Hellas Transalp Forum

TRANSALP700 ΤΕΛΟΣ

alexvan · 11685

Offline Ζορπας

  • ΤΑ 700 Golden Edition, και ασε τους αλλους να ειναι
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1443
  • Ο Κυπριος του forum
Reply #25 on: Τρίτη 17 Αύγουστος 2010, 08:41:26 πμ
Αλεξ συγχαρητηρια για το νεο αποκτημα, να το χαιρεσαι παντου και καλες βολτες
Παρα πολυ ομορφη μηχανη και φοβερο χρωμα που της παει πολυ


And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instict, and the experience as well, you can fly very high.
Ayrton Senna


Offline mhxanofagos

  • οδηγός τρίκυκλου
  • *
    • Posts: 42
Reply #26 on: Δευτέρα 06 Σεπτέμβριος 2010, 13:43:17 μμ
Καλημέρα και πάλι. Να σας πω ότι το μηχανάκι αυτή τη στιγμή αποτελεί το καλύτερο αντίδοτο για κάποιον σαν εμένα που δεν πάει διακοπές. Έχω ήδη γράψει περίπου 1000χλμ εντός Αττικής σε 4 μέρες. Ένα είναι σίγουρο. Το εργαλείο καμία σχέση δεν έχει με on off και καλά θα κάνουμε να μην το συγκρίνουμε με αυτά γιατί τα αδικούμε. Είναι ένα 1000αρι παπί που πάει σε όποιο δρόμο έχει λίγη άσφαλτο επάνω, στην πόλη παέι άέρα στα ορεινά επίσης και άμα γουστάρεις δικάβαλοσ και τριπλός από βαλίτσες κάνεις και το γύρο της Ευρώπης. Το μοτέρ είναι ένα όνειρο. Κώστα αν κάνω κάπου λάθος διόρθωσέ με. Παρεπιπτόντως να σε ενημερώσω ότι τελείωσαν τα 09 με ABS από την αντιπροσωπεία. Μόνο ότι έχει μείνει σε κάποιο μαγαζί και επίσης να σου πω ότι έχεις το πιο όμορφο και ιδιαίτερο χρώμα από αυτά που κυκλοφόρησαν μαζί με το βυσσινί. Και επειδή έχω διαβάσει τα ταξιδιωτικά σας κατορθώματα δε σου κρύβω ότι ζηλεύω για ό,τι έχεις ζήσει με τη μηχανάρα σου και ελπίζω να μπορέσω να χαράξω και εγώ πορεία για εξωτερικό κάποια στιγμή.
φιλε μου απο καταναλωση εντος εκτος τι λεει?



Offline XLGeorge

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2452
  • XLV650, CRF1000
Reply #27 on: Δευτέρα 06 Σεπτέμβριος 2010, 13:50:58 μμ
αυτό

"Συνταξιδευα" με ενα τετοιο ασπρο απο Αιγιο-Πατρα και μετα μπηκαμε μαζι στο καραβι για Ancona, το ζευγαρι πηγαινε Mugello για το Moto-GP. Πραγματικα μου αρεσε παρα πολυ και μου φανηκε πολυ πιο ομορφο απο τα πιο απροσωπα παλιοτερα - προκαταβολικα συγνωμη στους κατοχους. Αλλα το μοντελλο του 2011 που φαιρνει σε CBR600RR λιγο απο εμφανιση ειναι ολα τα λεφτα  :eusa_clap:

Να δουμε αν η Honda θυμηθει ποτε την on-off αγορα  :-\


" the PouroDuro spirit "


Offline African Boy

  • Τhe Professional
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 7624
    • eGeorgalas
Reply #28 on: Δευτέρα 06 Σεπτέμβριος 2010, 13:59:02 μμ
Αλέξη καλοτάξιδο......... :eusa_clap: :eusa_clap:


Πολύ όμορφη είναι........ :eusa_clap: :eusa_clap:




"Life is not about waiting for the storms to pass.... it's about learning how to dance in the rain"
"Africa Twin XRV750 RD07A"