Πέμπτη 18 Ιούλιος 2019, 16:58:13 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Αν είναι η πρώτη σας επίσκεψη στο Forum, ειναι σημαντικό να δείτε πρώτα  αυτό

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. « προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: [1] | Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: GAGIVA ELEPHANT FOR EVER!!  (Αναγνώστηκε 649 φορές)
mariost
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« στις: Παρασκευή 28 Ιανουάριος 2011, 20:11:20 μμ »

ενας φορος τιμης για μια ΜΗΧΑΝΗ που αποδειχτηκε μεγα λαθος που την έδωσε ο αδερφος μου....
ναι εκανε σαν χαλασμενο πλυντηριο(Ducati κινητηρας βλέπετε)
ναι ηθελε μαεστρια να οδηγηθει σε χαμηλες στροφες
ακομα ειχαμε αποδεχθει οτι καθε 1000 χλμ ήθελε 300γρ λαδι(σιγα τα ωα δλδ,με ενα μπουκαλακι λαδιμαζι σου γυρναγες ολη την Ελλαδα)
αλλα...
στο δρομο οδηγουνταν σαν supersport(μαρτυρας τα σημαδια απο ασφαλτο στις μποτες) και στο χωμα καινταγε...
το εχω ταξει στον ευατο μου,οτι οταν θα εχω την δυνατοτητα θα αγορασω  μια,και θα τις κανω  full restore

Καταγράφηκε

"Βάλαμε φωτιά στα φρένα
Και μας έμεινε το γκάζι...."
panisk
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #1 στις: Σάββατο 29 Ιανουάριος 2011, 02:34:58 πμ »

Αχ βρε Μάριε τι μου θύμισες! Λύκειο πήγαινα ακόμα όταν ένας φίλος μαθηματικός με ένα Elefant 750 λευκό είχε γυρίσει 3 φορές την Ευρώπη με την κοπελιά του. Αγνό ταξίδι με τις 2 του αγάπες! 2,5 χρόνια την κράτησε και την άλλαξε τότε με ένα BMW 1000GS λόγω του ότι ήταν πιο ...χαμηλόστροφο!

Να είναι καλά ο Σωτήρης και η Έλενα όπου και να βρίσκονται και εσύ το ίδιο για τις ωραίες αναμνήσεις που μου θύμισες!!!
Καταγράφηκε

Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live
Σελίδες: [1] | Πάνω Εκτύπωση 
« προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: