Hellas Transalp Forum

Εντυπώσεις από το 5ο Φωτογραφικό Ράλι HTC

panisk · 95273

Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 07:37:41 πμ
Τι έγινε βρε ...Ευβοιότες? Τίποτα? Κανένας να γράψει δυο λόγια?

Λείπω εγώ και δεν έχουμε Live αναμετάδοση!!!


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #1 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 14:21:33 μμ
αναμεταδοση προς panisk

οι βελονες σου τελικαν δεν επιασαν τοπο.........μαλλον επιασαν αλλα οχι τοπο,επιασαν το λαστιχο του παλτακη  :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:

παλτακη,πως κανει ενα τρυπιο λαστιχο?   :2hysterical:  :2hysterical: :2hysterical:






σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ
σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ
σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ



πρωτη εκδρομη για μενα με την λεσχη και πρωτο φωτογραφικο ραλυ παραλληλα.
περασα πολυ ωραια,το ευχαριστηθηκα,ασχετα αν κουραστικα, μου αρεσε πολυ το μερος,χαρηκα που ειδα παλι απο κοντα γνωστους και που γνωρισα και αλλους. να στε ολοι καλα και ευχαριστω εννοειται την ομαδα μου για τις ομορφες βολτες.
του χρονου πιο δυνατα και κυριως καλυτερα εξοπλισμενα (για μενα) ωστε να καταφερουμε καλυτερο αποτελεσμα.
με την πρωινη βροχη στον δρυμωνα,εκτος του οτι παπαριασαν τα π@π@ρια μου,στην συνεχεια δεν εβλεπα τιποτα,καθοτι μυωπας με κλειστη ζελατινα θολωνε ενω με ανοικτη επεφτε ολο το νερο στα γυαλια μου και παλι δεν εβλεπα.

και του χρονου καλυτερα...........
« Last Edit: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 14:34:42 μμ by trackler »




Offline ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ

  • Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3677
  • Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!
    • http://www.biowines.gr/
Reply #2 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 14:30:59 μμ
Ναι έτσι είναι….ένα τρύπιο λάστιχο κάνει……
Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσς
Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσς!!!!
 :2hysterical:


Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..


Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #3 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 16:08:46 μμ
Τόσο πολύ φοβόσαστε ρε τα φίδια?

Παρόλο που η ομάδα κατέβηκε με απουσία, βάλατε καρφιά στο λάστιχο του παλτάκη? Γιατί? Άλλωστε, εκτός από την πρώτη θέση κύπελλο παίρνει και η δεύτερη και η τρίτη, δε σας έφτανε???

ΣΣΣΣΣΣΣΣσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ
 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #4 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 16:12:54 μμ
Άντε να ανοίγει το θέμα με τις εντυπώσεις σιγά σιγά. Έχω που έχω την πίκρα μου, να δω πως περάσατε και να  :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ

  • Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3677
  • Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!
    • http://www.biowines.gr/
Reply #5 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 16:18:56 μμ
Εδώ γράφουμε τις εντυπώσεις μας, για το πώς περάσαμε και τι είδαμε…κ.λ.π

 Έλα έκανα την  αρχή! Θα το φτιάξετε να τα πούμε?  ;D



Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..


Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #6 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 16:21:13 μμ
Ρίχτα Γιάννη και όταν οι μοντερατόρες ανοίξουν το θέμα θα τα μεταφέρουν

Άντε, δεν μπορώ να περιμένω λέμε!!!


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline CheGuevara

  • Έλα μωρή οδηγάρα που έγινες και
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2063
  • Ηasta la Victoria Siempre
Reply #7 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 19:52:31 μμ
Ναι έτσι είναι….ένα τρύπιο λάστιχο κάνει……
Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσς
Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσς!!!!
 :2hysterical:

Πάντως πέρα από την πλάκα ήταν ατυχία για τον Παλτάκη αυτό, που ταξίδεψε και αυθημερόν!


Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δεν σε γέλασε.
Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,
ήδη θα το κατάλαβες η Ιθάκες τι σημαίνουν.


Offline Airhead

  • Trollάρεις δεν trollαρεις ο καιρός περνάει...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2218
Reply #8 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 20:19:26 μμ
Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστ!

Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσκάστε!

Ησυχία...

Νομίζω ότι χάνει πάλι αέρα!

Παλτάκηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη τι πάτησες ρε;

Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσουβλί;
 :2hysterical:


TEAM Αϊστοπαμπωλ


Offline AGGELOS pireas

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 654
  • ΘΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ
Reply #9 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 21:47:56 μμ
Αυτο και αν ηταν ατυχια κριμας τον δρομο που εκανες ρε Πανο :o
Φαντασου να ειχες μεινη και απο βενζινη ;D



Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #10 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 22:08:55 μμ
Βρε θα πείτε τίποτα ή σας πήρε τα μυαλά ο αέρας από το λάστιχο του παλτάκη???

Τι έγινε? Θα μάθουμε εμείς οι απέξω??? Καμιά φώτο???


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #11 on: Κυριακή 03 Οκτώβριος 2010, 23:27:53 μμ
μεγαλη ατυχια για τον πανο οντως και σιγουρα αξιζε καλυτερο αποτελεσμα μιας και αυτο που εκανε ηθελε πολυ κουραγιο νομιζω.
πολλα τα χλμ και πολυ η κουραση.κριμα.


αλλα σιγουρα το πρωτο βιντεο που πρεπει να μπει πρεπει να ειναι απο το λαστιχο του πανου που εκανε



φφφφφφφφφφσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ




Offline Hypersonic

  • Γιώργος... Mr. Anderson
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5163
  • Μπαμπάς * 2
Reply #12 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 01:43:08 πμ
Οι φωτο μας (στοχοι+ΦΩΣΗΕ) στο παρακατω link


http://s717.photobucket.com/albums/ww179/Grandreg/5%20FR%20-%202010%20Evoia/




Offline nikos 238

  • If you doubt, loose it...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3198
Reply #13 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 06:17:56 πμ

Συγχαρητήρια στους νικητές του 5ου ΦΡ και ειδικά στους deep gia deep Τρανσαλπάκηδες !  :eusa_clap: :eusa_clap:

Τα θετταλικά "άτια" με τον επικεφαλής Γιάννη Κ., οργώσανε την Εύβοια και σφετερίστηκαν τους στόχους και τα ΦΩΣΗΕ της, με ιστορική συνέπεια και μαχητική δεινότητα και φυσικά με απίστευτη κ@@@φαρδία έναντι των καιρικών συνθηκών   ;D 

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και εύχομαι υγεία να βρεθούμε και του χρόνου να περάσουμε όμορφα.

 


 


ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ (Αριστοτέλης ο Σταγειρίτης)



Offline ntinos50

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1714
  • Η αγαπη μου Honda XL 650 V Transalp
    • pagkas
Reply #14 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 07:27:12 πμ
εγω νομιζω οτι κανανε τα ΦΩΣΗΕ με ελικοπτερο γιατι αλοιως δεν προλαβαινες τωρα πως το καταφερανε !!!!!!!!! παντως μπραβο στην οργανωση περασαμε φανταστικα αν και κουραστικαμε (πεσαν τα πακια μου) αντε και του χρονου συγχαρητηρια στις χελωνες  στους ντιπ για ντιπ και στους μικρους εξερευνητες για τη νικη τους και του χρονου να νικησετε παλι



Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #15 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 07:31:38 πμ
 :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Μπράβο σε όλους, και του χρόνου να είμαστε καλά!

Γιώργο ωραίες οι φώτο, κρίμα που δεν κάναμε όλο το χαβαλέ μαζί!!!

Μετά από το λάστιχο του Πάνου, νομίζω ότι το ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ καθιερώθηκε με την ...αξία του

 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #16 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 08:42:09 πμ
Παλτάκηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη τι πάτησες ρε;

Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσουβλί;
 :2hysterical:

Μπααα μάλλον η σσσσσσσσσσσσσσσσσσαμπρέλα του ήταν σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσάπια και ξαφνικά άρχισσσσσσσσσσσσσσε
να κάνει σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:



Παύλος Καρούμπης


Offline Tassos (Chios)

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 1398
Reply #17 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 08:44:10 πμ
Πάει κι αυτό το ΦΡ :)
Κλασικός πλέον ο θεσμός και αυτή τη φορά στάθηκε στο ύψος των προήγουμενων τεσσάρων.
Μπράβο στο ΔΣ για την άρτια διοργάνωση. Μπράβο στην τριάδα των νικητών. Μπράβο και σε όλους τους συμμετέχοντες.

Μπράβο και στην ομάδα μου που το παλέψαμε όσο μπορούσαμε. Αυτό το #$@%#$%%^@!%$@ το δόντι να μην είχα μόνο θα ήταν όλα καλύτερα :(

Η Εύβοια μια αρχόντισα και οι άνθρωποι της όπου κι αν τους συναντήσαμε απίστευτα ευγενικοί και πρόθυμοι να βοηθήσουν. Αν τους είχαμε ειδποιήσει λίγο καιρό πριν θα είχαν βγει στους δρόμους και θα έψαχναν στόχους  ;D

Να είμαστε καλά και για το επόμενο  8)



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #18 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 08:57:25 πμ
Μπραβο κατ'αρχας στην ομαδα μου  :eusa_clap: :eusa_clap:οπου την ξελιγωσα χωρις στασεις και χωρις φαγητο και αντεξαν σε βροχες,βουνα λαγκαδια αμπελια,χωρις παραπονο,αν και φετος πιστευω οτι ειχαμε σιγουρη μια θεση στην τριαδα δυστυχως τελευταια στιγμη το λαστιχο μου σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ :-\ :-[

Το ευτυχημα ηταν οτι ενω ολη την μερα κινουμασταν με πολυ γρηγορους ρυθμους την στιγμη του λαστιχου ημασταν στην εξοδο για μονη Γαλατσακη (τελευταιο ΦΩΣΗΕ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ ) ΚΑΙ απλα με γυρισε τετακε η μηχανη και μπορεσα και την κρατησα και δεν επεσα .

Πολυ ωραιες διαδρομες οι στοχοι εφικτοι χωρις να γιναμοστε ενοχλητικοι αν και οι κατοικοι διαθεσιμοι και συνεργασιμοι μπραβο για  την οργανωση στα παιδια του ΔΣ .

Ευχαριστω και παλι τους ..
Δημητρη,Γιωργο,φιλιππο,αλλα και τον αποντα Παναγιωτη οπου η βοηθεια του στην οργανωση ηταν σημαντικη ..και του χρονου θα ειμαστε  παλι εκει ετοιμοι για τα παντα  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

ΜΠΡΑΒΟ στην Anaconda team. :eusa_clap: :eusa_clap:




Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #19 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 09:13:26 πμ
Άλλο ένα πετυχημένο ΦΡ, το 5ο στη σειρά, έλαβε τέλος !
Η επιλογή του μέρους ήταν πολύ καλή και παρόλο τις αλλαγές τελευταίας στιγμής, όλα κύλισαν ομαλά.

Η ομάδα μου Los Chelonas , κατέλαβε και εφέτος την πρώτη θέση (960) αλλά σε απόσταση αναπνοής απο τους δεύτερους
Deep για Deep (940) ... και βαθιάς άπνοιας απο τους Μικρούς εξερευνητές.(890)
Κρίνοντας από την προσπάθεια που καταβάλαμε, όλες οι ομάδες που το κυνήγησαν ήταν άξιες και τους αξίζουν συγχαρητήρια.
Το ΦΡ θέλει πολύ προσπάθεια και προετοιμασία, σωστή στρατηγική, τύχη και συνοχή στην ομάδα για να πας καλά.

Μπράβο στο ΔΣ για την οργάνωση και το τρέξιμο μέχρι τελευταίας στιγμής.

Μπορεί κάποιοι να το βλέπουν μόνο σαν μια εκδρομή να κάνουμε τη βόλτα μας, να κάτσουμε στις ταβέρνες και να περάσουμε καλά.
Για εμάς είναι και κάτι επιπλέον, να πιεστούμε, να κουραστούμε παραπάνω για να επιτύχουμε κάποιους στόχους, έστω και ασήμαντους.
Ταβέρνα και ραχάτι έχουν 11 εκδρομές τον χρόνο. Ας είναι μια συνάντηση μας λίγο διαφορετική. Αυτά θυμάσαι... την ταβέρνα μόλις χωνέψεις την ξεχνάς.
Καλώς λοιπόν είναι δύσκολο το ΦΡ και έτσι πρέπει να είναι.




Offline γκ

  • Hailwood, Agostini, Roberts,
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2748
  • TA 600 for ever, τρελαμένος με το τετρακύλινδρο
Reply #20 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 09:41:23 πμ
+ 1 και από εμένα για τα παραπάνω του Κώστα. Το Φ/Ρ είναι για ομάδες δεμένες, γιατί είναι και μιά δοκιμασία, δεν είναι μαζικός αθλητισμός, μόνο λίγοι περίεργοι τη βρίσκουν έτσι. Οι "ΑΣΤΕΓΟΙ" ήμαστε άγνωστοι μεταξύ μας και με αυτό το δεδομένο εκτός από το ότι περάσαμε καλά, πήγαμε καλά και στο Φ/Ρ. Ευχαριστώ τους άλλους τρις για την εμπειρία και συγχαρητήρια στους συμμετέχοντες και στους διοργανωτές.


Μη βάζετε δύναμη, χρησιμοποιήστε σφυρί.
Εάν το πρόβλημα δεν λυθεί, χρησιμοποιήστε βαρύτερο σφυρί.
Αν παρόλα αυτά το πρόβλημα επιμένει, εεε τότε θα είναι ηλεκτρολογικό!


Offline mveliss

  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 493
  • Carpe diem...
Reply #21 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 10:15:59 πμ
Ουσιαστικά ήταν η πρώτη μου συμμετοχή σε Φ.Ρ. και έχω να πω ότι οι ιστορίες που άκουγα μέχρι τώρα για το ράλλυ αποδείχθηκαν αληθινές.

Τα χιλιόμετρα, κάποιες φορές υπό δύσκολες συνθήκες, αρκετά και χορταίνεις οδήγηση. Το γέλιο και η διασκέδαση, παρά την κούραση, επίσης σε υψηλά επίπεδα! Το μέρος (η Εύβοια εν προκειμένω) μας χόρτασε με όμορφα τοπία και καλοσυνάτους ανθρώπους. Ελπίζω και εύχομαι σε όσους έτυχαν απρόοπτα να έμειναν ΜΟΝΟ αναμνήσεις και ιστορίες για γέλιο..άντε και καμία μικρούλα μελανιά!

Θέλω να ευχαριστήσω τους συνοδοιπόρους μου Ανδρέα - Μαργαρίτα, Λευτέρη και Σταύρο για την υπέροχη παρέα και παρότι το...πολυπόθητο βάθρο τελικά δεν ήρθε, θέτει έναν επιπλέον λόγο συμμετοχής για το επόμενο ΦΡ!

Πολλά ευχαριστώ και :eusa_clap: σε όσα παιδιά ασχολήθηκαν, κουράστηκαν και σπατάλησαν προσωπικό τους ΕΛΕΥΘΕΡΟ χρόνο για την όλη οργάνωση.


Spritmonitor.de" border="0 [/url]


Offline Βάιος ο Βραδύπους_ΤΑ

  • Απο
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2457
  • Tie wrap friendly
Reply #22 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 10:22:24 πμ
Αυτοί οι ιλουμπριγκαντι τι εκαναν?





Πάντα να αφήνεις κάποιον άλλον να οργανώνει τις εκδρομές και τα ταξίδια. Μετά θα έχεις κάποιον να βρίζεις.


Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #23 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 11:20:42 πμ
Αυτοί οι ιλουμπριγκαντι τι εκαναν?

πασαλείμματα...


Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #24 on: Δευτέρα 04 Οκτώβριος 2010, 11:54:05 πμ
Με μια καταμετρηση που εκανα οι στοχοι και τα φωσηε ειναι 690 βαθμοι και ειιχαμε και αλλα να κανουμε οποτε η θεση στην τριαδα ηταν σιγουρη ......κριμα την προκα μου μεσα  >:( >:(