότερο είναι ότι δεν είμαστε μέσα!


Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δεν σε γέλασε.
Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,
ήδη θα το κατάλαβες η Ιθάκες τι σημαίνουν.


Offline giamar4

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2025
Reply #29 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 17:45:05 μμ
Εδώ μέσα γίνονται Σόδομα και Γόμορα!  :2hysterical:

Υ.Γ. Και το χειρότερο είναι ότι δεν είμαστε μέσα!
Ναι ρε φίλε ,στην τελευταία φωτό είναι και η πρόταση γάμου,
ναι, μιλάμε για αληθινή πρόταση που και η κοπελιά την αποδέχτηκε.

MAΓΚΙΤΕΣ ΤΟ TRANSALP ENΩΝΕΙ!!!! :goofy: :goofy: :goofy:



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #30 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 19:46:27 μμ
Στην βαση μας και εμεις... Μετα απο αλλο ενα υπεροχο μπανιο στην θαλαςςα και σημερα!

Λεπτομεριες απο αυριο!
Να ξεφορτωσω πρωτα...



και η ομαδική φωτο...
δυστυχως λείπουν πολλοί !



« Last Edit: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 10:38:53 πμ by Sotos »


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Reply #31 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 19:54:16 μμ
Πίσω κι εμείς με ένα τόνο άπλυτα και άλλα τόσα χαμόγελα και ευχάριστες αναμνήσεις! Από αύριο φωτογραφικό υλικό και κουτσομπολιά....  ;D ;D ;D



Offline Aerios

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3378
  • Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...
Reply #32 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 20:55:45 μμ
Πως να το περιγράψεις τώρα αυτό το τριήμερο? Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω πολλές εμπειρίες από πανελλήνιες συναντήσεις αλλά λαμβάνοντας υπόψιν τα σχόλια από παλιούς θα συμφωνήσω ότι ήταν από τις καλύτερες. Τα συστατικά τις επιτυχίας νομίζω ότι ήταν η συμμετοχή, το μέρος, και κυρίως η διάθεση όλων να περάσουμε καλά. Ειδικά το τελευταίο φάνηκε στο γλέντι της Κυριακής όπου το κέφι για χορό και τραγούδι περίσσευε!
Κάτι που με χαροποίησε ιδιαίτερα ήταν το ότι όλοι ανεξαιρέτως ενθουσιάστηκαν από τα μέρη μας, είτε ακολουθώντας την ομαδική εκδρομή είτε κάνοντας την δική τους περιήγηση.
Αξίζει ένα πολύ μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον Γιώργο (Azwro) για το τρέξιμο αλλά και για το Κυριακάτικο γλέντι που μας ανέβασε όλους το κέφι στο ζενίθ!. Μπράβο στην Κατερίνα του Τάσου αλλά και στην Ειρήνη του Μιχάλη που προσωπικά με συγκίνησαν με τις ερμηνείες και το ρεπερτόριο.
Μέσα στο κέφι αυτό η σκέψη μου πήγε στον Παλτάκη, Φανταστείτε τι θα γινόταν αν ήταν κι αυτός! Δε γράφω τίποτα παραπάνω γιατί ξέρω ότι ο Παναγιώτης στεναχωρέθηκε πολύ που δεν κατάφερε τελικά να έρθει. Δε πειράζει Πάνο, στην επόμενη!
Τελικά στο σύλλογο υπάρχουν αρκετά κρυφά ταλέντα που δοθείσης της ευκαιρίας αποκαλύφθηκαν (Vasko, Μιχάλης, redkom) ;D
Σταθερή αξία ο dj του Club Λώνης :thumbup:
Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα από κοντά κάποιους που τους ήξερα κυρίως από τα γραφόμενά τους στο φόρουμ. Η δια ζώσης επικοινωνία είναι αναντικατάσταστη! Περίμενα περισσότερη συμμετοχή από τοπικούς και βόρειους. Κρίμα που έχασα την ομαδική φωτογράφηση αλλά μέχρι να συντονιστούμε με τα πιτσιρίκια πέρασε η ώρα :(. Δε πειράζει μας αποζημίωσε ο Βασίλης (billar) με τις οικογενειακές. Με την φετινή πανελλήνια φάνηκε ότι ο σύλλογος έχει και παρόν αλλά και μέλλον.  Μπράβο λοιπόν σε όλους και με το καλό στην επόμενη! Αναμένω φωτογραφίες !



Υ.Γ.

Ευχαριστώ τον Αλέξη για το δώρο, θα  το τιμήσω δεόντως ;D
« Last Edit: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 21:26:55 μμ by Aerios »



Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #33 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 20:56:09 μμ
Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α

ευχαριστουμε οσους ετρεξαν για να χαρουμε τοσο πολυ εμεις οι υπολοιποι.

