Παρασκευή 19 Ιούλιος 2019, 06:30:16 πμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: ..

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Σύνδεση Εγγραφή  
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. « προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: [1] 2 3 | Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: Εντυπώσεις : 10η Πανελλήνια Συνάντηση H.T.C. 22-23-24 Μαίου 2010 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  (Αναγνώστηκε 21860 φορές)
panisk
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« στις: Σάββατο 22 Μάιος 2010, 20:42:41 μμ »

Καλησπέρα από Καλαμπάκα! Όσοι φύγαμε το πρωί σήμερα, μέχρι την Αταλάντη τα είδαμε όλα από βροχή και περιορισμένη ορατότητα. Ευτυχώς από εκεί και πάνω ο δρόμος ήταν στεγνός και το υπόλοιπο ταξίδι πιο άνετο. Κατά τις 13.30 ήμασταν στο Camping και μετά πήγαμε να βρούμε τους υπόλοιπους για τα σχετικά ...ανθρώπινα καύσιμα! Εκεί "μπλέξαμε" με τα καρντάσια από Θεσσαλονίκη και περάσαμε υπέροχα (να είστε καλά φιλαράκια και να γελάτε πάντααααααααα). Μετά τα υψηλά ...οκτάνια (τσίπουρο με κρόκο Κοζάνης) ανεβήκαμε στο Μεγάλο Μετέωρο. Η διαδρομή υπέροχη και το τοπίο επιβλητικό όσες φορές και να το επισκεφτεί κανείς. Φωτογραφίες μπόλικες, βιντεάκια από τη διαδρομή όμορφα και γέλιο ατελείωτο!
Για πάρτε μια πρώτη ...γεύση

« Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 01:33:05 πμ από Sotos » Καταγράφηκε

Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live
mveliss
Οδηγάρα
Αποσυνδεδεμένος

Carpe diem...

« Απάντηση #1 στις: Σάββατο 22 Μάιος 2010, 21:20:08 μμ »

Δώσε κ άλλη τροφή στο λαό...  Grin
Καταγράφηκε

Spritmonitor.de" border="0 [/url]
thanos_trikala
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #2 στις: Κυριακή 23 Μάιος 2010, 03:09:04 πμ »

και αλλες και αλλες φωτο! μπραβο παιδια καλα να περασετε στα μεροι μας
Καταγράφηκε

junior CAESAR
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

...¨Οποιος έχει μυαλό το προστατεύει!!

« Απάντηση #3 στις: Κυριακή 23 Μάιος 2010, 09:04:53 πμ »

Δώσε κ άλλη τροφή στο λαό...  Grin

+1000 give us more
Καταγράφηκε

Salonica Iron Club

ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙ
Η ΑΣΚΟΠΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΠΩΛΕΙΑ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ ΜΑΣ
ΠΡΟΣΟΧΗ!
ΜΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΟΒΑΡΟΥ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ
likos69
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

ούϊ μάναμ!

« Απάντηση #4 στις: Κυριακή 23 Μάιος 2010, 16:43:35 μμ »

γεια παλικάρια την κάναμε την βόλτα σήμερα αν και φάγαμε σε κάποιο σημείο ολίγον τι βρόχα αλλά δεν πειράζει, μαθημένα τα βουνά στα χιόνια! φωτό και βίντεο επόνται σε σύντομο χρονικό διάστημα...
Καταγράφηκε

BilLar
Σιγα μην εισαι
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

XL650V - 01

« Απάντηση #5 στις: Κυριακή 23 Μάιος 2010, 20:37:29 μμ »

Επιστρέψαμε κι εμεις. Περασαμε πολύ ωραία!
Ο καιρος μας τα χαλασε λίγο αλλα, δεν πειράζει.
Άντε και του χρόνου με Μοτο...

Καταγράφηκε

panisk
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #6 στις: Κυριακή 23 Μάιος 2010, 22:36:23 μμ »

Γυρίσαμε και εγώ με τον κουμπάρο μου κατά τις 18:30. Αναχώρηση είχαμε στις 12:30 με προορισμό τη Λάρισα. Μεζεδάκια στο καταπληκτικό "Ούζο Μέλαθρον" (τυχεροί Λαρισαίοι!) και ...ψάξιμο για το συνεργείο της οδικής μου βοήθειας! Ο λόγος? Έχασα τα πλακάκια με τις βίδες του από τους ρεγουλατόρους της αλυσίδας στο ψαλίδι. Αφού το βρήκαμε, το παλικάρι που ήταν εκεί έβαλε δυο μεγάλες ροδέλες και παξιμάδια για να βγάλουμε το ταξίδι. 15:25 αναχώρηση από Λάρισα, στάση στη Στυλίδα για καύσιμο και non-stop για το σπίτι (με ρεζέβα!!!) Ο καιρός? Χαλάζι ψιλό έξω από τη Λάρισα, και βροχή στα Καμμένα Βούρλα. Το υπόλοιπο στεγνό.

Περάσαμε υπέροχα και κρίμα που δεν μπορούσα να κάτσω όλες τις ημέρες. Δεν πειράζει όμως. Χάρηκα πολύ που βρεθήκαμε μαζί με φίλους που δεν βλέπουμε εύκολα παρά μόνο σε εκδρομές (Zan clon ευτυχώς που το "Χαμόγελο" δεν κράταγε φωτογραφική γιατί θα ήμασταν στην ...εφημερίδα), χάρηκα που γνώρισα τα παιδιά από τη όμορφη Θεσσαλονίκη με την όμορφη παρέα τους (...και τα υψηλά οκτάνια που είχαμε στο τραπέζι ).

Μπράβο στα παιδιά που κουράστηκαν γι΄ αυτό (γι' άλλη μια φορά) . Σας ευχαριστώ όλους Σύλλογο και μέλη!

Και στα επόμενα με υγεία!

Φώτο από αύριο και είναι πολλές. Βλέπετε το Χαμόγελο όταν ...δεν χαμογελούσε σε κάποια πόζα τράβαγε φωτογραφίες και βίντεο από την διαδρομή μας προς τις Μονές σαν καλός (άψογος) συνεπιβάτης 
Καταγράφηκε

Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Aerios
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...

« Απάντηση #7 στις: Κυριακή 23 Μάιος 2010, 23:47:07 μμ »

Επέστρεψα κι εγώ με βροχή μέχρι το υπόγειο γκαράζ του σπιτιού μου. Η βόλτα ήταν πολύ ωραία, η διαδρομή παρά την βροχή ήταν φανταστική!. Εύχομαι σε όλους καλή επιστροφή και του χρόνου να είμαστε  όλοι καλά
Καταγράφηκε
XLGeorge
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Pouroduro spirit

« Απάντηση #8 στις: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 10:52:22 πμ »

...ψάξιμο για το συνεργείο της οδικής μου βοήθειας! Ο λόγος? Έχασα τα πλακάκια με τις βίδες του από τους ρεγουλατόρους της αλυσίδας στο ψαλίδι. Αφού το βρήκαμε, το παλικάρι που ήταν εκεί έβαλε δυο μεγάλες ροδέλες και παξιμάδια για να βγάλουμε το ταξίδι.

Αυτο ειναι ενα αλλο απο τα μικρα "προβληματα" του ΤΑ και φαινεται οτι εχει συνεχιστει και στο 700: τα παξιμαδια που βαζει η Honda στους ρεγουλατόρους της αλυσίδας στο ψαλίδι ΔΕΝ ειναι ασφαλειας και μπορει να φυγουν οποτε χανονται και τα πλακακια. Στο δικο μου 650 συνεβη καποτε στην Κερκυρα οπου ειχα μολις φτασει απο Γαλλια-Ιταλια και οπως επινα καφε με το ΤΑ παρκαρισμενο στο απεναντι πεζοδρομια ειδα το ενα πλακακι να κρεμεται με το παξιμαδι ετοιμο να φυγει - και τοτε σκεφτηκα τι θα γινοτανε αν ειχε φυγει στο δρομο οπως ερχομουνα  Shocked Δυο παξιμαδια ασφαλειας αγοραστηκανε επι τοπου και μπηκανε επιπλεον ωστε να "κρατανε" το μαμισιο παξιμαδι και να μην το αφηνουν να ξεβιδωθει. Οσοι δεν εχετε βαλει τετοια παξιμαδια, DO IT NOW!!!

Σχετικα με τον καιρο, σας λυπηθηκα καθως φανταστηκα οτι δεν θα ητανε ιδανικα: εδω στο Λονδινο ειχε 27'C το σ/κ  Grin και σημερα θα εχει 30'C και τα βαρομετρικα βορειο-δυτικης και νοτιο-ανατολικης Ευρωπης συνδεονται αντιστροφα - δεν χρειαζεται καν να ρωτησω τι καιρο κανει στην Ελλαδα οταν παιρνω τηλεφωνο, απλα κοιταω εξω  Wink Grin  Η περιοχη γυρω απο την Καλαμπακα εχει φανταστικες διαδρομες (στα Χασια, σε Χρυσομηλια/Περτουλι, στα χωρια του Ασπροποταμου, στις παρυφες του Κοζιακα κλπ αλλα χρειαζεται καλος καιρος για να τις ευχαριστηθει κανεις...)
Καταγράφηκε

XLV650, VFR800 VTEC, CRF1000

dionysus
Απλός οδηγός
Αποσυνδεδεμένος

SAHARA DESERT ADVENTURER

« Απάντηση #9 στις: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 18:46:26 μμ »

Καλα ηταν ολα ,το Καμπινκ πεντακαθαρο ,ησυχο ,με πολυ πρασινο (οχι σαν το περσινο που ...βρομαγε!!!)
 Μα ποιο καλη απο ολα η...βροχη που φαγαμε απο την Μαλακασα μεχρι τις θερμοπυλες ,και καποια στιγμη στο Ακρεφνιο το χαλαζι για περιπου 5 λεπτα. Παρολα αυτα περασαμε καλα ,με καλο φαγητο , με πολυ γελοιο απο τα καλαμπουρια των Θεσαλονικιων (να ειναι καλα) ,αλλα και το λεπτο χιουμορ της Μαρτινη. Αντε και του χρονου.
Καταγράφηκε

Member of  www.transalp.de
Transalp-Freunde Deutschland  E.V
Sotos
Global Moderator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #10 στις: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 19:13:26 μμ »

Γυρισαμε και εμεις χτες το βραδυ εσπευσμενα λόγω ασθενειας.

Περάσαμε πολύ ωραια αν και δεν σας χορτάσαμε.
Ο καιρός μας εκανε την χάρη. Το Σαββατο πηγαίνοντας εβρεχε μονο μεχρι τις θερμοπυλες και από εκει και μετα ηταν χαρά θεου.
Χτες Κυριακή, βραχηκαν λίγο όσοι ακολουθησαν την χωματινη διαδρομή από Νεραιδοχώρι, αλλα μετα στεγνωσαν στην ωραια ταβερνα στην Ελάτη. Επίσης αποζημιώθηκαν από τα πανέμορφα μερη που περάσαμε!
Φανταζομαι στην σημερινη επιστροφή τους κανεις δεν θα ειχε προβλημα με βροχή.

Στην φετεινη πανελληνια, εκπληξη αποτέλεσαν με την συμμετοχή τους απομακρυσμένα μέλη όπως από Σκόπελο, από Γιάννενα,  από Κοζάνη, παλιά μελη του συλλόγου μας,  οι Θεσσαλονικεις που τελευταια στιγμη εκαναν ντου και ηρθαν μαζεμένοι, αλλα και τα μέλη που προτίμησαν να έρθουν οικογενειακώς!
Βάλαμε βεβαια και πολλές απουσίες σε βασικούς "παίχτες"!

Επίσης εκπληξη αποτέλεσαν όχι μονο οι λίγες συμμετοχές εξ αρχής, αλλα και που τελικά δεν ήρθαν ουτε καν όσοι δήλωσαν οτι θα ερθουν (χωρίς να ενημερωσουν οι περισσότεροι). Μάλλον λόγω καιρού και οικονομικού κλίματος δεν τα καταφεραν, αλλά το ότι δεν ενημερωσαν έδωσε ένα πολύ καλό μάθημα στο ΔΣ για την οργάνωση των επόμενων εκδηλώσεων... 

Ο σύλλογός μας φετος κλείνει τα 10 του χρόνια δραστηριότητας! 10 χρόνια που όλα τα ΔΣ προσπαθούμε να εκπληρώνουμε τους σκοπούς δημιουργίας του.
Δυσκολίες υπάρχουν μιας και η λειτουργία του δεν ειναι και η πιο ευκολη υπόθεση, αλλά βασιζόμαστε στην συνεισφορά των μελλών όσο αυτό είναι δυνατό,  με την παρουσία τους στις εκδηλώσεις, αλλά και με την ενεργή συμμετοχή τους στις "ετοιμασίες" (όπως του Βασίλη (Billar) που αφιέρωσε τόσο χρόνο στην κατασκευή του επετειακου λογότυπου του συλλόγου για τα 10 χρόνια δραστηριότητας του. Ευχαριστούμε πολύ Βασίλη!

Παρακάτω σας εχω μερικές φωτογραφίες . Υπαρχουν πολλές ακόμα οι οποίες θα συγκεντρωθουν την Τριτη και θα "ανεβουν" στο transalp.gr

Οι κλασικές ομαδικές

Πανεμορφη η θεα από το σπήλαιο που επισκεφτήκαμε στο χωριό Θεόπετρα

Το εσωτερικό του σπηλαίου

ο κατασκευαστης της φορμας εκδηλωσης ενδιαφεροντος... και αντμιν του φορουμ, μας κοιτα οπως παντα αφ υψηλου!

Μερικοι πεινασμενοι μοτοσικλετιστές στην Ελατη (και λίγο βρεγμένοι)

O Μεμος δεν ξερω τι κανει εκει...

Αντε  και στην επόμενη να ξανα ειδωθουμε!
« Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 19:16:33 μμ από Sotos » Καταγράφηκε

Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 63.144km
xamogelo
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

να ταξιδεύετε πάντα........

« Απάντηση #11 στις: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 20:16:39 μμ »

Ήηηηηηρθα κι εγώ  πίσω στη ζούγκλα...! Undecided

Γέμισα τις μπαταρίες μου με ΥΠΕΡΟΧΕΣ στιγμές ανάμεσα σε ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ανθρώπους περνώντας από ΥΠΕΡΟΧΑ μέρη!!!  Smiley Smiley Smiley

Και του χρόνου με υγεία να είμαστε όλοι καλά.....

Εντυπώσεις, σχόλια,φωτο και όπως πάντα πειράγματα.... σύντομα.......................... Wink
Καταγράφηκε

...με τη μηχανή σας και τα μάτια της ψυχής σας!!!

martini
Απλός οδηγός
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #12 στις: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 20:24:18 μμ »

θα επαναλάβω τον εαυτό μου, αλλά πάλι θα πω πόσο καλά πέρασα και πόσο καλή παρέα είχαμε. Το μόνο καινούριο για μένα ήταν η γνωριμία μου με τα "καρντάσια", που χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα από κοντά, και η junior παρεούλα ... Tongue . Μακάρι να είμαστε καλά και να περνάμε καλά και καλύτερα. Στο επανιδείν  Cheesy
Καταγράφηκε
xamogelo
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #13 στις: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 21:05:47 μμ »

Παράθεση από: Sotos link=topic=14763.msg189145#msg189145 date=1274717606

O Μεμος δεν ξερω τι κανει εκει...
[img

Πυροδοτεί τη φωτιά βρεγμένος χεσμένος από τη χαρά του!!!   

Και καλά κάνει.... Δεν είναι λίγο να είσαι ο ΥπΕκάρας του HTC!!!!!  Wink Wink
« Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 21:11:13 μμ από xamogelo » Καταγράφηκε

teslafun
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #14 στις: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 21:20:09 μμ »

Επέστρεψαν και οι βόρειοι...  Smiley

Έχει μερικές ώρες που φτάσαμε σπιτάκια μας, φάγαμε, κάναμε ντουζάκι, χαλαρώσαμε και ήρθε η ώρα να γράψουμε δυό λόγια...
Είναι η πρώτη μου συμμετοχή σε συνάντηση του συλλόγου και χάρηκα ιδιαίτερα!

Μου άρεσε ιδιαίτερα που συμμετέχουν άντρες-γυναίκες και παιδιά. Πολύ σημαντικό είναι ότι, απ'οσο μπόρεσα να διακρίνω, υπάρχει μοτοσυκλετιστική παιδεία (όλοι με στολές-μπουφάν-κράνη-επιγονατίδες κλπ!)

Όμορφα τοπία, ευχάριστη παρέα, πολύ φαΐ και πολλές ώρες γέλιου είναι ο απολογισμός!

Εις το επανιδείν!
Καταγράφηκε
TASOS
Μέλος HTC
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Aν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα.....

« Απάντηση #15 στις: Δευτέρα 24 Μάιος 2010, 22:36:45 μμ »

Μερικές φώτο........

Τα "μοντέλα"....με τις καινούριες μπλούζες......... Grin

Καταγράφηκε
likos69
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

ούϊ μάναμ!

« Απάντηση #16 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 00:11:11 πμ »

και από εμένα  μερικές  φωτό.... υπάρχει και βίντεο από τη  χωμάτινη διαδρομή Νεραϊδοχώρι - Στουρναρέϊκα θα το ανεβάσω και αυτό σύντομα

http://picasaweb.google.gr/likos650/oTygxK?feat=directlink
Καταγράφηκε

KostasC
Administrator
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Γαβ !

« Απάντηση #17 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 11:10:35 πμ »

Επιστρέψαμε και εμείς...
Άλλη μια Πανελλήνια έλαβε τέλος. Άλλη μια μοτοσυγκέντρωση με όμορφες διαδρομές και ξέγνοιαστες ώρες.
Μπράβο στο ΔΣ για την οργάνωση, που δυστυχώς λόγω καιρού και απουσίας αρκετών, δε μπόρεσε να ξεδιπλώσει
όλο το πρόγραμμα δραστηριοτήτων που είχε προγραμματιστεί.
Ίσως καλό θα ήταν να το περιγράψει για να ξέρουν όλοι τι είχε κανονιστεί.

Το camping ήταν όμορφο και καθαρό, αλλά ήταν τόσο κοντά στον εθνικό δρόμο που προσωπικά με ενοχλούσε ο θόρυβος το βράδυ (σε σκηνή).
Τίμιο πάντως και πολύ καθαρό.
Η ταβέρνα του Σαββάτου, ήταν πάρα πολύ καλή. Και η τοποθεσία κορυφαία και το μενού πετυχημένο.
Η εκδρομή της Κυριακής αν και εμείς οικογενειακώς με το αυτοκίνητο την κάναμε όλη μέχρι Στουρναραιϊκα, μοναδικής ομορφιάς όπως τη θυμόμαστε χρόνια. Δυστυχώς ο δρόμος σε λίγα χρόνια θα γίνει άσφαλτος, κρίμα.

Καλή συνέχεια στο σύλλογο και τα επόμενα 10 χρόνια να είναι ακόμα πιο δημιουργικά.

Καταγράφηκε

BilLar
Σιγα μην εισαι
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

XL650V - 01

« Απάντηση #18 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 11:47:28 πμ »

μερικες φωτο ακομα...

και οι υπόλοιπες εδω http://picasaweb.google.com/bdrahas/10HELLASTRANSALPCLUB?feat=directlink
Καταγράφηκε

BilLar
Σιγα μην εισαι
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

XL650V - 01

« Απάντηση #19 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 11:51:45 πμ »

.....και βαλτε και καμια από τnν χωματινη διαδρομη,
γιατι μεχρι στιγμης οι φωτο θυμίζουν πιο πολύ Opel Hellas Club 
Καταγράφηκε

panisk
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #20 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 13:21:23 μμ »

Βρε 'σεις, μήπως εκτός από φωτογραφίες φέρατε και κάτι ...ακόμα από την Καλαμπάκα?

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=138582&cid=4

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Καταγράφηκε

xamogelo
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #21 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 13:54:50 μμ »

Βρε 'σεις, μήπως εκτός από φωτογραφίες φέρατε και κάτι ...ακόμα από την Καλαμπάκα?

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=138582&cid=4

Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι ένας εκ των καρντασίων είπε το εξής..... "εδώ ξηλώνουν ΑΤΜ, τώρα πια... σε μηχανή θα κολλώσουν?! Είναι να μη σε βάλουν στο μάτι....."

Υπάρχουν κι άλλοι μάρτυρες γιαυτό.... Για να μιλήσουν παρακαλώ.... 

Καταγράφηκε

Surfer
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

Γιάννης

« Απάντηση #22 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 13:56:06 μμ »

Καλημέρα σε όλους.
Γυρίσαμε πίσω με γεμάτες τις μπαταρίες όλοι μας.
Πρώτη εκδρομή με την οικογένεια και το αυτοκίνητο στο HTC.
Μπορεί ο καιρός να ήταν άστατος αλλά η φύση, τα τοπία και οι εικόνες που είδαμε μας γοήτευσαν.  
Ωραίο κάμπινγκ, ωραίος χώρος το βράδυ του Σαββάτου που φάγαμε, ωραία μπλουζάκια αλλά ποιο ωραία η παρέα με όσους ήξερα αλλά και όσους γνώρισα.
Έπεσε πολύ γέλιο και πειράγματα στο υπόστεγο των Βορείων με καφέδες και γλυκά το απόγευμα αλλά και ποτά το βράδυ.
Ευχαριστώ όλους βοήθησαν στο baby sitting των μωρών. Η μικρή Ευτυχία πέρασε υπέροχα με τις φίλες της Σοφία και Χρυσάνθη και όταν γυρίσαμε πίσω με ρωτούσε συνέχεια πότε θα ξαναπάμε μαζί τους εκδρομή.
Συγχαρητήρια σε όλους όσους διοργάνωσαν αυτή την Πανελλήνια για να περάσουμε τόσο υπέροχα εμείς. Πάντα τέτοια.
Καταγράφηκε
likos69
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

ούϊ μάναμ!

« Απάντηση #23 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 16:42:09 μμ »

...και μερικές φωτό τραβηγμένες όμως από το βίντεο της χωμάτινης διαδρομής. έτσι για να πάρετε  ενα "μεζέ" ρε παιδί μου! Grin

Καταγράφηκε

redkom
Rossi και πάνω !
Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #24 στις: Τρίτη 25 Μάιος 2010, 17:48:41 μμ »

Όπως έγραψαν και άλλοι φίλοι ήταν μια ακόμη πολύ ωραία εκδρομή του Συλλόγου.
Εγώ προσωπικά χάρηκα που είδα άλλη μια φορά φίλους που δεν έχουμε τη δυνατότητα να βλεπόμαστε συχνά, όπως και νέους φίλους που γνωριστήκαμε εκεί.
Γενικά πέρασα υπέροχα και ομολογώ ότι γέλασα πάρα πολύ.

Αλλά για μένα αυτή η εκδρομή δεν ήταν Πανελλήνια.
Ούτε η συμμετοχή ήταν αυτή που έπρεπε να είναι, ούτε έγιναν κάποια καθιερωμένα παιχνίδια που μας διασκεδάζανε, αλλά ούτε κι έγιναν και κάποιες εκδηλώσεις για τα 10χρονα (που πρέπει να είχαν προγραμματισθεί από το ΔΣ).
Μπορεί να φταίει η οικονομική κρίση, μπορεί να φταίει ο καιρός, μπορεί να φταίει το μέρος ή δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να φταίει αλλά για μένα αυτή η εκδρομή δεν ήταν Πανελλήνια.

Νομίζω ότι όλα όσα είχε προγραμματίσει το ΔΣ για τα 10χρονα πρέπει να γίνουν σε κάποια άλλη εκδρομή, στην οποία μακάρι να είμαστε όλοι εκεί!!!
Καταγράφηκε

Μη κοιτάς ποτέ πίσω. Πάντα εμπρός. Εξάλλου...είσαι πρώτος!!!!!!

Χρήστος Σιώνας
Θεσ/νίκη
Σελίδες: [1] 2 3 | Πάνω Εκτύπωση 
« προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: