Hellas Transalp Forum

Εντυπωσεις απο την Κοπή Πιτας 2009 (1/2/09)

memos · 48389

Offline Hypersonic

  • Γιώργος... Mr. Anderson
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5163
  • Μπαμπάς * 2
Reply #75 on: Τρίτη 03 Φεβρουάριος 2009, 18:34:31 μμ
Ενα ακομα foto link εδω




Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #76 on: Τρίτη 03 Φεβρουάριος 2009, 23:13:01 μμ
Ένα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές. Και η επιλογή του προορισμού και της ταβέρνας ήταν πολύ καλές. Προσωπικά δεν είχα πρόβλημα ούτε με το σέρβις ούτε με το φαγητό.Όλα καλά.
Χάρηκα ιδιαίτερα που είδα παλιές καραβάνες (Ξυνόγαλος, Περισσάκης, Κυριάκος Γιαννόπουλος), τον de Ze, τους ΔΣάνθρωπους κλπ κλπ Στενοχωρήθηκα που δεν βρήκα ευκαιρία να πω δυο κουβέντες με όλους όσους ήθελα (Κώστα Πλατιά, Μίλτο κλπ) next time.
Και του Χρόνου να είμαστε όλοι καλά.

Είναι ΠΟΛΥ απογοητευτικό γιαυτούς τους ανθρώπους να μοιράζουν δώρα σε μία αίθουσα που αδειάζει πριν τελειώσει η εκδήλωση...
Συμφωνώ, πως υπήρχε το θέμα της επιστροφής, αλλά ας αποφασίζουμε ο καθένας μας ΓΙΑΤΙ θέλουμε να συμμετάσχουμε... για την εκδρομή? για τη βραδυπορεία? για το φαγητό? για το φλουρί? για το δωρο? Και ας ενημερωθούν και οι Άνθρωποι του Συλλόγου για να ξέρουν, μελλοντικά,τι να πραγματοποιούν και τι όχι...
Ήμουν από αυτούς που φύγανε πριν το τέλος. Προσωπικά είχα φόβο μην πιάσει πάγο ο δρόμος προς Αγ. Άννα, πράγμα πολύ επικίνδυνο και όταν είσαι οδηγός σκέφτεσαι λίγο διαφορετικά (προέχει η ασφάλεια η δικιά σου και του συνεπιβάτη σου). Τα παιδιά του ΔΣ, που τυγχάνουν και καλοί φίλοι, ήξεραν πολύ καλά ότι ο καιρός έκλεινε και ότι κάποιοι δικαιολογημένα ήθελαν να φύγουν νωρίς.
Θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι το "ΠΟΛΥ απογοητευτικό" είναι υπερβολικός χαρακτηρισμός. Αν κάτι ήταν απογοητευτικό εκεί μέσα ήταν το γεγονός ότι, όπως προείπε και ο Κχατζ, για άλλη μια φορά ο χώρος συνεστίασής μας έγινε ντουμάνι από τους καπνίζοντες και μάλιστα είχαμε και μικρά παιδιά μαζί. Συμφωνείς?




Offline xamogelo

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2514
  • να ταξιδεύετε πάντα........
Reply #77 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 10:49:43 πμ
Ένα μεγάλο μπράβο στους διοργανωτές. Και η επιλογή του προορισμού και της ταβέρνας ήταν πολύ καλές. Προσωπικά δεν είχα πρόβλημα ούτε με το σέρβις ούτε με το φαγητό.Όλα καλά.
Χάρηκα ιδιαίτερα που είδα παλιές καραβάνες (Ξυνόγαλος, Περισσάκης, Κυριάκος Γιαννόπουλος), τον de Ze, τους ΔΣάνθρωπους κλπ κλπ Στενοχωρήθηκα που δεν βρήκα ευκαιρία να πω δυο κουβέντες με όλους όσους ήθελα (Κώστα Πλατιά, Μίλτο κλπ) next time.
Και του Χρόνου να είμαστε όλοι καλά.
Ήμουν από αυτούς που φύγανε πριν το τέλος. Προσωπικά είχα φόβο μην πιάσει πάγο ο δρόμος προς Αγ. Άννα, πράγμα πολύ επικίνδυνο και όταν είσαι οδηγός σκέφτεσαι λίγο διαφορετικά (προέχει η ασφάλεια η δικιά σου και του συνεπιβάτη σου). Τα παιδιά του ΔΣ, που τυγχάνουν και καλοί φίλοι, ήξεραν πολύ καλά ότι ο καιρός έκλεινε και ότι κάποιοι δικαιολογημένα ήθελαν να φύγουν νωρίς.
Θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι το "ΠΟΛΥ απογοητευτικό" είναι υπερβολικός χαρακτηρισμός. Αν κάτι ήταν απογοητευτικό εκεί μέσα ήταν το γεγονός ότι, όπως προείπε και ο Κχατζ, για άλλη μια φορά ο χώρος συνεστίασής μας έγινε ντουμάνι από τους καπνίζοντες και μάλιστα είχαμε και μικρά παιδιά μαζί. Συμφωνείς?



Καλέ μου, συνομιλητή...
Αλίμονο, αν συμφωνούσαμε όλοι με όλους! Τότε, θα χάναμε την ξεχωριστότητά μας σαν άνθρωποι που έχουμε το δικαίωμα να εκφράζουμε την προσωπική μας άποψη...
Καλό θα ήταν να μην ακολουθούμε τα χνάρια της κυβέρνησης... Εγώ θίγω το θέμα της αποχώρησης κι εσύ πετάς το "μπαλάκι" για το θέμα τσιγάρου...
Είναι ξεκάθαρο πως μου θέτεις μία ερώτηση που δεν έχει συνέχεια σε αυτό στο οποίο αναφέρθηκα... Άρα, επιβεβαιώνετε αυτό που ισχύει για το ότι η οπτική γωνία του καθενός μας καθορίζει και τα λεγόμενά μας...
Όσον αφορά, ένα από τα θέματα που θίγεις εσύ θα σου πω με το χέρι στην καρδιά,παρόλο που είμαι καπνίστρια,πως έχεις απόλυτο δίκιο αναφερόμενος στον πολύ καπνό... Όμως, πάνω σε αυτό έχω να πω πως ουδέποτε,εγώ προσωπικά, έχω βρεθεί σε αίθουσα εκδηλώσεων καλεσμένη σε γάμο και να υπάρχει απαγορευτικό καπνίσματος όπως και αναχώρηση των καλεσμένων πριν την κοπή της τούρτας...  ;)
Παραμένοντας στις απόψεις μου και με ΠΟΛΥ  :thankyou: στις απόψεις όλων των υπολοίπων, στη διάθεσή σου για περαιτέρω συζήτηση του θέματος...
Φιλικά, Ειρήνη



...με τη μηχανή σας και τα μάτια της ψυχής σας!!!



Offline KostasC

  • Administrator
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 10466
  • Γαβ !
    • HTC
Reply #78 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 12:56:33 μμ
.......
Όσον αφορά, ένα από τα θέματα που θίγεις εσύ θα σου πω με το χέρι στην καρδιά,παρόλο που είμαι καπνίστρια,πως έχεις απόλυτο δίκιο αναφερόμενος στον πολύ καπνό... Όμως, πάνω σε αυτό έχω να πω πως ουδέποτε,εγώ προσωπικά, έχω βρεθεί σε αίθουσα εκδηλώσεων καλεσμένη σε γάμο και να υπάρχει απαγορευτικό καπνίσματος όπως και αναχώρηση των καλεσμένων πριν την κοπή της τούρτας...  ;)
Παραμένοντας στις απόψεις μου και με ΠΟΛΥ  :thankyou: στις απόψεις όλων των υπολοίπων, στη διάθεσή σου για περαιτέρω συζήτηση του θέματος...
Φιλικά, Ειρήνη

Ειρήνη,
γιατί τείνουμε να παρεξηγηθούμε . Δεν απαγόρευσε κανείς το κάπνισμα. Μια πρόταση-σύσταση κάναμε, να μη γίνει ντουμάνι
για να μπορέσουν να έρθουν και παιδιά. Θα μπορούσαμε να παρεξηγηθούμε γιατί κανείς δε το σεβάστηκε. Του έδωσαν να καταλάβει, να βγούν και τα σπασμένα της ακαπνίας μέχρι να φτάσουμε. Οι άκαπνοι δεν διαμαρτυρήθηκαν ούτε παρεξηγήθηκαν. Να είμαστε δίκαιοι λοιπόν.

Σχετικά με την αναχώρηση κάποιων πιο νωρίς, καλό θα ήταν να μη συμβεί. Οι συνθήκες όμως σε συνδυασμό με την ώρα ήταν τέτοιες που δε μπορούσες να αναγκάσεις ούτε καν να δώσεις συστάσεις να μη φύγει κάποιος. Είχαμε καθυστερήσει και λίγο
με την κλήρωση, οπότε μέρος ευθύνης είναι και δικό μας.

Ας ελπίσουμε οτι κάθε χρόνο θα πάμε και καλύτερα.


Offline ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1368
  • Μαργαρίτες μη μαδάς
Reply #79 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 13:57:08 μμ


Σχετικά με την αναχώρηση κάποιων πιο νωρίς, καλό θα ήταν να μη συμβεί. Οι συνθήκες όμως σε συνδυασμό με την ώρα ήταν τέτοιες που δε μπορούσες να αναγκάσεις ούτε καν να δώσεις συστάσεις να μη φύγει κάποιος. Είχαμε καθυστερήσει και λίγο
με την κλήρωση, οπότε μέρος ευθύνης είναι και δικό μας.

Ας ελπίσουμε οτι κάθε χρόνο θα πάμε και καλύτερα.
Aυτό ούτε να το ξαναπείς. Ούτε η ώρα ήταν το πρόβλημα, ούτε ο δρόμος που πιθανόν να πάγωνε. Υπήρχε και άλλη διαδρομή (την οποία ακολουθήσαμε) όπου ο δρόμος ήταν καθαρός και σαν μέρος είχε και εκείνο διάφορες ομορφιές να δεις.

Και πάλι χίλια συνχαρητήρια για την τέλεια διοργάνωση.  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Οσο αφορά το τσιγάρο τώρα, πράγματι ακόμη και για εμένα (καπνίστρια) ήταν λίγο  :squeeze: με αποτέλεσμα να μην θέλω ούτε να το δώ (και δεν κάπνισα καθόλου). Σε μια επόμενη μάζοξη καλό θα είναι να σεβαστούμε όχι μόνο εκείνους που δεν καπνίζουν, αλλά και τους εαυτούς μας.  ;)



Offline παλτακης

  • η anaconda team..
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 8209
  • anaconda team is back sssssssssssssss
Reply #80 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 14:02:59 μμ
Κωστα νομιζω οτι γινετε πολυς λογος για το τιποτα αλοιμονο αν σας ριξουμε και ευθυνες απο πανω οταν σε μια αιθουσα με εκατον πενηντα ατομα να βγαλεις ακρη ...150 διαφορετικα γουστα μπραβο σας και παλι και ευχαριστουμε για ολα ελπιζω το νεο ΔΣ να σας ξεπερασει σε ολα  :eusa_clap: :eusa_clap:




Offline xamogelo

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2514
  • να ταξιδεύετε πάντα........
Reply #81 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 14:16:45 μμ
Κωστα νομιζω οτι γινετε πολυς λογος για το τιποτα αλοιμονο αν σας ριξουμε και ευθυνες απο πανω οταν σε μια αιθουσα με εκατον πενηντα ατομα να βγαλεις ακρη ...150 διαφορετικα γουστα μπραβο σας και παλι και ευχαριστουμε για ολα ελπιζω το νεο ΔΣ να σας ξεπερασει σε ολα  :eusa_clap: :eusa_clap:


 :thumbright:


...με τη μηχανή σας και τα μάτια της ψυχής σας!!!



Offline fotisalp

  • Μέλος ΗTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 3007
Reply #82 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 20:00:52 μμ
Εγώ θίγω το θέμα της αποχώρησης κι εσύ πετάς το "μπαλάκι" για το θέμα τσιγάρου...
Είναι ξεκάθαρο πως μου θέτεις μία ερώτηση που δεν έχει συνέχεια σε αυτό στο οποίο αναφέρθηκα...

Το θέμα της αναχώρησης το εξήγησα και προφανώς δε σου αρκεί η εξήγησή μου. Για το θέμα του τσιγάρου δεν σου πέταξα κανένα μπαλάκι, δε γνώριζα καν αν καπνίζεις. Έχεις δίκιο ότι η ερώτηση που έθεσα δεν έχει συνέχεια.Ποτέ μα ποτέ δεν έχει για τους καπνιστές...
Αφού λοιπόν σε "απογοήτευσα ΠΟΛΥ" όπως έγραψες σου ζητώ συγγνώμη που με την πράξη μου σε έκανα να αισθανθείς έτσι. Και σε όποιον άλλο απογοήτευσα πού έφυγα στις 4 με τη λογική να αποφύγω τον πάγο στο βουνό ( @ ποκαHONDA: εγώ και η καλή μου αυτή τη διαδρομή θέλαμε να ακολουθήσουμε), να έχω μια ώρα οδήγησης με φως μπροστά μου μέχρι να βγω στην εθνική και τέλος να βγω μια ώρα αρχύτερα από το ντουμάνι που έτσουζε τα μάτια μου για ώρες (ευχαριστώ θερμά γι'αυτό όλους τους καπνιστές-μαζί και εσένα).
Ειλικρινά πάντως λυπάμαι και αγανακτώ που ενώ υπέμεινα (εγώ και πολλοί άλλοι) το ντουμάνι για  ώρες βρέθηκε κάποιος  να πει ότι τον απογοήτευσα κιόλας που έφυγα πριν τελειώσει η κλήρωση των δώρων..!

ΥΓ: όταν θίγεις κάποιον είναι αντιφατικό να κλείνεις με το "φιλικά Ειρήνη".



Offline Βάιος ο Βραδύπους_ΤΑ

  • Απο
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2457
  • Tie wrap friendly
Reply #83 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 21:28:56 μμ
Εγώ είμαι από αυτούς που πέρασαν καλά θα περνούσα καλά κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες μια και αυτό που έχει σημασία είναι ο χρόνος που θα περάσεις με τους φίλους σου και όλα τα υπόλοιπα είναι απλά λεπτομέρειες οι οποίες συνοδεύουν την συνάντηση . Ο KostasC  κάνει μεγάλο λάθος αναλαμβάνοντας ευθύνες μια και η συνάντηση δεν έγινε στο σπίτι του και άρα δεν έχει λόγο να απολογηθεί για κάτι η να παρεξηγηθεί γιατί το φαγητό ήταν έτσι η κλήρωση κράτησε μια ώρα αντί για 35 λεπτά η τουαλέτα ήταν κάτω και όχι στο ίδιο επίπεδο με την αίθουσα και οι γκαρσόνες φόραγαν μαύρα και όχι λαχανί. Αυτό που θέλω να σας θυμίσω και όσοι έχουν διάθεση ας το αναζητήσουν είναι οι εντυπωσεις απο την κοπη πιττας του 2008 (καθώς δεν έχω γνώμη για προηγούμενες εκτός από αυτήν μια και είμαι μέλος μόλις ενάμιση χρόνο στον σύλλογο ) ,όπου κάνεις δεν είχε παράπονο θυμίζω πως έγινε στο ίδρυμα ΕΓΝΥΑ. Φτιάξαμε το φαγητό μας μονοί μας ο (KostasC)δηλαδή με μια βοήθεια από τους υπόλοιπους στρώσαμε το τραπέζι μας μονοί τα φάγαμε με παρέα από το ίδρυμα βοηθήσαμε στο να μαζευτεί ο χώρος δεν πολυκαπνίζαμε μέσα μια και ο χώρος ήταν υγειονομικού ενδιαφέροντος ,δώσαμε λίγη χαρά στα παΐδια εκεί και μια μικρή οικονομική βοήθεια στο ίδρυμα όση μπορέσαμε δεν έχει σημασία .Προτείνω λοιπόν αν είναι εφικτό τέτοιου είδους εκδηλώσεις μας να γίνονται σε χώρους σαν αυτόν που έχει την ικανότητα να μας φιλοξενήσει και να προφυλάξει το ΔΣ και τον σύλλογο από γκρίνιες και ενοχές αυτού του τύπου.

Συγγνώμη για το μέγεθος του μηνύματος


Εντυπωσεις κοπης πιττας 2008

http://www.transalpforum.gr/index.php?topic=3187.0





Πάντα να αφήνεις κάποιον άλλον να οργανώνει τις εκδρομές και τα ταξίδια. Μετά θα έχεις κάποιον να βρίζεις.


Offline GDP

  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 127
  • ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ!!!
Reply #84 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 21:52:53 μμ
Καλησπέρα…
Να με και εγώ…λίγο καθυστερημένος, αλλά δεν πειράζει.
Όσο αφορά το πως περάσαμε την Κυριακή, μια χαρά…(και επειδή είδα αντιδικίες…μπορούσαμε και καλύτερα, αλλά και χειρότερα)…
Ας κάνουμε όλοι μας το καλύτερο δυνατό να περάσουμε του χρόνου ακόμη καλύτερα.
Συγχαρητήρια σε όλους και για όλα. :eusa_clap:
Χάρηκα πολύ τον χαβαλέ, αλλά και της καινούργιες γνωριμίες…
και τον διαγωνισμό της βραδυπορίας (μπράβο στους νικητές!!! :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:)
 
Υ.Γ. Πληροφορίες αναφέρουν ότι την Κυριακή στον Παντελεήμονα, θα περάσουμε
μα..τα!!! :goofy: :goofy: :goofy:

Υ.Γ.2 Α…εγώ πάντως στο Κυριάκι πήγα για φαί…και βγήκα…ξυρισμένος…
και που μάλιστα…σε προπαζτιδομπαρμπεραδικοηλεκτρολογείο.



ΓΙΑΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ
ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ…


Offline memos

  • Με xlv 400 γίνομαι
  • Μέλος HTC
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 4642
  • Πάω αργά για να φτάσω πρώτος...
Reply #85 on: Τετάρτη 04 Φεβρουάριος 2009, 22:08:03 μμ
Υ.Γ.2 Α…εγώ πάντως στο Κυριάκι πήγα για φαί…και βγήκα…ξυρισμένος…
και που μάλιστα…σε προπαζτιδομπαρμπεραδικοηλεκτρολογείο.

Χα χα... που το βρήκες αυτό ρε Γιάννη;
Δε μου το έλεγες, να πάω για το κεφάλι; ;D ;D ;D


Γιατί ρε Μάνο; Γιατί;


Το αγαπημένο μου παραμύθι... ο Λαγός με τη Χελώνα.

Όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα ταΐσω το αδηφάγο κήτος, όχι δεν θα………


Offline xamogelo

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2514
  • να ταξιδεύετε πάντα........
Reply #86 on: Πέμπτη 05 Φεβρουάριος 2009, 08:55:12 πμ
Το θέμα της αναχώρησης το εξήγησα και προφανώς δε σου αρκεί η εξήγησή μου. Για το θέμα του τσιγάρου δεν σου πέταξα κανένα μπαλάκι, δε γνώριζα καν αν καπνίζεις. Έχεις δίκιο ότι η ερώτηση που έθεσα δεν έχει συνέχεια.Ποτέ μα ποτέ δεν έχει για τους καπνιστές...
Αφού λοιπόν σε "απογοήτευσα ΠΟΛΥ" όπως έγραψες σου ζητώ συγγνώμη που με την πράξη μου σε έκανα να αισθανθείς έτσι. Και σε όποιον άλλο απογοήτευσα πού έφυγα στις 4 με τη λογική να αποφύγω τον πάγο στο βουνό ( @ ποκαHONDA: εγώ και η καλή μου αυτή τη διαδρομή θέλαμε να ακολουθήσουμε), να έχω μια ώρα οδήγησης με φως μπροστά μου μέχρι να βγω στην εθνική και τέλος να βγω μια ώρα αρχύτερα από το ντουμάνι που έτσουζε τα μάτια μου για ώρες (ευχαριστώ θερμά γι'αυτό όλους τους καπνιστές-μαζί και εσένα).
Ειλικρινά πάντως λυπάμαι και αγανακτώ που ενώ υπέμεινα (εγώ και πολλοί άλλοι) το ντουμάνι για  ώρες βρέθηκε κάποιος  να πει ότι τον απογοήτευσα κιόλας που έφυγα πριν τελειώσει η κλήρωση των δώρων..!

ΥΓ: όταν θίγεις κάποιον είναι αντιφατικό να κλείνεις με το "φιλικά Ειρήνη".



 :2hysterical: :2hysterical: :2hysterical:
Σιγά μη βγάλουμε και τα κουμπούρια να το συζητήσουμε κι.... αλλιώς!!  :qriding:
Όλοι "τσιτα-γκαζια" για καυγαδάκι είμαστε.....  :angel4b:
Άντε, καλή μας ημέρα... καλή συνέχεια.... και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά...!!!  :thawave:


...με τη μηχανή σας και τα μάτια της ψυχής σας!!!



Offline Hypersonic

  • Γιώργος... Mr. Anderson
  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 5163
  • Μπαμπάς * 2
Reply #87 on: Πέμπτη 05 Φεβρουάριος 2009, 10:38:55 πμ
Ελα μωρε, μια χαρα ηταν...
Και ο Κωστας φωναζε να μαζευτουμε γρηγορα για φωτο στα χιονια γιατι ειχαμε "δρομο" ακομα, αλλα κανενας δεν τον ακουγε... οποτε δεν τιτεται θεμα ευθυνης....
Οπως επισης (απο οσο καταλαβα) ηθελε να εχουνε τελειωσει ολοι με το φαι για να γινει η κληρωση κλπ...

Μια χαρα ηταν ολα. Αν θελουμε να ειναι καλυτερα, ε,  να βοηθαμε και εμεις οι ιδιοι την κατασταση... μην τα περιμενουμε ολα απο τους αλλους...

Και αντι για 9.30 ξεκινησαμε 10 απο Αγ. Στεφανο... και καναμε και 2 μικρες στασεις... ΟΚ "χασαμε" μια ωρα; Ε και; Στο ΙΚΑ χανουμε 2 ωρες... Εδω τουλαχιστο ημασταν με φιλους...
Εδω οταν παμε εκδρομη μονοι μας δεν ειμαστε ποτε εντος προγραμματος,,, μην εχουμε "απαιτηση" να πανε ολα ρολοι οταν μαζευομαστε 150 ατομα...

Αλλα ακομα και χαλια να ηταν, περιμενω την επομενη εκδρομη-εκδηλωση με αγωνια...  :goofy:




Offline Διαμαντης

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 2816
Reply #88 on: Πέμπτη 05 Φεβρουάριος 2009, 14:19:15 μμ
Εγώ πάντως θα ξαναπήγαινα για μια από τα ίδια. Ήταν ωραία.
Και αδράτοντας την ευκαιρία της επιτυχημένης εκδήλωσης εύχομαι το επόμενο ΔΣ να είναι το ίδιο άξιο με το τωρινό.
Να παίρνουν δείγματα γραφής και οι νεότευκτοι υποψήφιοι.



Offline Λάζαρος

  • νέος οδηγός
  • **
    • Posts: 54
Reply #89 on: Σάββατο 07 Φεβρουάριος 2009, 15:47:37 μμ
Μπραβο παιδια παντα τετοια!!   :eusa_clap: :eusa_clap:

Η μηχανη ΤΚΡ- 759 σε ποιον ανηκει?

δικιά μου είναι. αλλά δεν είμαι από τα Τρίκαλα :) απλά την αγόρασα από εκεί... είμαι από την Θεσσαλονίκη αλλά είμαι οικονομικός μετανάστης στην Αθήνα  :banghead:



Offline manolo

  • MudMonster
  • HTC ΔΣ
  • Rossi και πάνω !
  • ***
    • Posts: 889
  • Three and the Koukos Band
Reply #90 on: Σάββατο 07 Φεβρουάριος 2009, 19:21:52 μμ
Ναι αλλά γνώρισες εμάς  ;D


Όλα είναι δρόμος. Ακόμα και αν φαίνεται ότι δεν υπάρχει, τότε μπορεί να δημιουργήσουμε έναν καινούριο για να φτάσουμε εκεί που θέλουμε.....


Offline gianngeor

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 927
  • Ανοίγει νέος κύκλος ... (?)
Reply #91 on: Δευτέρα 02 Μάρτιος 2009, 20:15:10 μμ
Και ο επίλογος της όλης "ιστορίας"...
Να'μαστε καλά, να'μαστε γεροί και του χρόνου όλοι μαζί ακόμα καλύτερα !
Πάντα θα υπάρχουν παράπονα, δεν είναι δυνατόν να σκεφτόμαστε όλοι με τον ίδιο τρόπο...

Ανέβασα κι εγώ κάποιες αναμνηστικές. Στη διάθεσή σας...

http://rides.webshots.com/album/569886788HwUDvk
 


Γιώργος Γιαννόπουλος, ( ORIENT Status 21 ταχ...)


Offline thanos_trikala

  • Rossi και πάνω !
  • *****
    • Posts: 1753
Reply #92 on: Τρίτη 03 Μάρτιος 2009, 10:41:04 πμ
δικιά μου είναι. αλλά δεν είμαι από τα Τρίκαλα :) απλά την αγόρασα από εκεί... είμαι από την Θεσσαλονίκη αλλά είμαι οικονομικός μετανάστης στην Αθήνα  :banghead:

οκ Λαζαρε να τη χαιρεσαι και σε καμια εκδρομη θα τα πουμε!




Offline makis30

  • maik30@hol.gr
  • Απλός οδηγός
  • ***
    • Posts: 111
Reply #93 on: Τρίτη 03 Μάρτιος 2009, 23:10:10 μμ
παιδια και του χρονου να ειμαστε ολοι καλα οπως ειδα περασατε πολυ ωραια ευχομαι την επομενη φορα να ειμαι και εγω σας ζυλευω :goofy: