Σάββατο 21 Οκτώβριος 2017, 17:05:34 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Αν είναι η πρώτη σας επίσκεψη στο Forum, ειναι σημαντικό να δείτε πρώτα  αυτό

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
Σελίδες: 1 [2] |   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τακτική Αιμοδοσία H.T.C. το Σάββατο 19-10-2013  (Αναγνώστηκε 8125 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
African Boy
Τhe Professional
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #25 στις: Πέμπτη 14 Νοέμβριος 2013, 12:10:00 μμ »

Αυτο μου ειπαν και εμενα ...μου την βγαλαν ακυρη και το νοσοκομειο που εδινα εχει κλεισει ( να ναι καλα ο μπουμπουκος).....

Οπωσδήποτε να καταχωρήσετε τις κάρτες σας, ιδιαίτερα αν είστε εθελοντές......

Καταγράφηκε

"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"
giamar4
Gelande/strasse
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #26 στις: Πέμπτη 14 Νοέμβριος 2013, 12:18:21 μμ »

Σήμερα ολοκλήρωσα τις υποχρεώσεις μου με την Αιμοδοσία μας....

Αχρείαστο να είναι.......

Φίλε να πας να σου ενημερώσουν τον Αρ. Μητρώου σου.... Έτσι είναι άκυρη, δεν σου έχει ανοιχτεί καμία καρτέλα......

Με την πρώτη ευκαιρία θα το κάνω.
Δίνω ξανά-πρώτα ο Θεός- κατά τα χριστούγεννα,οπότε και θα
τους πω να μου δώσουν αρ.μητρώου.
Αυτή τη φορά θα δώσω για τη  τράπεζα αίματος του συλλόγου μας  Smiley
Καταγράφηκε
zami
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #27 στις: Πέμπτη 14 Νοέμβριος 2013, 13:06:58 μμ »

Οπωσδήποτε να καταχωρήσετε τις κάρτες σας, ιδιαίτερα αν είστε εθελοντές......

Ειμαι εθελοντης πολλα χρονια....Την συγκεκριμενη δεν μπορω να την καταχωρησω διοτι ειναι σε ατομικο ονομαστικο αρχειο του οργανισμου που εκανε την αιμοδοσια και οχι στο Εθνικο.Επρεπε λοιπον να πηγαινω μονο εκει για να δινω ειτε να ζηταω φιαλες...Τωρα ειμαι σε αναμονη. Μαλλον θα βγαλω ακρη.Πηρα τηλ στην 1 η ΥΠΕ και εμαθα οτι το 3ο Νοσοκομειο ΙΚΑ (που εβγαλα την καρτα αρχικα), συγχωνευτηκε περυσι με το ΓΝΑ Πολυκλινικη το οποιο με την σειρα του εκλεισε πριν δυο-τρεις μηνες και οι υπηρεσιες του (και η αιμοδοςια) παρεχονται πλεον απο το ΓΝΑ Ευαγγελισμο....Αυριο λοιπον το πρωι βαζω πλωρη για Ευαγγελισμο μηπως βγαλω ακρη...
Καταγράφηκε

HONDA ή γενόσιμο?
African Boy
Τhe Professional
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #28 στις: Πέμπτη 14 Νοέμβριος 2013, 13:25:00 μμ »

Ειμαι εθελοντης πολλα χρονια....Την συγκεκριμενη δεν μπορω να την καταχωρησω διοτι ειναι σε ατομικο ονομαστικο αρχειο του οργανισμου που εκανε την αιμοδοσια και οχι στο Εθνικο.Επρεπε λοιπον να πηγαινω μονο εκει για να δινω ειτε να ζηταω φιαλες...Τωρα ειμαι σε αναμονη. Μαλλον θα βγαλω ακρη.Πηρα τηλ στην 1 η ΥΠΕ και εμαθα οτι το 3ο Νοσοκομειο ΙΚΑ (που εβγαλα την καρτα αρχικα), συγχωνευτηκε περυσι με το ΓΝΑ Πολυκλινικη το οποιο με την σειρα του εκλεισε πριν δυο-τρεις μηνες και οι υπηρεσιες του (και η αιμοδοςια) παρεχονται πλεον απο το ΓΝΑ Ευαγγελισμο....Αυριο λοιπον το πρωι βαζω πλωρη για Ευαγγελισμο μηπως βγαλω ακρη...

Καλή επιτυχία.......

να μην φύγεις από εκεί όμως χωρίς Αρ. Μητρ. στην κάρτα σου..... Εννοείται να σου ανοίξουν και ηλεκτρονική καρτέλα.....
Καταγράφηκε

"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"
giamar4
Gelande/strasse
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #29 στις: Τρίτη 24 Δεκέμβριος 2013, 15:35:33 μμ »

Σήμερα το πρωί πήγα στο εδώ νοσοκομείο(Κατερίνης)
και έδωσα με τη  σειρά μου,κι εγώ μια μονάδα
για το σύλλογο.
Αν μπορεί κάποιος ας το τσεκάρει(αν προστέθηκε
στις υπόλοιπες ),να μου
φύγει και η περιέργεια Huh
Αντε και καλά Χριστούγεννα Smiley
Α! Και με τον αριθμό μητρώου,όλα κομπλέ,
η διευθύντρια τα κανόνησε όλα. Cool

« Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη 24 Δεκέμβριος 2013, 15:38:09 μμ από giamar4 » Καταγράφηκε
Goikoetxea
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Τετάρτη 03 Σεπτέμβριος 2014, 09:42:59 πμ »

Με πηραν τηλ απο το Ελπιδα χθες λεγοντας οτι υπαρχει πολυ μεγαλη αναγκη για αιμα της ομαδας μου (0+) δυστυχως σημερα εχω χειρουργειο και δεν μπορω.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2] |   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: