Κυριακή 22 Οκτώβριος 2017, 16:28:41 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: ..

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
Σελίδες: 1 2 [3] |   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Eντυπώσεις απο την ανοιξιάτικη εκδρομή στην Μεσσηνία  (Αναγνώστηκε 8783 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Sotos
Global Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #50 στις: Τρίτη 21 Απρίλιος 2015, 11:24:05 πμ »

Που να σε και να βγαλεις μαλλια ρεεεεεεεεεεεεεε

Ωωωω... σίγουρα θα χαρεί το κορίτσι του Θαναση διαβάζοντας όλα αυτά εδω μέσα υπό αυτό το πέπλο της αβρότητας που πλημμυρίζει...
Καταγράφηκε

Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 49.144km
ThanDim
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #51 στις: Τρίτη 21 Απρίλιος 2015, 11:43:54 πμ »

Ωωωω... σίγουρα θα χαρεί το κορίτσι του Θαναση διαβάζοντας όλα αυτά εδω μέσα υπό αυτό το πέπλο της αβρότητας που πλημμυρίζει...

Μπαα.... τα εζησε live το ΣΚ!!  Kαταλαβε πολλα για πολλους.....
Καταγράφηκε

Δημητρακόπουλος Θανάσης
R1200GS
Καλαμάτα
fotisalp
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

To καλό με τα ταξίδια είναι οι νέες γνωριμίες :)

« Απάντηση #52 στις: Τρίτη 21 Απρίλιος 2015, 11:56:59 πμ »

Πριν το νήμα παραδοθεί στον φραμπαλά  Grin, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τα καλά σας λόγια (Che τα λεφτά στα κατέθεσα το πρωί), με συγκινήσατε.

Ο καιρός ήταν μεγάλος σύμμαχος. Το ίδιο και η εποχή. Ο Απρίλης μήνας είναι μακράν ο ομορφότερος για περιηγήσεις στην Πελοπόννησο: ιδανική θερμοκρασία, τα χαμηλά είναι καταπράσινα και ολάνθιστα και οι κορυφές χιονισμένες!

Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όλους τους συμμετέχοντες που με το κέφι τους και την καλή τους διάθεση φτιάξαμε μια πολύ ωραία ομάδα. Πολύ χάρηκα που είδα παλιούς και νέους μαζί σε αυτή την εκδρομή. Απρόοπτα πέραν της γουρνοπούλας δεν είχαμε, όλα εκτυλίχθηκαν μια χαρά.

Θα μεταφέρω τα κολακευτικά σας σχόλια και τις ευχαριστίες σας στο Μιχάλη, θα χαρεί πολύ!

Και εις άλλα με υγεία! Ραντεβού στην Πανελλήνια, όπου μαθαίνω ο ΥπΕκ Παλτάκης με τους τοπικούς ετοιμάζουν ωραία πράγματα και διαδρομές!
Καταγράφηκε

ΚΤΜ 950 Adv '05
ThanDim
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #53 στις: Τρίτη 28 Απρίλιος 2015, 23:57:21 μμ »

Αργησαν λίγο αλλά το καλό πράμα................ ήρθε!!

Αλλά πρώτα, μερικά σχόλια!!!

Σανδάλι κορντούρα με προστασία στα νύχια και gortex επένδυση για τέλεια αναπνοή!!!!

Δειτε ανθρώπους που ξέρουν να απολαμβάνουν τη ζωή!!!  Όσο οι άλλοι ίδρωναν σε χωμάτινες διαδρομές και πεζοπορίες σε αρχαιολογίες κτλ αυτο το ζευγάρι απολάμβανε τις στιγμες ηρεμίας τους!!! Πως να μην ταίριαζαν;;;;;;  Smiley Smiley

Ορίστε φωτογραφίες από το εσωτερικό του κτηρίου που έγιναν τα "αίσχη"!!!!  Πρώτος και καλύτερος ο Φώτης..... για να καταλάβετε γιατι το έπαιζε μυστικοπαθής!!! Ας μη σχολιάσω τον μουσάτο.................  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Για τον οποίο μουσάτο έχω να πω οτι η Μεγαλόχαρη έκανε το θαυμα της και μετά από τόσο φαΐ δε σφήνωσε στο στενό πέρασμα και έτσι οι αρχαιολόγοι γλύτωσαν το γκρέμισμα της Μονής για να τον απεγκλωβίσουν!!!! 

Συνωστισμός για μια φωτογραφία δίπλα από τις αρχαίες .....χέστρες των παλαιστών!!! 

Ενα τελευταίο σχόλιο...........  βρε Βαγγέλη, πολύ τις σπας τις κλειδώσεις.....  μα πολύ!!!! 

Ορίστε και το σύνολο των φωτογραφιών........ http://s733.photobucket.com/user/ThanDim/library/Messinia%202015
Καταγράφηκε

Δημητρακόπουλος Θανάσης
R1200GS
Καλαμάτα
Chris the Loutrinos
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Στην γωνιά των αγγέλων θα σε ανταμώσω...

« Απάντηση #54 στις: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 20:11:03 μμ »

Και εγώ άργησα αλλά τα καλυτερότερα τώρα έρχονται

Τέσσερα γεμάτα χρονια χωρίς μηχανη δεν ήταν και έυκολα αλλά νομίζω ότι με κανα δυό παρόμοιες μοτοβόλτες θα τα διαγράψω από το μυαλό μου.

Φωτή, Μιχάλη και όσοι δούλεψαν για αυτή την εκδρομή ένα μπράβο και ένα ευχαριστώ είναι λίγο.

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Εδώ έχουμε το Transalp Club

Και πάλι το Transalp Club

Τι να κοιτάν άραγε οι περίεργοι

[imghttps://lh5.googleusercontent.com/-kknR0_ET_Xk/VUEELBXKScI/AAAAAAAAB8A/r3ryWVnN2OE/w893-h595-no/SAM_0368.JPG[/img]http://Αμα ο άντρας ξέρει να φέρεται....

Ο Φτερωτός Έρωτάς με επιγονατίδες

Το πλιάτσικο....

Προσοχή το άλμπουμ περιέχει γαστρεντερολογικό πορνό!!!!

https://plus.google.com/photos/105123913953441776337/albums/6143188854488045985?authkey=CJeL88eqvbSGXQ
« Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 20:18:10 μμ από Chris the Loutrinos » Καταγράφηκε

Μάνος Παπακυριακού
1972-2010
Airhead
Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #55 στις: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 21:32:34 μμ »

Εγώ πάντως έριξα τα βέλη μου και το ζεύγος έβγαλε φωτό μπροστά στην εκκλησιά ήδη! Διαδώστε! 
Καταγράφηκε

TEAM Αϊστοπαμπωλ
fotisalp
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #56 στις: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 22:40:34 μμ »

Όλο τσικ του τσικ είσαι στις φωτό λούτρινο αγοράκι!
Καταγράφηκε

ΚΤΜ 950 Adv '05
Airhead
Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #57 στις: Τετάρτη 29 Απρίλιος 2015, 22:55:03 μμ »

Είχε χρόοοοοοοοοοοονια να καβαλήσει, πήρε και μπε εμ βεεεεεεε και στάζουνε τα κοκορόζουμα! Grin
Καταγράφηκε

TEAM Αϊστοπαμπωλ
Chris the Loutrinos
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Στην γωνιά των αγγέλων θα σε ανταμώσω...

« Απάντηση #58 στις: Πέμπτη 30 Απρίλιος 2015, 10:46:15 πμ »

Είχε χρόοοοοοοοοοοονια να καβαλήσει, πήρε και μπε εμ βεεεεεεε και στάζουνε τα κοκορόζουμα! Grin

Καταγράφηκε

Μάνος Παπακυριακού
1972-2010
fotisalp
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #59 στις: Πέμπτη 30 Απρίλιος 2015, 11:50:41 πμ »

Έχω κάποιες φωτό ακόμα από την εκδρομή, κοντινά πλάνα κλπ. Όσοι θέλουν, ας μου στείλουν πμ με το email τους για να τους στείλω ένα λινκ να τις κατεβάσουνε.
Καταγράφηκε

ΚΤΜ 950 Adv '05
Σελίδες: 1 2 [3] |   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: