Hellas Transalp Forum

Eντυπώσεις 11ης Πανελλήνιας HTC στο Πήλιο.

TASOS · 24802

Offline TASOS

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 5912
  • Aν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα.....
on: Δευτέρα 13 Ιούνιος 2011, 19:57:49 μμ


Here....... ;D οι εντυπώσεις...........

Πολλά καρότσια ρε παιδιά...........πολλά καρότσια........ :eusa_clap: :eusa_clap:






Offline georgetrips

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 533
    • www.georgetrips.gr
Reply #1 on: Δευτέρα 13 Ιούνιος 2011, 22:02:35 μμ
        ....πολλα καροτσια και  ανυπαρκτα ......''μωρα''!   δυο ειδαμε και αυτα .....σκασανε καταλαθος ψαχνωντας μπυρα 3 το πρωι.....!!!  Κατα τα αλλα, καλα ηταν ,προσωπικα σας γνωριζω...περισσοτερο ,τα παιδια ειναι...καλα...  με   ''ταλασσι'' αποχρωση ρουχων μερικοι και κρυμμενο ..σεσουαρ!!!  Στην ταβερνα,   Η  ..ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝΙΚΟΥ,τεραστια επιτυχια αυτου που την ''εκλεισε'',αφου κανανε στο αψογα  την δουλεια,παρα την βροχη και συνεχισαν να παιζουν!!! Οι διαδρομες στο Πηλιο ..τρομερες , αν δεν μου βρεχοταν τοοοσο η σκηνη,θα ηταν ολα καλα για μενα,μια και αναγκαστηκα να φυγω μια μερα πριν. Κατι ''μικρα με την ταβερνα,ε, αυτα παντα συμβαινουν, κατα τα αλλα,τα ξανα-λεμε την επομενη φορα, ευχαριστωντας την ομορφη παρεα που καναμε με ορισμενους...



Offline martini

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 223
Reply #2 on: Δευτέρα 13 Ιούνιος 2011, 22:30:05 μμ

Here....... ;D οι εντυπώσεις...........

Πολλά καρότσια ρε παιδιά...........πολλά καρότσια........ :eusa_clap: :eusa_clap:





 :2hysterical:  :2hysterical: ξάδελφε η δήλωσή σου όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!!! είσαι αίμα μου τελικά  :2hysterical:



Offline likos69

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 671
  • ούϊ μάναμ!
    • θα έβαζα αν είχα
Reply #3 on: Δευτέρα 13 Ιούνιος 2011, 23:47:11 μμ
Εντυπώσεις... χαλαρά και ωραία ξεκίνησε   το ολο πράγμα, συναντήσαμε παλιούς φίλους αλλά και νέους. Το τριήμερο ευνόησε στο να έρθουν πολλοί με τις οικογένειές τους. Μας  τα μπέρδεψε λίγο ο καιρός  (οπως και στην προηγούμενη πανελλήνια), είχαμε  ένα μικρό θεματάκι με την βροχή   :goofy:  αλλά  και από αυτό ακόμα βγήκε  αρκετό γέλιο.  Μιλάμε και για πολύ βροχή ρε παιδί μου. Προσωπικά αναγκάστηκα να φύγω το απόγευμα της Κυριακής μιας και η σκηνή μου έγινε μούσκεμα διότι   από  το σημείο όπου ήταν στημένη   κάτεβασε αρκετό  νερό με τη βροχή, ήταν και καλοκαιρινή, πόσο να αντέξει.. Οπως και να εχει δεν μπορώ να πω οτι χαλάστηκα, καλά περάσαμε, θα μπορούσε να ήταν καλύτερα, αλλά υπολογίζαμε χωρίς τον ξενοδόχο.
Να είμαστε όλοι καλά  να ξαναβρεθούμε του χρόνου  :eusa_clap:  :eusa_clap:
φωτογραφίες δεν έχω πολλές ελπίζω οι άλλοι να έχουν βγάλει περισσότερες









πάντως ο azwros είχε και τσάμπα πλήσιμο μηχανής για να μην παραπονιέμαστε κιόλας!  ;D









Offline γκ

  • Hailwood, Agostini, Roberts,
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2748
  • TA 600 for ever, τρελαμένος με το τετρακύλινδρο
Reply #4 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 02:43:45 πμ
Τελικά η γνωστή από μέηλ αστεία ταμπέλα, είναι λίγο πριν το Τρίκερι.


Μη βάζετε δύναμη, χρησιμοποιήστε σφυρί.
Εάν το πρόβλημα δεν λυθεί, χρησιμοποιήστε βαρύτερο σφυρί.
Αν παρόλα αυτά το πρόβλημα επιμένει, εεε τότε θα είναι ηλεκτρολογικό!


Offline ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 216
Reply #5 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 08:44:34 πμ
καλημερα. φτασαμε και εμεις εχθες στην πολη μας, με πολυ αερα, λιγο βροχη αλλα με ασφαλεια. ευχαριστουμε τους καβαλιωτες συνταξιδιωτες μας, για την παρεα που μας κρατησαν στο ταξιδι της επιστροφης.  για την συγκεντρωση τωρα..... ενα εχω να πω. οσοι δεν ηρθαν ΧΑ-ΣΑ-ΝΕ. ολα ηταν τελεια. καναμε καινουριες γνωριμιες, φαγαμε, ηπιαμε,γελασαμε, ειδαμε τα πανεμορφα χωρια και τοπια του πηλιου. λιγο η βροχη μας τα χαλασε την κυριακη αλλα και αυτη ηταν μεσα στο προγραμμα.  για το καμπιγκ εχω να πω οτι ηταν πολυ οργανωμενο. εχω παει σε πολλα καμπιγκ στην ελλαδα και ειναι με διαφορα το καλυτερο, απο αποψη οργανωσης.  λοιπον σας ευχαριστω ολους για την νεα εμπειρια που μος χαρισατε, ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα..........

Υ.Γ. φωτογραφιες θα μπουνε συντομα.



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #6 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 08:55:23 πμ
Αλλη μια πανεληνια τελειωσε λιγο υγρη βεβαια αλλα ευτυχως η δικη μου σκηνη αντεξε μεχρι τελος στην σκληρη δοκιμασια της βροχης .
Αν και περιμενα περισσοτερες συμμετοχες απο Θεσσαλονικη και Λαρισσα χαρηκα τα παιδια απο Καβαλα και τον Χρηστο απο Αλεξανδρουπολη το καμπινγκ ηταν παραπολυ καλο με ευρωπαικα δεδομενα και πολυ καλες θεσεις με ισκιο για τις σκηνες .
Ο ταβερνιαρης λιγο μας τα χαλασε το βραδυ του Σαββατου αν και μας περιμενε εχασε λιγο την μπαλα στο σερβιρισμα τα παιδια αν και επαιζαν καλη μουσικη ο καιρος δεν βοηθησε να το ευχαριστηθουμε και λογω της βροχης σπασαμε γρηγορα .
Την ιδια ζημια παθαμε και την Κυριακη με τον καιρο με αποτελεσμα να μην γινει το παραθαλασιο παρτυ .
Απο εκει και περα χαρηκα που ξαναειδα φιλους απο κοντα και τα ειπαμε λιγακι μπραβο στα παιδια που ταψιδεψαν για να ερθουν απο μακρια οπως ο Τασος απο την Χιο με την Ευδοκια  :eusa_clap:  ο Γιαννης Καμενακης με την γυναικα του , ο Doros απο την Συρο   :eusa_clap: καθως και τα παιδια απο Καβαλα και Αλεξανδρουπολη  :eusa_clap: :eusa_clap:.
Τα καπελακια και τα μπλουζακια παραπολυ ομορφα   :eusa_clap:
Αντε να ειμαστε καλα και του χρονου με καλυτερο καιρο και με υγεια να ξαναβρεθουμε να τα πουμε απο κοντα .
Φωτο απο μενα αυριο  ;D




Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #7 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 11:03:55 πμ
Η 11η Πανελλήνια μπήκε στο χρονοντούλαπο του αρχείου του HTC.

Περάσαμε καταπληκτικά αν και ο καιρός μας στέρησε 2 όμορφες βραδιές. Χτες αναχωρήσαμε κατά τις 6 το απόγευμα και ο καιρός ήταν πραγματικά για beach party, κρίμα που μας τα χάλασε την Κυριακή.

Χάρηκα που γνώρισα νέους φίλους από όλη την Ελλάδα και τα χαμογελαστά τους πρόσωπα την ώρα της αναχώρησης μου έδωσαν να καταλάβω ότι θα τους ξαναδώ ;) Κρίμα που είχαμε απουσίες από βασικά "στελέχη", εύχομαι να είναι όλοι καλά και να τα πούμε σε κάποια από τις επόμενες εκδρομές.

