Hellas Transalp Forum

Εκδρομή στη Μονεμβασιά 21-22 Μαρτίου 2015 - Αναμετάδοση και εντυπώσεις

επισκέπτης · 40040

Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470






Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss



Sent from  TA  PALTAK




Offline vasko

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 766
  • ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ
Ωραία πράγματα!!!


Ω ρε που πάμε ρε!!!


Offline giamar4

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2025






Για να σκάσετε


Sent from  TA  PALTAK

Κουφάλες .....
...τα σέβη μου ;D



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline KKalantzis

  • HTC ΔΣ
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 2750
  • Where the streets have no name!
Μπράβο  παιδιά  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Καλό δρόμο !!!!  :)


Keep riding !!!


Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Παιδιά ο Ρίτσος έχανε παραφλού. Τον ξαναγεμίσατε πριν φύγετε ή θα κολλήσει;


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline D.Charisis

  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 35
Μπράβο παιδιά!!!Με το καλό και η επόμενη!Καλή επιστροφή!! :eusa_clap:



Offline dengrafiforum

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2182
  • the dark side is here!!
Τελικά βρε μπαγάσα γραμματέα μου(Παλτακ)έχεις  :2hysterical: :2hysterical:φωτογένεια!!!!!!!
 :goofy:
« Last Edit: Κυριακή 22 Μάρτιος 2015, 16:46:14 μμ by dengrafiforum »



Offline CRISLI

  • Μόνο;
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 415
  • ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Μπράβο :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Με ταξιδέψατε και μένα μέσα από τις φώτο. Να είσαστε πάντα καλά και όρθιοι.



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Μολις μπηκαμε σπιτι, αλλα το μυαλο ειναι ακομα εκει...  Λες και λειπαμε 4-5 μερες ειναι...

Ευχαριστουμε ολους πολυ για την παρεα, και ειδικα τον παλτακ και τον λεον για την τελεια καθοδηγηση του γκρουπ και στο πηγαινε και στο ελα !

Φαγαμε και ενα ψιλοβροχακι στην επιστροφη....
Να ξερεις παλταξ, η ελειψη της γρνοπουλας στο γυρνα, θα σε στοιχειωνει για παντα!

Ραντεβου την Τριτη στο συμοφε.
« Last Edit: Δευτέρα 23 Μάρτιος 2015, 08:49:40 πμ by Sotos »


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


ekos

  • Guest
Γυρίσαμε και εμείς αλλα ακομα εκεί είμαστε, όλα τέλεια εκτός απο την Γουρουνόπουλα 😜




Sent from my iPhone using Tapatalk



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Η γρονπουλα θα γίνει 100% σε δεύτερο χρόνο ........πάντως η πέτσα ήταν πεντανόστιμη 👺

Σπίτι και εγώ και ακόμα βλέπω ......



Sent from  TA  PALTAK




Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss

Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Αφου εφαγα τη φοβερη μακαροναδα που ανάγκασα τη γυναικα μου να φτιαξει, λογω στερησης γουρνοπουλας, ας πω δυο λογακια.

Η πρωτη εκδρομη του νεου ΔΣ στεφθηκε με Απολυτη Επιτυχια αφου ο νεος ΥΠΕΚ φροντισε για ολα. Μπραβο Παναγιωτη και μην ανησυχεις σιγα σιγα θα σου φυγει και το αγχος. ;D   

Το μυαλο μας δε θα ξεκολησει για μερες απο τις ομορφες εικονες που μας χαρισε απλόχερα η Λακωνια και γενικα η Πελοποννησος.

Θα πω περισσοτερα σε επομενο ποσταρισμα γιατι εχω κι ενα παιδι να "μαζεψω", αλλα θα κλεισω με αυτο:

Η εκδρομη θυμισε τις παλιες εκδρομες του Συλλογου, με καλη παρεα, χωρις γκρινιες, με πειραγματα, γελιο και πανω απ´ ολα ΣΥΝΟΧΗ. το καταπληκτικο ηταν οτι ενω ο καθενας εκανε το προγραμμα του οπως ηθελε (βολτα, υπνο, καφε κλπ) ως δια μαγειας, οταν επρεπε, ειμασταν ολοι μαζι χαρουμενοι και παντα κεφατοι.

