Hellas Transalp Forum

Εντυπώσεις από την εκδρομή στους Φούρνους

ΓIANNHΣ · 16244

Offline dengrafiforum

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2182
  • the dark side is here!!
Reply #25 on: Δευτέρα 15 Απρίλιος 2013, 19:19:41 μμ
Σταματη περαστικα σου και ποτε ξανα!!!!!!!!!
Μεμο ομορφινες απο την τελευταια φορα που σε ειδα!!!!!!!!!!!! :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:
Τσε τη να πω;;;;!!!!!!!Αχορταγος σαν εμενα!!!!!!!!!!!!!Τα κιλακια τα περνουμε και μονο πινοντας νερο!!!!!!!!!!!!!!!!
Μπραβο σε ολους σας και σας περιμενω στην πανελ/ια για να τα πουμε απο κοντα!!!!!!!! :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:



Offline KKalantzis

  • HTC ΔΣ
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 2750
  • Where the streets have no name!
Reply #26 on: Δευτέρα 15 Απρίλιος 2013, 21:15:36 μμ
Η Κυριακή αφιερώθηκε στην περιήγηση. Σπήλαια Διδύμων, Πόρτο Χέλι για καφεδάκι και επιστροφή παραλιακά από Ερμιόνη, γύρω την Ερμιονίδα, Γαλατά, ελαφρύ (λέμε τώρα) φαγητό στην παραλία της Νέας Επιδαύρου και επιστροφή με χοντρή ψιχάλα στην αρχή και τρελλό αέρα στα Μέγαρα.
















Η καμπάνα !!!



Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην παρέα. Η συμβολή σας υπήρξε καθοριστική και στα ωραία και στα ζόρια !!!
Σταμάτη εύχομαι ολόψυχα "ποτέ ξανά" και γρήγορη ανάρρωση!!!
Με το καλό να ξαναβρεθούμε.
Καλές βόλτες σε όλους μας  :)


Keep riding !!!


Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #27 on: Τρίτη 16 Απρίλιος 2013, 03:31:47 πμ
Σταμάτη το κατάφερες τελικά...
Υπομονή και ποτέ ξανά... Θα κάνω έφοδο να μου τα πεις...

Παίδες μπράβο σας. Δεν περνά που δεν περνά η νύχτα είδα τις φωτογραφίες και ήταν σαν να μυρίζω τα ντουμάνια ...εδώ.
Ένα παράπονο έχω μόνο... Αυτή η εκδρομή είχε ζητηθεί από πολλά μέλη. Δεν περίμενα τόση μικρή συμμετοχή σε μια απόδραση χωρίς μεγάλο κόστος, όπως δεν περίμενα ότι όσοι τη ζητησαν δεν συμμετείχαν...


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline stamatis

  • Μέλος HTC
  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 203
  • ΜΑΓΚΕΣ.... ΚΑΒΑΛΑΤΕ ΟΣΟ ΚΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ !!!
Reply #28 on: Τρίτη 16 Απρίλιος 2013, 17:56:49 μμ
       Συγκαβαλητες μου ναστε καλα ολοι για τις ευχες σας και τα καταπραυντικα σας λογια! ΒΑΓΓΕΛΗ  , ευτυχως που ο γραπτος λογος αποσαφηνιζει τις ενοιες των λεξεων γιατι τα πληα κοκαλα μπορουν ευκολα να μεταφραστουν σε παληοκοκαλα  ! :2hysterical:  αυτο ομως  που πρεπει και δεν παληωνει ποτε ειναι το μυαλο μου :2slap: !  να σκεφτεις σκεφτομαι  να κανω χωματινα τα παπ
ουτσακια απο τις πατεριτσες!!! :bang:  μαλλον θα πρεπει να συνενοηθω με τον ΚΟΝΚΟΣΤ , τον XL ΓΙΩΡΓΗ , τον ΛΕΥΤΕΡΗ , και τους λοιπους χωματινους (συγγνωμη αν ξεχναω κανεναν) για πατεντες και τα συναφη !!! :clubbed: :clubbed: :clubbed: :clubbed:
« Last Edit: Τρίτη 16 Απρίλιος 2013, 18:03:31 μμ by stamatis »



Offline makispsilos

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 662
Reply #29 on: Τρίτη 16 Απρίλιος 2013, 19:32:24 μμ
βασικά θέλω να πω ένα μεγάλο ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ στο φιλο μασ τον σταματι για την ατυχία που είχε
και ενα μεγάλο συγνώμη που δεν ενημέρωσα το forum εγκερος για την απουσία μου
λογο σοβαρού οικογενειακού προβλήματος
 



Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #30 on: Τρίτη 16 Απρίλιος 2013, 19:41:25 μμ
       Συγκαβαλητες μου ναστε καλα ολοι για τις ευχες σας και τα καταπραυντικα σας λογια! ΒΑΓΓΕΛΗ  , ευτυχως που ο γραπτος λογος αποσαφηνιζει τις ενοιες των λεξεων γιατι τα πληα κοκαλα μπορουν ευκολα να μεταφραστουν σε παληοκοκαλα  ! :2hysterical:  αυτο ομως  που πρεπει και δεν παληωνει ποτε ειναι το μυαλο μου :2slap: !  να σκεφτεις σκεφτομαι  να κανω χωματινα τα παπ
ουτσακια απο τις πατεριτσες!!! :bang:  μαλλον θα πρεπει να συνενοηθω με τον ΚΟΝΚΟΣΤ , τον XL ΓΙΩΡΓΗ , τον ΛΕΥΤΕΡΗ , και τους λοιπους χωματινους (συγγνωμη αν ξεχναω κανεναν) για πατεντες και τα συναφη !!!    :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Και ξανά     :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
« Last Edit: Τρίτη 16 Απρίλιος 2013, 19:43:19 μμ by Βαγγέλης »



Offline Διαμαντης

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2816
Reply #31 on: Τετάρτη 17 Απρίλιος 2013, 14:39:00 μμ
Περαστικά Σταμάτη. Περαστικά φίλε.