Hellas Transalp Forum

Εντυπώσεις Κοπή Πιτας 2013 Γοργοπόταμος.

TASOS · 34102

Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #25 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:40:33 πμ
Ενταξη + ενας ψηφος απο Κρητη  ;D

να βαλω ολα τα βιντεο λοιπον οποτε θα ειμαι σιγουρα μεσα στο ΔΣ.

 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:





Offline dengrafiforum

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2182
  • the dark side is here!!
Reply #26 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:55:06 πμ
Επιστρέψαμε κι εμείς! Όλα καλά!. Χάρηκα που είδα όλους του καλούς φίλους και φυσικά χάρηκα ακόμη περισσότερο που είμαι ο τυχερός που κέρδισε το 3ήμερο στην Κρήτη :thawave:
Δεν μου δόθηκε ευκαιρία μέχρι σήμερα να κατέβω στην Κρήτη και η αλήθεια είναι ότι φέτος από τη στιγμή που έπεσε σαν πρόταση στο αντίστοιχο νήμα, η πανελλήνια να γίνει στην Κρήτη μου άρεσε και πίστευα ότι κάτι θα γίνει και θα κατέβω.
Τώρα καλά να είμαστε πρώτα, θα αρχίσω τον σχεδιασμό.
Γιάννη Τζόκερ δε έπαιξα. Ε! μην είμαστε και πλεονέκτες να 'μαστε και λογικοί όπως έλεγε ο Χατζηχρήστος στον Ηλία του 16ου  ;D
Αν δεν κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που κερδίζω δώρο σε λαχειοφόρο. κοντα
Αλλά σήμερα μάλλον ήταν η μέρα μας γιατί το φλουρί της πίτας έτυχε στη σύζυγο.
Υγεία και καλά χιλιόμετρα σε όλους εύχομαι!
Αντε να σε γνωρισω και απο κοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Θα περασης αξεχαστα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :goofy: :goofy: :goofy:Θα σου εχω προσωπικο σερβιτορο να σε προσεχει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8)



Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #27 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:00:04 μμ
Την ορθογραφία μου ΜΕΣΑ!


Καλά ρε Θανάση, πως κάνεις έτσι? τόσα γράμματα έγραψε σωστά το......<<κοπέλι>> στο τελευταίο σκάλωσε το μάτι σου........που να σου το έγραφε κάπως έτσι .........Αίρχαιτε, αλλά έννεκα κρίσης τα έκοψε τα πολλά-πολλά............ :2hysterical: :2hysterical:



Offline Aerios

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3378
  • Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...
Reply #28 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:02:41 μμ
Αντε να σε γνωρισω και απο κοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Θα περασης αξεχαστα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :goofy: :goofy: :goofy:Θα σου εχω προσωπικο σερβιτορο να σε προσεχει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Έτσι! Καλά να είμαστε! Θα τα πούμε κάποια στιγμή και μέσω τηλεφώνου για περαιτέρω οδηγίες γιατί απο Κρήτη δεν κατέχω πράμα! ;D



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #29 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:04:10 μμ
Αυτός ο Crisli ο Χριστόφορος... πρέπει να το αλλάξει σε Grisli (αρκούδες της Β.Αμερικής)...
τι κατεβάζει αυτό το παιδί ? ααα  και να πέσει δε χαλάει ! :2hysterical:


