Δευτέρα 11 Δεκέμβριος 2017, 15:27:24 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Website του συλλόγου www.transalp.gr

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. « προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 | Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: 14η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ HELLAS TRANSALP CLUB  (Αναγνώστηκε 38546 φορές)
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

anaconda team is back sssssssssssssss

« Απάντηση #225 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 09:16:25 πμ »

H παραλία είναι λίγο αισχρή, ε;
Oi περισσοτερες παραλιες στην Βορεια Ευβοια εχουν βοτσαλο ...αυτο σημαινει και καθαρα νερα ομως ....αν δεις λιγο πιο περα στο βαθος ειναι καλυτερα απο θεμα βοτσαλου
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #226 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 09:21:29 πμ »

Έγινε διόρθωση στην ανακοίνωση για το σημείο της ομαδικής αναχώρησης.

Το σημείο ειναι τα Mac Donald΄s στο πρατήριο BP μετά τα διόδια Αφιδνών.
Καταγράφηκε

BilLar
Σιγα μην εισαι
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

XL650V - 01

« Απάντηση #227 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 10:24:57 πμ »

Νομιζω την αδικει η φωτογραφια. Εδω ειναι καλύτερη:

ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑ ΑΠΟ ΒΟΡΕΙΑ - ΠΡΟΣΟΧΗ !
Εχουνε κλείσει την εξοδο της ΠΑΘΕ για Γλύφα (φτιαχνουν διοδια )
https://www.google.com/maps/dir//38.9506985,22.8768582/@38.9454565,22.8730393,13z/data=!4m4!4m3!1m0!1m0!3e1

Πριν 2 βδομαδες που περασα, ρωτησα στα διοδια της Πελασγιας και μου είπανε οτι
για Γλύφα πηγαίνει μέσω Αγίων Θεοδώρων.
8 χιλιομετρα πιο πισω δηλαδη. Λογικα: Αγ. Θεόδωροι - Αχίλλειο - Γλύφα
https://www.google.com/maps/dir/38.9975145,22.9052602//@38.9965556,22.907363,16z/data=!4m3!4m2!1m0!1m0

http://www.gkordis.com/2014/04/blog-post_4137.html
Καταγράφηκε

African Boy
Τhe Professional
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #228 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 11:49:09 πμ »

α/α / NICKNAME                ΑΤΟΜΑ                  ΠΑΙΔΙΑ            ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ (*για δωμάτιο) ΟΧΗΜΑ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.  TASOS                                 2                                                        2                          TA650
 3.  KKalantzis                            2                                                        2                          TA700
 4.  ΓΙΑΝΝΗΣ                              1                                                        2                          ΤΑ650
 5.  nikos 238                             2                         2                             2                           ΙΧ
 6.  παλτακης                              2                                                        2                          ΤΑ 650
 7.  Yianni                                   2                         1                             2                          Η γριά
 8.  Καψιώτης                              2                                                        2                          ΤΑ650
 9.  Goikoetxea                           2                                                        2                          TA 400
10.  giamar 4                             1                         1( ; )                        2                          TA 650
11.  ΒilLar                                  2                         2                              3                          corsa
12.  tomym                                1                                                         2                          TA 650
13.  ΚΑRA                                  2                                                         2 *                       TA 650
14.  Padis                                  1  ( 2; )                                                        0                        ΤΑ650
15.  Ιχνηλάτης                           2                                                         2 *                        Aprilia500
16.  Νικος ( padis)                      2                                                        1*                        Si-Wi
17.  rebeval500                          2                                                          1*                        TA650
18.  mikedob                              2                                                          2                          TA650
19.  trelonis                               2                          1                             1 σαββατο              Auto
20.  nikosr                                 1 ( 2; )                                                 0                          XRV 750
21.  Sotos                                 2                           1                             2 (ισως 3)              auto
22.  Chris the Loutrinos                2                                                         2                         auto   
23.  trackler                               1 ή 2                                           για λιγες ωρες μονο         TA 650
24.  Τολέρης                              1                                                          1*                       ΤΑ 650
25.  Πατουλιός                           1                                                           1*                       ΤΑ 700
26.  ΑΝΔΡΕΑΣ Ι.                          2                                                     έχω κλείσει                TIGER 1050
27.  Παύλος.                               2                         1                                ?                         Τουτου
28. Κρασοπατερας                        2                         2                               όλα ΟΚ                  Τουτου
29. Leon                                    1                                                            1ή2                     DakarDero 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΣΥΝΟΛΟ                                47 (50;)                  10+(1;)

Καταγράφηκε

"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"
TASOS
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Aν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα.....

« Απάντηση #229 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 12:24:29 μμ »

Λιονταρι...επρεπε να ερθει ο Ψυχογιος για να μας κανεις την τιμη να ερθεις ? Smiley

Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καταγράφηκε
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #230 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 12:33:12 μμ »

Λιονταρι...επρεπε να ερθει ο Ψυχογιος για να μας κανεις την τιμη να ερθεις ? Smiley

Αστο φιλο μου ησυχο μωρη παλιογρια  Grin Kiss
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
African Boy
Τhe Professional
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #231 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 12:41:56 μμ »

Θα ερχόμουν ρε φίλε αφού το ήξερες......  Wink

Μάλλον θα είμαι από το βράδυ του Σαββάτου........

Αστο φιλο μου ησυχο μωρη παλιογρια  Grin Kiss

Σιγά μην χάσω το αηδόνι μας σε μια ακόμα παράσταση....

Παλτάκ δώσε ρέστα λέμε....... για σένα έρχομαι.....  Grin
Καταγράφηκε

"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #232 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 12:48:50 μμ »

Παλτάκ δώσε ρέστα λέμε....... για σένα έρχομαι.....  Grin
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Ευτύχης
Μικροί Εξερευνητές
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

"Σκουριασμένος Σουγιάς"

« Απάντηση #233 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 13:11:16 μμ »

α/α / NICKNAME                ΑΤΟΜΑ                  ΠΑΙΔΙΑ            ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ (*για δωμάτιο) ΟΧΗΜΑ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.  TASOS                                 2                                                        2                          TA650
 3.  KKalantzis                             2                                                        2                          TA700
 4.  ΓΙΑΝΝΗΣ                               1                                                        2                          ΤΑ650
 5.  nikos 238                              2                         2                             2                           ΙΧ
 6.  παλτακης                              2                                                        2                          ΤΑ 650
 7.  Yianni                                   2                         1                             2                          Η γριά
 8.  Καψιώτης                              2                                                        2                          ΤΑ650
 9.  Goikoetxea                            2                                                        2                          TA 400
10.  giamar 4                              1                         1( ; )                        2                          TA 650
11.  ΒilLar                                  2                         2                              3                          corsa
12.  tomym                                1                                                         2                          TA 650
13.  ΚΑRA                                  2                                                         2 *                       TA 650
14.  Padis                                  1  ( 2; )                                                0                          ΤΑ650
15.  Ιχνηλάτης                            2                                                         2 *                      Aprilia500
16.  Νικος ( padis)                       2                                                        1*                         Si-Wi
17.  rebeval500                           2                                                          1*                       TA650
18.  mikedob                               2                                                          2                         TA650
19.  trelonis                                2                          1                             1 σαββατο              Auto
20.  nikosr                                  1 ( 2; )                                                 0                          XRV 750
21.  Sotos                                  2                           1                             2 (ισως 3)              auto
22.  Chris the Loutrinos                 2                                                         2                          auto   
23.  trackler                               1 ή 2                                           για λιγες ωρες μονο          TA 650
24.  Τολέρης                              1                                                          1*                        ΤΑ 650
25.  Πατουλιός                            1                                                           1*                       ΤΑ 700
26.  ΑΝΔΡΕΑΣ Ι.                          2                                                     έχω κλείσει                 TIGER 1050
27.  Παύλος.                               2                         1                                ?                         Τουτου
28.  Κρασοπατερας                       2                         2                               όλα ΟΚ                  Τουτου
29.  Leon                                   1                                                            1ή2                     DakarDero 
30.  Ευτύχης                               1                         1                                 2                        Tiger 955i
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΣΥΝΟΛΟ                                48 (50;)                  11+(1;)

« Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 13:14:43 μμ από Ευτύχης » Καταγράφηκε

OMNIA MUNDI FUMUS ET UMBRA
Για φίλους εγεννήθηκα, για φίλους θα ποθάνω, για φίλους θα τον αρνηθώ, τον κόσμο τον απάνω.
Triumph Tiger 955i '05
TASOS
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #234 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 13:11:34 μμ »

Στο ξαναπα...να παρεις το ασυρματο για να φτανεις ως την παραλια.....εκει θα ειναι οι πολλοι

Καταγράφηκε
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #235 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 15:38:10 μμ »

Στο ξαναπα...να παρεις το ασυρματο για να φτανεις ως την παραλια.....εκει θα ειναι οι πολλοι

Πόσο μακριά από τις σκηνές είναι το beach bar? Εμείς οι οικογενειάρχες που θα είμαστε σκοπιά στις σκηνές θα έχουμε ηχορύπανση;
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
TASOS
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #236 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 15:45:25 μμ »

Πόσο μακριά από τις σκηνές είναι το beach bar? Εμείς οι οικογενειάρχες που θα είμαστε σκοπιά στις σκηνές θα έχουμε ηχορύπανση;

Μακρια.....αλλα θα ερθετε....

Εχει κουνιες....και κατι αλλα περιεργα..που δεν τα ειχε η γενια μου...χαχα

Καταγράφηκε
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #237 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 15:48:54 μμ »

Καλα ρε εχεις εναν 2μ αντρα και ακομα φυλας σκοπια .......φερτον μαζι να μαθαινει  Wink Grin
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #238 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 15:50:40 μμ »

Καλα ρε εχεις εναν 2μ αντρα και ακομα φυλας σκοπια .......φερτον μαζι να μαθαινει  Wink Grin

Μαζί θα είναι αλλά πόσο θα αντέξεις ο κακομοίρης; Κάτι η κούραση, κάτι τα φάλτσα σου θα "τα παίξει"
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #239 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 15:55:09 μμ »

κάτι τα φάλτσα σου

Θα του πω τραγουδια απο τα ζουζουνια και τους mazoo and the zoo     
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Aerios
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...

« Απάντηση #240 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 15:55:41 μμ »

Εχει δίκιο ο άνθρωπος μακριά τα ηχεία βγάζουν μόνο ηχορύπανση. Βάλτε κανα δυό κοντά στις σκηνές για να ακούνε καθαρά Afro
Καταγράφηκε
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #241 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 15:59:11 μμ »

Εχει δίκιο ο άνθρωπος μακριά τα ηχεία βγάζουν μόνο ηχορύπανση. Βάλτε κανα δυό κοντά στις σκηνές για να ακούνε καθαρά Afro

Μη ξεχνάς ότι είμαι ηλεκτρολόγος  Wink
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #242 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 16:00:55 μμ »

Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
TASOS
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #243 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 16:03:03 μμ »

Κανε προβες γιατι δεν θα ειμαστε μονοι μας......
Την κυριακη το μπαρακι εχει λαιβ με μιαν απ το  the voise....και θα ειναι διαφοροι "καλλιτεχνες" εκει το σαββατο.....που ξερεις..μπορει να ειναι η ευκαιρια σου

Καταγράφηκε
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #244 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 16:03:46 μμ »

Μπααααααααααααααα και τι ακουει το παιδι ....

Γωγω Τσαμπα και καγκελια  
Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Παύλος
Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #245 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 16:10:53 μμ »

Γωγω Τσαμπα και καγκελια  

Αυτά τα ακούει η κόρη σου. Ο δικός μου ακούει "ποιότητα"

https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Καταγράφηκε

Παύλος Καρούμπης
παλτακης
η anaconda team..
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #246 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 16:13:41 μμ »

Αυτά τα ακούει η κόρη σου. Ο δικός μου ακούει "ποιότητα"

https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA

Καταγράφηκε

Πότε ξανά μάνα μου  
Padis
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Συνδεδεμένος

« Απάντηση #247 στις: Πέμπτη 05 Ιούνιος 2014, 16:17:47 μμ »

Βλέποντας την λίστα, έχω ποστάρει αλλαγές που δεν υπάρχουν. Εγώ τελικά θα έρθω μονοήμερα (Κυριακή) και ο φίλος μου δεν θα έρθει καθόλου. Έχω ακυρώσει τα δωμάτια απο τον Κο Ανδρέα...

3.  KKalantzis                             2                                                        2                          TA700
 4.  ΓΙΑΝΝΗΣ                               1                                                        2                          ΤΑ650
 5.  nikos 238                              2                         2                             2                           ΙΧ
 9.  Goikoetxea                            2                                                        2                          TA 400
10.  giamar 4                              1                         1( ; )                        2                          TA 650
11.  ΒilLar                                  2                         2                              3                          corsa
14.  Padis                                  1  ( 2; )                                                0                          ΤΑ650
15.  Ιχνηλάτης                            2                                                         2 *                      Aprilia500
16.  Νικος ( padis)                       2                                                        1*                         Si-Wi
17.  rebeval500                           2                                                          1*                       TA650
18.  mikedob                               2                                                          2                         TA650
19.  trelonis                                2                          1                             1 σαββατο              Auto
20.  nikosr                                  1 ( 2; )                                                 0                          XRV 750
21.  Sotos                                  2                           1                             2 (ισως 3)              auto
22.  Chris the Loutrinos                 2                                                         2                          auto   
23.  trackler                               1 ή 2                                           για λιγες ωρες μονο          TA 650
24.  Τολέρης                              1                                                          1*                        ΤΑ 650
25.  Πατουλιός                            1                                                           1*                       ΤΑ 700
26.  ΑΝΔΡΕΑΣ Ι.                          2                                                     έχω κλείσει                 TIGER 1050
28.  Κρασοπατερας                       2                         2                               όλα ΟΚ                  Τουτου
29.  Leon                                   1                                                            1ή2                     DakarDero 
30.  Ευτύχης                               1                         1                                 2                        Tiger 955i
ΣΥΝΟΛΟ                                48 (50;)                  11+(1;)

[/quote]
Καταγράφηκε

«H ταχύτητα δε σκότωσε ποτέ κανέναν... Tο να σταματήσεις ξαφνικά είναι αυτό που βλάπτει...»
trelonis
D.j.
Μέλος HTC
Οδηγάρα
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #248 στις: Παρασκευή 06 Ιούνιος 2014, 00:43:10 πμ »

Λοιπον μπαμπαδες υπερπροστατευτικοι κιεμεις καναμε παιδια ,χαλαρωστε , λυσεις υπαρχουν για να διασκεδασουμε επιτελους και λιγο ,,sleepingbang μαζι στο μπαρακι πανω στις ξαπλωστρες ,στη σειρα τα παιδακια μας για υπνο καποια στιγμη ,και ενας ενας οι μπαμπαδες βαρδια σκοπιά ,στρατο δε εχετε κανει? Ολα γινονται αν δεν σου φαινονται ´´βουνο,, ,
Α  φιλε πάλτακ ο εξοπλισμός που θα φερω θα ειναι ,,απαιχτος,, κανε προβα στο η βαρκα μας η κουρελου για τα παιδια και
Στο ,,, μια ζωη ΠΛΗΡΩΝΩ αμαρτιες αλλωνων , ,, για τους μεγαλους ...που ειναι κι επικαιρο!!
Καταγράφηκε

Λώνης
vasko
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΔΡΟΜΟΣ

« Απάντηση #249 στις: Παρασκευή 06 Ιούνιος 2014, 06:43:16 πμ »

11.  ΒilLar                                  2                         2                              3                          corsa
14.  Padis                                  1  ( 2; )                                                0                          ΤΑ650
31. Vasko.                                     1.                                                           1.                        ΤΑ 650
32.Akis                                        1.                                                             1.                        ΤΑ 650
ΣΥΝΟΛΟ                                50 (52;)                  11+(1;)

[/quote]
Καταγράφηκε

Ω ρε που πάμε ρε!!!
Σελίδες: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 | Πάνω Εκτύπωση 
« προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: