Τρίτη 24 Οκτώβριος 2017, 08:54:17 πμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: ..

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
Σελίδες: [1] |   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Προσοχή στον παράδρομο Αθηνών-Λαμίας  (Αναγνώστηκε 1585 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Nikos Paxinos
Παλιά Σχολή
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Emperor of Bans

« στις: Σάββατο 19 Ιούνιος 2010, 12:55:21 μμ »

Μεγάλη προσοχή παίδες στον παράδρομο !! Στην κλειστή στροφή μετά τον "Γρηγόρη" έξω από τα φυτώρια έχουν χυθεί πετρέλαια από φορτηγό.Στο τμήμα μετά τα φανάρια του Καπανδριτίου και μέχρι τη διασταύρωση της Μαλακάσσας έχει 4 κουφάρια μεγαλόσωμων σκύλων και ειδικά το βράδυ δεν φαίνονται.Επίσης προσοχή πίσω από το βενζινάδικο της BP, τα γνωστά Macdonald's γιατί μαζεύεται αγέλη αδέσποτων σκύλων και κάνουν κανονική επίθεση σε μηχανάκια και αυτοκίνητα στο σημείο υπάρχει κλειστή στροφή και η ταχύτητα είναι μειωμένη και λες και το ξέρουν τα κοπρόσκυλα...
Καταγράφηκε

Ετσι κι αλλιώς μόνοι μας ερχόμαστε και μόνοι μας φεύγουμε από αυτή τη ζωή.Ολα τα υπόλοιπα είναι διασκέδαση της μοναξιάς μας και δρόμος...
ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ
Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!

« Απάντηση #1 στις: Σάββατο 19 Ιούνιος 2010, 15:13:14 μμ »

Σε γενικές γραμμές αυτός ο δρόμος θέλει προσοχή.
Να το βράσω αν είναι για να γλιτώσω 1,35ευρώ να έχω αυξημένη πιθανότητα ατυχήματος σε ένα δρόμο που είναι απαράδεχτος.

Καλυτέρα εθνική και ας πληρώσω.

Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..
manolo
MudMonster
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Three and the Koukos Band

« Απάντηση #2 στις: Σάββατο 19 Ιούνιος 2010, 19:14:28 μμ »

Μάλλον για αυτό το λόγο βρίσκεται σε αυτή τη κατάσταση ο παράδρομος, για να πληρώνουμε....
Καταγράφηκε

Όλα είναι δρόμος. Ακόμα και αν φαίνεται ότι δεν υπάρχει, τότε μπορεί να δημιουργήσουμε έναν καινούριο για να φτάσουμε εκεί που θέλουμε.....
Nikos Paxinos
Παλιά Σχολή
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Emperor of Bans

« Απάντηση #3 στις: Κυριακή 20 Ιούνιος 2010, 07:09:13 πμ »

Σε γενικές γραμμές αυτός ο δρόμος θέλει προσοχή.
Να το βράσω αν είναι για να γλιτώσω 1,35ευρώ να έχω αυξημένη πιθανότητα ατυχήματος σε ένα δρόμο που είναι απαράδεχτος.

Καλυτέρα εθνική και ας πληρώσω.

Δεν έχεις άδικο, αλλά εγώ κάνω τη διαδρομή κάθε μέρα και 1.35 Χ 25 εργάσιμες είναι λίγο παλούκι...
Καταγράφηκε

Ετσι κι αλλιώς μόνοι μας ερχόμαστε και μόνοι μας φεύγουμε από αυτή τη ζωή.Ολα τα υπόλοιπα είναι διασκέδαση της μοναξιάς μας και δρόμος...
ΚΡΑΣΟΠΑΤΕΡΑΣ
Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Δεν σπάει δεν χαλάει…δεν στραβώνει δεν λυγάει !!

« Απάντηση #4 στις: Κυριακή 20 Ιούνιος 2010, 17:57:23 μμ »

Και εμένα ο κουμπάρος μου την κάνει κάθε μέρα, και αυτός έτσι μου είχε πει άλλα μια μέρα μετά από τόσες... βρέθηκε ο λαλάκας και το μικροατυχηματάκι έγινε.
Αν και ήταν με το αμάξι η ζημιά πέρασε τα 700 ευρά και θα μπορούσε να ήταν και μεγαλύτερη.
Πλήρωσε τα διόδια για πολλά χρόνια όλα μαζί ΚΑΙ κινδύνεψε για τα χειρότερα….
Καταγράφηκε

Οι άνθρωποι είναι σαν το κρασί, οι καλοί βελτιώνονται με τα χρόνια, οι άχρηστοι γίνονται ξύδι…..
Σελίδες: [1] |   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: