Σάββατο 21 Οκτώβριος 2017, 15:04:31 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Αν είναι η πρώτη σας επίσκεψη στο Forum, ειναι σημαντικό να δείτε πρώτα  αυτό

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
Σελίδες: 1 [2] 3 4 |   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκδρομικό πρόγραμμα του H.T.C. 2015 σχόλια .  (Αναγνώστηκε 10692 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

anaconda team is back sssssssssssssss

« Απάντηση #25 στις: Τρίτη 12 Μάιος 2015, 13:09:00 μμ »

κατά πάσα πιθανότητα θα ξεκινήσουμε μεσημέρι εμείς. θα φύγει κάποιο γκρουπ το μεσημέρι;;

Μεσημερι δυσκολα τουλαχιστον οχι κατι επισημο ....παρολαυτα οταν θα βγει ανακοινωση με την αναχωρηση ρωτα τοτε αν καποιος φυγει μεσημερι για να κανονισετε να ταξιδεψτε μαζι .
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
pantelewn
Μέλος HTC
νέος οδηγός
Αποσυνδεδεμένος

Black Lady

« Απάντηση #26 στις: Τρίτη 12 Μάιος 2015, 13:21:05 μμ »

Μεσημερι δυσκολα τουλαχιστον οχι κατι επισημο ....παρολαυτα οταν θα βγει ανακοινωση με την αναχωρηση ρωτα τοτε αν καποιος φυγει μεσημερι για να κανονισετε να ταξιδεψτε μαζι .

το λέω γιατί εμείς θα είμαστε 2 μοτοσικλέτες. αν κάποιος έχει στενό πρόγραμμα όπως εμείς να φύγουμε παρέα. επίσης επειδή εγώ είμαι πρωτάρης σε αυτού του είδους εκδρομή και σε βόλτα με γκρουπ το φιλαράκι μου έχει μεγαλύτερη πείρα. θα μπορούσε να γίνει μια γενική ερώτηση από εσάς για να το δούμε αυτό. πιστεύω οτι καλό θα ήταν (για έμενα μιλάω σαν προσωπική άποψη) εάν υπάρχουν και άλλοι να βρεθούμε και να γνωριστούμε πριν ταξιδέψουμε παρέα. είναι καλό να γνωρίζεις με ποιον ταξιδευεις.
Καταγράφηκε

παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #27 στις: Τρίτη 12 Μάιος 2015, 13:27:53 μμ »

το λέω γιατί εμείς θα είμαστε 2 μοτοσικλέτες. αν κάποιος έχει στενό πρόγραμμα όπως εμείς να φύγουμε παρέα. επίσης επειδή εγώ είμαι πρωτάρης σε αυτού του είδους εκδρομή και σε βόλτα με γκρουπ το φιλαράκι μου έχει μεγαλύτερη πείρα. θα μπορούσε να γίνει μια γενική ερώτηση από εσάς για να το δούμε αυτό. πιστεύω οτι καλό θα ήταν (για έμενα μιλάω σαν προσωπική άποψη) εάν υπάρχουν και άλλοι να βρεθούμε και να γνωριστούμε πριν ταξιδέψουμε παρέα. είναι καλό να γνωρίζεις με ποιον ταξιδευεις.

Επειδη ειναι νωρις ακομα για να γινει συζητηση περι αναχωρησης σε γενικο πλαισιο ....μια πρωτη εντυπωση και γνωριμια με εμας ολους θα μπορουσες να κανεις στο ΣυΜοΦε  Νακου 3 και Καλλιροης ενα μικρο στενο και αδιεξοδο .Μαζευομαστε καθε Τριτη μετα τις 20,00 βεβαια καποιες φορες ειμαστε πολλοι καποιες φορες λιγοι αλλα μια πρωτη κρυαδα θα την παρεις ..ελα σημερα απο εκει να τα πουμε και απο κοντα .
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
pantelewn
Μέλος HTC
νέος οδηγός
Αποσυνδεδεμένος

Black Lady

« Απάντηση #28 στις: Τρίτη 12 Μάιος 2015, 13:29:31 μμ »

Επειδη ειναι νωρις ακομα για να γινει συζητηση περι αναχωρησης σε γενικο πλαισιο ....μια πρωτη εντυπωση και γνωριμια με εμας ολους θα μπορουσες να κανεις στο ΣυΜοΦε  Νακου 3 και Καλλιροης ενα μικρο στενο και αδιεξοδο .Μαζευομαστε καθε Τριτη μετα τις 20,00 βεβαια καποιες φορες ειμαστε πολλοι καποιες φορες λιγοι αλλα μια πρωτη κρυαδα θα την παρεις ..ελα σημερα απο εκει να τα πουμε και απο κοντα .

δυστυχώς δουλεύω. αλλά την άλλη τρίτη θα έρθω σίγουρα!
Καταγράφηκε

παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #29 στις: Τρίτη 12 Μάιος 2015, 13:30:08 μμ »

δυστυχώς δουλεύω. αλλά την άλλη τρίτη θα έρθω σίγουρα!

εδω θα δεις χαρτη
http://www.transalp.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=29
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
georgetrips
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Δευτέρα 20 Ιούλιος 2015, 12:11:31 μμ »

...Πανος Παλτακ ,  για το φωτογραφικο ραλλυ τον Σεπτεβριο ,υπαρχει καμμια ιδεα για το μερος ?
[Ξερω οτι ειναι νωρις ακομα και πολλα ''παιζονται'' οσον αφορα τα παντα στην χωρα ,αλλα για εχουμε να σκεφτομαστε]

Καλημεραααα !
Καταγράφηκε
Aerios
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...

« Απάντηση #31 στις: Τρίτη 25 Αύγουστος 2015, 09:04:17 πμ »

Τι θα γίνει ρε ΔΣ ακόμα διακοπές είστε? Άιντε ένας μήνας είναι για το ΦΡ. Πότε θα προλάβουμε να ετοιμαστούμε και να κάνουμε και καμιά μεταγραφή
Καταγράφηκε
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #32 στις: Τρίτη 25 Αύγουστος 2015, 09:13:52 πμ »

Τι θα γίνει ρε ΔΣ ακόμα διακοπές είστε? Άιντε ένας μήνας είναι για το ΦΡ. Πότε θα προλάβουμε να ετοιμαστούμε και να κάνουμε και καμιά μεταγραφή
Θαναση καλημερα εξεταζουμαι το θεμα ημερομηνιας διοτι οι εκλογες θα πεσουν πανω στην προγραμματισμενη ημερομηνια του φρ.Οποτε αναγκαστικα πρεπει να αλλαξει  Undecided
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Aerios
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #33 στις: Τρίτη 25 Αύγουστος 2015, 09:26:31 πμ »

Θαναση καλημερα εξεταζουμαι το θεμα ημερομηνιας διοτι οι εκλογες θα πεσουν πανω στην προγραμματισμενη ημερομηνια του φρ.Οποτε αναγκαστικα πρεπει να αλλαξει  Undecided

Νομίζω ότι δεν  θα χρειαστεί αφού οι περισσότεροι λένε για τις 20. Αν χρειστεί πάντως μετακίνηση η γνώμη μου είναι να πάει μια βδομάδα μετά, όχι παραπάνω.
Καταγράφηκε
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #34 στις: Τρίτη 25 Αύγουστος 2015, 09:40:23 πμ »

Νομίζω ότι δεν  θα χρειαστεί αφού οι περισσότεροι λένε για τις 20. Αν χρειστεί πάντως μετακίνηση η γνώμη μου είναι να πάει μια βδομάδα μετά, όχι παραπάνω.
Μην ξεχνας οτι πιθανον καποιοι να αναγκαστουν λογο εκλογων να μετακινηθουν ,αυτο σημαινει εξτρα μη υπολογισμενα εξοδα + οτι αρχιζει και η σχολικη χρονια .

Οποτε αν γινουν 20 / 09  αυτοματα σημαινει δυο σκ καπακι εξοδα , αν γινουν 27 /09 δεν μπορεις να πας μια βδομαδα πισω .

Σκεφτομαστε καποιο σκ μετα τις 15/10 ωστε να υπαρχει και καποιος ευλογος χρονος να μπορεσουμε ολοι να παρουμε μια ανασα και παραλληλα να δουμε πως θα προχωρηση η κατασταση μετα τις εκλογες .

Οσον αφορα τα του φρ ειναι καθολα ετοιμο ,αλλα δυστυχως οι εξελιξεις μας δημιουργουν προβλημα ως προς την διεξαγωγη του .
Οι μοτο ειναι ετοιμοπολεμες η ορεξη ολων μας στο πικ της , δεν μενει παρα να κανουμε λιγο υπομονη να δουμε τι θα κανουν οι αρχοντες αυτης της χωρας .
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #35 στις: Τρίτη 25 Αύγουστος 2015, 09:57:29 πμ »

Θα ήθελα να προτείνω στους διοργανωτές του ΦΡ το εξής:

Στα ΦΩΣΗΕ αντί να φωτογραφίζουμε την ταμπέλα του χωριού, να πρέπει να ανακαλύψουμε κάτι συγκεκριμένο, που να μας κάνει να ψάξουμε περισσότερο. Αν μάλιστα έχει να κάνει με την ιστορία ή την παράδοση του μέρους θα μάθουμε και κάποια πράγματα ψάχνοντας το.

Επίσης θα μπορούσε να είναι ένας γρίφος που η λύση του θα μας οδηγούσε κάπου συγκεκριμένα.

