Hellas Transalp Forum

2ο Φωτογραφικό Ραλλυ HTC

τακης · 103894

Offline τακης

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 121
  • ο νεος ειναι ωραιος μα ο παλιος ειναι αλλιως
on: Κυριακή 14 Οκτώβριος 2007, 21:40:01 μμ
Τι εγινε ρε παιδια κανενα νεο για το φωτο-ραλυ καμια φωτο? Αντε και μας εφαγε η αγωνια εμας τους φουκαραδες που δουλευαμε                  ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ!!!!!! :P :P :P :P :P :P


ζησε το σημερα.   αυριο μπορει να λειπεις


Offline Βάιος ο Βραδύπους_ΤΑ

  • Απο
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2457
  • Tie wrap friendly
Reply #1 on: Κυριακή 14 Οκτώβριος 2007, 22:10:54 μμ
Tι εγινε δεν γυρισατε ακομα????????????????????????????????????????


http://www.youtube.com/watch?v=n_hDmkAIDCM


Πάντα να αφήνεις κάποιον άλλον να οργανώνει τις εκδρομές και τα ταξίδια. Μετά θα έχεις κάποιον να βρίζεις.


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #2 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 07:28:41 πμ
Tι εγινε δεν γυρισατε ακομα????????????????????????????????????????

Γυρίσαμε,  γυρίσαμε.

Καλημέρα  και  καλή  βδομάδα  σε  όλους  μας.
Με  την  ομάδα  μου  πήραμε  την  διαδρομή  Σιδερένιος  Κώλος.
Με  μιάμιση  ώρα  ύπνου (που  είχα  το  προηγούμενο  βράδυ) όχι  μόνο  σιδερένιο  κώλο  πρέπει  να  έχεις  αλλά  και  σιδερένια  π@π@ρια.
Όλα  ήταν  πανέρμοφα,  η  διαδρομή,  οι  φώτο-στόχοι . . . όλα!
Έπεσε  το  γέλιο  της  αρκούδας  ΜΑΖΙ  με  την  αρκούδα.
Άλλο  ένα  καλό  ήταν  ότι  βρεθήκαμε  και  με  τα  παιδιά  από  την  Β. Ελλάδα (καλημέρα  και  σε   εσάς  παλικάριααααα).
Περισσότερα  θα  σας  γράψουν  οι  λοιποί   συγγραφείς  του  forum  που  είναι  καλοί  στην  πένα.

Ένα  μεγάλο  ευχαριστώ  στα  παιδιά  της  ομάδας  μου  που  με  στήριζαν (για  να  μην  πέσω  από  την  νύστα   :laughing9: :laughing9: :laughing9:)  και  στους  γνωστούς-γνωστούς  που  οργάνωσαν  το  2ο  φώτο-ράλλυ !!!   :thankyou: :thankyou: :thankyou:

1.  Στην  γέφυρα  της  τεχ.λ.Μόρνου:  ο  Παύλος Α  και  ο  ΚostasC  με  την  Αναστασία.
2,3.  Διάφοροι  χρωματισμοί  της  φύσης
4.  Η  επιστροφή. Οι  στροφές  λίγο  πριν  τον  Τυμφρηστό.
« Last Edit: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 07:37:20 πμ by memos »


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Reply #3 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 08:08:27 πμ
Ο Μέμος γιά να κάνει την πάπια, έμεινε με το περσινό μετάλιο (απόλυτα φυσιολογικό  με την ομάδα που είχε ;D ;D).

Ας βγει όμως κάποιος από τους νικητές να μας δώσει τα αποτελέσματα. ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕ!!!



tzenitzou

  • Guest
Reply #4 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 08:08:50 πμ
Kαλημέρα σε όλους
Είμαι και εγώ μία από τους ευτυχείς συμμετέχοντες σε αυτό το ράλλυ.

Ηταν μια φανταστική εμπειρία για μένα . Οχι μόνο για το σκεπτικό που έχει στηθεί αυτή η σκέψη για το ράλλυ και την προσπάθεια που κάνεις για να πετύχεις τους στόχους σου και φυσικά το γέλιο που ρίχνεις .
Και όπως είπε πριν ο φίλος Μέμος όχι σιδερένιο κώλο πρέπει να έχεις αλλά και σιδερένια π@π@ρια. Αλλά επειδή για μένα κάτι τέτοιο δεν ισχύει , μένω στον κώλο απλά. ΧαΧαΧα
Μετά από αυτή την εμπειρία νοιώθω πολύ πλούσια. Ηταν μια ευκαιρία να ευκαιρία να μετρήσω τις δυνάμεις μου. Και βγήκα νικήτρια άσχετα με την θέση που θα πάρει η ομάδα μου. Ευχαριστώ την ομάδα μου για την σύμπνοια την ομαδικότητα αλλά και το κέφι που είχαμε μέχρι την τελευταία στιγμή.
Ευτυχώς όλα πήγαν καλά , χωρίς ιδιαίτερα απρόοπτα σε όλες τις ομάδες και φυσικά γυρίσαμε όλοι σώοι και ασφαλείς Ετσι έχουμε την χαρά να κάνουμε σχέδια για το επόμενο φωτογραφικό ράλλυ.
Ασε που είχαμε την χαρά να γνωρίσουμε και τους Βορειοελλαδήτες.
Ευχαριστώ τους διοργανωτές και ..........άντε και στα Πόζαρ



tzenitzou

  • Guest
Reply #5 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 08:10:34 πμ
Και επ ευκαρία με το ποστάρισμα του Γιάννη.............αλήθεια πότε θα μάθουμε τα αποτελέσματα.!



Offline Ευτύχης

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1053
Reply #6 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 08:35:52 πμ
Την Τρίτη στο ΣΥΜΟΦΕ θα μαζευτούν στις 9:30 οι αντιπρόσωποι των ομάδων.
Κάθε ομάδα πρέπει να ορίσει έναν αντιπρόσωπο, όχι απαραίτητα ο αρχηγός.
Όλοι αυτοί μαζί με το Σωτήρη που έχει όλες τις φωτογραφίες θα αξιολογήσουν τις ομάδες και θα βγάλουν τις βαθμολογίες, σύμφωνα με τους κανόνες του Αγώνα.

Η ανακοίνωση και η παρουσίαση των αποτελεσμάτων καθώς και η απονομή θα γίνουν σε μια δυο εβδομάδες με παρόμοιο τρόπο όπως και την πρώτη φορά.


Triumph Tiger 955i '05


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Reply #7 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 08:49:04 πμ
Την Τρίτη στο ΣΥΜΟΦΕ θα μαζευτούν στις 9:30 οι αντιπρόσωποι των ομάδων.
Κάθε ομάδα πρέπει να ορίσει έναν αντιπρόσωπο, όχι απαραίτητα ο αρχηγός.
Όλοι αυτοί μαζί με το Σωτήρη που έχει όλες τις φωτογραφίες θα αξιολογήσουν τις ομάδες και θα βγάλουν τις βαθμολογίες, σύμφωνα με τους κανόνες του Αγώνα.

Η ανακοίνωση και η παρουσίαση των αποτελεσμάτων καθώς και η απονομή θα γίνουν σε μια δυο εβδομάδες με παρόμοιο τρόπο όπως και την πρώτη φορά.


Οι ομάδα της Β. Ελλάδας πρότεινε η απονομή να γίνει στα Πόζαρ, για να είναι κ εκείνοι εκεί. Ίσως θα πρέπει να το σκεφτούμε.

Οι εντυπώσεις από το 2ο ΦΡ εδώ παρακαλώ.


Παύλος Καρούμπης


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Reply #8 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 08:55:28 πμ
Επεράσαμ' όμορφα, όμορφα όμορφα (φωνή μικρών εξερευνητών)

Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά το Φωτογραφικό Ράλλυ είχε επιτυχία. Η φύση μας έδωσε τρομερές εικόνες και η αναζήτηση των φωτογραφικών στόχων μας "ανάγκασε" να κάνουμε πράγματα που σε μια απλή εκδρομή ούτε θα το σκεφτόμασταν...

Ευχαριστούμε τον εμπνευστή Φώτη για τις υπέροχες διαδρομές που έβγαλε και συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες για το κέφι τους, ακόμα και μετά από περίπου 12 ώρες στο δρόμο!!!

Άντε και του χρόνου καλύτερα...

ΥΓ: Το κλου της βραδιάς, ποιός άλλος ο Λούρος  ;D tανάση χάρηκα πολύ που σε γνώρισα επιτέλους και...ετοιμάσου, σε λίγες μέρες θα... "παίξουμε στην έδρα σου"  ;)


Παύλος Καρούμπης


Offline giorgosxl650v

  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 411
  • Παρε μανέτα μαζί σου Γιωργάκι.
Reply #9 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 09:30:32 πμ
Καλημέρα σε όλους. Μια απίστευτη εμπειρία στο ράλλυ αυτό, οι ομορφιές της χωράς μας μπροστά στα ποδιά μας καλοσυνάτοι άνθρωποι σε όλα τα χωριά που σταματήσαμε, από το Σχηματάρι μέχρι και το Καρπενήσι πανέμορφες διαδρομές από άσφαλτο αλλά και χώμα. Συγχαρητήρια  σε όλες τις ομάδες ,και ένα μεγάλο ευχαριστώ στην δική μου ομάδα τους Ιχνηλάτες  τον Μάνο τον Νίκο και τον Γιαννάκη τον γιο του Νίκου που λειτούργησαν  σαν ομάδα (είχαμε την τέταρτη διαδρομή) σε χαζή πτώση και σπασμό μανέτας συμπλέκτη που είχα.  :alright:Ευχαριστώ πολύ και τον Μέμο για την μανέτα που μου έδωσε. Και πάλι μπράβο σε όλους να είμαστε καλά ναι ξανά πάμε. :grouphug:   


Γιώργος Κεκές


Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7324
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #10 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 09:40:29 πμ
Εεεε τώρα .
Καααλάά ήτανε.
Σιγά το πράμα.


ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #11 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 09:54:05 πμ
Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες και στον Φωτη για την πολύ καλή επιλογή των διαδρομών.
Οι Los Chelonas επέλεξαν την Σιδερένιος Κώλος των 500+ χιλιομέτρων.Πραγματικά για σιδερένιους κώλους !
Αμέτρητο στροφιλίκι και πάνω κάτω στα βουνά της Στερεάς Ελλάδας. Αμέτρητες εικόνες και σπάνιες εμπειρίες με τους
ανθρώπους στα χωριά.
Με συνολικό χρόνο οδήγησης περίπου 14 ώρες .Ξεκινήσαμε στις 06:00 και τερματίσαμε στις 20:00 με στάση 30λ για φαγητό.

Στα λουτρά Πόζαρ θα είμαστε πιο χαλαροί να τα πούμε καλύτερα.



Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7324
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #12 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 10:22:02 πμ

Στα λουτρά Πόζαρ θα είμαστε πιο χαλΛΛΛΛΛΛΛΛαροί να τα πούμε καλύτερα.


Λέμεεεεε.
Πάμε γι άλλα. :badair:


ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #13 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 10:39:37 πμ
Ο Μέμος γιά να κάνει την πάπια, έμεινε με το περσινό μετάλιο (απόλυτα φυσιολογικό  με την ομάδα που είχε ;D ;D).

Καλάαααααααααααααααααααααααααααα  !!!


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1368
  • Μαργαρίτες μη μαδάς
Reply #14 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 10:57:58 πμ
Συνχαρητήρια στους διοργανωτές και σε αυτούς που σκέφτηκαν τις διαδρομές.
Είδαμε πραγματικά πολλές φυσικές ομορφιές.

Ακόμη δεν ξέρω για τα συναισθήματα που νιώθω :
 :shoking: :shoking: :shoking:
Οι αντοχές μου επιασαν κόκκινο απο παντού βάραγαν alarm. Κρύο, κούραση και πόνοι στα κόκκαλα είναι αυτά που θυμάμαι. Αλλά το συμαντικότερο είναι ότι περάσαμε μια απίστευτα ξεχωριστή εμπειρία με μια ευχάριστη παρέα που τα δύσκολα μας ένωσαν.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στην ομάδα μου  :thankyou: :love4: :love10: :2drunk: :thankyou: :thankyou: :thankyou: για τις απίστευτες συγκινήσεις που περάσαμε μαζί αν και η διαδρομή "σιδερένιοι κώλοι" ήταν πραγματικά για σιδερένιους........ :asshaking: :asshaking: :asshaking: Ενα μεγάλο μπράβο στους οδηγούς της ομάδας που μετά απο 15,5 ώρες (με μόνες στάσεις τις φωτογραφίες) να οδηγούν σε αυτούς τους δρόμους ήταν απτόητοι να συνεχίσουν μέχρι τέλος.  :moped: :moped: :moped:

Μπράβο σε όλους μας,  Σε όλους εσάς και ευχαριστώ και πάλι γι' αυτη την ξεχωριστή εμπειρια.  :thawave: :thawave:




Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Reply #15 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 11:51:46 πμ
Τι λύσσα είναι αυτή με τους σιδερένιους κώλους? Ολοι μαζί πηγαίνατε? Και σας άρεσε κιόλας!  :o :o

Δεν λέρωσε κανείς τα λαστιχάκια του με λασπίτσα? Μιλήστε ρε χωματεροί...



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #16 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 11:52:48 πμ
Εσεις κάτι είχατε πάρει... να γίνει αντιντόπινκ κοντρόλ παρακαλώ ! πως άντεξε το κεφάλι του
Νίκου τόσες τηγανιές ?
Ο Σταύρος είχε το βλέμμα του πιτσιρικά που πήρε ecstasy.
Η Τζένη δεν είχε αλλάξει περιέργως (με κτελ θα ήρθε)

και επειδή δεν ακούσατε ολοι το τραγουδάκι που τους ειπαμε μόλις μπήκαν :
(ολοι μαζί)
Με τα φώτα νυσταγμένα και βαριάααααα..
Να ζήσεις Τζενάρα και χρονια πολλάα...
του χρόνου να φτάσεις και πριν τις 9....

Μπήκαν μέσα 00:10 της ΚΥΡΙΑΚΗΣ !


Offline ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1368
  • Μαργαρίτες μη μαδάς
Reply #17 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 12:07:51 μμ
Θυμησε μου του χρόνου στην γιοτήσ ου να σου πάρω  ρολογάκι.

Η ώρα ήταν 12 παρα 10 και ΜΠΗΚΑΜΕ ΝΙΚΗΤΕΣ ήτε σας αρέσει ήτε όχι.

Φιλικα.................. σκουπίστε τα δάκρυα.



tzenitzou

  • Guest
Reply #18 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 12:09:11 μμ
Εσεις κάτι είχατε πάρει... να γίνει αντιντόπινκ κοντρόλ παρακαλώ ! πως άντεξε το κεφάλι του
Νίκου τόσες τηγανιές ?
Ο Σταύρος είχε το βλέμμα του πιτσιρικά που πήρε ecstasy.
Η Τζένη δεν είχε αλλάξει περιέργως (με κτελ θα ήρθε)

και επειδή δεν ακούσατε ολοι το τραγουδάκι που τους ειπαμε μόλις μπήκαν :
(ολοι μαζί)
Με τα φώτα νυσταγμένα και βαριάααααα..
Να ζήσεις Τζενάρα και χρονια πολλάα...
του χρόνου να φτάσεις και πριν τις 9....

Μπήκαν μέσα 00:10 της ΚΥΡΙΑΚΗΣ !


Κωστάκη καλέ μου,,,,,,,,,, οτι και να πεις...............
Θα τα πούμε μετά την καταμέτρηση των πόντων αύριο το βράδυ.

ΥΓ, τελικά μάλλον εκτος από σιδερένιο κώλο θα πρέπει να ψαχτώ γιατί κάτι είπε ο Μέμος για σιδερένια π@@@
και βρε παιδάκι μου γιατί τέτοια πρεμούρα και ασχολείστε τόσο μαζί μας, δεν ημασταν τίποτα περισσότερο η τίποτα λιγότερο από όλους τους άλλους, η υπάρχει κάποιος ειδικός λόγος.!!



Offline nikosr

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 810
Reply #19 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 12:12:05 μμ
Δεν λέρωσε κανείς τα λαστιχάκια του με λασπίτσα? Μιλήστε ρε χωματεροί...

Λοιπόν οι χωματεροί.
Λυσσάξαμε και τι ωραία που ήταν.
Τα δισκόφρενά μου και η αλυσίδα μου μόλις πλύθηκαν και μόνο αυτά- η υπόλοιπη africaνούλα μου είναι ψιλοκαφέ. Δεν πρόλαβα.

Μπόλικα χλμ χωμάτινης διαδρομής που οι βροχούλες των προηγούμενων ημερών είχαν σφίξει το έδαφος και λόγω μεγάλης φυτευτής πέτρας παραήταν σκληρό στα περισσότερα σημεία.
Σε κάποια άλλα ψιλό γαρμπιλάκι σε φλαταδούρα - να φανταστείς που εγώ ΔΕΝ έχω και πολλές ώρες σε χωματόδρομους πήγαινα στην έξοδο κάθε στροφής για πολλά μέτρα με το πλάι και στην επόμενη πάλι το ίδιο και για να μην μαζεύει χλμ το θηρίο έκοβα με μπλοκαρίσματα του πίσω στις ευθείες - παει τρελάθηκα πάει και το μισό πίσω λάστιχο. Χαλάλι όμως.
Το τελευταίο ήταν σε ένα κομμάτι ανήλιο κάτω από την σκιά καστανιών γεμάτο λασπολακούβες, λάσπες και υγρασίες. Ψιλοπαντηλίκια αναγκαστικά λόγω ανυπαρξίας πρόσφυσης σε μερικά σημεία - δυο φορές απώλεια πρόσφυσης του μπροστινού ενώ το πίσω ήταν ήδη full lock ανάποδα (από λάθος) και......τα ΜΤ21 με έσωσαν.
Πιασμένη όλη μου η ομωπλάτη λες και πάλευα. Ωραίος πόνος, γλυκός και χαμόγελα.

Απώλειες Δόξα τω Θεό ΜΗΔΕΝ - μία άλλη ομάδα πάτησε (άκουσον άκουσον) καρφί στο βουνό.
Ήταν όμως τυχερός διότι ήταν εκεί μεγάλη παρέα και το φτίαξανε το φούιτ.

Πότε ξαναφεύγουμε ;

 




Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #20 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 12:25:25 μμ
Πηζω γενικα σημερα στην δουλεια και δεν μπορω να γραψω και πολλα....

Θα πω ομως πως ενα ζευγαρι χωματινα λαστιχακια ηταν τοσο καιρο η απόσταση μας απο το να απολαμβανουμε και εμεις το χωμα...
Τα εβαλα πριν την εκδρομη  και μπορω να πω πως το θηρίο ημερεψε για τα καλα...  Να μην πω πως το ευχαρηστιεμαι κι ολας, ενω ως τωρα απλα περναγα...

Περασα παρα πολυ ομορφα. Η ομορφιά της διαδρομής ηταν απιστευτη, το ιδιο και ο χαβαλες που καναμε μεχρι να φτασουμε, το ιδιο και η παρεα η βραδυνη.

Δεν μπορω να υποσχεθω πως την Τριτη θα ειμαι διαθεσιμος για διαλογή φωτογραφιών κλπ, ομως θα κρατησω ενημερους ολους τους αρχηγους (με μαιλ) και θα συνενοηθουμε για το τι (και ποτε)  θα γινει απο εδω και περα.

Σας ευχαριστω πολυ ολους, και ιδιαιτερως τον Φωτη (fotisalp) για τις καταπληκτικές διαδρομες που μας εβγαλε!

Και του χρονου!

 


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9891
Reply #21 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 12:48:06 μμ
Κωστάκη καλέ μου,,,,,,,,,, οτι και να πεις...............
Θα τα πούμε μετά την καταμέτρηση των πόντων αύριο το βράδυ.

ΥΓ, τελικά μάλλον εκτος από σιδερένιο κώλο θα πρέπει να ψαχτώ γιατί κάτι είπε ο Μέμος για σιδερένια π@@@
και βρε παιδάκι μου γιατί τέτοια πρεμούρα και ασχολείστε τόσο μαζί μας, δεν ημασταν τίποτα περισσότερο η τίποτα λιγότερο από όλους τους άλλους, η υπάρχει κάποιος ειδικός λόγος.!!

Τζένη άστον να λέει, ζηλεύει βλέπεις γιατί
1ον Πέρσυ δεν ήρθε και
2ον Φέτος ήρθε αλλά έχασε

Προσωπικά εύχομαι να πάρετε εσείς την πρωτιά γιατί τόσες ώρες στο δρόμο το αξίζετε  :eusa_clap:


Παύλος Καρούμπης


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #22 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 12:51:33 μμ
....
Προσωπικά εύχομαι να πάρετε εσείς την πρωτιά γιατί τόσες ώρες στο δρόμο το αξίζετε  :eusa_clap:
...

+100000


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7324
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #23 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 13:02:03 μμ
Κατ αρχήν ένα μεγάλο ευχαριστώ στην παρέα  μου που τραβήξαμε μαζί τη νίλα , την πείνα. την βροχή και την κούραση ενός υπέροχου ταξιδιού.
Χρήστο , Γιάννη και Βαγγέλη ήσασταν  άψογοι σε όλα.
Οδηγάρες , ψυχάρες ,φίλοι και καμάρια  , νάστε καλά όλοι.
Επίσης ευχαριστώ τον Φώτη για τις υπέροχες επιλογές των διαδρομών και για την ευκαιρία που μας έδωσε να γνωρίσουμε ένα ακόμα καταπληκτικό κομμάτι της χώρας μας.
Καταχαρούμενος από την ευκαιρία που είχα να γνωρίσω επιτέλους τα παιδιά που γράφουν στο forum και τα λέμε καθημερινά χωρίς να ξερενόμαστε  και τώρα που ξεραθήκαμε θα τα ματαξαναπούμε σίγουρα. ???
Πάντως ομολογώ ότι είσαστε όπως φαίνεστε στις φωτογραφίες και ακόμα καλύτεροι ,εμείς δε ξέρουμε τι εντύπωση κάναμε αλλά τι να κάνουμε αυτά έχουν τα προξενιά . :P
Για γλέντια και τέτοια δε θα πω γιατί αυτά πάντα είναι ωραία , μεγαλύτερη όμως είναι η χαρά της γνωριμίας σας.
Τόσα χρόνια γύριζα με τη μηχανή μόνος πάντα σχεδόν και στα σαράντα μου κατάλαβα ότι έχει και καλύτερα..
Νάστε όλοι καλά να μπορούμε κατά καιρούς να μαζευόμαστε να τα λέμε .
Σας ευχαριστώ πολύ όλους.



ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


Offline gerontovrahos

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 228
  • - I love riding -
Reply #24 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 13:36:28 μμ

Απώλειες Δόξα τω Θεό ΜΗΔΕΝ - μία άλλη ομάδα πάτησε (άκουσον άκουσον) καρφί στο βουνό.


Παρακαλώ να πιστώσετε στους Γκόλφω ρεϊντερς με 50 πόντους για το παραπάνω συμβάν και άλλους 150 για κλωτσιά απο φοράδα...(θα προσκομίσουμε ακτινογραφία αντί για φωτό)

ευχαριστώ,

σκ