Hellas Transalp Forum

αλλαγη απο transalp 650 σε CBF 1000

manthos · 10510

andy

  • Guest
Reply #25 on: Παρασκευή 11 Μάιος 2012, 15:27:32 μμ
πάρε vstrom.
Πιο οικονομικό και από Τ/Α και CBF, πιο άνετο, πιο ταξιδιάρικο(καλύτερη κάλυψη αέρα), πιο γρήγορο και καλύτερα κρατήματα από Τ/Α, καλύτερο στην πόλη και από τα δύο(μποτιλιάρισμα και ζέστη στα πόδια)και νομίζω πιο οικονομικό στα σέρβις και ανταλλακτικά
και πάει και χωματάκι άμα γουστάρεις.

με 4000e βρίσκεις του 2008 με ABS και τούμπανο



Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #26 on: Παρασκευή 11 Μάιος 2012, 15:33:26 μμ
πάρε vstrom.
Πιο οικονομικό και από Τ/Α και CBF, πιο άνετο, πιο ταξιδιάρικο(καλύτερη κάλυψη αέρα), πιο γρήγορο και καλύτερα κρατήματα από Τ/Α, καλύτερο στην πόλη και από τα δύο(μποτιλιάρισμα και ζέστη στα πόδια)και νομίζω πιο οικονομικό στα σέρβις και ανταλλακτικά
και πάει και χωματάκι άμα γουστάρεις.

με 4000e βρίσκεις του 2008 με ABS και τούμπανο


Εεεεελεγα και εγώ δεν θα σχολίαζε ο ειδικός στο είδος του πραγματογνώμονας.......


Mantho έχει και την λίστα με τα V-strom έτοιμη αν σε ενδιαφέρει...  ;)


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


andy

  • Guest
Reply #27 on: Παρασκευή 11 Μάιος 2012, 15:51:23 μμ

Εεεεελεγα και εγώ δεν θα σχολίαζε ο ειδικός στο είδος του πραγματογνώμονας.......


Mantho έχει και την λίστα με τα V-strom έτοιμη αν σε ενδιαφέρει...  ;)
:2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline jimbass3

  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 16
  • varadero MK2 ABS
Reply #28 on: Σάββατο 12 Μάιος 2012, 09:52:17 πμ
Αλλαγη μηχανης,οσο απλο ακουγεται τοσο πολυπλοκο ειναι.Για μενα πρωτιστος το θεμα ειναι οικονομικο,αν εχεις τα λεφτα προχωρα,ετσι και αλλιως απο Honda σε Ηonda θα πας.Βαλε κατω τα θετικα και τα αρνητικα της καθε μηχανης και διαλεξε.Καλη επιτυχια  :)