Offline σασακος

  • η ζωη ειναι μικρη οχι τα ονειρα μου
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 442
Reply #30 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:04:47 μμ
Λοιπόν να είμαστε και εμείς πίσω στη ρουτίνα με οτι συνεπάγεται αυτο. Τελικα το transalp club δεν νιώθει από κρίση... ακόμα και να πεινάμε εμείς θα μαζευτούμε,το αποδείξαμε περίτρανα με την κοπή της πιτας.οπου και να κοιτούσα έβλεπα φίλους παλιούς και νέους και πρόσωπα να χαμογελάνε κάνοντας εμένα προσωπικά να ξεχνάω την μιζέρια της κρίσης και των οικονομικων,ηταν μια παρα πολυ ευχαριστη διακοπη της καθημερινότητας βράδυ του Σαββάτου με αρχηγο τον νικο234 κρασοπατερα και λουρο και τα παρελκομενα(γυναικες :2hysterical:)περασαμε ενα τριωρο χαμενοι σε φανταστικες συζιτησεις διαφορων κατηγοριων,ακομα γελαω με την ιστορια του λουρου με τα βαρελια και τους μεταναστες ;D,τον κρασοπατερα ηθελα απο καιρο να τον γνωρισω απο κοντα αλλα δεν τυχαινε..τελικα ειναι ολα τα λεφτα  ;D καλα το κρασι του θεια κοινωνια,για τον νικο τι να πω μας εκανε το τραπεζι αλλα νομιζω οτι ηθελε ψηφους :2hysterical: :2hysterical:.οσο αφορα τον γραμματεα μας...απλα τελειος αρε τασουλη η ζεμπεκια σου φωτια,ο κρητικος μας ψυχη του χορου ;Dειχε και ενα ατυχήματακι ευτυχως μικρο.το ημερολογιο που επιμεληθηκε ο leo  :eusa_clap: :eusa_clap: ο μεμος.... ;D ;D :-X.Το παλιο Δ.Σ προσπαθησε παρα πολυ και καταφερε να ανεβασει λιγο ακομα τον πηχη ,παραπονα παντα θα υπαρχουν και καλο ειναι να ακουγονται για να γινομαστε καλυτεροι.το δικο μου??ξανα το φρ 2 μερες :2hysterical: :2hysterical:και οχι μεταλια ξανα κουπες ;D .τα δωρα που ειχε ο συλλογος πολλα και ωραια,καποιοι που εχουν  :butthead: :butthead: κερδισαν μαλλον κοιμηθηκαν με :pope: :pope:,μεσα και εγω κερδιζοντας οχι 1 αλλα 3 δωρα ,1καθαρισμο κρανους,μια ψηφιακη κορνιζα αξιας 80ευρω,μπλουζακι και μπρελοκ...φτανει δεν θελω αλλα δωρα ;D ;D,παλτακης??θεος ;D :2hysterical: .Σας ευχαριστουμε ο σασακος και η ριτσα που μας βγαλατε για ακομα μια φορα εξω απο την ρουτινα.συγνωμη αν σας κουρασα με το κειμενο μπορουσα να γραψω και αλλα θα με βρισετε ;D .θα ακολουθησουν και μερικες φωτο.



Offline σασακος

  • η ζωη ειναι μικρη οχι τα ονειρα μου
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 442
Reply #31 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:12:09 μμ



Offline σασακος

  • η ζωη ειναι μικρη οχι τα ονειρα μου
  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 442
Reply #32 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:17:53 μμ



Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #33 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:18:57 μμ
Αυτός ο Crisli ο Χριστόφορος... πρέπει να το αλλάξει σε Grisli (αρκούδες της Β.Αμερικής)...
τι κατεβάζει αυτό το παιδί ? ααα  και να πέσει δε χαλάει ! :2hysterical:
Τι μας λες ρε φίλε.........

Ευτυχώς που δεν έχεις παρέα με τον Ντίνο............

Παρεπιτόντως που τον πετάξατε? ακόμα δεν έχει δώσει σημεία Ζωής στην Κρήτη........... :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #34 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 13:40:31 μμ
να γραψω και εγω ενα σοβαρο μηνυμα για την πιτα καθοτι υποψηφιος και πρεπει να κραταμε τα προσχηματα.  :2hysterical: :2hysterical:

τα κλασικα λοιπον,χαρηκα πολυ που ειδα ανθρωπους που ξερω και μερικους που γνωρισα απο κοντα μετα την ιντερνετικη μας κουβεντα.
για αλλη μια φορα περασαμε ολοι,θελω να πιστευω,υπεροχα και δεν μετανιωσαμε για τα εξοδα που καναμε.δυστηχως τα μετραμε ολα πλεον και ειναι δυσκολες τετοιες δραστηριοτητες για πολλους.
πολλα συγχαρηκια λοιπον για οσους ετρεξαν για να βγει αυτο το ωραιο πραγμα.
φυσικα υπαρχουν και παραπονα,παντα θα υπαρχουν,αλλα οπως ειπε και ο λουρος,πλεον μπαινουν σε δευτερη μοιρα.
και που ειχε χαλασμενες μπριζες το δωματιο τι εγινε,μηπως το ειδα καθολου.για αλλα πραματα εκανα ονειρα ωστε να εξουδετερωσω πολιτικα τον συνυποψηφιο αλλα ας οψονται οι παρεες που μπλεκεις.  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

με χαλασε πολυ που δεν καναμε βραδυπορεια,δεν εγινε ακουσα επειδη δεν ειχαμε κυπελα. ποιος τα χεζει τα κυπελα ρε παιδια.1 ευρω εχουν στα τζαμπο,οποιος εχει αυτοσκοπο τα κυπελα παει και περνει.ο χαβαλες ειναι ολη η αξια και οχι ο τσιγκος.
δεν βαριεσαι,καλυτερα να προπονηθω για την επομενη.επισης ακουσα οτι καποιος δικηγορος ειχε ερθει προετοιμασμενος για την πρωτη θεση και για αυτο δεν εγινε η βραδυπορεια.εγω ευχαριστως εδινα την μηχανη μου σε 5-6 ατομα μονο και μονο για να χασει αυτος ο μαλλιας.  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
αντε στην επομενη μαζοξη να περασουμε το ιδιο καλα και καλυτερα ακομα.




ekos

  • Guest
Reply #35 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 13:55:07 μμ
Το παρεάκι στην Γέφυρα



κάποιου την περπάτησαν κιόλας



Το παλαιό ΔΣ ενημερώνει υποψηφίους  ;D




Ένα τούνελ πριν τη Γέφυρα



Η πίτα μας




Αυτή που κόψαμε



και αυτή που φάγαμε




Οι υπόλοιπες είναι από το χάλια μεσημερο-απογευμα-βραδυ που περάσαμε και δεν θέλετε να δείτε πόσο άσχημα ήταν  :2hysterical:



Offline azwros

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3928
  • Ερωτας με την πρώτη ματιά!!
Reply #36 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:03:53 μμ
Την ορθογραφία μου ΜΕΣΑ!



Einai Greeklish re tsompane!!!!!    :goofy:


Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]


Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #37 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:13:15 μμ



Offline ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1368
  • Μαργαρίτες μη μαδάς
Reply #38 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:25:17 μμ

με χαλασε πολυ που δεν καναμε βραδυπορεια,δεν εγινε ακουσα επειδη δεν ειχαμε κυπελα. ποιος τα χεζει τα κυπελα ρε παιδια.1 ευρω εχουν στα τζαμπο,οποιος εχει αυτοσκοπο τα κυπελα παει και περνει.ο χαβαλες ειναι ολη η αξια και οχι ο τσιγκος.
δεν βαριεσαι,καλυτερα να προπονηθω για την επομενη.επισης ακουσα οτι καποιος δικηγορος ειχε ερθει προετοιμασμενος για την πρωτη θεση και για αυτο δεν εγινε η βραδυπορεια.εγω ευχαριστως εδινα την μηχανη μου σε 5-6 ατομα μονο και μονο για να χασει αυτος ο μαλλιας.  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
αντε στην επομενη μαζοξη να περασουμε το ιδιο καλα και καλυτερα ακομα.

Αγαπητέ φίλε Trackler,

Σε πληροφορώ ότι η δικαιολογία για τα κύπελα ήταν ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑ  :goofy: :goofy:
Ετσι σου είπαν για να σου ρίξουν στάχτη στα μάτια  ;D ;D ;D
Με είδαν εμένα με τον "χιονάτο" και ....... Εκλασαμέντες :P :P :P.  Ποιος μπορεί να συγκριθεί μαζί του. Απέδειξε ότι και στα γρήγορα αλλά και στα αργα είναι μέσα.   ΛΥΡΟΚΟΤΕΣ  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Ασχετα με τα παραπάνω, ηταν μια πολύ όμορφη εκδρομή  και το συμαντηκότερο ότι είδα αγαπημένα πρόσωπα που ΔΥΣΤΥΧΩΣ ειχα καιρό να συναντήσω και να ανταλάξουμε πειράγματα. Α!!! Φάγαμε και γλυκό στο τέλος το οποίο μου είπαν ότι ήταν πίτα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

Να ευχαριστήσω και τους συνορηπόρους μου στο ταξίδι που με άντεξαν  ;) ;)

ΥΓ : Ο Ανδρικός μου ακόμη πίνει ηρεμιστικά για να συνέλθη :goofy: :goofy:



Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #39 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:41:37 μμ
Άλλη μια Πίτα έλαβε τέλος......



εύχομαι υγεία, δύναμη και πάντα όρθιοι να είμαστε..........


Το Σάββατο μια βόλτα μέχρι την ιστορική γέφυρα του γοργοποτάμου με τον κύριο να αποθανατίζει τι;





τρύπες




και μετά το τούνελ...




ευτυχώς που αποθανάτισε και μένα πάνω στην γέφυρα....  ;D








"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #40 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:48:01 μμ
Κάποιοι κύριοι ξεκίνησαν δυνατά τον προεκλογικό τους αγώνα αφού άδραξαν την ευκαιρία της συγκέντρωσης του κόσμου στην κοπή της πίτας μας, να τους ενημερώσουν για τα θα, θα, θα τους....









Το απερχόμενο Δ.Σ. στην τελευταία του συγκέντρωση....










 


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #41 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:50:56 μμ
Ο κόσμος μας και οι παρέες του Η.Τ.C.













"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #42 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:51:21 μμ










"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline Babstaz

  • Ε όχι και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 634
Reply #43 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 15:13:18 μμ
Μπράβο, πάντα τέτοια!!!
 :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:


Στο άπειρο κι ακόμη παραπέρα.....                                                                                          "Επί αμφιβολίας, άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μην δώσει λύση, αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία"


Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #44 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 15:32:36 μμ
Μπράβο, πάντα τέτοια!!!
 :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
:2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Να δεις εμεις τι θα κάνουμε στην ΚΡΗΤΗ Θα πάρει ο καθένας μας μια πιτα του γούστου του και θα την κόψουμε στο σπίτι μας, θα πετύχουμε και το φλουρί στα σίγουρα, έτσι κι αλλιώς όπως πάει θα περάσει η ημερομηνία και δεν προκειται να δηλώσει άλλος!!!!




Offline Babstaz

  • Ε όχι και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 634
Reply #45 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 15:35:17 μμ
:2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Να δεις εμεις τι θα κάνουμε στην ΚΡΗΤΗ Θα πάρει ο καθένας μας μια πιτα του γούστου του και θα την κόψουμε στο σπίτι μας, θα πετύχουμε και το φλουρί στα σίγουρα, έτσι κι αλλιώς όπως πάει θα περάσει η ημερομηνία και δεν προκειται να δηλώσει άλλος!!!!



 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:


Στο άπειρο κι ακόμη παραπέρα.....                                                                                          "Επί αμφιβολίας, άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μην δώσει λύση, αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία"


Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #46 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 15:38:30 μμ
Με είδαν εμένα με τον "χιονάτο" και ....... Εκλασαμέντες :P :P :P

και εσυ ανορθογραφη μαργαριτα μου?  :goofy:
Εκλασανμέντες  τον λενε τον ανθρωπο καλε!

 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:




Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #47 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 16:16:30 μμ
στον πυρετο των ετοιμασιων για το παρτυ.
ο trelonis ετοιμαζεται για να γινει το μαγαζι.....πως το ειπε να δεις  :goofy:
http://www.youtube.com/watch?v=LGPl-BcncmE&feature=youtu.be

καποιοι αλλοι μαλλον εχουν γινει ηδη πριν απο την εναρξη του παρτυ

http://www.youtube.com/watch?v=dPDl6fahKtc&feature=youtu.be




Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #48 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 16:25:16 μμ
και καποια στιγμη αρχισαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

http://www.youtube.com/watch?v=FYXrgJEaht4&feature=youtu.be




Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #49 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 19:04:26 μμ
να ζεστενομαστε πιο πολυ

http://www.youtube.com/watch?v=cOEQL3_9YB8&feature=youtu.be

ολο και πιο πολυ(πολλοι)

http://www.youtube.com/watch?v=kAzmHRolF7o&feature=youtu.be