Περισσοτερα αλλη στιγμη, γιατι εχω ταξιδι αυριο γμτ μου


Παύλος Καρούμπης


Offline vasko

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 766
  • ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ
Reply #34 on: Δευτέρα 01 Ιούνιος 2015, 22:17:07 μμ
Επιστροφη και για μας στη Χαλκιδικη.

Για μενα ηταν μια απο τις πιο πετυχημενες πανελληνιες(πιθανον η πιο πετυχημενη).

Ευχαριστω απο καρδιας οσους εβαλαν το χερακι τους για την οργανωση της

Πραγματικα ηταν οτι χρειαζομασταν ωστε να χαλαρωσουμε και να ξεφυγουμε απο τη δυσκολη καθημερινοτητα μας.Ειδικα το γλεντι της Κυριακης ηταν κατι που ειχαμε εγω και το κοριτσι μου χρονια να το κανουμε.Γιωργο ευχαριστω για την τελεια βραδια που δημιουργησες.

Οπως παντα ηταν ευκαιρια να δω παλιους φιλους και να κανω καινουργιους.

Να ειστε ολοι καλα!Του χρονου ευχομαι ακομα καλυτερα!


Ω ρε που πάμε ρε!!!


Offline trelonis

  • D.j.
  • Μέλος HTC
  • Οδηγάρα
  • ***
    • Posts: 268
Reply #35 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 06:51:36 πμ
Κ α τ α π λ η κ τ ι κ α  για άλλη μια φορά ο σύλλογος έδειξε πως μπορεί με ενα κάλεσμα να μας ενώσει και να θυμίσει τις πρώτες χρονιές του σαν να μην άλλαξε τίποτε.
Ευχαριστώ κι εγώ τους διοργανωτές που έτρεξαν για μας ,εγώ πάντως τα είχα όλα σ αυτή την εκδρομή,
Την κοράκια μου κορακλα μου με την γυναίκα μου αλλα και το μοτοσικλέτα μου .απλα τέλεια.
« Last Edit: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 08:14:43 πμ by παλτακης »


Λώνης


Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #36 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 08:16:13 πμ
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!   :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!


Offline Goikoetxea

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1759
Reply #37 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 09:07:03 πμ
Πράγματι η συγκεκριμένη εκδρομή ήταν καταπληκτική και μας άφησε πολύ όμορφες εντυπώσεις.

Φωτό οσονούπω. Επιτέλους βρήκαμε σοβαρή σύνδεση.




Offline Goikoetxea

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1759
Reply #38 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 09:13:15 πμ
Fire in the hole!

 

 

 

 



« Last Edit: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 09:20:31 πμ by Goikoetxea »




Offline Goikoetxea

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1759
Reply #39 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 09:33:09 πμ
Και από το κινητό της Αλεξάνδρας:


 





 




« Last Edit: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 09:38:56 πμ by Goikoetxea »




Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Reply #40 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 09:35:42 πμ
Μπράβο, στον σύλλογο και στο κλιμάκιο Θεσσαλίας -πςςςςς να μας διαβάζει και κάνας άσχετος θα νομίζει ότι είμαστε η NSA!- και μπράβο και στον Σαρακάκη που έστειλε και το Crosstourer αλλά και τον αρχιμηχανικό σχεδιαστή του να το παρουσιάσει (εδώ συλλογιέται που να βάλει το χειρόφρενο):




































































« Last Edit: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 10:18:58 πμ by Airhead »


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Reply #41 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 10:17:03 πμ
"...και από τους δρόμους, τον λιγότερο ταξιδεμένο..."







"...lead me to the rock that's higher than I..."





η Ιαπωνική αντεπίθεση ή όταν ο πρόεδρος φώναξε "Πάντζαϊ!" και εμβόλισε με το ολοκαίνουργιο Crosstourer τον προσκυνημένο με το Bmw



Κίσαβος:
 






"κοίτα, τόσο μπύρα που κατουράω το νεφρό μου είναι ολοκάθαρο, το πουλάω, ξυρίζω και πόδι και στην επόμενη πανελλήνια θα έρθω με τέτοιο"



"Ή μηχανή θα αλλάξω ή γυαλιά... γυαλιά, σίγουρα γυαλιά"



Γκομενοπαγίδα όμως το Crosstourer



Αριστερά: "Παναγίτσα μου είναι εντελώς unstopable στις παπαριές αυτοί οι bmwδάκιδες, θα μας τον χαλάσουν τον σύλλογο... πως θα τους διώξω;" Δεξιά: "αναζήτηση -BMW HP2 Enduro- ταξινόμηση ανά τιμή- φθηνότερα προς ακριβότερα- πόσο;!" 



