Hellas Transalp Forum

Εντυπώσεις Κοπή Πιτας 2013 Γοργοπόταμος.

TASOS · 34260

Offline TASOS

  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 5912
  • Aν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα.....
on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 19:12:27 μμ


Εντυπώσεις εδώ.......

Πιστεύω να γυρίσαμε όλοι καλά.



ekos

  • Guest
Reply #1 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 20:06:22 μμ
Επιστρέψαμε και εμείς νηστικοί και χωρίς σταγόνα αλκοόλ  :2hysterical:



Offline XLGeorge

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2454
  • XLV650, CRF1000
Reply #2 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 20:08:45 μμ
Βρεθηκα στην Ελλαδα την Παρασκευη βραδυ για δουλεια την επομενη Τριτη και Τεταρτη. Πινοντας καφεδακι Σαββατο μεσημερι με τον manolo και την Ελλη, του ειπα οτι θ'ανεβω Τρικαλα την Κυριακη για καποιες δουλειες στις δημοσιες υπηρεσιες τη Δευτερα και αρχισε το ψησιμο να περασω απο Γοργοποταμο. Αν και ροδισα απο τη μια μερια  ;D αντιστεκομουνα μεχρι το βραδυ οταν ο Nikos238 μου τηλεφωνησε κι'αυτος και ενεδωσα  ;)

Αν και εμεινα μονο δυο ωρες, προλαβα να δω πολλους παλιους φιλους και να γνωρισω απο κοντα πολλους συνφορουμιτες διαλπιστες που ηξερα μονο διαδιακτυακα. Λουρεμ, χαρηκα πολυ αγοριμ που ταπαμε επιτελους κι'απο κοντα  8) - οσο για το αλλο που κουβεντιαζαμε επιβεβαιωσες τη γνωμη μου  ;)  Σταματη επισης χαρηκα πολυ που ταπαμε επιτελους κι'απο κοντα, αντε και σε καμια χωματαδα συντομα  8)  Trackler/Κρασοπατερα, επισης χαρηκα που σας γνωρισα οπως επισης και τους "κοντο-πατριωτες" Λαρισαιους Billar, Aerio και Azwro. Και τα συγχαρητηρια στο ΔΣ για την πολυ ωραια οργανωση  :eusa_clap:  Και να πω και κατι αλλο: αυτα που σ'αυτο το club/forum φαινονται ισως αυτονοητα δεν ισχυουν σε αλλα  club/φορουμ, οποτε ..let's appreciate what we have/get  ;) ;D

Στους Soto, manolo, Niko238: μπορει να κανατε πλακα οταν ντυνομουνα α λα ανθρωπακι Michelin εξω οπως ετοιμαζομουνα να φυγω αλλα μετα γελαγα εγω στο Δομοκο  ;D Και φυσικα εβαλα και το πανω αδιαβροχο οταν σταματησα για βενζινη στου Χατζητσοπανη στη Λαμια  ;) :D  Το ψιλοβροχο αρχισε αμεσως μετα το νοσοκομειο της Λαμιας με 1-2'C που γινανε 0'C μετα τα δυο αντικριστα βενζιναδικα και -1'C απο ενα σημειο και μετα  :o μεχρι την Αγια Ειρηνη απο την αλλη μερια. Σε ολο το υψιπεδο της Ξυνιαδας ειχε 0'C μεχρι και την κωμοπολη του Δομοκου και μετα κατω στην πεδιαδα της Θεσσαλιας 3-5'C. Το μονο που με "χαλασε" ητανε που δεν μπορεσα να στρωσω τα πλαϊνα των κανουργιων Pilot Power 3  ;) που εβαλα στο Σαββατο το πρωι.


" the PouroDuro spirit "


Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #3 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 20:10:55 μμ
και εγω εδω και αρκετη ωρα.

τελικα δεν λεει να κανεις διαιτα(που απαγορευει το αλκοολ) και να πας εκδρομη με την λεσχη,δεν περνας καλα ρε γμτ αμα δεν μπορεις να πιεις.




Offline ΓIANNHΣ

  • Γιάννης Αποστόλου
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3763
Reply #4 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 20:55:43 μμ
Γυρίσαμε και εμείς, χωρίς πρόβλημα.Να 'μαστε καλά και το χρόνου περισσότεροι.Η καλή διάθεση πάντως δεν έλειψε!. Θανάση (aerios) κανένα τζόκερ πήγες να παίξεις μετά από τέτοια τύχη σήμερα;  :)


Ποτέ μην μαλώνεις με έναν ηλίθιο.
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω μεγαλύτερης εμπειρίας


Offline Goikoetxea

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1759
Reply #5 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 21:14:52 μμ
εμείς μόλις ξεπακετάραμε και μπήκαμε σπίτι, όλα καλά, εντυπώσεις και φωτό εν ευθέτω χρόνω... ;D




Offline Aerios

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3378
  • Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...
Reply #6 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 21:25:48 μμ
Επιστρέψαμε κι εμείς! Όλα καλά!. Χάρηκα που είδα όλους του καλούς φίλους και φυσικά χάρηκα ακόμη περισσότερο που είμαι ο τυχερός που κέρδισε το 3ήμερο στην Κρήτη :thawave:
Δεν μου δόθηκε ευκαιρία μέχρι σήμερα να κατέβω στην Κρήτη και η αλήθεια είναι ότι φέτος από τη στιγμή που έπεσε σαν πρόταση στο αντίστοιχο νήμα, η πανελλήνια να γίνει στην Κρήτη μου άρεσε και πίστευα ότι κάτι θα γίνει και θα κατέβω.
Τώρα καλά να είμαστε πρώτα, θα αρχίσω τον σχεδιασμό.
Γιάννη Τζόκερ δε έπαιξα. Ε! μην είμαστε και πλεονέκτες να 'μαστε και λογικοί όπως έλεγε ο Χατζηχρήστος στον Ηλία του 16ου  ;D
Αν δεν κάνω λάθος είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που κερδίζω δώρο σε λαχειοφόρο.
Αλλά σήμερα μάλλον ήταν η μέρα μας γιατί το φλουρί της πίτας έτυχε στη σύζυγο.
Υγεία και καλά χιλιόμετρα σε όλους εύχομαι!



Offline leftlane

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1137
Reply #7 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 21:31:21 μμ
Και μεις απο το ΜΠΑΟΚ city επιστρεψαμε, ολα καλα (accountant, vasko, leftlane) .
Συγχαρητηρια για την διοργανωση ,ηταν η πρωτη φορα που ηρθα σε πιτα και χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα ατομα που ηξερα μονο ηλεκτρονικα!
Θα τα πουμε ελπιζω το συντομοτερο ξανα  :)

υ.γ. paltakis you are all the money   ;D



Offline panisk

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3729
Reply #8 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 22:11:17 μμ
Πίσω στο κλουβί και εμείς...

Καλά ήταν!!! Καλά περάσαμε!!! Ειδικά το Σάββατο το μεσημέρι που το κρασάκι με το φαγητό εξελίχθηκε σε γλέντι!!!

Το σημαντικότερο όμως είναι ότι ανταμώσαμε!!!  Χάρηκα που γνώρισα νέα μέλη όπως επίσης χάρηκα πολύ που είδα αγαπημένους φίλους που η απόσταση δεν επιτρέπει να τα λέμε συχνότερα... Το high light όμως της υπόθεσης ήταν η απρόσμενη συνάντηση και γνωριμία από κοντά με τον XLGeorge!!! Πολύ καιρό τώρα προσπαθούμε να βρεθούμε από κοντά και δεν...

Καλούς δρόμους να έχουμε! Και του χρόνου να ξαναβρεθούμε όλοι και ακόμα περισσότεροι στην πίτα μας!!!

Να είστε όλοι καλά και σας ευχαριστώ για το όμορφο ΣΚ.


Αφού το φως ταξιδεύει γρηγορότερα απο τον ήχο, εγώ γιατί πρώτα ακούω τις μ@λ@κίες και μετά μου ανάβουν τα λαμπάκια;

Live to Drive - Drive to Live


Offline KKalantzis

  • HTC ΔΣ
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 2750
  • Where the streets have no name!
Reply #9 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 22:22:22 μμ
Όλα καλά και από εμένα, άνετη η επιστροφή, χωρίς πολύ κρύο ούτε βροχή.
Και του χρόνου να είμαστε ΟΛΟΙ καλά, να ξανανταμώσουμε με το καλό στην πίτα, με περισσότερες μηχανές ελπίζω.
Πολλά μπράβο στο ΔΣ για την προσπάθεια και το τρέξιμο της διοργάνωσης, ευχαριστούμε πολύ για όλα  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Τελικά αυτές οι μαζώξεις, τα πηγαδάκια, τα πειράγματα, ο χαβαλές, τα σσσσσυνεχόμενα γλεντάκια, είναι απλά άπαιχτα  :) :) :)
Φωτό, περισσότερες εντυπώσεις αλλά και καταγγελίες ( :2hysterical:) για τις -αθέμιτες- μεθόδους κάποιων υποψηφίων, αύριο με το καλό.
Καλό σας βράδυ


Keep riding !!!


Offline nikos 238

  • If you doubt, loose it...
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3198
Reply #10 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 22:22:40 μμ
Καλή Χρονιά να έχουμε και καλή συνέχεια στον Σύλλογο μας.

Εντυπώσεις δεν μπορώ να περιγράψω, καθώς μας γέμισε τόσο η επαφή με όλους τους γνωστούς και φίλους που παραβρέθηκαν, που τοποθεσία και άλλες λεπτομέρειες, πέρασαν σε 2η μοίρα.
Συγχαρητήρια στους μεγάλους τυχερούς της κλήρωσης και της κοπής  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Συγχαρητήρια σε όσους αψήφησαν καιρικές συνθήκες και αποστάσεις, για να βρεθούν στην φετινή κοπή.
Κρίμα σε όσους και όσες δεν μπόρεσαν να έρθουν, παρόλο που το ήθελαν.

Καλή μας συνάντηση ξανά με υγεία !

ΥΓ. Γιώργο XL, πραγματικά αριστοτεχνικός ο τρόπος με τον οποίον έβαλες όλα τα ρούχα ! Αφού δεν κρύωσες, η γνώμη μας, περισσεύει  ;D











ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ (Αριστοτέλης ο Σταγειρίτης)



Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #11 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 22:30:52 μμ
αλλά και καταγγελίες ( :2hysterical:) για τις -αθέμιτες- μεθόδους κάποιων υποψηφίων, αύριο με το καλό.

ωπα ωπα!πως ξεφυγε αυτο απο την καμερα μου?
δικηγορε εισαι σιγουρος? αποδεικνυεται χωρις ντοκουμεντα?
να το ερευνησουμε σε βαθος το ζητημα.


 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:




Offline Goikoetxea

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1759
Reply #12 on: Κυριακή 27 Ιανουάριος 2013, 22:44:24 μμ
Κάποιες λίγες από μένα...











Κι όπως παρατήρησα χαρακτηριστικά... βόμβα στα θεμέλια μιας υγιεινής διατροφής  ;D ;D ;D




Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7326
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #13 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 09:26:54 πμ
Πίσω και εμείς.
Μιά χαρά όλα , με χαρά ματανταμώσαμε πάλι με τους "δικούς" μας πλέον και επιτέλους συναντιόμαστε με κάποιους που μιλάμε χρόνια βρε αδερφέ (Εξελογιώργη χάρηκα πολύ) .
Αιντε τώρα να βγει η βδομάδα να κάτσει η σκόνη.
Θέματα διοργάνωσης , ξενοδοχείου , φαγητού δεν τα δίνω πλέον σημασία , οι φίλοι θα περάσουμε καλά όπου κι αν είμαστε αν και όλα κύλισαν όμορφα και καλή μας αντάμωση πάλι.

Συγχαρητήρια στους μεγάλους τυχερούς της κλήρωσης και της κοπής  :eusa_clap: :eusa_clap:(Ρε Νούλα είπαμε , ούτε με τον Δεσπότη να κοιμόσουν το βράδυ , τόόόσο φάρδος πιά ..... :2slap: )

Πολλά φιλιά φίλοι και με το καλό στα επόμενα . :love10:

Μπεεεεεεε (πολύ αρνί ρε παιδάκι μου).


ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


Offline Βαγγέλης

  • Ζήσε με την Υγεία σου, μην παίζεις με αυτήν, θα χάσεις πολλά
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3987
Reply #14 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 09:51:29 πμ
Που είσαστε βρεεεεεεε

Συνενοημένοι είσαστε όλοι? δεν έχετε σκοπό να δώσετε έστω από λίγα δείγματα της πορείας για την κοπή της πίτας?

Μήπως σας κάλεσαν όλους στο γάμο και περιμένουμε το ζευγάρι του γάμου να ποστάρει εδώ για να δούμε κάτι τις κι εμείς?

Εναξάρτητα από τον γαμπρό βάλτε κι εσεις κάτι, όχι τίποτα άλλο, αλλά για να ζηλεψουμε περισσότερο

Σας δίνω προκαταβολίκά τις ευχές μου για ότι καλύτερο μπορεί να γίνει στο μέλλον, πάντα τέτοια και ακόμα καλύτερα με συμμετοχή περισσότερων

ακόμα, και που ξέρει κανείς, μπορεί να ζήσω και εγώ και να αξιωθώ κάποια στιγμή να είμαι μαζί σας, λέω πως θα τα καταφέρω κάποτε

Πάντα όρθιοι και καλοτάξιδοι, πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα να έχετε όλοι σας



Offline Aerios

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3378
  • Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...
Reply #15 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 10:19:04 πμ
Ξέχασα να πώ ότι όσοι βρέθηκαν στην χθεσινή εκδήλωση της κοπής είχαν την τύχη να απολαύσουν ένα μικρό δείγμα απο την παράσταση που θα δώσει "Γνωστός καλιτέχνης - Διακεκριμένο μέλος του ΔΣ" πρίν την εμφάνιση του Rodger Waters στο ΟΑΚΑ. Υπάρχει και σχετικό VideoClip. :-*



Offline makispsilos

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 662
Reply #16 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 10:23:07 πμ
ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩ [/font]



Offline azwros

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3928
  • Ερωτας με την πρώτη ματιά!!
Reply #17 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 10:32:59 πμ
"Γνωστός καλιτέχνης - Διακεκριμένο μέλος του ΔΣ" πρίν την εμφάνιση του Rodger Waters στο ΟΑΚΑ.


ΕΡΧΕΤΕ


Δεν   πλαλάου!!!!
γιατί νουγάου!!!! γκε γκε;;
[img]http://farm3.static.flickr.com[img]


Offline Aerios

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 3378
  • Όλα Τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν...
Reply #18 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 10:34:39 πμ

ΕΡΧΕΤΕ

Την ορθογραφία μου ΜΕΣΑ!




kostasxlv

  • Guest
Reply #19 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 10:44:17 πμ
Γυρισαμε και μεις το βραδυ αργα χαρουμενοι και ικανοποιημενοι που συμμετειχαμε σε μια επιτυχημενη εκδηλωση του συλλογου μας.Αν και ο καιρος μας τα χαλασε λιγο ολα ηταν καλα και ομορφα.Το σημαντικοτερο ομως ηταν που ειδα αρκετους φιλους που ειχαμε καιρο να βρεθουμε και γνωρισα και καποιους που δεν ειχε τυχει ως τωρα.Παντα τετοιες χαρουμενες στιγμες να εχουμε.



Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #20 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:23:53 πμ
Μήπως σας κάλεσαν όλους στο γάμο και περιμένουμε το ζευγάρι του γάμου να ποστάρει εδώ για να δούμε κάτι τις κι εμείς?

και στον γαμο πηγαμε βαγγελη,αλλα πριν απο τον γαμο

http://www.youtube.com/watch?v=ra33XR3Zlok&feature=youtu.be


ΥΓ. υπομονη να ανεβουν και τα υπολοιπα βιντεα

« Last Edit: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:25:49 πμ by trackler »




Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #21 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:27:43 πμ
απόρρητο ειναι το βιντεο




Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #22 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:33:34 πμ
  Μπράβο, πάντα τέτοια!  :eusa_clap: Και στην άλλη με το καλό! Καλή χρονιά να έχουμε!  :moped: Κρίμα που εμείς δεν μπορέσαμε να έρθουμε φέτος!  :'(











ΥΓ: Βάλτε τίποτα φωτογραφίες ρε παιδιά!




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!


Offline trackler

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5433
Reply #23 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:33:56 πμ
τωρα?


κατι δεν παει καλα.
θελω να ανεβασω το βιντεακι απο την ομιλια του προεδρου και την κοπη της πιτας που ειναι καπου 8 λεπτα και μου λεει ο σωληνας οτι θελει 115 λεπτα να το ανεβασει.γιατι τοσο πολυ ρε γμτ?
« Last Edit: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:38:00 πμ by trackler »




Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #24 on: Δευτέρα 28 Ιανουάριος 2013, 11:38:20 πμ
τωρα?

Ενταξη + ενας ψηφος απο Κρητη  ;D