Hellas Transalp Forum

Εκδρομή στην Τζιά 8-10 Ιουνίου

Sotos · 6739

Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
on: Δευτέρα 11 Ιούνιος 2007, 12:01:49 μμ
Αντε θα γραψει κανεις σας τιποτε εντυπωσεις απο την εκδρομη?
Δεν καταφεραμε να ερθουμε λογω ξενιτιας,  (Μαδριτη) τουλαχιστον να διαβασουμε πως ηταν και πως τα περασατε...!
Αντε!



Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


axidous

  • Guest
Reply #1 on: Δευτέρα 11 Ιούνιος 2007, 13:01:30 μμ
Φιλε Σωτηρη για μενα που ηταν και η πρωτη εκδρομή με το club αλλα και η πρωτη εκδρομη σε καμπινγκ θα πω μια λέξη
ΑΠΙΘΑΝΑ
Αν και ειχε πολυ αερα (βλεπε κυκλαδες) ηταν πολυ καλα
Φωτογραφιες εβγαλαν πολλα παιδια και θα τις ανεβασουν συντομα απο οτι ειπαν
Εγω περασα πολυ ομορφα με την παρεα , παρολο που με αυτους που ημουνα τους εμαθα μολις την Παρασκευη

Τους ευχαριστώ ,

φιλικα



Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Reply #2 on: Δευτέρα 11 Ιούνιος 2007, 13:34:36 μμ
Καλημέρα και από μένα,

Η Τζιά ήταν όπως την άφησα πριν μιά δεκαετία. Ομορφες διαδρομές, καθαρά νερά, αμουδερές παραλίες, όμορφο κόσμο, happenings και πολύ αέρα! 

Από Παρασκευή ξεκινήσαμε 4 μηχανές, γιά να ακολουθήσει το κυρίως γκρούπ το Σάββατο με 12 μηχανές, νομίζω. Με συνολική παρουσία 16 μηχανές και 26 άτομα θα έλεγα ότι και η εκδρομή αυτή ήταν απόλυτα πετυχημένη.

Το camping ήταν πεντακάθαρο. Είχε υποστεί ριζική ανακαίνηση μόλις εφέτος και τα πάντα ήταν τακτοποιημένα και καθαρά. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα γιά διαμονή, σε όποιον θέλει να επισκευτεί το νησί.

Δύο πράγματα έχω έντονα ακόμα στο μυαλό μου. Το καταπληκτικό γουρουνάκι στην σούβλα, το Σαββάτο βράδυ και τα απίθανα γλυκά που προσφέρονταν μετά από κάθε γεύμα σαν επιδόρπιο.

Φωτογραφίες θα ανεβάσω λίαν συντόμως.




okeanos

  • Guest
Reply #3 on: Δευτέρα 11 Ιούνιος 2007, 19:26:00 μμ
καταπληκτικό το σαββατοκύριακο στη Τζιά!! αν και κατέφτασα τελευταίος με των 18:30 και ήταν κάπως "λίγο"...,
παρ'όλα αυτά ήταν πολύ γεμάτες οι ώρες μας εκεί! πραγματικά σπάνιο μια παρέα μεγάλη και τόσο δεμένη, αλλά ταυτόχρονα και ο καθένας ανεξάρτητος παράλληλα να δημιουργήσουμε μία τέλεια διαμονή! :thawave:
έκανα και το μπανάκι μου, το 1ο της χρονιάς και η θάλασσα ήταν υπέροχη με πολύ κόσμο!