"Δεν θα πιάσει το σχέδιο μου; Θα πάρω την καινούργια Άφρικα και θα σας μπαζώσω στη λάσπη παλιοκουλάδια..."

 

"Από μηχανάκια δεν ξέρουνε σε αυτό το κλαμπ, αλλά από εκδρομές" :thumbup:

« Last Edit: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 10:22:28 πμ by Airhead »


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #42 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 10:43:14 πμ
Πίσω και εμείς, σε μια ακόμα Πανελλήνια οικογενειακώς με αυτοκίνητο. Τι να κάνουμε...
Πολύ ωραία η φύση στον Κίσσαβο, την ευχαριστήθηκα και στην εκδρομή που κάναμε και στο πρωινό τρέξιμο με τον Billar.

Πολλά πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά που έτρεξαν τη διοργάνωση, Azwros-Aerios και φυσικά τον Παλτάκη που αν και δεν μπόρεσε να έρθει
είχε δώσει ψηχή και σώμα (και τι σώμα) για την ετοιμασία της.
Η μουσική σας με τα υπέροχα τραγούδια της Κατερίνας (του Τάσου) και το αστείρευτο κέφι του Βασίλη (Vasko) που συνόδεψε το τραγούδι
έδωσε μεγάλες και βαθιές ανάσες σε όλους, σας ευχαριστούμε πολύ.

Να είμαστε καλά να ανταμώνουμε, πάντα χαρούμενοι.



Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #43 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 16:32:05 μμ
Μία καταπληκτική Πανελλήνια τελείωσε χθες. Είχε γέλια, χορούς, καταπράσινα άγνωστα μέρη, άφθονο κρασί, νέα όμορφα πρόσωπα και αγαπημένα παλιά. Και ήταν καταπληκτική γιατί είχε μέσα της κάτι από όλους μας!

Ας αρχίσω από αυτούς όμως που είχε πιο πολύ κομμάτι: :D

@Azwros/Aerios: Γιώργο και Θανάση, ήσασταν πραγματικά  η ψυχή της φετινής Πανελλήνιας ! Θέλω να πιστεύω ότι τα γέλια και η χαρά που είδατε στα πρόσωπα όλων μας, δεν σας αφήνει περιθώρια αμφιβολιών ότι οι κόποι σας στέφθηκαν με απόλυτη επιτυχία. Ένα μεγάλο Μπράβο και Ευχαριστώ και στους δυό σας!  :eusa_clap:

@Αzwros: Το γλέντι χθες ήταν μαγικό χάρη σε εσένα και τον φίλο σου με το μπουζούκι! Πραγματικά μας απογείωσες! Είσαι χαρισματικός live τραγουδιστής, πρέπει να  «θεσμοθετηθείς» για όλες τις επόμενες Πανελλήνιες!  :eusa_clap:

@Παλτάκης-Leon: παιδιά μας λείψατε σε όλους! Ευχαριστούμε για ό,τι κάνατε για να περάσουμε εμείς καλά (ειδικά ο Πρόεδρος Λευτέρη πρέπει να πέρασε πολύ καλά με τον V4) και ευχόμαστε στην επόμενη να είμαστε παρέα.

@Billar: Βασίλη ευχαριστούμε για άλλη μια φορά για άλλο ένα εξαιρετικό logo Πανελλήνιας!

@ Κατερίνα (Tasopoulitsa), Vasko, Ειρήνη του Μιχάλη και Μιχάλη: Πλαισιώσατε τραγουδιστικά τον Azwro με τρόπο ημιεπαγγελματικό θα έλεγα! Ειδικά η Κατερίνα «έβγαλε πρόγραμμα» κανονικά! :eusa_clap: Ρε συ Vasko, σε έβλεπα στο video έχεις  πολύ σκηνική παρουσία μάνα μου! Χαραμίζεσαι στη Χαλκιδική, έλα προς τα κάτω να σε κάνουμε διάσημο!

@Trelonis: Αφού μας έκαναν αλοιφή τα live των παραπάνω, ήρθες εσύ μετά φανταστικέ Dj Λώνη και μας άλειψες στην πίστα σα μαρμελάδα! ΑρηΤάκ’…! ;D

@Βόρειοι: Χρήστο, Δημήτρη, Άκη, Βασίλη, Τάσο κλπ κλπ, είστε η κρέμα στη μπουγάτσα της Πανελλήνιας! Πάει και τελείωσε, δε λέω τίποτε άλλο!

@Κώστα και Άννα (kwstasTR650), Παντελή και Κατερίνα (pantelewn) καλώς ήλθατε στην παρέα μας! Εδώ θα βρείτε το know-how για να χαίρεστε τα Transalp και τα ταξίδια. Εσείς μόνο προσθέτετε τα νιάτα σας.(Α ρε να ’ταν τα νιάτα 2 φορές!).

@jimmys: Δημήτρη και Άρτεμις: Παιδιά να ζήσετε και να ευτυχήσετε και με το καλό να σας δούμε στην επόμενη εκδρομή μας. Μουσάτε εύχομαι να είναι αλαφριά η παντόφλα!

@ eXoTiC: Γιώργο συγχαρητήρια που ήρθατε από την Κρήτη με το κορίτσι για 3 ημέρες! Βέβαια δώσατε πάτημα στον Παλτάκη να με διαγράψει ως βραβείο πιο απομακρυσμένης συμμετοχής, παρά το γεγονός ότι ήρθα από 630χλμ μακριά. Χαλάλι όμως, να είστε καλά! Δώστε φιλιά στα υπόλοιπα κρητικάτσα!

@HTC ΔΣ: Μας το γράφω εδώ για να το βλέπουν όλοι: πήραμε διάφορα μαθήματα από τη φετινή Πανελλήνια, τόσο για το πώς πρέπει να γίνονται κάποια πράγματα όσο και για το πώς να μη γίνονται κάποια άλλα. Μας εύχομαι του χρόνου να αυγατίσουμε τα μεν και να μειώσουμε τα δε!

@όλους μας: Να είμαστε καλά και να ανταμώσουμε ξανά. Σειρά τώρα έχει το ΦΡ το φθινόπωρο. Να δω αν θα έχετε όρεξη για τραγούδι και χορό στον τερματισμό μπαγάσες!  :badgrin:





Offline ιχνηλατης

  • Boukouvagia power
  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 35
  • Only the best is good enough!!!
Reply #44 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 17:41:23 μμ
Περάσαμε και εμείς καταπληκτικά στην όμορφη πανελήνια που οι άνθρωποι την ανέδειξαν . Ευχαριστούμε όλους του διοργανωτές μουσικούς ή όχι , αναβάτες ή μη , transalpistes η μή , campistes η μή, όπως και να έχει. Γνωρίσαμε νέους φίλους και ανανεώσαμε παλαιές φιλίες ! Για άλλη μια πανελλήνια συνάντηση περάσαμε υπέροχα λόγω των ανθρώπων που την απαρτίζουν. Ειλικρινά δικός σας !!!   



Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7326
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #45 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 20:37:03 μμ
Πέρασαν χρόνια , μεγαλώσαμε , αλλάξαμε , ζοριζόμαστε του κερατά  και φυσάμε ξεφυσάμε καθημερινά .
Και μιά δυό φορές το χρόνο , βρίσκεσαι με κάτι τύπους που εδώ που τα λέμε χαμένος είσαι      και χαίρεσαι του σκοτωμού ,ξεχνάς και λύνεσαι  παλεύεις να γίνεις αστείος , ευχάριστος , δεκτικός .... (τέτοια ωραία πράματα ) και τα παίρνεις όλα πίσω , περνάς φανταστικά και χαίρεσαι πραγματικά την κούραση και το ξενύχτι..
  Πας για ύπνο και γελάς σα το mαλάκα γιά πράματα που έκανες πριν μιά ώρα  και που θα τα ξανακάνεις στην επόμενη.
Αξία ?    Ανεκτίμητη  λέμε .

Δε θα πω τα ίδια , τα είπαν άλλοι άλλωστε με τις ευχαριστίες και τα διάφορα και συμφωνώ φυσικά.

Θα προσπαθήσω να μη ξαναχάσω καμιά και όσοι δεν είσασταν  , λυπάμαι χάσατε .
Μπράβο μας που το καταφέρνουμε και μακάρι πάντα να σμίγουμε και να περνάμ καλά .
 :eusa_clap: :eusa_clap:


ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #46 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 20:58:46 μμ
Σκηνογείτονα και κρασοσύμμαχε, είπες το ζουμί σε 5 αράδες!

Συ σι καλός ρα! Θα συ κάτ'ς!  :2hysterical:



Offline giamar4

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2025
Reply #47 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 21:15:08 μμ
Ρε θα σταματήσετε λίγο;
Απ΄τα γέλια που με έπιασαν πάλι ,έχω  :badair:,
έφαγα και 2 πιάτα φακές σήμερα ,προβλέπω να φεύγουν όλοι
απ΄το σπίτι :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline Diamantis

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1085
  • Diamonds are forever
Reply #48 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 23:35:26 μμ


« Last Edit: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 23:38:06 μμ by Diamantis »


Diamonds are forever


Offline Diamantis

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1085
  • Diamonds are forever
Reply #49 on: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 23:49:51 μμ


« Last Edit: Τρίτη 02 Ιούνιος 2015, 23:54:14 μμ by Diamantis »


Diamonds are forever