Ίσως αυτά να προϋποθέτουν την επίσκεψη της οργανωτικής ομάδας στην περιοχή από πριν, αλλά θα κάνει το παιχνίδι πιο συναρπαστικό. Αν πάλι δεν προκάνετε, ας το έχετε υπόψιν για του χρόνου που ίσως να γίνει και πράξη η απόφαση της ΓΣ να γίνει πρόσκληση και σε άλλους Συλλόγους.
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #36 στις: Τρίτη 25 Αύγουστος 2015, 10:17:06 πμ »

Στα ΦΩΣΗΕ αντί να φωτογραφίζουμε την ταμπέλα του χωριού, να πρέπει να ανακαλύψουμε κάτι συγκεκριμένο, που να μας κάνει να ψάξουμε περισσότερο. Αν μάλιστα έχει να κάνει με την ιστορία ή την παράδοση του μέρους θα μάθουμε και κάποια πράγματα ψάχνοντας το.

Επίσης θα μπορούσε να είναι ένας γρίφος που η λύση του θα μας οδηγούσε κάπου συγκεκριμένα.

Ίσως αυτά να προϋποθέτουν την επίσκεψη της οργανωτικής ομάδας στην περιοχή από πριν, αλλά θα κάνει το παιχνίδι πιο συναρπαστικό. Αν πάλι δεν προκάνετε, ας το έχετε υπόψιν για του χρόνου που ίσως να γίνει και πράξη η απόφαση της ΓΣ να γίνει πρόσκληση και σε άλλους Συλλόγους.
Παυλο εισαι στο πνευμα του ΔΣ . Grin

Καποιες λεπτομερειες κοιταμε για να σας στελνουμε στην αλλη ακρη 
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #37 στις: Τρίτη 25 Αύγουστος 2015, 10:22:47 πμ »

Καποιες λεπτομερειες κοιταμε για να σας στελνουμε στην αλλη ακρη 

Στην άλλη άκρη της Ελλάδας ή της Ευρώπης;
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
Aerios
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #38 στις: Τετάρτη 26 Αύγουστος 2015, 08:37:11 πμ »

Οι εκλογές θα γίνουν στις 20 κατα πάσα πιθανότητα (στο τέλος της εβδομάδας θα το ξέρουμε). Στην περίπτωση αυτή γνώμη μου είναι να μην ξεφύγουμε απο την ημερομηνία της 27/9 γιατί τον Οκτώβριο οι περισσότεροι έχουμε αυξημένες υποχρεώσεις. Το πώς θα πάει η κατάσταση μετά, το γνωρίζουμε όλοι, αλλοίμονο σε όποιον πιστεύει ότι θα ανακάμψει οικονομικά. Οπότε μην μπαίνουμε στη λογική αυτή. 
Καταγράφηκε
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #39 στις: Τετάρτη 26 Αύγουστος 2015, 13:26:57 μμ »

Οι εκλογές θα γίνουν στις 20 κατα πάσα πιθανότητα (στο τέλος της εβδομάδας θα το ξέρουμε). Στην περίπτωση αυτή γνώμη μου είναι να μην ξεφύγουμε απο την ημερομηνία της 27/9 γιατί τον Οκτώβριο οι περισσότεροι έχουμε αυξημένες υποχρεώσεις. Το πώς θα πάει η κατάσταση μετά, το γνωρίζουμε όλοι, αλλοίμονο σε όποιον πιστεύει ότι θα ανακάμψει οικονομικά. Οπότε μην μπαίνουμε στη λογική αυτή. 
Ας δουμε ποτε θα γινουν οι εκλογες και αναλογα βλεπουμε .

Αν βεβαια και καποιος αλλος θελει να παραθέση την γνωμη του ελευθερα , για να δει και το ΔΣ τη ταση υπαρχει απο τους ενδιαφερομενους για συμμετοχη , και να κινηθη αναλογα .
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
KostasC
Administrator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Γαβ !

« Απάντηση #40 στις: Τετάρτη 26 Αύγουστος 2015, 13:53:44 μμ »

Υποθέτω οτι αν πάει 20/09 παραμένουμε στην ημερομηνία που είχε ανακοινωθεί.
Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις, βλέπουμε και κάνουμε.
Καταγράφηκε

ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ
Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!

« Απάντηση #41 στις: Τετάρτη 26 Αύγουστος 2015, 19:03:19 μμ »

Μην ξεχνας οτι πιθανον καποιοι να αναγκαστουν λογο εκλογων να μετακινηθουν ,αυτο σημαινει εξτρα μη υπολογισμενα εξοδα + οτι αρχιζει και η σχολικη χρονια .

Οποτε αν γινουν 20 / 09  αυτοματα σημαινει δυο σκ καπακι εξοδα , αν γινουν 27 /09 δεν μπορεις να πας μια βδομαδα πισω .

