Τρίτη 24 Οκτώβριος 2017, 06:52:11 πμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Website του συλλόγου www.transalp.gr

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
Σελίδες: 1 [2] 3 4 |   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εντυπώσεις Κοπή Πιτας 2013 Γοργοπόταμος.  (Αναγνώστηκε 11465 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #25 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:40:33 πμ »

Ενταξη + ενας ψηφος απο Κρητη  Grin

να βαλω ολα τα βιντεο λοιπον οποτε θα ειμαι σιγουρα μεσα στο ΔΣ.

Καταγράφηκε

dengrafiforum
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

the dark side is here!!

« Απάντηση #26 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:55:06 πμ »

Επιστρέψαμε κι εμείς! Όλα καλά!. Χάρηκα που είδα όλους του καλούς φίλους και φυσικά χάρηκα ακόμη περισσότερο που είμαι ο τυχερός που κέρδισε το 3ήμερο στην Κρήτη
Δεν μου δόθηκε ευκαιρία μέχρι σήμερα να κατέβω στην Κρήτη και η αλήθεια είναι ότι φέτος από τη στιγμή που έπεσε σαν πρόταση στο αντίστοιχο νήμα, η πανελλήνια να γίνει στην Κρήτη μου άρεσε και πίστευα ότι κάτι θα γίνει και θα κατέβω.
Τώρα καλά να είμαστε πρώτα, θα αρχίσω τον σχεδιασμό.
Γιάννη Τζόκερ δε έπαιξα. Ε! μην είμαστε και πλεονέκτες να 'μαστε και λογικοί όπως έλεγε ο Χατζηχρήστος στον Ηλία του 16ου  Grin
Αν δεν κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που κερδίζω δώρο σε λαχειοφόρο. κοντα
Αλλά σήμερα μάλλον ήταν η μέρα μας γιατί το φλουρί της πίτας έτυχε στη σύζυγο.
Υγεία και καλά χιλιόμετρα σε όλους εύχομαι!
Αντε να σε γνωρισω και απο κοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα περασης αξεχαστα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα σου εχω προσωπικο σερβιτορο να σε προσεχει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Καταγράφηκε
Βαγγέλης
Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #27 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:00:04 μμ »

Την ορθογραφία μου ΜΕΣΑ!

Καλά ρε Θανάση, πως κάνεις έτσι? τόσα γράμματα έγραψε σωστά το......<<κοπέλι>> στο τελευταίο σκάλωσε το μάτι σου........που να σου το έγραφε κάπως έτσι .........Αίρχαιτε, αλλά έννεκα κρίσης τα έκοψε τα πολλά-πολλά............
Καταγράφηκε
Aerios
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...

« Απάντηση #28 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:02:41 μμ »

Αντε να σε γνωρισω και απο κοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα περασης αξεχαστα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα σου εχω προσωπικο σερβιτορο να σε προσεχει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Έτσι! Καλά να είμαστε! Θα τα πούμε κάποια στιγμή και μέσω τηλεφώνου για περαιτέρω οδηγίες γιατί απο Κρήτη δεν κατέχω πράμα! Grin
Καταγράφηκε
KostasC
Administrator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Γαβ !

« Απάντηση #29 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:04:10 μμ »

Αυτός ο Crisli ο Χριστόφορος... πρέπει να το αλλάξει σε Grisli (αρκούδες της Β.Αμερικής)...
τι κατεβάζει αυτό το παιδί ? ααα  και να πέσει δε χαλάει !
Καταγράφηκε

σασακος
η ζωη ειναι μικρη οχι τα ονειρα μου
Οδηγάρα
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #30 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:04:47 μμ »

Λοιπόν να είμαστε και εμείς πίσω στη ρουτίνα με οτι συνεπάγεται αυτο. Τελικα το transalp club δεν νιώθει από κρίση... ακόμα και να πεινάμε εμείς θα μαζευτούμε,το αποδείξαμε περίτρανα με την κοπή της πιτας.οπου και να κοιτούσα έβλεπα φίλους παλιούς και νέους και πρόσωπα να χαμογελάνε κάνοντας εμένα προσωπικά να ξεχνάω την μιζέρια της κρίσης και των οικονομικων,ηταν μια παρα πολυ ευχαριστη διακοπη της καθημερινότητας βράδυ του Σαββάτου με αρχηγο τον νικο234 κρασοπατερα και λουρο και τα παρελκομενα(γυναικες )περασαμε ενα τριωρο χαμενοι σε φανταστικες συζιτησεις διαφορων κατηγοριων,ακομα γελαω με την ιστορια του λουρου με τα βαρελια και τους μεταναστες Grin,τον κρασοπατερα ηθελα απο καιρο να τον γνωρισω απο κοντα αλλα δεν τυχαινε..τελικα ειναι ολα τα λεφτα  Grin καλα το κρασι του θεια κοινωνια,για τον νικο τι να πω μας εκανε το τραπεζι αλλα νομιζω οτι ηθελε ψηφους .οσο αφορα τον γραμματεα μας...απλα τελειος αρε τασουλη η ζεμπεκια σου φωτια,ο κρητικος μας ψυχη του χορου Grinειχε και ενα ατυχήματακι ευτυχως μικρο.το ημερολογιο που επιμεληθηκε ο leo  ο μεμος.... Grin Grin Lips Sealed.Το παλιο Δ.Σ προσπαθησε παρα πολυ και καταφερε να ανεβασει λιγο ακομα τον πηχη ,παραπονα παντα θα υπαρχουν και καλο ειναι να ακουγονται για να γινομαστε καλυτεροι.το δικο μου??ξανα το φρ 2 μερες και οχι μεταλια ξανα κουπες Grin .τα δωρα που ειχε ο συλλογος πολλα και ωραια,καποιοι που εχουν  κερδισαν μαλλον κοιμηθηκαν με Papas Papas,μεσα και εγω κερδιζοντας οχι 1 αλλα 3 δωρα ,1καθαρισμο κρανους,μια ψηφιακη κορνιζα αξιας 80ευρω,μπλουζακι και μπρελοκ...φτανει δεν θελω αλλα δωρα Grin Grin,παλτακης??θεος Grin .Σας ευχαριστουμε ο σασακος και η ριτσα που μας βγαλατε για ακομα μια φορα εξω απο την ρουτινα.συγνωμη αν σας κουρασα με το κειμενο μπορουσα να γραψω και αλλα θα με βρισετε Grin .θα ακολουθησουν και μερικες φωτο.
Καταγράφηκε
σασακος
Οδηγάρα
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #31 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:12:09 μμ »

Καταγράφηκε
σασακος
Οδηγάρα
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #32 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:17:53 μμ »

Καταγράφηκε
Βαγγέλης
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #33 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 12:18:57 μμ »

Αυτός ο Crisli ο Χριστόφορος... πρέπει να το αλλάξει σε Grisli (αρκούδες της Β.Αμερικής)...
τι κατεβάζει αυτό το παιδί ? ααα  και να πέσει δε χαλάει !
Τι μας λες ρε φίλε.........

Ευτυχώς που δεν έχεις παρέα με τον Ντίνο............

Παρεπιτόντως που τον πετάξατε? ακόμα δεν έχει δώσει σημεία Ζωής στην Κρήτη...........
Καταγράφηκε
trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #34 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 13:40:31 μμ »

να γραψω και εγω ενα σοβαρο μηνυμα για την πιτα καθοτι υποψηφιος και πρεπει να κραταμε τα προσχηματα. 

τα κλασικα λοιπον,χαρηκα πολυ που ειδα ανθρωπους που ξερω και μερικους που γνωρισα απο κοντα μετα την ιντερνετικη μας κουβεντα.
για αλλη μια φορα περασαμε ολοι,θελω να πιστευω,υπεροχα και δεν μετανιωσαμε για τα εξοδα που καναμε.δυστηχως τα μετραμε ολα πλεον και ειναι δυσκολες τετοιες δραστηριοτητες για πολλους.
πολλα συγχαρηκια λοιπον για οσους ετρεξαν για να βγει αυτο το ωραιο πραγμα.
φυσικα υπαρχουν και παραπονα,παντα θα υπαρχουν,αλλα οπως ειπε και ο λουρος,πλεον μπαινουν σε δευτερη μοιρα.
και που ειχε χαλασμενες μπριζες το δωματιο τι εγινε,μηπως το ειδα καθολου.για αλλα πραματα εκανα ονειρα ωστε να εξουδετερωσω πολιτικα τον συνυποψηφιο αλλα ας οψονται οι παρεες που μπλεκεις. 

με χαλασε πολυ που δεν καναμε βραδυπορεια,δεν εγινε ακουσα επειδη δεν ειχαμε κυπελα. ποιος τα χεζει τα κυπελα ρε παιδια.1 ευρω εχουν στα τζαμπο,οποιος εχει αυτοσκοπο τα κυπελα παει και περνει.ο χαβαλες ειναι ολη η αξια και οχι ο τσιγκος.
δεν βαριεσαι,καλυτερα να προπονηθω για την επομενη.επισης ακουσα οτι καποιος δικηγορος ειχε ερθει προετοιμασμενος για την πρωτη θεση και για αυτο δεν εγινε η βραδυπορεια.εγω ευχαριστως εδινα την μηχανη μου σε 5-6 ατομα μονο και μονο για να χασει αυτος ο μαλλιας. 
αντε στην επομενη μαζοξη να περασουμε το ιδιο καλα και καλυτερα ακομα.
Καταγράφηκε

ekos
Επισκέπτης
« Απάντηση #35 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 13:55:07 μμ »

Το παρεάκι στην Γέφυρα

κάποιου την περπάτησαν κιόλας

Το παλαιό ΔΣ ενημερώνει υποψηφίους  Grin

Ένα τούνελ πριν τη Γέφυρα

Η πίτα μας

Αυτή που κόψαμε

και αυτή που φάγαμε

Οι υπόλοιπες είναι από το χάλια μεσημερο-απογευμα-βραδυ που περάσαμε και δεν θέλετε να δείτε πόσο άσχημα ήταν 
Καταγράφηκε
azwros
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Ερωτας με την πρώτη ματιά!!

« Απάντηση #36 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:03:53 μμ »

Την ορθογραφία μου ΜΕΣΑ!

Einai Greeklish re tsompane!!!!!   
Καταγράφηκε

Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]
Βαγγέλης
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #37 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:13:15 μμ »

Einai Greeklish re tsompane!!!!!   

Καταγράφηκε
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Μαργαρίτες μη μαδάς

« Απάντηση #38 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:25:17 μμ »

με χαλασε πολυ που δεν καναμε βραδυπορεια,δεν εγινε ακουσα επειδη δεν ειχαμε κυπελα. ποιος τα χεζει τα κυπελα ρε παιδια.1 ευρω εχουν στα τζαμπο,οποιος εχει αυτοσκοπο τα κυπελα παει και περνει.ο χαβαλες ειναι ολη η αξια και οχι ο τσιγκος.
δεν βαριεσαι,καλυτερα να προπονηθω για την επομενη.επισης ακουσα οτι καποιος δικηγορος ειχε ερθει προετοιμασμενος για την πρωτη θεση και για αυτο δεν εγινε η βραδυπορεια.εγω ευχαριστως εδινα την μηχανη μου σε 5-6 ατομα μονο και μονο για να χασει αυτος ο μαλλιας. 
αντε στην επομενη μαζοξη να περασουμε το ιδιο καλα και καλυτερα ακομα.

Αγαπητέ φίλε Trackler,

Σε πληροφορώ ότι η δικαιολογία για τα κύπελα ήταν ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑ 
Ετσι σου είπαν για να σου ρίξουν στάχτη στα μάτια  Grin Grin Grin
Με είδαν εμένα με τον "χιονάτο" και ....... Εκλασαμέντες Tongue Tongue Tongue.  Ποιος μπορεί να συγκριθεί μαζί του. Απέδειξε ότι και στα γρήγορα αλλά και στα αργα είναι μέσα.   ΛΥΡΟΚΟΤΕΣ 

Ασχετα με τα παραπάνω, ηταν μια πολύ όμορφη εκδρομή  και το συμαντηκότερο ότι είδα αγαπημένα πρόσωπα που ΔΥΣΤΥΧΩΣ ειχα καιρό να συναντήσω και να ανταλάξουμε πειράγματα. Α!!! Φάγαμε και γλυκό στο τέλος το οποίο μου είπαν ότι ήταν πίτα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

Να ευχαριστήσω και τους συνορηπόρους μου στο ταξίδι που με άντεξαν  Wink Wink

ΥΓ : Ο Ανδρικός μου ακόμη πίνει ηρεμιστικά για να συνέλθη
Καταγράφηκε
African Boy
Τhe Professional
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #39 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:41:37 μμ »

Άλλη μια Πίτα έλαβε τέλος......

εύχομαι υγεία, δύναμη και πάντα όρθιοι να είμαστε..........

Το Σάββατο μια βόλτα μέχρι την ιστορική γέφυρα του γοργοποτάμου με τον κύριο να αποθανατίζει τι;

τρύπες

και μετά το τούνελ...

ευτυχώς που αποθανάτισε και μένα πάνω στην γέφυρα....  Grin

Καταγράφηκε

"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"
African Boy
Τhe Professional
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #40 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:48:01 μμ »

Κάποιοι κύριοι ξεκίνησαν δυνατά τον προεκλογικό τους αγώνα αφού άδραξαν την ευκαιρία της συγκέντρωσης του κόσμου στην κοπή της πίτας μας, να τους ενημερώσουν για τα θα, θα, θα τους....

Το απερχόμενο Δ.Σ. στην τελευταία του συγκέντρωση....

Καταγράφηκε

"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
African Boy
Τhe Professional
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #41 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:50:56 μμ »

Ο κόσμος μας και οι παρέες του Η.Τ.C.

Καταγράφηκε

African Boy
Τhe Professional
HTC ΔΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #42 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 14:51:21 μμ »

Καταγράφηκε

Babstaz
Ε όχι και
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #43 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 15:13:18 μμ »

Μπράβο, πάντα τέτοια!!!

Καταγράφηκε

Στο άπειρο κι ακόμη παραπέρα.....                                                                                          "Επί αμφιβολίας, άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μην δώσει λύση, αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία"
Βαγγέλης
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #44 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 15:32:36 μμ »

Μπράβο, πάντα τέτοια!!!

Να δεις εμεις τι θα κάνουμε στην ΚΡΗΤΗ Θα πάρει ο καθένας μας μια πιτα του γούστου του και θα την κόψουμε στο σπίτι μας, θα πετύχουμε και το φλουρί στα σίγουρα, έτσι κι αλλιώς όπως πάει θα περάσει η ημερομηνία και δεν προκειται να δηλώσει άλλος!!!!

Καταγράφηκε
Babstaz
Ε όχι και
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #45 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 15:35:17 μμ »

Να δεις εμεις τι θα κάνουμε στην ΚΡΗΤΗ Θα πάρει ο καθένας μας μια πιτα του γούστου του και θα την κόψουμε στο σπίτι μας, θα πετύχουμε και το φλουρί στα σίγουρα, έτσι κι αλλιώς όπως πάει θα περάσει η ημερομηνία και δεν προκειται να δηλώσει άλλος!!!!

Καταγράφηκε

Στο άπειρο κι ακόμη παραπέρα.....                                                                                          "Επί αμφιβολίας, άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μην δώσει λύση, αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία"
trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #46 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 15:38:30 μμ »

Με είδαν εμένα με τον "χιονάτο" και ....... Εκλασαμέντες Tongue Tongue Tongue

και εσυ ανορθογραφη μαργαριτα μου? 
Εκλασανμέντες  τον λενε τον ανθρωπο καλε!

Καταγράφηκε

trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #47 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 16:16:30 μμ »

στον πυρετο των ετοιμασιων για το παρτυ.
ο trelonis ετοιμαζεται για να γινει το μαγαζι.....πως το ειπε να δεις 
<a href="http://www.youtube.com/v/LGPl-BcncmE" target="_blank">http://www.youtube.com/v/LGPl-BcncmE</a>

καποιοι αλλοι μαλλον εχουν γινει ηδη πριν απο την εναρξη του παρτυ

<a href="http://www.youtube.com/v/dPDl6fahKtc" target="_blank">http://www.youtube.com/v/dPDl6fahKtc</a>
Καταγράφηκε

trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #48 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 16:25:16 μμ »

και καποια στιγμη αρχισαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

<a href="http://www.youtube.com/v/FYXrgJEaht4" target="_blank">http://www.youtube.com/v/FYXrgJEaht4</a>
Καταγράφηκε

trackler
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #49 στις: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 19:04:26 μμ »

να ζεστενομαστε πιο πολυ

<a href="http://www.youtube.com/v/cOEQL3_9YB8" target="_blank">http://www.youtube.com/v/cOEQL3_9YB8</a>

ολο και πιο πολυ(πολλοι)

<a href="http://www.youtube.com/v/kAzmHRolF7o" target="_blank">http://www.youtube.com/v/kAzmHRolF7o</a>
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2] 3 4 |   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: