Hellas Transalp Forum

Εντυπώσεις απ την εκδρομή στους Δελφούς Κυριακή 13 / 11 / 2011

African Boy · 32875

andy

  • Guest
Reply #50 on: Δευτέρα 14 Νοέμβριος 2011, 14:22:01 μμ
Αυτό ρε βρήκες να σχολιάσεις.....   ;D ;D





:2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Αφού δεν ήρθα κοκοκο
Τι να σχολιάσω;;;κοκοκο
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #51 on: Δευτέρα 14 Νοέμβριος 2011, 14:40:11 μμ
:2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Αφού δεν ήρθα κοκοκο
Τι να σχολιάσω;;;κοκοκο
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:


Τις φωτό και τις μπότες τουουουου...... μπιμπ μπιμπ μπιμπ....  :2hysterical:


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline okeanos

  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 9
Reply #52 on: Δευτέρα 14 Νοέμβριος 2011, 21:33:14 μμ
Γειά σας , παρακολουθώ το φόρουμ αρκετό καιρό , είχα σκοπό κάποια στιγμή να έρθω να σας γνωρίσω και να εγγραφώ στην λέσχη σας!
Μετά όμως από αυτήν την εκδρομή που πραγματοποιησατε θέτοντας σε κίνδυνο τις ζωές σας την στιγμή που η χώρα βρίσκεται σε κατάσταση επιφυλακής λόγω καιρού, αεροπλάνα δεν πετάνε , καράβια δεν ταξιδεύουν τι πιό συνετό η ακύρωση της επικίνδυνης αυτής εκδρομής!
Θαυμάζω το θάρρος σας αλλά δυσκολεύομαι να δω που είναι η ευχαρίστηση σε αυτήν την εκδρομή. Ηταν ανεύθυνο..........




Και μερικές από μενα!


Η αναμνηστικη μας φωτογραφία! (ευχαριστω για το στησιμο!)













Άντε με πείσατε να σας δώσω μια μικρή γεύση......



















γεια σας και πάλι ;) εκτός του ότι ήταν μία ευχάριστη εκδρομή, από κείνες που μου αρέσουν και με ενδιαφέρουν πιο πολύ, αφού η ποικιλία καιρού και τοπίου σε τέτοιες συνθήκες είναι το πιο όμορφο και ενδιαφέρον στοιχείο, καθώς και ότι τα σχόλια των φίλων που είμασταν μαζί παρέα με έχουν καλύψει,  θα ήθελα να σχολιάσω με την παραπάνω υπενθύμιση, ότι αν κάποιος μας παρακολουθεί καιρό όπως λέει, μάλλον τα κουτσομπολιά θα βλέπει και όχι το "ζουμί" λόγου ύπαρξης ενός κλαμπ, που όχι μόνο ανεύθυνο δεν είναι, αλλά με τις εμπειρίες και τις γνώσεις πολλών, και τα προσεκτικά βήματα, μας έχει χαρίσει ανεπανάληπτες στιγμές, που δεν ξεχνιόνται εύκολα...
αρχικά, όταν είχα πρωτοέρθει σε επαφή με το κλαμπ, και πριν ακόμα γίνει το φόρουμ, ο λόγος προσέγγυσης ήταν οι εντυπώσεις από παλιότερες εκδρομές που διάβαζα και ξαναδιάβαζα θαυμάζοντας και ζηλεύοντας...τώρα πια, είμαι κι εγώ μέρος όλων αυτών και δεν μετανιώνω για ότι δύσκολο-πάντα όμως με τη συμπαράσταση και αλληλοβοήθεια των φίλων μου!

ένας από τους ανεύθυνους






« Last Edit: Τρίτη 15 Νοέμβριος 2011, 01:08:45 πμ by Leon »



Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Γεια σου ρε Σταύρο.......

Δεν ξέρεις πόσο μου έλειψε να βλέπω το okeanos πάνω αριστερά......

Όπως και τα postάρισματα σου βεβαίως βεβαίως.....  ;D ;D

Καλή αρχή φίλε..... :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:




"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Παιδάκια μου μου επιτρέπετε να σας λέω παιδάκια μου έστω Ηληκιακά, είπαμε να μην του δώσουμε άλλη χαρά να ασχολούμαστε μαζί του γιατί θα χαίρεται, προφανώς την μοτοσυκλέτα του (αν έχει) την πήρε για το σαλόνι του, οπότε καλά έκανε ο Ωκεανός (ένας ακόμα ανεύθυνος μαζί μας) και ποστάρισε τις φωτό, αλλά αν θέλει να δει κι άλλες ας προσπαθήσει να έρθει από κοντά  εμεις θα τον συγχωρέσουμε, να γευτεί από κοντα όλα αυτά, και πάλι αν θέλει εμεις δεν πιέζουμε κανέναν, μόνο Προσκαλούμε


Ουφ πρωΐ πρωΐ παλι κακό θα μου κάνει ο καφές που θα φτιάξω
« Last Edit: Τρίτη 15 Νοέμβριος 2011, 08:25:24 πμ by Βαγγέλης »



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Εγω δεν εχω να πω κατι ..τα ειπαν ...μια δυο φωτο μονο εχω ....


...











Offline plimiras

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209


[/quote]

μια φωτο χιλιες λεξεις.Τι την ηθελες την φασολαδα ρε παλτακη αφου σε πειραζει? μετα το μπαμ που εκανες περιμενες να βγουμε και φωτο ολοι :goofy: :goofy: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: μαζι?




Κώστας        (plimiras)            Σαμποτέρ


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss

Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Την φασολάδα ο Manolo την έφαγε......  :eusa_whistle:


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline plimiras

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209
και πως γινετε ρε λεο αλλος να την τρωει και αλλος να ντουφεκαει? :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:




Κώστας        (plimiras)            Σαμποτέρ


Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
και πως γινετε ρε λεο αλλος να την τρωει και αλλος να ντουφεκαει? :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
Βρε συ πλημύρα μήπως είχε μπεκάτσες η περιοχή και ρισκάρισε μήπως πετυχει καμιά καρδιακιά και πέσει με το μπάμ ?  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline plimiras

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: που να ξερω εγω? χαμηλωμενος καιρος ητανε, ψιλοχιονο ειχε, χαμηλη θερμοκρασια και γενικα μπεκατσοκαιρος ητανε  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D




Κώστας        (plimiras)            Σαμποτέρ


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
τσ τσ τσ τσ τσ τσ τσ τσ .......ενας ξηλωνει και αλλος ραβει ...απαπαπαπαπαπαπα  ;D ;D




Offline panos1990

  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 39
  • who let the torgues out ? who? who whowho whoo?
δεν καταφερα να ερθω τελικα λογω δουλειας και καιρου ( δεν εχω αδιαβροχο ) αλλα χαρηκα πολυ που ειδα τοσο ωραιες φωτογραφιες παντα τετοια ελπιζω στην επομενη ασφαλτινη εξορμηση να συμετεχω !!!!! ;D ;D ;D 8) 8) 8) 8) 8)



Offline plimiras

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209
τσ τσ τσ τσ τσ τσ τσ τσ .......ενας ξηλωνει και αλλος ραβει ...απαπαπαπαπαπαπα  ;D ;D

παλιοπαιδα παλτακη τι περιμενες? αλητες μαχανοβιοι με ντοματοσυκλετες ειναι  :goofy: :goofy: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:




Κώστας        (plimiras)            Σαμποτέρ


Offline dengrafiforum

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2182
  • the dark side is here!!
ενα εχω να πω.ειμαι απο κρητη και καθε φωρα που διαβαζω πως περνατε εκτως του οτη ζηλεβω του θανατα εσθανωμε οτη ειμαι και εγω μαζι σας.μακαρη να ειμουν και εγω ανευθηνως.



Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
παλιοπαιδα παλτακη τι περιμενες? αλητες μαχανοβιοι με ντοματοσυκλετες ειναι  :goofy: :goofy: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
Α !!! Φιλαράκι θα σε μαλώσω, πριν μας πετάξουν στον κουβά, ξέχασες να πεις και Ανεύθυνοι !!!!!!  :goofy: :goofy: :goofy:



Offline Hypersonic

  • Γιώργος... Mr. Anderson
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5163
  • Μπαμπάς * 2
Reply #67 on: Δευτέρα 28 Νοέμβριος 2011, 01:50:06 πμ
Γεια σου ρε Σταύρο.......

Δεν ξέρεις πόσο μου έλειψε να βλέπω το okeanos πάνω αριστερά......

Off topic, αλλα ΚΙ ΕΜΕΝΑ !!

Γεια σου Σταύρο !!