Στεναχωρήθηκα που κάποιοι αναγκάστηκαν να φύγουν νωρίτερα λόγω πλημμύρας, αλλά με τη φύση δε μπορεί να τα "βάλει" κανείς. Που θα πάει θα τον "ξορκίσουμε" τον κακό καιρό στις Πανελλήνιες (λέτε να θύμωσε ο Θεός που είχαμε τόσα πολλά αυτοκίνητα; :goofy: )

Το διαφορετικό σε αυτή την Πανελλήνια ήταν όπως είπε κι ο Τάσος τα πολλά καρότσια και πιτσιρίκια. Γέμισε το camping γελαστές φατσούλες, καλό "σημάδι" για τη συνέχιση του HTC  ;D ;D

Το Camping πραγματικά πολύ καλό και οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί, μέχρι και κτήριο για το μαγαζάκι μας παραχώρησαν



Σώτο πολύ σου πάει το κορμάκι  :2hysterical:


Όπως είπα, είδαμε παλιούς φίλους



αλλά γνωρίσαμε και νέους



Σας παρουσιάζω τα μικρότερα μέλη που έχουν παρευρεθεί ποτέ σε Πανελλήνια

Καρουμπάκι: ώστε εσύ είσαι που για 3 μέρες μου έφαγες την "πρωτιά" ε;



Πολλές ευχές από την οικογένεια Καρούμπη

« Last Edit: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 11:06:34 πμ by Παύλος »


Παύλος Καρούμπης


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #8 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 11:09:23 πμ
Υπήρξαν όμως και "ιδιαίτερες" γνωριμίες:



Φήμες λένε ότι το ίδιο βράδυ ερχόντουσαν χαμογελαστοί και χέρι χέρι από τα σκοτεινά βραχάκια της παραλίας  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:


Παύλος Καρούμπης


Offline ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ

  • Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3677
  • Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!
    • http://www.biowines.gr/
Reply #9 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 11:28:58 πμ
Υπήρξαν όμως και "ιδιαίτερες" γνωριμίες:



Φήμες λένε ότι το ίδιο βράδυ ερχόντουσαν χαμογελαστοί και χέρι χέρι από τα σκοτεινά βραχάκια της παραλίας  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

Παύλο σου είπα να μην το κάνεις θέμα….
Πάντως για να ξέρεις στην παραλία δεν μου έκατσε γιατί ήμουν λέει βιαστικός….και αγχώθηκε!
Μου είπε όμως ότι στην φωτογραφεία που είναι με γέλιο εσένα χαλβάδιαζε  και ήταν όλο  χαρά….και εσένα   γούσταρε  η κοπέλα !  :2hysterical:



Και εγώ έχω να πω τα καλύτερα για αυτή την πανελλήνια.  Περάσαμε καλά, είδαμε και τα φιλαράκια μας, γνωρίσαμε και νέο κόσμο….όλα ήταν τέλεια….
Άντε και του χρόνου ….τετραπλός…..

Μεγάλη έκπληξη όλα τα παιδιά από τα μακρινά!
 Άντε να σας ξαναδούμε σύντομα!



Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..


Offline ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 216
Reply #10 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 11:41:58 πμ
 :2hysterical: αυτη η γαλλιδα ηταν μονιμως σουρωμενη. απο το πρωι τους βλεπαμε να πινουν κρασια. καθε 5 λεπτα μας χαιρετουσε και μας εστελνε φιλακια. απο τις 6 και μετα αλλου πατουσε αλλου βρισκοταν, κατα τις 8 δεν μπορουσε να σηκωθει απο την καρεκλα και στις 9 νανι  :2hysterical: :2hysterical:



Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #11 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 11:46:12 πμ
:2hysterical: αυτη η γαλλιδα ηταν μονιμως σουρωμενη. απο το πρωι τους βλεπαμε να πινουν κρασια. καθε 5 λεπτα μας χαιρετουσε και μας εστελνε φιλακια. απο τις 6 και μετα αλλου πατουσε αλλου βρισκοταν, κατα τις 8 δεν μπορουσε να σηκωθει απο την καρεκλα και στις 9 νανι  :2hysterical: :2hysterical:

70 ετών παρακαλώ :eusa_clap: :eusa_clap:


Παύλος Καρούμπης


andy

  • Guest
Reply #12 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 11:52:55 πμ
Υπήρξαν όμως και "ιδιαίτερες" γνωριμίες:



Φήμες λένε ότι το ίδιο βράδυ ερχόντουσαν χαμογελαστοί και χέρι χέρι από τα σκοτεινά βραχάκια της παραλίας  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
Το πες και το 'κάνες ρε μπαγάσα..........ΑΜΟΝΙΑ. :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7326
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #13 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 12:32:19 μμ
 :eusa_clap: μιά χαρά η Πανελλήνια και φέτος , ο καιρός κλασικά έβαλε τη σφραγίδα του.
Ολοι εμείς στο club είμαστε άνθρωποι , μεγαλώνουμε ,μεγαλώνουν οι οικογενειές μας οπότε αναπόφευκτα θα έχουμε και μικρότερους ( μα πολύ μικρότερους λέμε ) να συμμετέχουν.
Ας φροντίσουν οι ποιό νέοι ( οι απαλλαγμένοι από υποχρεώσεις) να είναι παρόντες και  και μεις από κοντά.

Παρατηρώ οτι πολλοί νεαροί και χωρίς υποχρεώσεις που γράφουν και δω μέσα δεν ακολουθούν , κρίμα.
Οι Βόρειοι και οι Θεσσαλοί λάμψαμε με την απουσία μας ,κρίμα.
Υπάρχουν και περιπτώσεις που πραγματικά υπήρχε θέμα (Redcom) αλλά οι άλλοι ?

Γιά τη διοργάνωση:
Η επιλογή του κάμπινγκ φανταστική . πανέμορφο , καλές τιμές , βόλευε τους πάντες και με μεγάλη δυνατότητα μικρών ημερήσιων διαδρομών.
Κρίμα που η βροχή μας χάλασε και το γλέντι αλλά η βραδιά ήταν μιά χαρά.
Προσωπικά και μόνο η ευκαιρία ν ανταμώνω γιά δυό τρεις μέρες με κάποιους αγαπημένους που τα λέω σχεδόν κάθε μέρα πίσω από μιά οθόνη με κάνει να αισθάνομαι υπέροχα.
Χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα όλους και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα.
Και στις επόμενες. :eusa_clap:




ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


andy

  • Guest
Reply #14 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 12:47:05 μμ
Αν εξαιρέσουμε τον καιρό η πανελλήνια ήταν τέλεια.
Το κάμπινγκ πεντακάθαρο με πολύ καλό φαγητό και με ωραία παραλία.
Η παρέα τέλεια αν και έλειπαν πολλοί....
Τα τσίπουρα και οι μεζέδες τις Αγριάς.......δώσε και μένα μπάρμπα :eusa_clap:
Μπλουζάκια καπέλα τέλεια.
Μπράβο στο ΔΣ για την τέλεια οργάνωση(να ευλογήσουμε τα γένια μας :2hysterical:)

οι λίγες φώτο....

















« Last Edit: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 12:50:54 μμ by ΑΝΔΡΕΑΣ Ι. »



Offline TASOS

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 5912
  • Aν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα.....
Reply #15 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 12:58:55 μμ


Η βροχή μας "χάλασε" κανα δυό εκδηλώσεις....αλλά όχι και τη διάθεση.......

Ο Θεός απ ότι φαίνεται πούλησε το Transalp.....και πήρε GS..........

Ακολουθεί κι Αυτός τη "μόδα" της εποχής..........(σαρανταπεντάρα πρόκα..... ;D ;D)


Χάρηκα που γνώρισα καινούριο κόσμο.......ιδιαίτερα Βολιώτες.

Επιβεβαιώθηκε για ακόμα μια φορά, ότι οι σχέσεις που έχουμε μεταξύ μας, αντέχουν στο χρόνο,
και αυτό "φαίνεται".....από τα πολλά καρότσια.......
Συνεχίζουμε να "πορευόμαστε" μαζί.....σε οποιαδήποτε φάση της ζωής μας......
Και αυτό είναι το πιο σημαντικό.....


Απ ότι είδα.....του χρόνου η 12η.....θα έχει περισσότερα καρότσια......... :eusa_clap:





Ξεπεράσαμε τα 100 άτομα που παραυρέθηκαν.........
Δόθηκαν όλα τα μπλουζάκια.......100 στο σύνολο.....και αρκετοί δεν πήραν......


ΥΓ. Επειδή υπάρχουν πολλά μέηλ και πμ, και ρωτάτε για τα μπλουζάκια και τα καπελάκια,
θα ανοίξει ένα θέμα.....και θα γίνουν ξανά καινούριες παραγγελίες.
Θα πάρουν όλοι.



Some φώτος....... ;D













Οι υπόλοιπες...........

https://cid-d2e467ac46cd47a5.photos.live.com/browse.aspx/%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%B1-%CE%A0%CE%B7%CE%BB%CE%B9%CE%BF?uc=1



Offline AGGELOS pireas

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 654
  • ΘΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ
Reply #16 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 13:09:48 μμ
Για εμενα ηταν η πρωτη πανελληνια που βρεθηκα αν και εβρεχε και ο καιρος τα χαλασε λιγο
περασα καλλα  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Ηπιαμε τα τσιπουρα μας τις μπυρες μας (καλλα και τι δεν ηπιαμε) και σε γενικες γραμμες
δεν μπορεσε μια μικρη βροχουλα να  μας χαλασει την διαθεση :eusa_naughty:
Καναμε και καποιες εκδρομουλες  και εδαμε καταπληκτικα μεροι και παραλιες
Απο φωτο λιγες αλλα παλι καλα;D ;D

Το τσαντηρι μας μας
[/img]
[/img]




Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #17 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 13:12:21 μμ
Τάσο + Άγγελε φτιάξτε τις φωτό σας να μπορούμε να τις δούμε όλοι.... 


"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"


Offline TASOS

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 5912
  • Aν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα.....
Reply #18 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 13:21:13 μμ
Τάσο + Άγγελε φτιάξτε τις φωτό σας να μπορούμε να τις δούμε όλοι.... 


οκ. το έφτιαξα.



Offline AGGELOS pireas

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 654
  • ΘΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ
Reply #19 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 13:44:30 μμ
Μερικες φωτο απο την συναντηση


















Offline Διαμαντης

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2816
Reply #20 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 14:27:21 μμ
Αρχίζω τις εντυπώσεις μου λέγοντας ότι είμαι υπερήφανος που σας γνωρίζω και αφιερώνω το χρόνο μου στη παρέα μας και τις κοινές μας δραστηριότητες. Όπως σωστά και χαρακτηριστικά είπε και ο Κώστας το Σάββατο βράδυ το ότι συνεχίζουμε να μαζευόμαστε ακατάβλητοι σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς κάτι καλό σημαίνει.

Μας την έκατσε ο καιρός και πάλι. Αλλά έχει και τη πλάκα του το ¨ανώδυνο¨ απρόοπτο. Εκτός του ότι εμένα η βροχή μου αρέσει. :umprella: Έτσι  μας ματαίωσε το beach party αλλά την παρέα δεν τη χάλασε. Αντιθέτως τα πρόσωπα που έβλεπα από τη Παρασκευή το βράδυ έως την Δευτέρα το μεσημέρι ήταν χαμογελαστά. Η καζούρα και ο χαβαλές έδινε και έπαιρνε. Έτσι αξίζει. Οι ¨σκληροί¨  :2hysterical: :2hysterical: μηχανόβιοι σε soft στιγμές βουτύρου δίπλα στα μικρά και τα μεγάλα τους μωρά.

Εντάξει ο καθένας μας τα θέλει προσαρμοζμένα όλα στα γούστα του. Και εγώ το ίδιο. Αλλά θέλω να πώ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ στο ΔΣ και τα μέλη που διοργάνωσαν, έτρεξαν, προσπάθησαν και προσφέρθηκαν για να γίνει αυτή η πανελλήνια σε αυτό το εξαιρετικό camping στους πρόποδες του πανέμορφου Πηλίου. Και το απολαύσαμε ο καθένας με τον τρόπο του. Μια από τις στιγμές που θα θυμάμαι είναι στον Σαββατιάτικο τιτανικό που κάποια στιγμή είχα κάτσει σε ένα πεζούλι στην άκρη και σας παρατηρούσα. Ανακατεμένοι κάτι τύποι με κίτρινα, μωρά, γυναίκες, πλάκες, περίεργα βλέμματα στους σερβιτόρους και την οργανοπαρέα να παλεύει να το σώσει. Ωραία εικόνα. Είναι αποτυπωμένη στη φωτομηχανή του Αιγύπτιου (Τσέρτση) που χρησιμοποίησα εκείνη τη στιγμή. Είχα ξεχάσει τη δική μου.
Αλλά ρε μάγκες ΤΙ ???? ξεχάσαμε? Ε?!!! Για πείτε. ΤΙ ???? Βρε ομαδική φωτογραφία βγάλαμε? Καλά….

Τι σερβίρουνε οι άνθρωποι στα τσιπουράδικα? Φονιάδες λέμε. Δεν μπορούσα να σηκωθώ από το τραπέζι. Και συνεχίζουν να φέρνουν άσχετα αν εσύ θές γιατρό απ’το φαί.  :2egyptdance:  Κραιπάλη  :2egyptdance:    ;DΑίσχος ;D.

Νέο ρεκόρ.318 χλμ με ένα full ντεπόζιτο και περίσσεψε και λίγη. ~ 5000 σ.α.λ. με το γνωστό Σπαρτιάτικο φόρτωμα  :2tongue:

Άντε παιδιά και στην επόμενη.



Offline azwros

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3928
  • Ερωτας με την πρώτη ματιά!!
Reply #21 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 16:00:35 μμ
Πάει και αυτο δυστηχώς :-\ πέρασε.
Οπότε ετοιμαζόμαστε για τα επόμενα ;)
Οφείλω να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στο ΔΣ που "έτρεξε" για να τα έχουμε εμείς όλα έτοιμα.
Το καμπινγκ ήτανε κατι παραπάνω απο καλό και πολύ οργανωμένο.
Ευχαριστώ πολύ τον Μέμο που προσφέρθηκε χωρίς δευτερη σκέψη να μου δώσει το μουσαμά που είχε κάτω απο το αντίσκηνό του, για να σκεπάσω το δικό μου και να μην γίνω "λουτσα".
Η παρέα καταπληκτική όπως πάντα αλλά λυπηθηκα που δεν υπήρχαν συμετοχές από Θεσσαλία,Μακεδονία περισσότερες!!!
Η βροχή δεν καταφρε να μας χαλάσει το κέφι καθόλου.
Ελπίζω του χρόνου να έχουμε περισσότερες συμετοχές απο "μωρα"
Λίγες φωτό:




















Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]


Offline ntinos50

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1714
  • Η αγαπη μου Honda XL 650 V Transalp
    • pagkas
Reply #22 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 18:35:59 μμ
εμενα ηταν η πρωτη και περασα θαυμα ηπια τα τσιπουρκια μου τα κρασια μου η παρεα ηταν πρωτη και να και μας τα χαλασε λιγο η βροχη το διασκεδασαμε αντε και του χρονου παιδια να περασουμε καλυτερα  χαρηκα που ειδα παιδια που ειχα καιρο να τους δω και που ειδα παιδια που μιλαμε στο ιντερνετ και τελος που εκλεισε τοσο ωραια στο μεγαλο πευκο με τα σουβλακια και το ωραο κρασι



Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #23 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 19:13:24 μμ
εμενα ηταν η πρωτη και περασα θαυμα ηπια τα τσιπουρκια μου τα κρασια μου η παρεα ηταν πρωτη και να και μας τα χαλασε λιγο η βροχη το διασκεδασαμε αντε και του χρονου παιδια να περασουμε καλυτερα  χαρηκα που ειδα παιδια που ειχα καιρο να τους δω και που ειδα παιδια που μιλαμε στο ιντερνετ και τελος που εκλεισε τοσο ωραια στο μεγαλο πευκο με τα σουβλακια και το ωραο κρασι
Ποιο μεγάλο πεύκο βρε, στο Βόλο πήγες τι δουλεια είχες εκεί?? εκτός αν βρήκες καμιά ταβέρνα μεγάλο πεύκο !!!



Offline georgetrips

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 533
    • www.georgetrips.gr
Reply #24 on: Τρίτη 14 Ιούνιος 2011, 19:24:08 μμ
........ κανανε ..''θυγατρικη πανκρασιακη πανελληνια'',συνεχεια της δικιας μας...ασε δεν ξερεις....χαχα!
         
            ...δεν κρατιοντουσαν !!!!