Hellas Transalp Forum

2ο Φωτογραφικό Ραλλυ HTC

τακης · 104683

Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #25 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 13:40:25 μμ
Παρακαλώ να πιστώσετε στους Γκόλφω ρεϊντερς με 50 πόντους για το παραπάνω συμβάν και άλλους 150 για κλωτσιά απο φοράδα...(θα προσκομίσουμε ακτινογραφία αντί για φωτό)

Δε μας είπες όμως τι πήγες να κάνεις πίσω από τη φοράδα  :o


Παύλος Καρούμπης


Offline AGELOSB

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 209
Reply #26 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 13:52:44 μμ
louros tana για πες μας τι θεση κατακτησαμε οι βορειοι ;γιατι μπορει να μην ειμασταν εκει αλλα νοερως........!θα μαθουμε βεβαια απ το Χρήστο την Τεταρτη .
               καλη ξεκουραση τωρα



tzenitzou

  • Guest
Reply #27 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 14:01:35 μμ
Τζένη άστον να λέει, ζηλεύει βλέπεις γιατί
1ον Πέρσυ δεν ήρθε και
2ον Φέτος ήρθε αλλά έχασε

Προσωπικά εύχομαι να πάρετε εσείς την πρωτιά γιατί τόσες ώρες στο δρόμο το αξίζετε  :eusa_clap:

ΟΥΑΟΥ
Διάβασαν καλά τα ματάκια μου, ακούστηκε η λέξη πρωτιά........πρέπει να ενημερώσω τον αρχηγό μου .


ΥΓ; και μην ξεχνάμε οτι όση ώρα κάναμε εμείς έκαναν και άλλοι . Απλά εμεις ξεκινήσαμε αργότερα, φτάσαμε αργότερα.
Δε ξεκινήσαμε από τις 6. (Μέμο δε θυμάμαι τι ώρα είπες ότι ξύπνησες;)



Offline louros

  • Μονάχος μονάχος
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 7326
  • Kαι αδιάβροχος.....!
Reply #28 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 14:15:29 μμ
louros tana για πες μας τι θεση κατακτησαμε οι βορειοι ;γιατι μπορει να μην ειμασταν εκει αλλα νοερως........!θα μαθουμε βεβαια απ το Χρήστο την Τεταρτη .
               καλη ξεκουραση τωρα
Νοερώς λοιπόν βγήκαμε πρώτοι  .(Αυτό γίνεται συνήθως όταν τρέχεις μόνος σου.)
Τα επίσημα τώρα θα ανακοινωθούν στο Πόζαρ ,αλλά εκεί παίζουμε εντός. ;)
Οπότε μη διαννοηθούν και μας ρίξουν δε θα μείνει κολυμπηθρόξλο ορθό.
Τ ακούτε ρέέέέέ.........


ΘΑΝΑΣΗΣ  
Ομορφάάά





" Μπάρμπα . απο δω βγάζ πθενά ?


Offline Sotos

  • Global Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 11470
Reply #29 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 14:23:37 μμ
Κατ αρχήν ένα μεγάλο ευχαριστώ στην παρέα  μου που τραβήξαμε μαζί τη νίλα , την πείνα. την βροχή και την κούραση ενός υπέροχου ταξιδιού.
Χρήστο , Γιάννη και Βαγγέλη ήσασταν  άψογοι σε όλα.
Οδηγάρες , ψυχάρες ,φίλοι και καμάρια  , νάστε καλά όλοι.
Επίσης ευχαριστώ τον Φώτη για τις υπέροχες επιλογές των διαδρομών και για την ευκαιρία που μας έδωσε να γνωρίσουμε ένα ακόμα καταπληκτικό κομμάτι της χώρας μας.
Καταχαρούμενος από την ευκαιρία που είχα να γνωρίσω επιτέλους τα παιδιά που γράφουν στο forum και τα λέμε καθημερινά χωρίς να ξερενόμαστε  και τώρα που ξεραθήκαμε θα τα ματαξαναπούμε σίγουρα. ???
Πάντως ομολογώ ότι είσαστε όπως φαίνεστε στις φωτογραφίες και ακόμα καλύτεροι ,εμείς δε ξέρουμε τι εντύπωση κάναμε αλλά τι να κάνουμε αυτά έχουν τα προξενιά . :P
Για γλέντια και τέτοια δε θα πω γιατί αυτά πάντα είναι ωραία , μεγαλύτερη όμως είναι η χαρά της γνωριμίας σας.
Τόσα χρόνια γύριζα με τη μηχανή μόνος πάντα σχεδόν και στα σαράντα μου κατάλαβα ότι έχει και καλύτερα..
Νάστε όλοι καλά να μπορούμε κατά καιρούς να μαζευόμαστε να τα λέμε .
Σας ευχαριστώ πολύ όλους.

Χαρηκα παρα που καταφερατε να ερθετε και που ειδα φιλους απο Θεσσαλονίκη (Βαγκο, Χρηστο και Γιαννη)  μα ιδιαίτερα χαρηκα που γνωρισα εσενα, και που εισαι στην πραγματικότηται όλα αυτα που γραφεις εδω μεσα τοσο καιρο και ακόμα παραπάνω.... ! !

Δεν βλεπω την ωρα να ξαναβρεθω με ολους σας στο Ποζαρ.
 


Dad to the bone!     Σωτήρης   -   GSA -       b 82.144km


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #30 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 14:31:26 μμ
ΥΓ; και μην ξεχνάμε οτι όση ώρα κάναμε εμείς έκαναν και άλλοι . Απλά εμεις ξεκινήσαμε αργότερα, φτάσαμε αργότερα.
Δε ξεκινήσαμε από τις 6. (Μέμο δε θυμάμαι τι ώρα είπες ότι ξύπνησες;)

Εδώ είσαι φάουλ... Μου είπες ότι φύγατε 8:30, σου βάζω 9 και φτάσατε 23:45, ήτοι 14 ώρες και 45 λεπτά

Εμείς φύγαμε στις 7:40 και φτάσαμε (πριν από όλους!) 17:40, ήτοι 10 ωρίτσες μόνο και πήγαμε και από την μεγάλη χωμάτινη...Μήπως να βγάλουμε βραβείο και για τους πιο γρήγορους;;;  ;D


Παύλος Καρούμπης


tzenitzou

  • Guest
Reply #31 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 14:37:12 μμ
Δεν εννοούσα εσένα. Κοίτα ΄λιγο καλύτερα τι γράφω.
Οσο για το βραβεία, εσύ τους φτιάχνετε τους όρους,  εσείς ξέρετε. εγώ ένα απλό μέλος είμαι που ήμουν και πρωτάρα ,του χρόνου θα ξέρω  καλύτερα,



Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #32 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 14:46:59 μμ
Δε ξεκινήσαμε από τις 6. (Μέμο δε θυμάμαι τι ώρα είπες ότι ξύπνησες;)


Δεν  παίζει  ρόλο  ποια  ώρα  ξύπνησα . . . δηλ.  ούτε  δυσλειτουργία  του  εντέρου  δεν  μπορώ  να  έχω ;  :goofy:
Ή  θα  μετρήσει  και  αυτή  στις  ώρες  οδήγησης  Τζένη; :eusa_think:


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline Παύλος

  • Moderator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 9897
Reply #33 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 14:56:37 μμ
Δεν εννοούσα εσένα. Κοίτα ΄λιγο καλύτερα τι γράφω.
Οσο για το βραβεία, εσύ τους φτιάχνετε τους όρους,  εσείς ξέρετε. εγώ ένα απλό μέλος είμαι που ήμουν και πρωτάρα ,του χρόνου θα ξέρω  καλύτερα,

Ειπα οτι έλεγες για εμάς; Ένα παράδειγμα ανάφερα και πως να το κάνουμε, δεν είναι δυνατόν να κάναμε όλοι τις ίδιες ώρες...

όσο για τους όρους που λες, αυτοί δεν άλλαζουν προς όφελος κανενός


Παύλος Καρούμπης


Offline ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1368
  • Μαργαρίτες μη μαδάς
Reply #34 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 15:30:47 μμ
Πέρα των αποτελεσμάτων πιστεύω ότι όλοι είμαστε νικητές απο αυτή την διοργάνωση.
Ολοι αποκομήσαμε αξέχαστες εμπειρίες, γνωρίσαμε κάποιες απο τις κρυμένες ομορφιές της χώρας μας, τεστάραμε τις αντοχές μας, και τέλος (αλλά και καλήτερο) γνωρίσαμε κάποιους ανθρώπους που καθημερινά συνομιλούμε μέσο forum αλλά δεν είχαμε συναντήση ποτέ.

Αυτή είναι η καλήτερη νίκη.  Μέσα απο αυτές τις εντυπώσεις δεν χωράει η λέξη χαμένος.

AND THE WINNER IS.............  ALL OF US.   



Offline nikap

  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 301
  • ENJOY THE SILENCE ΓΙΑΤΙ Τ΄ΟΝΕΙΡΟ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΣΙΩΠΗ...
    • τσιγάρο???
Reply #35 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 16:20:22 μμ


Προσωπικά εύχομαι να πάρετε εσείς την πρωτιά γιατί τόσες ώρες στο δρόμο το αξίζετε  :eusa_clap:


Αν μας αξίζει κάποια καλή θέση, μας αξίζει γιατί ίσως μαζέψαμε αρκετούς βαθμούς.... Άλλωστε ο χρόνος άφιξης δεν έπαιζε ρόλο.... ε? ;D ;D








 
Καλοχαιρέτα τους πεζούς όταν καβαλικέψεις, για να σε χαιρετούν κι αυτοί όταν θα ξεπεζέψεις....


Offline nikap

  • Οδηγάρα
  • ****
    • Posts: 301
  • ENJOY THE SILENCE ΓΙΑΤΙ Τ΄ΟΝΕΙΡΟ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΣΙΩΠΗ...
    • τσιγάρο???
Reply #36 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 16:32:51 μμ
Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω το ΔΣ και ιδιαίτερα τον Φώτη για την υπέροχη διαδρομή που μας έδωσε την αφορμή να απολαύσουμε. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην ΟΜΑΔΑΡΑ της οποίας είχα την τιμή να είμαι επικεφαλής (γι αυτό κάναμε 16 ώρες!!!! ;D ;D) τους LOOSERS οι οποίοι έδωσαν λυσαλαίο αγώνα με στροφές, καβαλίνες, κουτσουλιές, βράχους και βροχή. Αν και πρωτάρηδες και χωρίς ιδιαίτερη εμπειρία, πλην εξαιρέσεων (ΤΖΕΝΗ), δοκιμάσαμε μια όχι εύκολη διαδρομή την οποία φέραμε εις πέρας εντός του ΣΑΒΒΑΤΟΥ (Κώστα λέγε ό,τι θέλεις.... :alright: ) . Η παρεά υπέροχη, η διαδρομή φανταστική, οι άνθρωποι που συναντήσαμε ευγενικοί και καλοκάγαθοι και ο τελικός προορισμος.... βάλσαμο!!!
Ελπίζω να είμαστε καλά να τα πούμε και στα λουτρά αλλά και να συμμετάσχουμε και στο επόμενο ΦωτοΡάλλυ με την ίδια σύνθεση και βεβαίως με το ίδιο όνομα.
Εκτός κι αν.....    :eusa_pray: :eusa_pray: :eusa_pray:








 
Καλοχαιρέτα τους πεζούς όταν καβαλικέψεις, για να σε χαιρετούν κι αυτοί όταν θα ξεπεζέψεις....


Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #37 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 16:43:16 μμ
Καλησπέρα σε όλους τους φωτοραλίστες, :)

Νομίζω πως η επιτυχία του φετινού Ράλλυ είναι καταφανής. Πραγματικά το ευχαριστήθηκε η ψυχή μας. Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια όσον αφορά τις διαδρομές, του χρόνου θα είναι ακόμα καλύτερες! Ένα μεγάλο μπράβο στο ΔΣ που διεκπεραίωσε επιτυχώς  το δύσκολο έργο της διαμονής και του φαγητού για τόσο κόσμο σε ένα μέρος χωρίς τις κατάλληλες υποδομές για μαζικές κρατήσεις και που παρήσχε τον απαραίτητο συνεκτικό ιστό στη διοργάνωση.
Νομίζω, όπως ακριβώς είπε η Punto, ότι όλες οι ομάδες βγήκαν κερδισμένες: Πρώτον γιατί πέρασαν όλοι καταπληκτικά και γύρισαν σώοι και αβλαβείς στα σπίτια τους. Δεύτερον γιατί όλοι πέτυχαν τον πρωταρχικό στόχο του Ράλλυ που για μένα είναι και η πεμπτουσία του: Να απολαύσουν τη μοτοσυκλέτα τους, να απολαύσουν τις ομορφιές της πατρίδας μας και να αποκτήσουν δεσμούς συντροφικότητος και αλληλεγγύης με τα άλλα μέλη της ομάδας τους υπό τη σκέπη μιας κοινής αποστολής. Αυτή είναι η Ιθάκη του Ράλλυ, αυτός είναι ο ανεκτίμητος «πηγαιμός» και όχι τα κύπελα.
   Τα κύπελα είναι για να μας προσφέρουν ακόμα περισσότερο γέλιο. Έχοντας μιλήσει με όλες σχεδόν τις ομάδες έχω συμπεράνει ότι φέτος ο πήχυς έχει ανέβει πολύ ψηλά-θα γίνει σφαγή στα τελικά αποτελέσματα. :punch:
   Προσωπικά φέτος ήμουν πολύ πιο κουλ στη συλλογή βαθμών ( σύστημα “ό,τι κάτσει”). Μαζί με την υπέροχη ομάδα της Γκόλφως προσηλωθήκαμε καταρχήν στην απόλαυση της διαδρομής, στην απόλαυση της φύσης και στην επαφή μας με τους υπέροχους ανθρώπους των ελληνικών βουνών. Όλα αυτά μας πρόσφεραν αξέχαστες αναμνήσεις και συναισθήματα. Πραγματικά είμαι πολύ συγκινημένος που μόλις εκτύπωσα τις φωτογραφίες που θα στείλω όπως υποσχέθηκα στην κυρά Μαρία, στον κυρ Ανέστη και στους υπόλοιπους θαμώνες της πλατείτσας στο χωριό Γαρδίκι, όπου περάσαμε μαζί τους ένα μαγικό απόγευμα. Να’ναι πάντα καλά!
   Τέλος να ευχαριστήσω τους σπόνσορες της ομάδας της Γκόλφως που είναι:
-Τα γλυκά ταψιού «Το σορόπι  της Αστέρως ::)»
-Τα αλλαντικά «Ο Kρεατόβεργας» :goofy:
-Τα τυροκομικά «Η καρδάρα της Γκιώνας»
-Το πατσατζίδικο «Η μελωμένη προβατίνα»
και η εκμπομπή «Πού πας μικρή τσελιγγοπούλα?» του ραδιοφωνικού σταθμού Ράδιο-Παναής

Και του χρόνου με υγεία ;D



Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #38 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 16:51:58 μμ
kai merikes foto...



Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #39 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 16:52:34 μμ
...



Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #40 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 16:55:20 μμ
Kontoilie, den mporo na po, exeis gousto  ;D



Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #41 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 16:58:49 μμ
mama mou!



Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #42 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 17:03:42 μμ
Ευχαριστώ πολύ και τον Μέμο για την μανέτα που μου έδωσε.

  Τι??? Μη μου πεις ότι μέχρι και μανέτα είχε?? Ειχα ακούσει περί αυτού, αλλά όχι κι έτσι! Βρε τον αθεόφοβοοοο.....




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!


Offline redkom

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 993
Reply #43 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 17:17:26 μμ
Όπως είπαν και οι άλλοι περάσαμε καταπληκτικά. Φώτη ένα μεγάλο μπράβο για τις διαδρομές.
Γυρίσαμε όλοι καλά, κουρασμένοι μεν, αλλά αποζημιωμένοι από το καταπληκτικό τοπίο και τις ομορφιές της Ελλάδας.
Η παρέα μας ήταν καταπληκτική και γελάσαμε πάρα πολύ.
Είδαμε παλιούς φίλους και γνωρίσαμε καινούργιους.
Μπράβο στο ΔΣ και σε όλους που τόλμησαν αυτό το δύσκολο παιχνίδι.
Ραντεβού στο Πόζαρ.


Μη κοιτάς ποτέ πίσω. Πάντα εμπρός. Εξάλλου...είσαι πρώτος!!!!!!

Χρήστος Σιώνας
Θεσ/νίκη


Offline redkom

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 993
Reply #44 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 17:25:21 μμ
Τι λύσσα είναι αυτή με τους σιδερένιους κώλους? Ολοι μαζί πηγαίνατε? Και σας άρεσε κιόλας!  :o :o
Δεν λέρωσε κανείς τα λαστιχάκια του με λασπίτσα? Μιλήστε ρε χωματεροί...

Χωρίς να περηφανευόμαστε για τις χωματερές καταβολές και ικανότητές μας, πάρε μία ιδέα το πώς περνιέται ο Πηνειός.
Και γι' αυτούς που δεν πιστεύουν ότι το varadero πάει στο χώμα και μάλιστα χωρίς χωματερά λάστιχα


Μη κοιτάς ποτέ πίσω. Πάντα εμπρός. Εξάλλου...είσαι πρώτος!!!!!!

Χρήστος Σιώνας
Θεσ/νίκη


Offline τακης

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 121
  • ο νεος ειναι ωραιος μα ο παλιος ειναι αλλιως
Reply #45 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 17:46:47 μμ
  Τι??? Μη μου πεις ότι μέχρι και μανέτα είχε?? Ειχα ακούσει περί αυτού, αλλά όχι κι έτσι! Βρε τον αθεόφοβοοοο.....
Ποια μανετα..... αν ψαξεις στην μπαγκαζιερα του Μεμου εχει μεχρι και κινητηρα ρεζερβα.


ζησε το σημερα.   αυριο μπορει να λειπεις


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #46 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 18:23:27 μμ
Ποια μανετα..... αν ψαξεις στην μπαγκαζιερα του Μεμου εχει μεχρι και κινητηρα ρεζερβα.

Σσσσσσσσσσσσ  !!!
λίγο  πιο  σιγά  μίλα  Τάκη  μην  μας  ακούσει  ο  bolsevique  που  ψάχνει  μοτέρ  και  θα  νομίζει  το  παλικάρι  ότι  δεν  του  το  δίνω. :eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh:             ;D ;D ;D


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline Βάιος ο Βραδύπους_ΤΑ

  • Απο
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2457
  • Tie wrap friendly
Reply #47 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 18:39:29 μμ
Σσσσσσσσσσσσ  !!!
λίγο  πιο  σιγά  μίλα  Τάκη  μην  μας  ακούσει  ο  bolsevique  που  ψάχνει  μοτέρ  και  θα  νομίζει  το  παλικάρι  ότι  δεν  του  το  δίνω. :eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh:             ;D ;D ;D

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ΘΕΟΣ





Πάντα να αφήνεις κάποιον άλλον να οργανώνει τις εκδρομές και τα ταξίδια. Μετά θα έχεις κάποιον να βρίζεις.


Offline M. I. Pagalos

  • ΕΞΕΡΓΕΡΣΗ ΤΩΡΑ!!! ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8637
  • Όλα είναι δρόμος...Keep going!
Reply #48 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 18:48:36 μμ
Ποια μανετα..... αν ψαξεις στην μπαγκαζιερα του Μεμου εχει μεχρι και κινητηρα ρεζερβα.

  Μα σοβαρά τώρα ρε Μέμο είχες και μανέτα μαζί σου? Δεν παίζεσαι! Μου το 'λεγε τις προάλλες ο varazach και δεν τον πίστευα!
 Σου πληρώνω τα έξοδα να με ακολουθήσεις μέχρι τη Φινλανδία για να νιώθω ασφαλής αν κάτι χαλάσει. Τι να πληρώσω οδική βοήθεια, τι να πληρώσω το Μέμο? Καλύτερα θα 'ναι.
  Μετά μπορείς να φύγεις ή να μείνεις. Είσαι?




ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Ο Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ! ΧΩΡΙΣ ΟΠΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ?). ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ!


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #49 on: Δευτέρα 15 Οκτώβριος 2007, 18:56:29 μμ

  Μα σοβαρά τώρα ρε Μέμο είχες και μανέτα μαζί σου? Δεν παίζεσαι! Μου το 'λεγε τις προάλλες ο varazach και δεν τον πίστευα!
 Σου πληρώνω τα έξοδα να με ακολουθήσεις μέχρι τη Φινλανδία για να νιώθω ασφαλής αν κάτι χαλάσει. Τι να πληρώσω οδική βοήθεια, τι να πληρώσω το Μέμο? Καλύτερα θα 'ναι.
  Μετά μπορείς να φύγεις ή να μείνεις. Είσαι?

Σε  2  ώρες . . . που  θα  δώσουμε  ραντεβού;  :eusa_think: :eusa_think: :eusa_think:
Στο  περίπτερο  πάνω  στην  πλατεία  είναι  καλά;  ;D ;D ;D


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………