Hellas Transalp Forum

Διεθνής Συνάντηση Transalp 2007 - Αυστρία Τιρόλο 17-20 Μαϊου

KostasC · 180081

VARABILL

  • Guest
Reply #25 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 12:14:17 μμ
Τα χρήματα μου φαίνονται περισσότερα από τη Βαλκανική διαδρομή και σαφώς ο χρόνος μεγαλύτερος που σημαίνει οτι χρειάζονται περισσότερες μέρες άδειας για τους μισθωτούς.
Εμένα προσωπικά μου ακούγονται και οι 2 διαδρομές απίθανες. Η Βαλκανική βέβαια έχει περισσότερες ωραίες προκλήσεις.....χμ! ::)

Θα ακολουθήσω με χαρά όποια διαδρομή τελικά αποφασίσουμε σαν σύνολο.
Αυτό που θα επιθυμούσα όμως περισσότερο και δίνω ιδιαίτερη έμφαση, είναι να πάμε σαν σύνολο, ομαδικά! Η εμπειρία αυτή θα μας μείνει αλησμόνητη. Είχε πει κάπου ο Γιάννης Αυγερινός ότι μπορούμε τυχόν να το σπάσουμε και σε ομάδες. Αυτό "παίζει", για τις εκδρομές εντός Ελλάδας. Αλλά όταν μιλάμε για εξωτερικό και ειδικά διαδρομή μέσω Σκόπια, Γιουγκοσλαβία κλπ, ε... δε το συζητώ! Η ασφάλεια είναι σαφώς αναγκαία και το γλέντι που επίκειτε όταν θάμαστε όλοι μαζί, θάναι αξέχαστο!



Offline Ταξιδευτής

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2067
  • Κυνηγός ηλιοφάνειας.
Reply #26 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 17:44:40 μμ
Απο Ancona για να βγείς σύνορα θες πανω απο 500 χλμ. (600+ μεχρι το Ζαms)
Το καράβι βγαινει Ancona το μεσημέρι της επόμενης ημέρας.
Αρα δεν φτάνεις σε μια μέρα απο Ανκώνα μέχρι Zams.
Θελεις λοιπόν και μια διανυκτέρευση στην Ιταλία.



Μπορείς νά γλυτώσεις τή διανυκτέρευση στήν Ιταλία, τά μίλια, τά διόδια καί τή ... νυκτερινή οδήγηση άν βγείς στή Βενετία.
Φεύγεις από Πάτρα στίς 12 τό βράδυ, διανυκτερεύεις στό πλοίο καί βγαίνεις Βενετία στίς 7.30΄ τό πρωί.
Δέν υπάρχει διαφορά στή τιμή εισητηρίου τού πλοίου.


Όλοι θά πεθάνουμε , λίγοι όμως θά ... ζήσουμε

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ......

Κυνηγός ηλιοφάνειας.

Η καλύτερη δουλειά.
Ούτε όπλα χρειάζεσαι, ούτε άδειες και έχεις και το θήραμα χωρίς να το σκοτώσεις.


Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #27 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 19:18:33 μμ

Μπορείς νά γλυτώσεις τή διανυκτέρευση στήν Ιταλία, τά μίλια, τά διόδια καί τή ... νυκτερινή οδήγηση άν βγείς στή Βενετία.
Φεύγεις από Πάτρα στίς 12 τό βράδυ, διανυκτερεύεις στό πλοίο καί βγαίνεις Βενετία στίς 7.30΄ τό πρωί.
Δέν υπάρχει διαφορά στή τιμή εισητηρίου τού πλοίου.

πολυ σωστα Ζαχο .Ξεχασα να βαλω αυτη την επιλογη , και το θυμηθηκα οταν ειχα φυγει ....
Αυτη η επιλογη εχει το κακο οτι βγαινεις την Πεμπτη 17/05 αλλα το καλο ...πολυ νωρίς το πρωι.
Σε καθε περίπτωση... χανεις ωραια διαδρομη .



Offline xiliometrofagos

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 107
Reply #28 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 22:34:34 μμ
Κωστα κατα 80% ειμαι μεσα και καλητερα απο τη στεριανη διαδρομη το καραβι με χαλαει τι xiliometrofagos ειμαι αλοστε
ΣΥΜΟΦΕ δεν μπορω να ερχομε γιατι λειπω αλλα θα μαθενω απο εδω τα νεα
οσο για τα πανο και τα σημαιακια δεν ειναι κακια ιδεα


ΝΙΚΟΣ ΩΡΩΠΟΣ
BMW GS1200 (TO ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ)


rastabill

  • Guest
Reply #29 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 22:50:52 μμ
Κωστα κατα 80% ειμαι μεσα και καλητερα απο τη στεριανη διαδρομη το καραβι με χαλαει τι xiliometrofagos ειμαι αλοστε
ΣΥΜΟΦΕ δεν μπορω να ερχομε γιατι λειπω αλλα θα μαθενω απο εδω τα νεα
οσο για τα πανο και τα σημαιακια δεν ειναι κακια ιδεα
Μην ξεχάσεις να βάλεις και εσύ αυτοκόλητο transalp στη BMW μπας και τους κοροιδέψουμε.



Offline Ταξιδευτής

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2067
  • Κυνηγός ηλιοφάνειας.
Reply #30 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 22:56:25 μμ

Σε καθε περίπτωση... χανεις ωραια διαδρομη .


Φίλε μου εγώ μαζί σου είμαι, σιδερόκωλος , αλλά έχω νά περάσω τή γιουκοσλαβία από τό ΄88.


Όλοι θά πεθάνουμε , λίγοι όμως θά ... ζήσουμε

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ......

Κυνηγός ηλιοφάνειας.

Η καλύτερη δουλειά.
Ούτε όπλα χρειάζεσαι, ούτε άδειες και έχεις και το θήραμα χωρίς να το σκοτώσεις.


Offline xiliometrofagos

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 107
Reply #31 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 22:59:06 μμ
Μην ξεχάσεις να βάλεις και εσύ αυτοκόλητο transalp στη BMW μπας και τους κοροιδέψουμε.

Λες να καταλαβουν τι διαφορα????


ΝΙΚΟΣ ΩΡΩΠΟΣ
BMW GS1200 (TO ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ)


rastabill

  • Guest
Reply #32 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 23:11:14 μμ
Λες να καταλαβουν τι διαφορα????
Nίκο είπαμε όσοι δεν έχουν transalp θα βάλουν αυτοκόλητα και θα τους λέμε ότι έτσι έρχεται το transalp στην Ελλάδα.



Offline xiliometrofagos

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 107
Reply #33 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 23:15:43 μμ
Nίκο είπαμε όσοι δεν έχουν transalp θα βάλουν αυτοκόλητα και θα τους λέμε ότι έτσι έρχεται το transalp στην Ελλάδα.
Ρε Βασιλη θα ζηλεψουνε και θα θελουνε και αυτοι


ΝΙΚΟΣ ΩΡΩΠΟΣ
BMW GS1200 (TO ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ)


VARABILL

  • Guest
Reply #34 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 23:21:30 μμ
Ρε Βασιλη θα ζηλεψουνε και θα θελουνε και αυτοι

μπαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D



Offline xiliometrofagos

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 107
Reply #35 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 23:24:12 μμ
Ασε που θα προδοθουμε απο το χρωμα


ΝΙΚΟΣ ΩΡΩΠΟΣ
BMW GS1200 (TO ΧΡΩΜΑ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ)


rastabill

  • Guest
Reply #36 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 23:29:53 μμ
Ασε που θα προδοθουμε απο το χρωμα
Αντε παιδιά σάββατο βράδυ είναι σήμερα τα μπαρ μας καλούν.
Kαι οι παντρεμένοι έχουν ψυχή.
« Last Edit: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 23:32:26 μμ by rastabill »



VARABILL

  • Guest
Reply #37 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 23:33:26 μμ
Αντε παιδιά σάββατο βράδυ είναι σήμερα τα μπαρ μας καλούν.

Εμένα προς το παρών.... με διέκοψες από μια παρτίδα τάβλι! Τι μπαρ και club εδώ έχει live sex, ...... νικάω 7-2.
Billy, θάρθεις αύριο?



rastabill

  • Guest
Reply #38 on: Σάββατο 13 Ιανουάριος 2007, 23:36:25 μμ
Εμένα προς το παρών.... με διέκοψες από μια παρτίδα τάβλι! Τι μπαρ και club εδώ έχει live sex, ...... νικάω 7-2.
Billy, θάρθεις αύριο?
Οχι φίλε θα πάω να δω τα αστέρια του συλόγου που τρέχουν σε αγώνα enduro.



Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #39 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 17:10:12 μμ
  Για κακή σας τύχη, ο τρίτος που ψήφισε ΝΑΙ στην Διεθνή Συνάντηση Transalp 2007 - Αυστρία Τιρόλο , είμαι  εγώ....!  Μέχρι τώρα βλέπω να συζητάμε το ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ και όχι ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ...η αλήθεια είναι ότι αυτό με ανησυχεί λιγάκι. Παίζει η πιθανότητα να πάμε εκεί ως μετανάστες ?????
 Να ξεκινήσω λίγο ανάποδα  - υπάρχει πλοίο ΑΝΕΚ LINES  που φεύγει Κυριακή μεσημέρι (12.00) από ΒΕΝΕΤΙΑ
και φτάνει ΠΑΤΡΑ Δευτέρα βράδυ (21.00). Τα χιλιόμετρα από ΖΑΜΣ είναι 444 (Σχετικά εύκολο μετά από πρωινό ξύπνημα).
 Επειδή  προσωπικά πάντα μ' αρέσουν οι κυκλικές διαδρομές συμφωνώ κι εγώ να πάμε οδικώς. Κάποια χρήματα θα ξοδευτούν ούτως ή άλλως σε βενζίνη , διαμονή και φαγητό. Αντί να ξεκινήσουμε το ταξίδι Δευτέρα και να μας πιέζει ο χρόνος  άφιξής μας, μια καλή ιδέα ίσως θα ήταν να φύγουμε Σάββατο πρωί για να απολαύσουμε διαδρομές - ελπίζω όχι χωμάτινες - άλλες πόλεις  και χωριά, μια που τα έξοδα μας διαμονής κ.λ.π. στις Βαλκανικές χώρες δεν προβλέπεται να είναι  πολλά. 
Άν και αυτό δεν είναι εφικτό , υπάρχει πάλι πλοίο ΑΝΕΚ που φεύγει Δευτέρα (23.59) από Πάτρα και φτάνει στην Βενετία Τετάρτη πρωί ( 07.30).
  Φυσικά τα 444 χιλιόμετρα από Βενετία για ΖΑΜΣ  μπορούν να διαφοροποιηθούν  αναλόγως με τις συνθήκες και  τα κέφια της παρέας  αφού θα έχουμε και μια διαμονή .  'Οπως ξέρετε, οι τιμές παίζουνε αναλόγως με τα άτομα του γκρούπ.
Αυτά όσον αφορά το ταξίδι....για ό, τι νεώτερο τα λέμε !
     
 
 


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #40 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 18:04:13 μμ
  Δηλαδή, για να καταλάβω, όλο αυτό το νταβαντούρι γίνεται από τρία για τρία άτομα???  :D  :D  :D  :D Γιατί, αυτό σημαίνει αν όντως έχουν ψηφίσει "ναι" μόνο τρείς.
  Εγώ, μια που το αναφέραμε, ψήφισα την τρίτη επιλογή (αυτή με το φεγγάρι), γιατί πραγματικά δεν μπορώ να ξέρω από τώρα τι συνθήκες θα επικρατούν τότε (στη δουλειά κυρίως) και αν είμαι σε θέση να φύγω. Στενοχωριέμαι, αλλά δυστυχώς έτσι είναι. Και όταν είμαι σε θέση να ξέρω, γύρω στον Απρίλιο, οι θέσεις θα έχουν συμπληρωθεί, αφού ήδη οι συμμετοχές είναι 62 από τις 112.   :'(  :'(   :'(




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!


Offline Δημήτρης Ανδρεάδης

  • Μέλος HTC
  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 223
  • The Road Less Travelled
    • http://dandreadis.blogspot.com/
Reply #41 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 19:23:19 μμ
Εγώ παιδιά πάντως για να έχω ελπίδα να έρθω το απόλυτα νωρίτερο που θα μπορώ να φύγω θα είναι Δευτέρα (και με jet-lag 10 ωρών...)


Πρώην ΤΑ600/97 - Νύν TDM900A/05 - 4.5lt/100km
http://dandreadis.blogspot.com/


VARABILL

  • Guest
Reply #42 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 19:56:28 μμ
  Για κακή σας τύχη, ο τρίτος που ψήφισε ΝΑΙ στην Διεθνή Συνάντηση Transalp 2007 - Αυστρία Τιρόλο , είμαι  εγώ....!  Μέχρι τώρα βλέπω να συζητάμε το ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ και όχι ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ...η αλήθεια είναι ότι αυτό με ανησυχεί λιγάκι. Παίζει η πιθανότητα να πάμε εκεί ως μετανάστες ?????
 ........................... Αυτά όσον αφορά το ταξίδι....για ό, τι νεώτερο τα λέμε !

Μέμο, θάναι χαρά μου να συνταξιδέψουμε!

Θα πρέπει να δαπανήσω όμως κάποια χρήματα για το Varadero... [1)Power Commander, 2) Φίλτρο DNA, 3)Εξατμίσεις - Acrapovich], ούτως ώστε να μπορώ να σε ακολουθήσω "στα γκάζια" 8) ;D




VARABILL

  • Guest
Reply #43 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 20:03:20 μμ
Μιχάλη, είμαστε μεσα στον Ιανουάριο για ενα event του Μαϊου. Είναι φυσικό και επόμενο ότι θα πρέπει να το σκεφτούν, οι όποιοι αποφασίσουν να έρθουν με αρκετή προσοχή και αυτό απαιτεί κάποιο χρόνο.
Πάντως 9 άτομα που έχουν ψηφίσει έως τώρα, είναι μιά χαρά.
Θα πρέπει απλά αυτοί οι 9 να σιγουρευτούμε, (αφού αποφασίσουμε πρώτα για το ακριβές δρομολόγιο) γιατι πρέπει να κατοχυρώσουμε τη παρουσία μας και με τις σχετικές προκαταβολές.
Πάντα όμως παίζει και ο παράγων camping ή και αναζήτηση άλλου καταλλύματος, για αυτούς που θα αποφασίσουν, εκπρόθεσμα την συμμετοχή τους.
Κυρίες & Κύριοι του Forum, η ρουλέτα..... γυρίζει! ::)



Offline gianngeor

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 927
  • Ανοίγει νέος κύκλος ... (?)
Reply #44 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 20:42:10 μμ
Kalispera se olous-es. 
An kai ego mallon den paizo logo epaggelmatos, (eidate pou ta legate anapoda ta pragmata tis proalles sti lista kai mas adikousate... :-) auto to senario tou Memou mou fainetai to kalitero. Euge Memo!

Ta leme ti Triti.
Giannopoulos Giorgos, (Africa-650, ti sou einai bre paidi mou na exeis "eusineidito" afentiko kai na xaneis tetoies eukairies!)    :-\


Γιώργος Γιαννόπουλος, ( ORIENT Status 21 ταχ...)


Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #45 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 21:22:13 μμ
   Ααααα...! Να επιτέλους και ο Γιώργος Γιαννόπουλος. Κι έλεγα ποιος λείπει, ποιος λείπει. Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι τον είχαν μπουζουριάσει σε καμιά πορεία εκπαιδευτικών.  ;D
   Τώρα αρχίζει να φαίνεται κάτι. Αρχίζει να συγκεντρώνεται η ομάδα στο ξέφωτο του δάσους, μετά τις λάθος ρίψεις με αλεξιπτωτο.
   Άντε, κι έλεγα ότι κάτι δεν παει καλά με το φόρουμ, αλλά ήταν μάλλον το αρχικό μούδιασμα του περάσματος από τη λίστα στο φόρουμ. Για να μαζευόμαστε σιγά-σιγά...




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!


Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #46 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 21:29:46 μμ
  Σωστό βρε, αλλά όπως κατάλαβες μίλησα με διάθεση χιούμορ. Τώρα, το ότι είμαστε στον Ιανουάριο για ένα event του Μαϊου, για 'μένα λειτουργεί εντελώς ανάποδα. Δηλαδή, δεν μπορώ να ξέρω από τώρα, θα ξέρω κατά τον Απρίλιο οπότε και θα είναι αργά μάλλον, αφού οι συμμετοχές είναι ήδη 62 (και είναι Ιανουάριος). Θέλω να πιστεύω ότι θα γίνει κανένα θαύμα  :(




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!


VARABILL

  • Guest
Reply #47 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 23:00:05 μμ
  Σωστό βρε, αλλά όπως κατάλαβες μίλησα με διάθεση χιούμορ. Τώρα, το ότι είμαστε στον Ιανουάριο για ένα event του Μαϊου, για 'μένα λειτουργεί εντελώς ανάποδα. Δηλαδή, δεν μπορώ να ξέρω από τώρα, θα ξέρω κατά τον Απρίλιο οπότε και θα είναι αργά μάλλον, αφού οι συμμετοχές είναι ήδη 62 (και είναι Ιανουάριος). Θέλω να πιστεύω ότι θα γίνει κανένα θαύμα  :(

Οπως έγραψα και παραπάνω, είμαι σίγουρος ότι θα υπάρξουν ή θα βρεθούν καταλλύματα για κάποιους που θα δηλώσουν συμμετοχή εκπρόθεσμα.
Δε μπορεί να υφίσταται μόνο το ξενοδοχείο του Αυστριακού ζευγαριού που αναφέρει το πρόγραμμα, θα υπάρχουν σίγουρα και άλλα. Επιπλέον υπάρχει και η δυνατότητα του camping, όπως αναφέρεται στο πρόγραμμα.



Offline Ταξιδευτής

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2067
  • Κυνηγός ηλιοφάνειας.
Reply #48 on: Κυριακή 14 Ιανουάριος 2007, 23:22:27 μμ
Στήν Αυστρία έχει καί ETAP HOTELS στή WIEN , GRAZ καί SALZBURG.
πού κοστίζει 30-35 Ευρώ η διανυκτέρευση τριών ατόμων + 2-3 Ευρώ τό πρωινό.
Γιά κοιτάχτε www.etaphotel.com


Όλοι θά πεθάνουμε , λίγοι όμως θά ... ζήσουμε

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΚΟΥΡΙΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ......

Κυνηγός ηλιοφάνειας.

Η καλύτερη δουλειά.
Ούτε όπλα χρειάζεσαι, ούτε άδειες και έχεις και το θήραμα χωρίς να το σκοτώσεις.


Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #49 on: Δευτέρα 15 Ιανουάριος 2007, 08:38:44 πμ
     Χμ!! Πολύ ενδιαφέρουσες πληροφορίες. Τώρα μπορούμε να ελπίζουμε ότι κάτι μπορεί να γίνει.
Καλή μέρα και καλή βδομάδα σε όλους  ;)




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!