Ετσι πρεπει να ειναι οι εκδρομες, ουτε πιεστικες ουτε εντελως χαλαρες και απο ταβερνα σε καφετερια και καπακι στο ξενοδοχειο.

Μπραβο σε ολους

« Last Edit: Κυριακή 22 Μάρτιος 2015, 20:14:05 μμ by Παύλος »


Παύλος Καρούμπης


Offline jimmymolos

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 117
Επιστρέψαμε κι εμείς, όλα καλά στην εκδρομούλα τέλεια η διαδρομή και το παρεάκι!!! Λίγο ο καιρός της επιστροφής μας τα χάλασε και χάσαμε γουρουνοπούλες και Ναύλιο αλλά όλα καλά! Η Μονεμβασία τρομερά γραφική και πανέμορφη, μας έκανε την χάρη ο καιρός και απολαύσαμε τις βολτούλες κ τα καφεδάκια με την απίστευτη θέα! Να ευχαριστήσουμε και εμείς με την σειρά μας τους διοργανωτές καθώς και όλα τα παιδιά για την πολύ καλή παρέα  ;D 

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε όλους στις επόμενες εκδρομές του συλλόγου....Δημήτρης - Κατερίνα.



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
 Θα ήθελα να ενημερώσω ότι στο δείπνο του Σαββάτου έγινε και η κλήρωση όπως είχαμε προαναγγείλει για τα δύο πρώτα εισητήρια του  Red Bull X-Fighters/Freestyle Motocross/Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2015.

Οι τυχεροί ειναι ο

Σωτήρης Αξιώτης

Ανδρέας  Ιωάννου

Καλή σας θέαση παιδιά  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:




Offline trelonis

  • D.j.
  • Μέλος HTC
  • Οδηγάρα
  • ***
    • Posts: 268
Επιστροφη,στα καθημερινα αλλα  κι απο μενα ενα ευχαριστω στους διοργανωτες κυριως τον ΥΠΕΚ πως να το κανουμε τελεια και η οδηγηση με βροχη χρειαζοταν για να σφιγγουν οι κ@λοι και να ανεβαινει η αδρεναλινη ,για καποιους σαν εμενα που σταματησα τα τελαιυταια χρονια ναμαι παντως καιρου.
Πηρα και την εξατμιση οτι απεμεινε δηλαδη τσαλαπατημενη δυστυχως το κάρμπον ηταν σαν λαδοκολα και ο σιγαστηρας σαν μο@ ni κανονικο ομως.
Φαγωθηκαν οι τυποι της αττικης οδου να παω οπωσδηποτε για να καταγραψει η τροχαια το συμβαν .
Τεσπα ολα καλα θα την κρατησω για ενθυμιο της επιμονης μου να ερθω παση θυσια σ αυτην την εκδρομη με τα φιλαρακια μου εστω και με μικρη μου  καθυστερηση εχθες.
Αντε και παμε για την επομενη 67 και σημερα...


Λώνης


Offline fparis

  • Anaconda Team Member
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1007
Μετά από αρκετό καιρό απουσίας η εκδρομή ήταν μια πολύ ωραία ευκαιρία να ξεσκουριάσω, να δω παλιούς φίλιους και να γνωρίσω νέους. Εύχομαι από εδώ και στο εξής οι συνθήκες να μου επιτρέπουν να ακολουθώ και εγώ.
Στο τέλος τα έδωσα όλα για να ξεμπουκώσει η "μικρή" μου  :goofy:
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές.  :eusa_clap:

Παλτάκη, την μπλούζα μην ξεχάσεις...!  ;D



Να είσαι Έλληνας είναι περηφάνεια.
Να είσαι Μακεδόνας είναι τίτλος

…τὸ εὔδαιμον τὸ ἐλεύθερον, τὸ δ' ἐλεύθερον τὸ εὔψυχον…


Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Ωραια πραγματα διαβαζω, ζηλευτες εντυπωσεις και ομορφες φωτογραφιες. Μπραβο σε ολους σας.
Παλτακοπεκ well done


john lk

  • Guest
Διαβαζοντας τις εντυπωσεις και βλεποντας τις φωτογραφιες, θα ηθελα να εκφρασω την βαθεια μου ζηλεια και να επιστησω την προσοχη σας να ειστε ολοι οι συμμετεχοντες σε τετοιες εκδρομες πολυ πιο φειδωλοι στο ποσο καλα περνατε!!!!!!!

ΔΙΟΤΙ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να περνατε εσεις ολοι ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ και εμεις οι "εν τω πηγαδι ουρησαντες" να ειμαστε σπιτι και να εχουμε γινει πρασινοι αποτο κακο μας και την ζηλεια μας!!!!

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ το Προεδρειο να λαβει ΑΜΕΣΑ ολα τα δεοντα μετρα ωστε να μην επαναληφθει αυτο το απεχθες φαινομενο μιας τοσο επιτυχημενης εκδρομης η οποια το μονο που κανει ειναι να χωριζει τα μελη σε δυο κοινωνικα αντιθετες κατηγοριες, αυτην των "λιαν ευχαριστημενων" και αυτην των "λιαν ζηλευοντων", δημιουργωντας ετσι μια ρατσιστικη ανισοτητα εν τω συνολω των μελων.

.....ημουν σαφης.....ελπιζω...... :cussing:



Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470

Θα ήθελα να ενημερώσω ότι στο δείπνο του Σαββάτου έγινε και η κλήρωση όπως είχαμε προαναγγείλει για τα δύο πρώτα εισητήρια του  Red Bull X-Fighters/Freestyle Motocross/Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2015.

Οι τυχεροί ειναι ο

Σωτήρης Αξιώτης

Ανδρέας  Ιωάννου

Καλή σας θέαση παιδιά  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:




Παλτακ, Το δικο μου το εισητηριο το χαριζω στον Δημο (ekos) γιατι επεσε μεσα στην αρχικη του προγνωση, οτι θα το κερδισει μελος του ΔΣ.

Τετοιες προγνωσεις πρεπει να επιβραβεύονται...




Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470

Επιστροφη,στα καθημερινα αλλα  κι απο μενα ενα ευχαριστω στους διοργανωτες κυριως τον ΥΠΕΚ πως να το κανουμε τελεια και η οδηγηση με βροχη χρειαζοταν για να σφιγγουν οι κ@λοι και να ανεβαινει η αδρεναλινη ,για καποιους σαν εμενα που σταματησα τα τελαιυταια χρονια ναμαι παντως καιρου.
Πηρα και την εξατμιση οτι απεμεινε δηλαδη τσαλαπατημενη δυστυχως το κάρμπον ηταν σαν λαδοκολα και ο σιγαστηρας σαν μο@ ni κανονικο ομως.
Φαγωθηκαν οι τυποι της αττικης οδου να παω οπωσδηποτε για να καταγραψει η τροχαια το συμβαν .
Τεσπα ολα καλα θα την κρατησω για ενθυμιο της επιμονης μου να ερθω παση θυσια σ αυτην την εκδρομη με τα φιλαρακια μου εστω και με μικρη μου  καθυστερηση εχθες.
Αντε και παμε για την επομενη 67 και σημερα...

Για οποιον δεν καταλαβε, ερχομενος στο ραντεβου ο Λωνης εχασε το ενα τελικο της εξατμηςης στην αττικη οδο...

Χωρις να χασει χρονο γυρισε σπιτι... Ελυσε την μιση μηχανη ωστε να βαλει πανω τις μαμα εξατμισεις, και σφαιρα μας προλαβε στο Μυστρα....

Τετοιο παθος ρε φιλε.... Σπανιο!
Μπραβο σου! Εισαι η προσωποποιηση της θετικης σκεψης! Σου βγαζω το καπελο!


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline giamar4

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2025
Δηλαδή πως έγινε;
δεν ήταν σφιγμένη και έφυγε,έτσι απλά;