το Σάββατο, στην αγορά φώναζα να με ακούσουν όλοι: Α,α,α, δεν κρατιέται αυτός παιδιά, το βραδάκι πάει Τζιά!
Σήμερα φώναζα με κάπως λυπημένη φωνή: Α, α, α δεν κρατιέται αυτός παιδιά, μόλις ήρθε από Τζιά :lol:

και το ανέκδοτο της εκδρομής: ποιο νησί φημίζεται για τα έπιπλά του; να απαντήσουν όσοι δεν είχαν έρθει και κατά προτίμηση σε λατινικούς χαρακτήρες  ;)

φιλιά σε όλους εν αναμονή της επόμενης εξόρμησης :-*



Offline ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2675
  • Η τρελα δεν παει στα βουνα....καβαλαει Vara...
Reply #4 on: Δευτέρα 11 Ιούνιος 2007, 21:34:36 μμ
Εντυπώσεις; δεν χωράει η σελίδα να γράψω... όσους επιστρατεύω πλέον, θα τους στέλνω εκεί... Α, λίαν συντόμως θα ανεβάσω φωτό με το τέρας που επιτέθηκε στις σκηνές την κυριακή το πρωί, παραλίγο να το έφερνα και μαζί μου θα το έβαζα μαζί με το ινγκουάνα μου, να κάνει παρέα.... και επιδή ξέρω την απάντηση για τα έπιπλα που αναφέρει ο Σταύρος, θα θέσω και άλλο θέμα: ποιός κατάφερε να γίνει δίχρωμος και ριγοτός στο σώμα, μετά από ειδική ηλιοθεραπία, έ, ποιός (έλα ντε)



axidous

  • Guest
Reply #5 on: Τρίτη 12 Ιούνιος 2007, 08:05:47 πμ
Καλα αυτο το μαυρισμα μονο ο Θανασης και στην μεγαλη των Μπατσων σχολη το εχω δει ! Πραγματικα αψογο !

φιλικα ;D



Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #6 on: Τρίτη 12 Ιούνιος 2007, 08:31:24 πμ
θα θέσω και άλλο θέμα: ποιός κατάφερε να γίνει δίχρωμος και ριγοτός στο σώμα, μετά από ειδική ηλιοθεραπία, έ, ποιός (έλα ντε)

Αυτή τη φωτογραφία πρέπει να μας δείξεις Θανάση  ;D


Παύλος Καρούμπης


Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #7 on: Τρίτη 12 Ιούνιος 2007, 15:49:11 μμ
Περιμένουμε φωτό !!!!


Offline τακης

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 121
  • ο νεος ειναι ωραιος μα ο παλιος ειναι αλλιως
Reply #8 on: Τρίτη 12 Ιούνιος 2007, 19:46:12 μμ
Καταραμενη δουλεια.........αντι να φορτωνω τα μπαγαζια για τζια φορτωσα τις παραγγελιες των πελατων.  :-[                                                                                 


ζησε το σημερα.   αυριο μπορει να λειπεις


ΔΑΝΑΟΣ

  • Guest
Reply #9 on: Τετάρτη 13 Ιούνιος 2007, 13:28:41 μμ
Οι φώτο απο την εκδρομή. Καντε κλικ και κατεβάστε

http://good-times.webshots.com/album/559392944aXAbXe



axidous

  • Guest
Reply #10 on: Τετάρτη 13 Ιούνιος 2007, 13:51:38 μμ
Μια χαρα !! Να ευχαριστησω προσωπικα τον Δαναο για την ενεργεια του αυτη
Μια χαρα

φιλικα ;D



Offline Yianni

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7271
Reply #11 on: Τετάρτη 13 Ιούνιος 2007, 16:15:46 μμ
Επειδή μάλλον θα αργήσω να περάσω τις φώτο της Τζιάς, στο επίσημο site, παρτε μιά ιδέα εδώ.

http://rides.webshots.com/album/559412777QYrLPn



Offline hristos3

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 850
  • Δεν δαγκώνω λέμεεεε... άμα δεν με πειράξεις
Reply #12 on: Παρασκευή 22 Ιούνιος 2007, 11:17:32 πμ
Ρε σεις ???
Με κιοφτέδες την βγάλατε ??? ??? ??? ??? ???


Η πίστα και ο δρόμος είναι αντιστρόφως ανάλογες καταστάσεις.
Οι περήφανοι στην πίστα είναι ταπεινοί στο δρόμο, ενώ οι ταπεινοί στην πίστα θέλουν να κάνουν τους περήφανους στο δρόμο.