Σκεφτομαστε καποιο σκ μετα τις 15/10 ωστε να υπαρχει και καποιος ευλογος χρονος να μπορεσουμε ολοι να παρουμε μια ανασα και παραλληλα να δουμε πως θα προχωρηση η κατασταση μετα τις εκλογες .

Οσον αφορα τα του φρ ειναι καθολα ετοιμο ,αλλα δυστυχως οι εξελιξεις μας δημιουργουν προβλημα ως προς την διεξαγωγη του .
Οι μοτο ειναι ετοιμοπολεμες η ορεξη ολων μας στο πικ της , δεν μενει παρα να κανουμε λιγο υπομονη να δουμε τι θα κανουν οι αρχοντες αυτης της χωρας .

Συμφωνώ με αυτό, σκοπός είναι να έρθουν όσο το δυνατών περισσότεροι, ούτε ένας λιγότερος....
Μέχρι μέχρι τις 15/10 (+-) είναι καλή ημερομηνία με τα τεκταινόμενα που ήρθαν....
 Smiley
« Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη 26 Αύγουστος 2015, 21:17:12 μμ από ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ » Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..
trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #42 στις: Τετάρτη 26 Αύγουστος 2015, 19:51:04 μμ »

αμα μπει ο οκτωβρης θα πεσουν και τιποτα βροχες και αντε να περασεις τα βουνα της πελλοπονησου.
Καταγράφηκε

ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ
Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!

« Απάντηση #43 στις: Τετάρτη 26 Αύγουστος 2015, 21:17:50 μμ »

αμα μπει ο οκτωβρης θα πεσουν και τιποτα βροχες και αντε να περασεις τα βουνα της πελλοπονησου.

Παναγιώτη η βροχή είναι λαχείο...εδώ πέσανε το καλοκαίρι.....

Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..
γκ
Hailwood, Agostini, Roberts,
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

TA 600 for ever, τρελαμένος με το τετρακύλινδρο

« Απάντηση #44 στις: Τετάρτη 26 Αύγουστος 2015, 23:20:11 μμ »

Είπα να στείλω μύνημα στον Παναγιώτη, αλλά βλέπω ότι τα έχει όλα υπό έλεγχο!

Καταγράφηκε

Μη βάζετε δύναμη, χρησιμοποιήστε σφυρί.
Εάν το πρόβλημα δεν λυθεί, χρησιμοποιήστε βαρύτερο σφυρί.
Αν παρόλα αυτά το πρόβλημα επιμένει, εεε τότε θα είναι ηλεκτρολογικό!
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #45 στις: Πέμπτη 27 Αύγουστος 2015, 09:43:33 πμ »

Που την ειδες την Πελλοπονησο  Huh

Σε αλλα βουνα θα σας παμε  Wink Grin
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
georgetrips
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #46 στις: Πέμπτη 27 Αύγουστος 2015, 09:52:52 πμ »

https://www.google.gr/search?q=indiana+jones&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CB8QsARqFQoTCK2Zh9_VyMcCFce1FAodJHcElA&biw=1920&bih=969

Καταγράφηκε
ekos
Επισκέπτης
« Απάντηση #47 στις: Πέμπτη 27 Αύγουστος 2015, 11:03:35 πμ »

Καλό θα ήταν να μην αλλάξει η ημερομηνία αν δεν συμπέσει με τις εκλογές  Wink
Καταγράφηκε
trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #48 στις: Πέμπτη 27 Αύγουστος 2015, 14:53:43 μμ »

Που την ειδες την Πελλοπονησο  Huh

Σε αλλα βουνα θα σας παμε  Wink Grin
οσο ειμαι στον συλλογο ΦΡ γινεται κεντρικα,εκτος απο την ΙΤΤ,οποτε καπως ετσι μου ηρθε η πελλοπονησος που ειναι λιγο παρακατω.

αφου ειναι ετοιμο δεν μας λετε και το μερος?

Παναγιώτη η βροχή είναι λαχείο...εδώ πέσανε το καλοκαίρι.....

αλλες πιθανοτητες εχεις για λαχειο το καλοκαιρι και αλλες τον οκτωβρη.δεν ειναι καθολου ιδια τα πραγματα.
αλλα δεν βαριεσαι και να βρεξει θα δροσιστουμε.
Καταγράφηκε

fotisalp
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

To καλό με τα ταξίδια είναι οι νέες γνωριμίες :)

« Απάντηση #49 στις: Πέμπτη 27 Αύγουστος 2015, 15:27:52 μμ »

αφου ειναι ετοιμο δεν μας λετε και το μερος?

Αθανάσιος Διάκος (Άνω Μουσουνίτσα), Βαρδούσια όρη.  Smiley
Καταγράφηκε

ΚΤΜ 950 Adv '05
Σελίδες: 1 [2] 3 4 |   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: